Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Kívánságdoboz - Page 3 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 3 Voting10Kívánságdoboz - Page 3 Vote_r10 
Wan (781)
Kívánságdoboz - Page 3 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 3 Voting10Kívánságdoboz - Page 3 Vote_r10 
Rikardo (612)
Lee (466)
Anna Orsolya (465)
Etti (431)
Nita90 (309)
DeeDee (278)
Lexy (269)
Leo (236)

Kívánságdoboz

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kívánságdoboz - Page 3 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Csajszyh on Vas. Júl. 06 2014, 17:49

Tényleg, ha már Csere Csütörtök, akkor például lehetne olyan, hogy megkérdeznétek pár tapasztalt írók, hogy mit ajánlanak a kezdőknek, hiszen a kezdők is mindig írnak véleményeket a tapasztaltak sztorijairól, és akkor ez is olyan csere-féleség lenne! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh

Státusz :

Nem : Female
Hozzászólások száma : 784

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Sookie on Vas. Júl. 06 2014, 18:38

Én még arra is gondoltam, hogy szívesen olvasnék interjúkat az írókkal. Mióta játszanak, hogy írnak, honnan jön az ötlet, hogyan alkotnak, stb.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie

Státusz :

Hozzászólások száma : 193
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Rikardo on Vas. Júl. 06 2014, 18:51

Anna Orsolya: Stílus alatt azt érted h rocker. punk, hippi, retro stb?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Nem : Male
Hozzászólások száma : 612

Témanyitás by DeeDee on Vas. Júl. 06 2014, 20:44

Nekem eszembe jutott egy olyan, hogy a Sims Tales Awardsot tovább akarjátok vinni valamilyen formában? Mert az szerintem jó ötlet volt, csak a megvalósítás sántított, vagy nem is tudom. Kicsit riasztó volt, hogy olyan sok évet kellett végigvoksolni (én meg sem próbáltam, mivel alig olvastam párat az összes megjelenthez képest - akkor)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee

Státusz :

Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Témanyitás by Etti on Vas. Júl. 06 2014, 21:29

Anna Orsolya: Ha valaki ért az ilyen divathoz, és van kedve, nyugodtan írhat ilyen tippet.  Kívánságdoboz - Page 3 4216510677 

Sookie: Ez az ötlet is is fel van véve a listánkra, mindenképp szeretnénk majd bizonyos időközönként meginterjúvolni egy-egy írót. Persze úgy, hogy az olvasók leírják, vagy elküldik nekünk a kérdéseiket, mi azokat összeállítjuk, és benyújtjuk a kedves írónak. Kívánságdoboz - Page 3 295755309

DeeDee: Mindenképpen. Kívánságdoboz - Page 3 3101058960 Én ragaszkodom hozzá, hogy továbbvigyük. Természetesen továbbra is decemberben/januárban kerülne sor arra, addig majd kitaláljuk, hogyan lehetne jobban kivitelezni.

Etti

Admin
Etti

Státusz :

Hozzászólások száma : 431
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Témanyitás by Nita90 on Vas. Júl. 06 2014, 21:33

SimsTales awardsnak én is örülnék. Kívánságdoboz - Page 3 3101058960

Csütörtökre nekem két öltetem lenne. "Csevegő csütörtök" = interjú az írókkal. Vagy "Csalogató csütörtök" keretében promózás orrvérzésig, akár majd megjelenő, akár már megjelent tale-ekből (hátha valaki nem olvasta még, és ettől kap hozzá kedvet).

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90

Státusz :

Hozzászólások száma : 309
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Témanyitás by Csajszyh on Hétf. Júl. 07 2014, 12:46

DeeDee: Hát, azért egy próbát biztosan megér! ;)) Meg itt még nincsen olyan sok történet - de majd biztosan folyamatosan fog bővülni a lista - , szóval a választás sem lehetne olyan nehéz. =)) Itt főleg számomra olyanok vannak, amiket úgy körülbelül ismerek! =DD
Egyébként a reggel eszembe jutott valamit - na jó, beismerem, hogy éjjel-, és nappal csak gondolkozom, ráadásul mindenfélén - , hogy lehetne egy olyan játék, aminek például az lehetne a címe, hogy Hogyan jellemeznéd?! =DD A lényege pedig az lenne, hogy például valaki leír egy, az oldalon található Taleszekből való szereplőt, és a következőnek azt pedig minimum három, maximum pedig öt szóval jellemeznie kell, majd pedig ő is mond egy szereplőt, a következő ember pedig jellemzi, ő is mond még egyet, és így tovább! =DD Itt van egy példa rá! =DD

Fórumozó1: Elena Richwood.
Fórumozó2: Kapzsi, gonosz, magabiztos.

Sebestény Flóra.
Fórumozó3: Szókimondó, könyvmoly, félénk.

Jayden Walker...

És így tovább! =DD Remélem, hogy azért tetszik! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh

Státusz :

Témanyitás by NoAngelBrigi on Hétf. Júl. 07 2014, 19:02

Nita: Tetszik a Csalogató Csütörtök neve, bár a promózás az íróktól is függ, hogy mennyi anyagot küldenek hozzá. Kívánságdoboz - Page 3 3868612732 

Csajszyh: Az ötlet jó, viszont jelenleg nem szeretnénk több témát létre hozni a játékoknak, és a mostani történetek számával nézve ez a játék igen hamar ki is fulladna, sajnos. Viszont az elképzelhető, hogy egy Szombati Szórakozás alapjait is szolgálhatja az ötleted, szóval köszönjük szépen!  Kívánságdoboz - Page 3 3868612732 

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi

Státusz :

Hozzászólások száma : 43
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Témanyitás by Csajszyh on Hétf. Júl. 07 2014, 19:14

Brigi: Hű, akkor rendben! ^^ =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh

Státusz :

Témanyitás by Csajszyh on Kedd Júl. 08 2014, 11:43

Nem tudok szerkeszteni, viszont mi lenne, ha itt is lennének letöltések? De körülbelül olyanok, amik egy történetíráshoz szükségesek, például sok letölthető épület, pózok, s a többi! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh

Státusz :

Témanyitás by Rikardo on Kedd Júl. 08 2014, 13:44

Csajszyh: Ha jól értettem amit Matt mondott ( Dumaláda ) akkor a készülő Barkácstippek részlegnél lesznek letölthető dolgok. ( De építési útmutató egész biztos )
A "Jé, mit találtam" topijaiban is fogsz találni kedvedre valót. Ha most még nem is, hát majd később.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Hozzászólások száma : 612

Témanyitás by NoAngelBrigi on Kedd Júl. 08 2014, 16:22

Csajszyh, Rikardo: Első sorban a "Jé, mit találtam" alatti témák szolgálnak arra, hogy letöltéseket osszatok meg egymással, ami lehet a világhálón talált, de akár a saját munkátok is. Az oldalon található okosságokhoz szeretnénk olyan pontot, ahol barkácstippek szerepelnek, de ezek kifejezetten a történetíráshoz kapcsolódnak majd, pl hogyan rendezzünk be osztálytermet, iskolát, kórházat... Ezekhez a témákhoz kapcsolódóan tudom elképzelni, hogy egy tipp végén felsorolnánk hasznos letöltéseket, amelyek segítenek élethűbbé tenni a tippben szereplő helyszíneket.

Még nem beszéltünk róla konkrétan, de szerintem nem kifejezetten szeretnénk gyűjtő oldal lenni. A Szemezgető Szerda azért is jött létre, hogy ott osszunk meg hasznos letöltéseket, melyek segítik a forgatást és a helyszínépítést. A hírekben vissza lehet keresni a korábbi rovatokat, ezért én feleslegesnek tartom, hogy végtelen listát hozzunk létre az eddig kigyűjtött tartalmaknak. Amiket ti találtok hasznosnak, továbbra is megmutathatjátok az adott játékhoz tartozó letöltések témájában. Kívánságdoboz - Page 3 3868612732

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi

Státusz :

Hozzászólások száma : 43
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Témanyitás by Csajszyh on Kedd Júl. 08 2014, 18:32

Brigi: Jahm, úgy jó lesz! =)) Egyébként én sem szeretném, ha ez egy olyasmi gyűjtő-oldal lenne! =SS

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh

Státusz :

Témanyitás by Ryan on Szer. Júl. 23 2014, 21:21

Most lehet, hogy hatalmas felháborodást keltek (valamiért az az érzésem), de mit szólnátok, hogyha a talek és a mini talek mellé beillesztenénk egy harmadikat: Képregény. Ez azoknak lenne előnyös, akik jól fotóznak, de nem tudnak igazán írni.

"Ó, biztosíthatlak, sosem tennének ilyet. Lehet, hogy alakoskodnak, igen. Köntörfalaznak. Kertelnek. Logikai csapdákat állítanak. Mellébeszélnek, elterelik a figyelmet, ködösítenek. Sőt. Készakarva elferdítik, mi több, félreértelmezik a tényeket, és teszik mindezt kifejezett élvezettel. Emellett képesek egyértelmű és világos képet vázolni szándékaikról és indítékaikról, míg valójában éppen az ellenkezőjét tervezik a mondottaknak. Így van. De hazudni, azt nem szoktak. A gondolat is képtelenség." - E. H. Tersono, Iain M. Banks: Nézz a Szélbe

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan

Státusz :

Hozzászólások száma : 201

Témanyitás by Etti on Szer. Júl. 23 2014, 23:14

Miért keltenél felháborodást?  Kívánságdoboz - Page 3 295755309 Az ötlet jó lenne, csak ha belegondolsz, a Mini Tales menü sem indult még be annyira, meg egyébként is, ha valaki képregényt szeretne írni, azt megtudja valósítani Sims Tale formájában is, akárcsak Mazsola tette a "Titkok erdeje" című történeténél.  Kívánságdoboz - Page 3 3101058960

Etti

Admin
Etti

Státusz :

Témanyitás by Ryan on Csüt. Júl. 24 2014, 00:14

Néha vannak kihagyásaim... És néhány ilyen Sims Tale alapmű kimaradt az életemből... Kívánságdoboz - Page 3 3162269578 Mazsola pontosan mit is követett el?  :what 

Ennyit az offból:

Akkor lehet, hogy külön fel kéne tüntetni, hogy a talek közé bekerülhetne kifejezetten képregény stílusú dolog. Vagy valami ilyesmi...

"Ó, biztosíthatlak, sosem tennének ilyet. Lehet, hogy alakoskodnak, igen. Köntörfalaznak. Kertelnek. Logikai csapdákat állítanak. Mellébeszélnek, elterelik a figyelmet, ködösítenek. Sőt. Készakarva elferdítik, mi több, félreértelmezik a tényeket, és teszik mindezt kifejezett élvezettel. Emellett képesek egyértelmű és világos képet vázolni szándékaikról és indítékaikról, míg valójában éppen az ellenkezőjét tervezik a mondottaknak. Így van. De hazudni, azt nem szoktak. A gondolat is képtelenség." - E. H. Tersono, Iain M. Banks: Nézz a Szélbe

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan

Státusz :

Témanyitás by Etti on Csüt. Júl. 24 2014, 10:01

A legegyszerűbb, ha belenézel az említett műbe, és meglátod, mire értettem. Kívánságdoboz - Page 3 3101058960

Annyit tudunk ezzel a képregényes dologgal kapcsolatban csinálni, hogy aki nagyon szeretné, az a Mini Tales-en belül a novelláját elkészítheto ilyen formában is. Ezt majd belevesszük a szabályzatba, hogy tudjanak róla, de mondom, külön kis menüpontot nem nyitnánk ennek, szóval ha érkezik is be ilyen jellegű történet, akkor azt valamelyik nagyobb rovatba integráljuk majd. (vagy a Mini Tales-be, vagy a Történetek közé.)

Etti

Admin
Etti

Státusz :

Témanyitás by Ryan on Csüt. Júl. 24 2014, 11:26

Rendben, értem. (Fenn volt a történet az oldalon?!  Kívánságdoboz - Page 3 718976418 Ilyenkor érzem magamat igazán nyomorultnak...  Kívánságdoboz - Page 3 3162269578 )

Viszont én most kifejezetten arra gondoltam (most, hogy belenéztem Mazsola művébe), hogy kifejezetten egy képre van összevágva sok kép. Mármint nem tudom jól elmagyarázni... Erre a klasszikus képregény stílus, hogy... Áh, inkább csinálok egy gyors példát valamikor, hogy pontosan mire gondoltam (mármint még ma, csak csinálok pár képet).

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan

Státusz :

Témanyitás by Etti on Csüt. Júl. 24 2014, 21:06

Értjük, mire gondolsz, nem kell példát mutatni. Kívánságdoboz - Page 3 3101058960 Láttunk már mi is rendes képregényt. Továbbra is azt tudom mondani, hogy jelenleg nem kívánjuk a Mini tales menüt bővíteni, de elraktározzuk az ötletet.  Kívánságdoboz - Page 3 3633238760 

Etti

Admin
Etti

Státusz :

Témanyitás by Ryan on Csüt. Júl. 24 2014, 21:39

Jó, rendben.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan

Státusz :

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom