Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Kívánságdoboz - Page 5 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 5 Voting10Kívánságdoboz - Page 5 Vote_r10 
Wan (781)
Kívánságdoboz - Page 5 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 5 Voting10Kívánságdoboz - Page 5 Vote_r10 
Rikardo (612)
Kívánságdoboz - Page 5 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 5 Voting10Kívánságdoboz - Page 5 Vote_r10 
Lee (466)
Kívánságdoboz - Page 5 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 5 Voting10Kívánságdoboz - Page 5 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Kívánságdoboz - Page 5 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 5 Voting10Kívánságdoboz - Page 5 Vote_r10 
Etti (431)
Kívánságdoboz - Page 5 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 5 Voting10Kívánságdoboz - Page 5 Vote_r10 
Nita90 (309)
Kívánságdoboz - Page 5 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 5 Voting10Kívánságdoboz - Page 5 Vote_r10 
DeeDee (278)
Kívánságdoboz - Page 5 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 5 Voting10Kívánságdoboz - Page 5 Vote_r10 
Lexy (269)
Kívánságdoboz - Page 5 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 5 Voting10Kívánságdoboz - Page 5 Vote_r10 
Leo (236)
Kívánságdoboz - Page 5 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 5 Voting10Kívánságdoboz - Page 5 Vote_r10 


Kívánságdoboz

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Szer. Dec. 10 2014, 10:33

Szerintünk bőven elég annyi téma a Fórumon, amennyi van. Kívánságdoboz - Page 5 3101058960 Az általad említett leckés segítségkérés például nyugodtan mehet a Csevegjünkbe!

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Nita90 Csüt. Dec. 11 2014, 13:02

Bennem most az merült fel, hogy egy tale-tali ötletére vevő lenne-e valaki? Tudom, nehéz összehozni, van, aki messze lakik, nem ér rá, nem akarja vállalni az arcát, de ha mégis lenne igény rá, szerintem tök jó lenne élőben is találkozni a fórumosokkal. Kívánságdoboz - Page 5 295755309 Láttok-e erre bármi reális esélyt, vagy hamvába holt ötlet?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Szomb. Dec. 13 2014, 08:57

Nita: Segítünk felmérni az igényeket és nagyon szívesen segítünk a reklámozásában is. Kívánságdoboz - Page 5 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Wan Csüt. Jan. 01 2015, 20:14

Lehetne ilyen kép versenyeket csinálni, sőt, készíthetnénk egy Sims Tales naptárt, úgy, hogy hónaponként küldünk be képeket, és a legjobb lenne a hónap képe:)

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Pént. Jan. 02 2015, 13:09

Wan: Ilyen képes versenyt nem szeretnénk, csak maximum olyan szinten, mint amilyen a tavalyi téli fotós kezdeményezésünk volt. Kívánságdoboz - Page 5 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Csajszyh Pént. Jan. 02 2015, 14:09

A naptárt azért meg lehetne-e valósítani? Tök jól hangzik... =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 02 2015, 14:29

Etti, a téli fotós jó volt, szerintem tavaszkezdőt is lehetne csinálni, legalőbbis nekem tetszett Kívánságdoboz - Page 5 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by NoAngelBrigi Pént. Jan. 02 2015, 16:12

Az adventi naptár részeként terveztünk 2015-ös naptárt is (nyomtatható illetve háttérkép formájában), de végül eltoltuk jövőre, mert túl későn jutott eszünkbe ahhoz, hogy igényesen meg tudjuk valósítani. Ha kedvet éreztek Sims Tales naptár készítéséhez, akkor szabad a pálya, szívesen fogadjuk és megosztjuk azt, de vegyétek figyelembe, hogy a történetek képeit csak az írók engedélyével használhatjátok fel. Versenyt viszont - ahogy Etti is írta - semmiképp se szeretnénk lebonyolítani ebben a témában.

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Gabett Szer. Feb. 25 2015, 20:10

Eszembe jutott, hogy lehetne a fórumon STA-s kitűző, azoknak, akik valamilyen helyezést elértek. Vagy akár egy egységes "STA 2015" kitűző minden indulónak, hogy pár év múlva lehessen látni, hogy igen, ő már akkor is itt volt. Kívánságdoboz - Page 5 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by NoAngelBrigi Csüt. Feb. 26 2015, 20:50

Gabett: Kedves ötlet, viszont már így is nagyon sok a kitűző. Ezek az érmek leginkább a mi kis ajándékaink, amiket személyes meglátásunk, saját szabályaink szerint osztogatunk, és a fórumon kívül nincs is nagy jelentőségük, például nem jelennek meg a történetek adatlapján sem. Ellenben az STA eredményei ott figyelnek az adatlapokon, ezen túl mindig láthatóak lesznek, évszámokkal együtt. Szóval nem fogunk kifejezetten az STA miatt új medált létre hozni.

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by ZTR Szer. Ápr. 08 2015, 15:43

Láttam egy másik simses oldal fórumán, hogy van egy olyan topic amiben saját magunk rémtörténeteinket írjuk bele, szerintem itt is lenne rá vevő, de meglehetne csinálni ugyanezt csak a kedvenc vicceinkkel!

ZTR

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
ZTR


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 170

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Ápr. 09 2015, 10:05

Háát, szerintem a rémtörténetek ide nem lennének jó a kisebbek miatt... Kívánságdoboz - Page 5 2513195574/ Emlékszem, hogy régen az egyik Simses fórumon volt egy ilyen rémtörténetek, beleolvastam, és szerintem én azóta félek a játékbabáktól... ><
Az Aranyköpések a MySimsen is volt, szerintem az jó ötlet lenne. Kívánságdoboz - Page 5 3101058960

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Vas. Ápr. 12 2015, 10:22

ZTR: Hát, őszintén szólva, nem lelkesedünk a "Rémtörténetes" topic ötletért, nem hiszem, hogy sokan vevők lennének ilyesmire. Csajszyh ötlete már jobban megállná a helyét a Fórumon, csak nem tudom, mennyire lenne rá kereslet. Lehet, hogy készítek erről egy szavazást. Kívánságdoboz - Page 5 295755309

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Gabett Szomb. Júl. 25 2015, 19:45

Lenne egy szemezgető szerdás javaslatom, ha valakinek lenne kedve megcsinálni: simses challenge-ek! Neten, ugye, csak angolul találni, és ugyan ez nálam nem probléma, de az igen, hogy folyton ugyanazokat találom csak meg. Szóval én nagyon örülnék egy ezzel kapcsolatos posztnak! Kívánságdoboz - Page 5 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Hétf. Júl. 27 2015, 08:43

Gabett: Tetszik az ötlet. Kívánságdoboz - Page 5 295755309 Abszolút megvalósítható.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Gabett Vas. Szept. 27 2015, 16:00

Bedobnék egy kérdés kedd ötletet! Tudom, hogy nem megvalósítható, de azért érdekes lenne eljátszani a gondolattal, hogy hogyan is nézne ki a közösség szerint egy sims-tales-tali? Kívánságdoboz - Page 5 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Feb. 22 2016, 22:04

Emlékszem, anno MySimsen volt egy verses téma a fórumon. Az sajnos nem volt túl sikeres - legalábbis az utolsó évben már nem -, de talán egy irodalommal foglalkozó oldalon lehetne esélye. Nem tudom, másnak lenne-e rá igénye, de szerintem nem lenne rossz.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Sims Tales Szer. Feb. 24 2016, 21:04

Megnyitva a "Versek" téma.

Sims Tales

Admin
Sims Tales


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 20

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by EddieRussel Hétf. Júl. 04 2016, 21:07

Hali!
Még mielőtt belevágnék hatalmas tervembe had tisztázzam nem gondoltam át napokig egyszerűen csak ki pattant a fejemből miközben egy tale-t olvastam.

Tehát élek halok a zenéért, imádom,az életem hatalmas részét képzi,ennek köszönhetően meglehetősen sok zenét ismerek és szeretek. A zene egy remek hangulatot tud adni pluszban még a remekül megfogalmazott mondatok és jól illusztrált képek mellett, és így teljes a kép.

!!!SPOILER!!!

Miközben olvastam a Kísértő Múlt 10. részét,a végére egy remek zenét képzeltem el ami annyira feldobta a romantikus részt , hogy hihetetlen. (Ha valakit érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=GZYGPn9iN1Y)
Természetesen 100+0 indokot tudnék mondani most, hogy miért ez illik ide,de akinél akad egy kis angol az úgy is érti a szöveg alapján. Kívánságdoboz - Page 5 3101058960
Nos, hogy végre kimondjam amit már 5 perce próbálok, az a nagy tervem, hogy miközben íródik a tale,az adott rész elejére belehetne linkelni 1-2 zenét ,mint tanács,h hogy ezt ajánlatos hallgatni közben a teljes beleélés végett.

Természetesen a zene választásban tudnék segíteni ha szükséges.
Ne egyetek meg egy ártalmatlan ötlet volt! :3

EddieRussel

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : Egy füstös Jazz club bárpultja

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Júl. 04 2016, 21:17

EddieRussel:
Ehhez hasonló volt a Jelzőfény 2.- nél: ott a részek elején volt egy-egy mottó, mindegyikhez odaírva, melyik zenéből származik. Mondjuk én ritkán keresek rá / nyitok meg így egy-egy számomra új zenére/zenét, de nem rossz ötlet, ha egy-egy cím szerepel.
Mondjuk én tale olvasás/írás közben nem szoktam zenét hallgatni, mert akkor már nem tudok annyira figyelni.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 5 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.