Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Kérdésem van - Page 10 Vote_l10Kérdésem van - Page 10 Voting10Kérdésem van - Page 10 Vote_r10 
Wan (781)
Kérdésem van - Page 10 Vote_l10Kérdésem van - Page 10 Voting10Kérdésem van - Page 10 Vote_r10 
Rikardo (612)
Kérdésem van - Page 10 Vote_l10Kérdésem van - Page 10 Voting10Kérdésem van - Page 10 Vote_r10 
Lee (466)
Kérdésem van - Page 10 Vote_l10Kérdésem van - Page 10 Voting10Kérdésem van - Page 10 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Kérdésem van - Page 10 Vote_l10Kérdésem van - Page 10 Voting10Kérdésem van - Page 10 Vote_r10 
Etti (431)
Kérdésem van - Page 10 Vote_l10Kérdésem van - Page 10 Voting10Kérdésem van - Page 10 Vote_r10 
Nita90 (309)
Kérdésem van - Page 10 Vote_l10Kérdésem van - Page 10 Voting10Kérdésem van - Page 10 Vote_r10 
DeeDee (278)
Kérdésem van - Page 10 Vote_l10Kérdésem van - Page 10 Voting10Kérdésem van - Page 10 Vote_r10 
Lexy (269)
Kérdésem van - Page 10 Vote_l10Kérdésem van - Page 10 Voting10Kérdésem van - Page 10 Vote_r10 
Leo (236)
Kérdésem van - Page 10 Vote_l10Kérdésem van - Page 10 Voting10Kérdésem van - Page 10 Vote_r10 


Kérdésem van

10 / 14 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rikardo Hétf. Márc. 21 2016, 15:31

DeeDee: Köszi, minden világos Kérdésem van - Page 10 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rikardo Kedd Márc. 29 2016, 17:28

Illetve, lenne még valami: telepítős fájlokat (sims2pack formátum) hogyan lehet szerkeszteni? Gondolok itt a tartalmak átnevezésére, ill. törlésére/cseréjére.
Még egy dolog: Mikor Sim-et telepítek a Clean Installer-rel, az megjelenik a családszerkesztőben, viszont ha házat, azt nem találom sehol, csak a "hozzávalókat" a játékban. Lehet h rossz helyen ( szomszédság nézetben F2 ) keresem?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Kedd Márc. 29 2016, 18:34

Rikardo: Hát, a sims2pack formátumúakat nem nagyon lehet szerkeszteni. Ha Clean Installerrel telepítesz, ki tudod választani, hogy milyen egyedi tartalmakat akarsz belőle telepíteni, és miket nem. Ha telepítetted, utána át tudod nevezni a dolgokat, amik benne voltak, ennyi.
A telkeket pedig a telkek között kell keresni a szomszédság nézetben (lehet, hogy nem az elején fog megjelenni), illetve figyelj arra, hogy biztosan a "Teleport" nevezetű mappába telepítsd a telkeket (nem tudom, hogy Ultimate Collectionöd van-e, de az néha bekavar a fájlelérési útvonalaknak) Remélem ez segít Kérdésem van - Page 10 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rikardo Szer. Márc. 30 2016, 18:20

DeeDee: Még az jutott eszembe a CleanInstaller által feltelepített package file-okat átnevezem/kicserélem és úgy hozok létre egy újab sim-et/telket amit aztán elmentek, ha ez kivitelezhető, és nem illegális ( csak saját használatra lennének, a tale-hez, amúgy nem raknám fel őket egy oldalra se)
Egyébként köszi a tippet, így már megvannak telkek Kérdésem van - Page 10 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Smilesim Vas. Május 01 2016, 17:28

Nos, ez nem olyan "sürgős kérdés", csak amolyan érdeklődés. Kérdésem van - Page 10 295755309

Sok helyen írtam, hogy nem sikerült feltölteni a sims 3 házikedvencet.
Nos ez a probléma MEGOLDÓDOTT! Kérdésem van - Page 10 3633238760
Tehát, hogyan is lehet kóbor állatot, vadlovat befogadni?
Hány nap az állatterhesség?
A kutyák nem tudnak kisállatokra vadászni?
Csak olyan állatok fognak megjelenni a szomszédságban, akik ott élnek? (Pl. Nekem Apaloosa Plains)
Mennyi kapcsolatnak kell lennie két állat között az "utódnemzéshez"?

Smilesim

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Smilesim


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 85
Tartózkodási hely : Sims cd-vel, és géppel a kezében bárhol ^^

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Wan Csüt. Május 26 2016, 16:35

Smilesim:
Szépen, sorban Kérdésem van - Page 10 295755309
1, Építeni kell velük a kapcsolatot, és lesz majd lehetőség a beköltözésre, ilyen egyszerű.
2, A macskáknál és a kutyáknál elvileg 3, a lovaknál 4 nap.
3, A kutyák csak gyűjthető dolgokat tudnak keresni.
4, Igen, plusz random akik a családtárolóban vannak.
5, Viszonylag magas. Csinálgasd a Friendly kategóriásakat, utána lesz Romantic is.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rikardo Csüt. Május 26 2016, 19:09

Nemrég vettem egy új használt gépet, plusz egy vinyót hozzá ami elég nagy h a Sims 2 mellé elférjen a 3 is. A baj az h a 3-ban bugosak az állatok. Mindegyiknek a fejétől egy a szőrzetükkel egyező színű derékszögű háromszög megy a talajig. Játékban is, családszerkesztőben is. Hogyan lehet ezt megszűntetni? Előre is köszi a válaszokat! Egyébként Intel (R) -es procim és videókarim van.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Smilesim Pént. Május 27 2016, 20:31

Szia Wan! Köszönöm a válaszokat! Kérdésem van - Page 10 3375280616

Smilesim

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Smilesim


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 85
Tartózkodási hely : Sims cd-vel, és géppel a kezében bárhol ^^

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rikardo Hétf. Jún. 20 2016, 10:01

AmazonKyra írta:Üdv!

Tudna nekem segíteni valaki? Sims 2-vel illusztrálok ismét. Egy olyan jelenetet is szeretnék illusztrálni, ahol valaki egy széken ülve megvan kötözve. Kerestem a googlen, a minimális angol szókincsem már kimerült, szótárral is próbálkoztam, de még úgy se dobot ki nekem semmit evvel kapcsolatban. Valaki tudna nekem linkelni egy oldalt ahol van  ilyen póz doboz?

Sims 2 alapjáték az megvan, hozzá éjszakák, egyetem, vár az üzlet kiegészítők (eredeti, letöltéssel nem foglalkozom)
Sokszor tapasztalom azt, bizonyos kiegészítők szükségesek egy-egy póz doboz használatához Kérdésem van - Page 10 1910640592

Hali!

PÜ-ben küldtem egy linket Kérdésem van - Page 10 3101058960

Keresésnél próbálkozz azzal, h "tied up to chair"

Sok sikert a munkádhoz! Kérdésem van - Page 10 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Miert nem működnek a bútor modok?

Témanyitás by Gaby600vol Hétf. Jún. 27 2016, 17:39

Üdv! Barátnőmnek letöltöttem a sims 4-et, es mar próbalkozunk a modolással is. Letöltöttünk egy csomó ruhát, hajat, meg bútort, de csak a hajak meg a ruhák egy kis része működik. Fent van az osszes idaigi frissites. Ha van valami ötletetek azért hálásak lennénk.

Gaby600vol

Újdonsült regisztrált
Újdonsült regisztrált


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 1

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Kérdésem van - Page 10 Empty Kérdésem van

Témanyitás by Knowledge Kedd Júl. 12 2016, 23:18

Üdv!
Annak idején gyakran olvastam MySims.hu-n történeteket, és az oldal megszűnése után is sokáig nyomon követtem az itteni történeteket. Úgy rémlett, hogy néhány történet átmentésre került onnan ide, most viszont sem azokat, sem bármilyen hosszabb terjedelmű Sims Tale-ket nem találok az oldalon. Amióta utoljára jártam itt - körülbelül nem sokkal a MySims oldal megszűnése után -, rengeteget változott az oldal a szekciók elosztásának szempontjából, és igazából most képtelen vagyok eligazodni. Tudna valaki segíteni, hogy mire kattogva érem el a hosszabb terjedelmű Sims Tale-ket?

Knowledge

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Knowledge


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 2

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Lucy Szer. Júl. 13 2016, 10:14

Knowledge írta:Üdv!
Annak idején gyakran olvastam MySims.hu-n történeteket, és az oldal megszűnése után is sokáig nyomon követtem az itteni történeteket. Úgy rémlett, hogy néhány történet átmentésre került onnan ide, most viszont sem azokat, sem bármilyen hosszabb terjedelmű Sims Tale-ket nem találok az oldalon. Amióta utoljára jártam itt - körülbelül nem sokkal a MySims oldal megszűnése után -, rengeteget változott az oldal a szekciók elosztásának szempontjából, és igazából most képtelen vagyok eligazodni. Tudna valaki segíteni, hogy mire kattogva érem el a hosszabb terjedelmű Sims Tale-ket?

Szervusz!
Az oldalon lévő fönti menüsorban a Friss melletti Történetekre kell kattintani. A legördülő opciókkal csak a kisebb terjedelmű/más formátumú történeteket tudod elérni, de magára a Történetekre kattintva ott lesznek a régebbi és azóta felkerült hosszabb Sims Tale-ek.
Itt a link is: http://simstales.weebly.com/toumlrteacutenetek.html
Remélem, tudtam segíteni. Kérdésem van - Page 10 3868612732

Lucy

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Lucy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Szer. Júl. 13 2016, 19:30

Köszönjük, Lucy, hogy Knowledge segítségére siettél. Kérdésem van - Page 10 295755309

Egyébként ilyen nehezen megtalálhatóak a tale-ek? Kérdésem van - Page 10 1910640592 Bennünk is felmerült már korábban, hogy vajon az először idetévedő látogató tudja-e, hogy a Történetek nem csak egy fülecske-e, hanem kattintható is. Sőt, minden menüsorban szereplő szócskára rákattintva eljuthattok a nevében szereplő kis aloldalra.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Leo Szer. Júl. 13 2016, 23:00

Sziasztok, el tudnátok nekem privátban küldeni a sims tales facebook oldalát?

Leo

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Leo


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 236
Tartózkodási hely : A Váram XD
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Csüt. Júl. 14 2016, 07:44

AmazonKyra: Matt most elkezdett dolgozni valami kis újításon ezen téren. Meglátjuk, milyen lesz. Ha más nem, akkor csinálunk annak is egy lenyíló menüt. Kérdésem van - Page 10 3101058960

Leo: A főoldalunkon a jobb oldali sávban van egy "Elérhetőségek" nevű rész, az idézetek és a legutóbbi kommentek között. Ha a Facebookos ikonra kattintasz, ott megtalálod, amit keresel, de azért ide is beszúrom: https://www.facebook.com/simstales/

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Knowledge Szer. Júl. 20 2016, 11:59

Lucy írta:
Knowledge írta:Üdv!
Annak idején gyakran olvastam MySims.hu-n történeteket, és az oldal megszűnése után is sokáig nyomon követtem az itteni történeteket. Úgy rémlett, hogy néhány történet átmentésre került onnan ide, most viszont sem azokat, sem bármilyen hosszabb terjedelmű Sims Tale-ket nem találok az oldalon. Amióta utoljára jártam itt - körülbelül nem sokkal a MySims oldal megszűnése után -, rengeteget változott az oldal a szekciók elosztásának szempontjából, és igazából most képtelen vagyok eligazodni. Tudna valaki segíteni, hogy mire kattogva érem el a hosszabb terjedelmű Sims Tale-ket?

Szervusz!
Az oldalon lévő fönti menüsorban a Friss melletti Történetekre kell kattintani. A legördülő opciókkal csak a kisebb terjedelmű/más formátumú történeteket tudod elérni, de magára a Történetekre kattintva ott lesznek a régebbi és azóta felkerült hosszabb Sims Tale-ek.
Itt a link is: http://simstales.weebly.com/toumlrteacutenetek.html
Remélem, tudtam segíteni. Kérdésem van - Page 10 3868612732

Köszi a segítséget c: Megtaláltam.

Knowledge

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Knowledge


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 2

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Lucy Csüt. Júl. 21 2016, 00:15

Knowledge: Igazán nincs mit! Kérdésem van - Page 10 3101058960 Jó olvasást!

Lucy

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Lucy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 10 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

10 / 14 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.