Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Ezen dolgozom - Page 2 Vote_l10Ezen dolgozom - Page 2 Voting10Ezen dolgozom - Page 2 Vote_r10 
Wan (781)
Ezen dolgozom - Page 2 Vote_l10Ezen dolgozom - Page 2 Voting10Ezen dolgozom - Page 2 Vote_r10 
Rikardo (612)
Ezen dolgozom - Page 2 Vote_l10Ezen dolgozom - Page 2 Voting10Ezen dolgozom - Page 2 Vote_r10 
Lee (466)
Ezen dolgozom - Page 2 Vote_l10Ezen dolgozom - Page 2 Voting10Ezen dolgozom - Page 2 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Ezen dolgozom - Page 2 Vote_l10Ezen dolgozom - Page 2 Voting10Ezen dolgozom - Page 2 Vote_r10 
Etti (431)
Ezen dolgozom - Page 2 Vote_l10Ezen dolgozom - Page 2 Voting10Ezen dolgozom - Page 2 Vote_r10 
Nita90 (309)
Ezen dolgozom - Page 2 Vote_l10Ezen dolgozom - Page 2 Voting10Ezen dolgozom - Page 2 Vote_r10 
DeeDee (278)
Ezen dolgozom - Page 2 Vote_l10Ezen dolgozom - Page 2 Voting10Ezen dolgozom - Page 2 Vote_r10 
Lexy (269)
Ezen dolgozom - Page 2 Vote_l10Ezen dolgozom - Page 2 Voting10Ezen dolgozom - Page 2 Vote_r10 
Leo (236)
Ezen dolgozom - Page 2 Vote_l10Ezen dolgozom - Page 2 Voting10Ezen dolgozom - Page 2 Vote_r10 


Ezen dolgozom

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Ezen dolgozom

Témanyitás by Cherry-chan Csüt. Aug. 06 2015, 11:59

Sziasztok!

Lenne egy készülődőben lévő tale-m, és meg akartalak titeket kérdezni, hogy mi a véleményetek róla és, hogy titeket mennyire érdekel a téma.

Cím: Space Tour
Műfaj: sci-fi, dráma, (fantasy)
Részek száma: kb. 20
Készül: Sims 3
Korhatár: 16
Megjelenés: Még nem tisztázott, de igyekszem
Tartalom: 4 asztronautáról szól, akiket kiküldenek az űrbe, hogy adott koordinátákból leleteket gyűjtsenek. Viszont ez a 4 asztronauta 3 különböző nemzetiségű és még annál is különbözőbb személyiségű.
(ez lenne az alapkoncepció)

Nem tudom, hogy nektek mennyire keltette fel az érdeklődéseteket, de ha lenne hozzáfűznivalótok ehhez, akkor írjatok hozzászólást vagy nekem privátba. Ezen dolgozom - Page 2 3101058960

Cherry-chan

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 19

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Wan Csüt. Aug. 13 2015, 17:50

Sziasztok!Ezen dolgozom - Page 2 3101058960)
Nem csak a Lacey-n dolgozom, hanem egy régebbi projekten is, ami tényleg úgy néz ki, hogy el is készül. Értrlemszerű, hogy a Lacey így lehetséges, hogy átcsúszik 2016-ra - de ki tudja, mit hoz a jövő? Most pedig...

Cím: Rómeó és Júlia - újramesélve (nem biztos, a jövőben változhat, mert szerintem ez egy elég béna cím:SS)
Műfaj: romantikus dráma
Részek száma: körülbelül 20 + 2 (prológus, epilógus)
Illusztrálás: Sims 2
Szereplők: a veronavárosi, előre elkészített szereplők (természetesen kisebb-nagyobb ráncfelvarrásokkal), vagyis: Capp-ok (eredetileg: Capulet-ek) és Monty-k (eredetileg: Montague-k)
Megjelenés: 2015. november/december

Ha tetszik az ötlet, szívesen várom a véleményeket privát üzenetben, vagy a "Beszélgessünk a készülő tale-ekről" topicba! Ezen dolgozom - Page 2 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Lexy Pént. Okt. 02 2015, 16:15

íme a készülő 2. évad ajánlója Ezen dolgozom - Page 2 295755309

Cím: Kísértő múlt 2. – Sötét árnyak
Műfaj: Dráma, Krimi
Részek száma: kb 10-12
Készül: The Sims 3
Korhatár: 12, de lehet 16
Megjelenés: 2016 tavasz-nyár

Borító (Köszönet Sookie-nak Ezen dolgozom - Page 2 1484171175) http://kepfeltoltes.hu/view/151002/5_j__1__www.kepfeltoltes.hu_.png

Tartalom:
Viharos kapcsolatuk lezárását követően egy évvel, Andrea Mackenzie a munkába és egy másik férfi karjaiba menekülve próbálja elfelejteni Dorian Carsont, kevés sikerrel. Mindeközben Bridgeportban a férfi újdonsült FBI ügynökként akarva-akaratlanul olyan sorozatgyilkossági ügybe csöppen, ahol az egyetlen összekötő kapcsolatok az áldozatok között egy számára fájdalmasan ismerős név: Andrea Mackenzie. Visszatér hát Twinbrookba, ahol nemcsak a nő iránt érzett egyre jobban elhatalmasodó érzelmeivel kénytelen szembenézni, hanem az idővel is gyilkos versenyt kell futnia, hogy megvédje egykori társát…

Képek:
http://kepfeltoltes.hu/view/151002/Screenshot-641_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/151002/Screenshot-525_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/151002/Screenshot-366_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/151002/screenshot-88_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/151002/Screenshot-313_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/151002/Screenshot-68_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Dettyke Csüt. Okt. 15 2015, 09:35

Hoztam egy kis kedvcsinálót, hátha mégiscsak felkelti egy-két illusztrátorzseni figyelmét az a 26 résznyi kemény munka. Ezen dolgozom - Page 2 1585566538

Cím: Küzdő lélek
Műfaj: családi dráma
Részek száma: 26
Készül: Sims 2-ben álmodtam meg, de mivel nincs játékom, nyitott vagyok más eshetőségre is Ezen dolgozom - Page 2 295755309
Korhatár: 12
Megjelenés: belövök egy 2016 nyarát, aztán meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok

Nem lesz itt szó semmiféle világmegváltó hatalomról vagy összeesküvésről, nem fognak felbukkanni gengszterek, hogy elrabolják a főhőst vagy a családtagjait. Az előforduló akciók nem a cselekmény mozgatórugói, csupán az érzelmek felszínre törésében segédkeznek. Mert ez a történet az emberi kapcsolatokat kívánja a középpontba helyezni. A családi, baráti és szerelmi viszonyokat, a hétköznapok problémáit, az élet küzdelmeit.
Egy történet a valóságból. Talán pont a szomszédodból.

A főszereplő, Ryan Safferty. Nagyjából így álmodtam meg. Ez egy évvel ezelőtti fotó róla, azóta alakítottam már rajta.

Részlet 1.
"Fáradt, de boldog sóhajt hallatott magából, ahogy elnyúlt a kanapén kedvenc kémhősének legújabb kalandjával. Tökéletes befejezése a napnak, gondolta, és mielőtt belekezdett volna a könyvbe, akarata ellenére is elmerengett a családján. Felidézte az aznap történteket, és rá kellett döbbennie, hogy mennyire idegesítőek, kötözködők, kontrollmániásak, szókimondók és makacsak tudnak lenni egyszerre. Legalábbis egy kívülálló biztosan ezt a következtetést vonná le, ha közéjük csöppenne egy órácskára. Ryan mindezek ellenére teljes szívéből szerette őket, hiszen ő nem csak a felszínt látta. Harminckét éve élt közöttük, tanúja volt számtalan hullámvölgynek, pénzügyi, tanulmányi és magánéleti kétségbeesésnek, zuhanásnak és talpra állásnak. A bajban mindig ott voltak egymásnak, még ha a kéznyújtást olykor földbedöngölés is előzte meg, és ezért roppant büszke volt rájuk. Kiváltképp a szüleire, akik a nem éppen ideális körülményeik ellenére is képesek voltak öt gyereket tisztességesen felnevelni. Úgy volt vele, hogy ha csak fele annyira lesznek jó szülők Livvel, mint ők, akkor már nem ronthatják el nagyon a fiúkat."

Részlet 2.
"Liv segélykérőn pillantott férjére, ahogy felállt. Ryan nem tudott ellenállni a ragyogó kék szemeknek. Megpróbálta ő is meggyőzni a fiukat, de ugyanazt a kijelentést kapta válaszul. Végül megvonta a vállát, és odasúgta Livnek, miközben játszó gyerekeiket figyelték, hogy a hoki tényleg sokkal menőbb.
- Adam, milyen hangot ad a vonat? - kérdezte David lehasalva mellé.
- Csi-hu-hu-hú! - rikkantotta a kicsi lelkesen. - Csi-hu-hu-hú!
- És hova megy a vonat?
- A picába!
Liv és David megmerevedett a döbbenettől, Ryan pedig alig tudta visszafojtani a nevetését.
- Nem én tanítottam neki - törte meg a hosszú másodpercek óta tartó kínos csöndet kissé megszeppenve a szőkeség. - Esküszöm - tette még hozzá nagyra nőtt, ártatlan szemekkel, mivel egyik szülő sem válaszolt.
- Anya volt - mondta Ryan, és minden erőlködése ellenére gonosz vigyor jelent meg az arcán.
- Tudod - fordult felé Liv kihívóan karba tett kézzel -, roppant mód különösnek találom, hogy mindkétszer itt voltál, mikor kimondta ezt a szót.
Ryan még mindig vigyorgott. Elképesztően élvezte a helyzetet.
- Mondj, amit akarsz, ha attól jobban érzed magad."

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Thea Kedd Okt. 20 2015, 13:09

Már egy ideje (jó ideje) megfogant egy történet a fejemben, és bár a megvalósítás kezdeti szakaszban jár (teljes történet, karakterek kidolgozása kész, helyszínek építése, írás elkezdődött), önmagamat is motiválom vele, ha hírt adok a létezéséről.

Cím: Athéna-projekt (változhat)
Műfaj: űrhajós sci-fi, kaland, dráma
Korhatár besorolás: vér fog folyni
Részek: kb. 22
Készül: Sims 3
Megjelenés: reményeim szerint fél éven belül, de idén nem valószínű (bár kell egy kis motiváció, kitűzöm magamnak az év végét Ezen dolgozom - Page 2 1262508976 )
Szereplők: sok szereplős, a történetet két szemszögből követhetjük nyomon

A nem túl távoli jövőben a környezetszennyesés és fegyverkezés miatt a Föld felszínének nagy része lakhatatlanná válik, a társadalmi berendezkedés megváltozik. Megmaradt kultúránk és tudásunk a mai Európa területén összpontosul egy fejlettebb régióban, aminek uralma fölött hataloméhes emberek vetélkednek egymással. Az emberiség nagyobb részének azonban nem jut hely a "Paradicsomban", és jóval elmaradottabb körülmények között élnek túl a még élhető területeken. Ilyen körülmények között köszönt be az első kapcsolatfelvétel napja, mikor a Föld először fog egy olyan jelet, amelyet minden bizonnyal egy másik civilizáció indított útjára. A tudás azonban hatalom, és az emberiség vezetői még ebben a felemelő helyzetben sem képesek az összefogásra. Az űrhajó legénysége, akik végül két évig repülnek, hogy azonosítsák a jel eredetét, nem a legjobbakból áll, hanem azokból, akik a legtöbbet hajlandók áldozni az emberiség érdekében. Az út végéhez közeledbe azonban elveszítik a kapcsolatot az anyabolygóval, és megmagyarázhatatlan események veszik kezdetét a hajón. Talán mégsem ugyanaz a nemes cél vezérli a legénység minden tagját az Athéna fedélzetén.

Képeim még nincsenek a történetből, de szokásom "műtermi" képeket készíteni a karaktereimről, hogy megnézzem, hogyan néznek ki a játékban.
Wren: Ezen dolgozom - Page 2 33xufit
Mason: Ezen dolgozom - Page 2 2h2noth
Wren és Reese: Ezen dolgozom - Page 2 14biy6a

Thea

Admin
Thea


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 124
STA döntős Tehetséges tanácsadó 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Gabett Pént. Okt. 23 2015, 12:32

Most először írok ide, de izgalmas!^^ Ezen dolgozom - Page 2 295755309

Cím: Boldogság
Korhatár: -
Figyelmeztetések: -
Részek száma: 3
Készül: Sims 3
Megjelenés: Szöveg kész, egy forgatásnyi idő múlva

Tartalom:
Egy férfi, aki elfelejtette, hogyan kell boldognak lenni, és egy lány, akinek a lába nyomán felragyognak a csillagok. Három lecke: rálelni, befogadni, teremteni. Egyszerű történet a boldogság egyszerűségéről.

Borító:
Ezen dolgozom - Page 2 A4y9oo

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by DeeDee Pént. Dec. 25 2015, 18:48

Hát, nem tudom, hogy novellákra ildomos-e ajánlót írni, de én most megteszem Ezen dolgozom - Page 2 2049472129

Cím: Különös eljegyzés
Műfaj: Romantikus középkori dráma
Részek száma: 1 Ezen dolgozom - Page 2 2822276435
Készül: TSM
Megjelenés: 2016 január

Adelaide Chetwoodnak, Brightwald fiatal hercegnőjének hamarosan gyökeresen meg fog változni az élete, még ha ez a változás nincs is ínyére. Ugyanis apja utasítására, politikai okokból hozzá kell mennie Tredony hercegéhez, akivel még sohasem találkozott. Tudja, hogy bele kell törődnie a helyzetébe, ám hamarosan egy különösen jóképű követ érkezése teljesen összezavarja...

Képecskék:
https://36.media.tumblr.com/2d27489de770a9ae97774c0265d1ac13/tumblr_nzxd6x5G3y1twq7gzo1_1280.png
https://40.media.tumblr.com/768c21fd15028a85f4018b4254766ff4/tumblr_nzxd6x5G3y1twq7gzo2_1280.png
https://41.media.tumblr.com/36bbe691af93154badf24e6df2578e67/tumblr_nzxd6x5G3y1twq7gzo3_1280.png

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Romena Csüt. Jan. 07 2016, 21:26

Egy ideje már dolgozgatok egy teljesen új talen, és úgy gondolom most már ideje lenne egy ajánlót is írni hozzá. Így talán motiválom magam, hogy haladjak is vele.

Cím: Még gondolkozom rajta, de hívjuk egyelőre 'teknősös tale'-nak. Ezen dolgozom - Page 2 295755309
Műfaj: sci-fi, fantasy, idő utazós
Megjelenés: Idén. Valamikor...
Részek száma: 14 körül
Korhatár: 12

Az évek alatt, a technika fejlődésével a mágikus lények és varázslók száma megritkult. Akik megmaradtak, azok kisebb csoportokat alkotva, elszigetelve életek tovább, míg el nem tűntek teljesen. A varázslatot felváltatta a modern tudomány, a mágikus lények már csak legendaként maradtak fenn.

Részletek:

Bármennyire is fárasztó volt ez a nap, képtelen voltam aludni, pedig a holnapi nap még veszélyesebb kalandban lesz részünk, és még az is lehet, hogy minden, amit teszünk, hiába. Még csak nem is ismerem ezeket az embereket, fogalmam sincs, miért segítek nekik. Nos, legalább ők pontosan tudják milyen borzalmakat életem át. Ez elég okot ad arra, hogy bízzak bennük.

Hatalmas erővel nyomtam le a kilincset, majd léptem ki a szabadba. Hatalmasat lélegeztem a friss levegőből – tizenkét év után először. Az oxigén elborította minden egyes porcikámat, és ezerszer erősebbnek és élettel telibbnek éreztem magamat.

- Szóval, mi a helyzet a kutyával? - nincs tapasztalatom, de úgy hallottam az állatokról elég könnyen el lehet cseverészni.
A férfi először kérdőn nézett rám, mintha eddig nem is itt lett volna, majd miután eljutott az agyáig a kérdésem jelentése, csak ennyit válaszolt:
- Lucie - a hangja ugyanolyan mély és elutasító volt, mint amit a külsejéről lehet gondolni. A kutyus a neve hallatára rögtön felkapta a fejét, ezzel megszakítva a vakarózást, majd a gazdája kezét kezdte el nyalogatni, aminek az lett az eredménye, hogy egy kielégítő fülvakarást kapott.


Csoportkép

Képek:
https://i.imgur.com/f0sSMgX.jpg
https://i.imgur.com/ooYRnKZ.jpg
https://i.imgur.com/X1izNZs.jpg
https://i.imgur.com/AbkHaEd.jpg
https://i.imgur.com/Og1sDyb.jpg
https://i.imgur.com/HWMBPj0.jpg
https://i.imgur.com/VgHaQE4.jpg
https://i.imgur.com/jQT6xKP.jpg

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by adamz Kedd Jan. 19 2016, 20:44

Egyrészt bár lehet későn szólok, de pénteken érkezik egy új simsnovellám, amelyben egy évek óta gyászoló, különleges személyiségekkel rendelkező nő egy olyan váratlan fordulattal szembesül, amelynek köszönhetően képes lesz továbblépni és új életet kezdeni.

Továbbá szeretnék indítani egy több részből álló talet, hisz olyat még sosem hoztam, egy gyilkosságról szólna, de nem tudom még mennyire tudnék elmélyülni egy ilyen témában, hisz sosem írtam még nyomozós történetet. Illetve az időm is elég kérdéses. Lenne benne egy különkiadás, vagyis egy különlegesebb rész közben, lehet, hogy azt kiragadom és meghagyom egy hosszú simsnovellának, de ki tudja. Lehet, megvalósítom az egész talet, ezen még gondolkodok, de sajnos nem mostanában lesz készen, így pontos infóval még nem szolgálhatok.

adamz

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 4
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Ri Szer. Feb. 10 2016, 04:11

Nos, ha már itt vagyok, megpróbáltam összehozni valami ajánló-féleséget a tale-eknek, amiken jelenleg dolgozok...aztán hogy mennyire lesz értelmes, vagy éppen nem lesz az, azt meglátjuk
(egyébként pedig JackTheBanshee vagyok)

szóval az a tale, amin jelenleg inkább dolgozok:

Cím: Átkelő (talán inkább projektcím, mint tényleges cím, de ki tudja)
Műfaj: fantasy, dráma (maradjunk csak a jól beváltnál xD)
Megjelenés: inkább nem mondok semmit, de igyekszem, ahogy tudok...
Részek száma: sajnos, mivel én és a tervezés még mindig nem békültünk ki, ezt sem tudom pontosan, 10-15 körülire tippelem
Készül: Sims 2-vel
Valami, nevezzük leírásnak:
A határőrök élete nem egyszerű - akkor pedig végképp nem, hogyha az őrhelyük nem két ország, hanem két világ közt meghúzódó peremen fekszik, akárcsak a 906-os őrhely, ahol három számkivetett tengeti hideg és egyhangú napjait. Hagyományos értelemben véve mindhárman halottak, és mindegyiküknek megvan az oka rá, hogy a határőrségnél szolgáljanak, miután evilági életük, így vagy úgy, de véget ért. Azonban minden megváltozik, amikor az egyik közülük váratlanul gyilkosság áldozata lesz. A helyét az újonnan érkező Niels veszi át, és lassan fény derül a 906-os őrség beton falainak repedéseiben meghúzódó régi titkokra, hogy miért éppen ez az őrhely a szerencsétlenség tanyája, hogy ki és hogyan ölhetett meg egy halottat, és hogy mi az, amit a szélen kívül nem tudhat senki más...

Részlet egyelőre nincsen, bár az eleje már megvan, de elég nagy eséllyel kerül majd újraírásra...

a másik pedig, amiről korábban is volt szó már:

Cím: A tükör mögött
Műfaj: akció, dráma (nem, kivételesen nem fantasy vagy sci-fi, wow Ezen dolgozom - Page 2 4216510677 )
Megjelenés: ugyanúgy meghatározhatatlan sajnos, de örülnék, ha még 2016 lenne
Részek száma: 20-25 körül nagyjából
Készül: Sims 2-vel
Leírás:
Az ember gyakran dobálózik olyan kifejezésekkel, mint a "jó", és a "rossz", de hányan látnak vajon mögé, hogy mit jelentenek ezek a szavak? Jelentenek egyáltalán bármit is? Faith Bellarouse nem sokat gondolkozott ezen, sem akkor, amikor először lopott egy ékszerboltban, sem akkor, amikor rádöbbent, hogy a bűnözés lassan egy gazdag lány úri hobbijává válik számára, de akkor sem, amikor végül a börtön hideg falai között kötött ki. Akkor viszont igen, mikor megismerte David "Day" Catchert, és véletlenül belekeveredett a férfi börtönből való szökésébe, és rajta keresztül megismerte a Catcher-ikrek, Day és a befolyásos nyomozó Darren történetét, ahogy a szökésben lévő Day mellé szegődött. Míg végül rádöbbent, hogy a jó és a rossz mindig is relatívak voltak, akár egy ikerpár, a tükör két oldala, minden azon múlik, honnan nézünk rá, hogy ki a bűnöző, és ki harcol az igazságért a legvégén.

Hát, egyelőre ennyi lenne, és ezeken dolgozok jelenleg, majd várható lesz bővebb ajánló is, hogyha valamikor közelebb kerülök a befejezéshez ^^

Ri

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ri


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 15
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Nade Pént. Feb. 19 2016, 05:52

Nos, itt lenne két tale tervem. Jelentkeztem volna képekkel is, de technikai problémák léptek fel, szóval majd később hozok párat.

Cím: Psziché
Műfaj: pszichothriller
Készül: Sims 2
Korhatár: 16
Tartalom: Eileen békésen éli a gazdag tinédzserek hétköznapjait üzletember édesapjával együtt, mígnem egy nap álmában egy Zariah nevezetű különös nővel találja szembe magát. Az akkor még valótlannak hitt kép azonban igen hamar valóssá válik, amikor a fiatal másnap fogságban találja magát egy omlófélben lévő elhagyatott elmegyógyintézetben. A szellemszerű Zariah is hamarosan megjelenik, és különös ajánlatot tesz neki, amivel együtt egy érdekes és meglepően furcsa macska-egér játék veszi kezdetét…


Cím: A közös hang
Műfaj: new adult
Készül: Sims 4
Korhatár: 12
Tartalom: Hollie most kezdi a főiskolát. Egy új város nem csak új reményeket, de új arcokat is hoz. Ám a nagybetűs élet ennél sokkal nehezebb, ha az ember a saját lábán szeretne megállni, főleg, hogyha a megszokott akadályokon kívül a gátlásosság is jelen van. Ugyanis a kis gólya rendkívüli zenei tehetség, viszont a baj, hogy erről önmagán kívül senki sem tud. Egészen addig, amíg a híres, lázadó jellemű, ám igencsak vonzó Jaxen észre nem veszi a lányban rejlő lehetőségeket és úgy dönt, hogy a saját hasznára fordítja azokat. Hollie mindezek ellenére azonban, lassan többet kezd érezni a fiú iránt. De vajon képes lesz-e ez a szerény és naiv lány felülkerekedni az érzelmein és beteljesíteni az álmát, vagy örökre a sunyi és egocentrikus Jaxen kutyájává válik majd?

Elég két különböző műfaj (meg játék), remélem lesz, akinek tetszenek. Ezen dolgozom - Page 2 3101058960 Nos, hogy mikor lesznek kész... hát az egy igen jó kérdés... egyelőre még csak a tervezés folyik, ha lesz egy kis időm, akkor nekikezdek mindkettőnek.  Ezen dolgozom - Page 2 3799171929

Nade

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nade


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 50
Tartózkodási hely : undefined

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by juhaszgaga Csüt. Márc. 03 2016, 22:40

Megjegyzés: Az író a tale ötletét elvetette! - Sims Tales


Hááát... izgulok, de leginkább amiatt, hogy vajon sikerül-e beváltanom ehhez a történethez fűzött világmegváltó álmaimat  :ikszdé:  Az írással már majdnem megvagyok (javítás és átírás még várat magára), és már csak a forgatás maradt. Borzasztóan jó érzés, hogy végre valahára befejeztem első hosszabb történetemet is Ezen dolgozom - Page 2 3868612732

Cím: A szerelem, mely nem meri kimondani a nevét
Műfaj: dráma, romantikus, LMBT (leszbikus-meleg-biszex-transzszex téma)
Készült: The Sims 3
Korhatár: 12 - egyelőre
Megjelenés: hááát... egy nyarat besaccolok, és majd meglátjuk, hogy leszek-e olyan szerencsés, hogy sikerül is tartanom magam ehhez az időponthoz.
Részek száma: 10
Tartalom:
Gregory Miller élete szinte kifogástalannak tűnhet a külső szemlélőnek: egy kiváló, társaságilag kicsit visszahúzódóbb, de nagyon közvetlen tanár, akiből semmi rosszat nem lehet kinézni. De úgy tűnik, hogy ez a "rossz" megjelenik egy férfi képében, és Gregory addig tökéletesnek tűnő élete fenekestül felfordul. Elkezd önmagában is kételkedni, az egész életét hazugságnak gondolja, úgy érzi, szinte semmit sem élt harminc év alatt. Gregory egyre jobban belegabalyodik saját lelkének vívódásaiba, ami odáig vezet, hogy egy óriási döntést hoz, ami beláthatatlan következményekkel járhat...
I am true Love, I fill
The hearts of boy and girl with mutual flame.'
Then sighing, said the other, 'Have thy will,
I am the love that dare not speak its name.'

- Lord Alfred Douglas


Borítóképszerűség:
http://kephost.com/image/cEnt

Részletek:
Végtelenül kínos csönd állt be közénk, már-már attól féltem, hogy hallani lehet, ahogy a szívem a bordáimat verdesi. Egyszerre éreztem izgatottságot, és egyszerre a borzasztó szégyent és megalázottságot. Nem mertem ránézni, sokkal inkább tűnt fairnak, ha a padló erezetét kezdem áttanulmányozni.
Nem nézhetek a szemébe, ezek után végképp nem.
A csend egyre csak mélyült, de eszem ágában sem volt megszólalni. Mit mondhattam volna?


Botlás, visszhangzott a fejemben. Bármit lehet botlásnak nevezni: egy röpke flörtöt, egy hirtelen csókot, de nem egy olyan csókot, amibe kis híján belevész az ember maga, mert bármennyire is tagadom, élveztem. De Damoklész kardja ott lebegett a fejem fölött. Ha a csók folytatódott volna, annak beláthatatlan következményei lavinaként söpörték volna le az eddigi életemet a palettáról. És ezt nem engedhettem meg magamnak.

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Kovács Evelyn Hétf. Márc. 14 2016, 10:02

Sziasztok! Milyen régen voltam fórumon! Szóval... én is készítek ey tale-t, aminek a szövege már készen van, márcsak a képek kellenek. És akkor most bemutatom, nagyjából milyen lesz.

Cím: Amy - Anya naplója
Műfaj: romantikus, vígjáték, csöppnyi dráma
Készült: (Még nem tudni, talán The Sims 3)
Korhatár: nincs
Megjelenés: kb. 2016. nyár
Részek száma: 13
Tartalom:
Leila mindent kézben tart és átlát, de aztán lakótársa, Mark egy szempillantás alatt megváltoztatja az életét. Mikor összejönnek, a lány nénikéje odaköltözik hozzájuk, a fiú felvesz egy takarítónőt, aki elárulja Leilának, hogy meghaltnak vélt szülei Afrikában vannak Ráadásul nemsokára itt lesz Leila szülinapja, ami balszerencsésen kezdődik. Hogy alakul majd az élete?

Részlet:

Mi a baj? - nem hittem, hogy a nénikém valami bűnöző, vagy filmsztár, hogy ilyen híres, és ez a nő ismeri.
-A nénikédet már régóta ismerem.
-Tudom. Volt egy álmom, amiben maga is szerepelt, és egy vörös hajú nő, mármint az anyukám ölében voltam, és magával veszekedett.-meséltem.
-Igen, mostmár rémlik. De akkor te nem lehetsz más, mint Leila, Sonja lánya.
-Az a baj, hogy én nem tudom, hogy ki volt az...-nem tudtam befejezni, mert a nő közbeszólt.
-A baleset!
-Milyen baleset? Kérem, mesélje el!-könyörögtem. Nagyon is tudni akartam, hogy pontosan mi történt a családommal. Lucie nénit azért nem kérdeztem, mert ő nem kakarta elárulni. Az álmomban pedig nem hittem, mert az biztoas lehetetlen.


A kívánságomat már eldöntöttem, hogy mi legyen. Születésnapom már 6 napja volt. Iskola van, csütrötöki nap jelenleg. Ami eddig történt: Sok dolgozatot írtunk, a vizsgák alapján a félévi jegyeim minden tantárgyból ötösek.
Szóval délután mindenki otthon volt, úgyhogy elmondtam "szívem csücske" vágyát.
-Lucie néni, Mark, Sarah. Az álmom az, hogy: Menjünk el Afrikába a szüleimhez.
-Azt hittem, ezt már megbeszéltük!-mordult rám a nénikém, majd kirohant a házból maga mögött becsapva az ajtót.
Mikor épp kicsordult egy könnycsepp a szememből, Mark odajött hozzám vígsztalásképpen.
-Nyugi, Leila. A nénikéd csak azért akadt ki, mert négyünknek összetéve sincs annyi pénzünk.
Remélem is, hogy csak ez a baj. Mert ebben az évben még mindenképpen szeretnék eljutni a szüleimhez, akárhol is vannak.

Kovács Evelyn

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Kovács Evelyn


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Magyarország

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Nittaa# Vas. Márc. 20 2016, 11:10

Nos, úgy érzem, elérkezett az idő. Ezen dolgozom - Page 2 3101058960

Cím: Hanna (nem végleges, csak amolyan projekt-cím)
Műfaj:romantikus, dráma, családi
Korhatár: talán 12
Részek száma: 19-20
Készül: Sims 3
Megjelenés: 2016 (valószínűleg még nyár előtt)

Egy fiatal lány, aki épp most kezdi el megtapasztalni a felnőtt életet: egyetemre megy. Jó barátokra tesz szert, de a múltja sem hagyja, hogy feledésbe merüljön: olyan emberek jelennek meg az életében, akikről azt hitte, sohasem látja őket viszont…
Vajon minden összeomlik körülötte, vagy csak most kezdődik élete legizgalmasabb része?


Képek:
http://kepfeltoltes.hu/160319/Screenshot-23_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/160319/Screenshot-49__3__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/160319/Screenshot-34_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Borító:
Ezen dolgozom - Page 2 2rqhefc

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Bellatrixy Hétf. Ápr. 25 2016, 16:27

Megjegyzés: Az író a tale ötletét elvetette! - Sims Tales

Üdv! Ezen dolgozom - Page 2 3101058960
Gondoltam pötyögök ide pár sort, hátha felkelti valaki figyelmét, aki szívesen illusztrálná a készülő rövidke, 2-3 részes mini tale-emet. :3

Cím: Az Angyalok könnyei
Műfaj: ifjúságidráma, kis mértékben fantasy
Részek száma: 2-3
Korhatár:-
Készül: illusztrátortól függ, én mindenben benne vagyok Ezen dolgozom - Page 2 295755309
Megjelenés: szintén hiányzó illusztrátoromtól függ :3

Rövid „bemutató”: April egy igazán különleges lány. Hogy jó vagy rossz értelemben, az még saját magának is kérdéses. Egy sajnálatos tragédia után a múltjában, inkább túlélni, mintsem élni próbál, elzárva magát a saját kis világában. Ám egyszer csak valami megváltozik… Jön valaki, aki ráébreszti mindarra, amit már rég elfeledett, és megtanítja neki, amit egykor rég még jól ismert…Lelke húrjai ismét dalra fakadnak, ám a jó pillanatok, mint tudjuk, sosem tartanak örökké…

Részlet:
"A válasz egészen egyszerű: az iskola nem nekem való. Már egész fiatal koromban kiderült, hogy mint sok más mindenben sem, ebben sem hasonlítottam a többi gyerekre. Nem arról volt szó, hogy nem vágytam tanulni, sőt éppen ellenkezőleg. Sokkal többet, sokkal részletesebben és érdekesebben akartam tudni, az iskola pedig nem az a hely, amelyre ez jellemző lenne. Apa ezt azonnal felfedezte, így hamar megkímélt szenvedéseimtől, és otthon kezdett tanítani. Az életem eme szakaszára mindig nagyon szívesen emlékszek vissza, csodálatos volt. Apával minden nap kiültünk a kertbe, és ott tanultunk, ha pedig épp nem ért rá, akkor a hatalmas fán ücsörögve olvastam vagy rajzoltam. Gondolom, sokan nem hiszik, hogy egy 7 éves kislány lehet szabad, de én az voltam. A képzeletem és a gondolataim szabadsága volt ez, amelytől az iskolában azonnal megfosztani igyekeztek, apa pedig ezt mindig felerősíteni vágyta. Amikor későn ért haza a munkából minden nap egy új lehetetlen általam írt történettel álltam neki elő mindenféle kitalált lényekről és az ő világukról. Ő fáradtsága ellenére mindig figyelmesen végighallgatott és kifejtette a véleményét róla, majd a hajamba borzolva lefektetett aludni."


"Anyát valahogy sosem éreztem túl közel magamhoz, már kis koromban se de apa halála után ez csak még rosszabb lett. Hiába voltam még kis gyerek, anyát szinte sose láttam, hiszen mindig látástól mikulásig dolgozott. Ő nem csak megélni akart, hanem jól élni, új ruhákat akart vásárolni, szép bútorokat a lakásba, ehhez azonban a saját lányának gyermekkora elvesztését kellet áldoznia. Hát ő meghozta ezt az áldozatot. Nem volt ott az első zongorafellépésemen, de még csak a szülői értekezleteken sem. Egy darabig még rá lehetett fogni, hogy csak így gyászol, de egy bizonyos határon túl hamar rájön az ember, ez hogy bizony így is fog maradni. És az óta is így van. Este vacsoránál megjátszott kedvességgel elmeséljük mindketten a napunkat, megbeszéljük az aznapi időjárást, majd mint akik csak a gangon összefutott lakótársak, mindketten megyünk tovább a magunk dolgára. Fiatalabb koromban sokáig azt hittem, hogy bennem van a hiba, én csináltam valamit rosszul a tudtomon kívül. De ahogy lassan kezdtem felnőni és egyre jobban megérteni a világ működését, hamar rájöttem, hogy a távolságtartásnak valami egészen más oka van. Anya nem szeret engem annyira, amennyire kéne, és annyira távol áll tőlem, hogy ennél távolabb már nem is lehetne. Egy ideig felvetődött bennem az is, hogy apa személyiségére való hasonlóságom lehet az oka, de ezt is hamar elvetettem. Anyának nincsenek ennyire mély, érzelmes gondolatai. Ő egyszerűen csak ilyen."

Bellatrixy

Moderátor
Bellatrixy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 29
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Sookie Szomb. Jún. 04 2016, 15:49

Azt hiszem, itt az ideje egy új ajánlónak a részemről, mert szépen haladok a 2. évaddal, úgyhogy már igencsak aktuális.    

Cím: Üldözöttek hazája – 2. évad (Ennél kreatívabb sajnos nem leszek…)
Műfaj: dráma, akció
Részek száma: 15
Készül: Sims 2
Korhatár: reményeim szerint még mindig 12
Megjelenés: 2016 ősz

Leírás
Albine-nak és társainak új bonyodalmakkal kell megküzdeniük, amikor a váratlanul felbukkanó Emerson kancellár új kihívások elé állítja őket. Végül útra kelnek egy biztonságosnak tűnő hely felé, de a kezdetben nyugodt utat nem várt helyzetek nehezítik, amelyek akár a csapat életét is tönkre tehetik. Az sem biztos többé, hogy megbízhatnak-e egymásban, sem az, hogy mindannyian az út végére érnek-e majd, és még csak nem is sejtik, hogy közben egy minden eddiginél nagyobb veszély leselkedik rájuk.

Részletek
„– Mégis mi a szart gondoltál? – torpant meg aztán, majd a mellé érő férfire pillantott. – Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Egyáltalán mit keres itt?
– Történt némi… – Aimes néhány pillanatig csak kereste a szavakat, aztán a lány szemébe nézett. – Bonyodalom.
– Bonyodalom? – szaladt magasba Albine szemöldöke, miközben közelebb lépett az előtte állóhoz. – Miért szerinted mi lesz, ha ezt megtudja Jamal? Vagy Matthias? Vagy bármelyikük?
– Nézd, nem volt más választásom. Eszem ágában sem volt magammal hozni, de nem tehettem mást. Ha nem hozom őt is…
– Akkor mi lett volna? – tárta szét a karjait Albine, miután Aimes hangja elhalt.
– Megölték volna…”


„– Tudják, meglepően közel vannak a fővároshoz.
– Nem a mi problémánk, hogy a katonáik hülyék – szólalt meg Liya, aki addig a fotelben terpeszkedett. Emerson érdeklődve fordult a lány felé.
– Csak nem a másik Harrishez van szerencsém? Mondják, népes a családjuk? Csak hogy tudjam, mire számítsak.
– Amióta a családom fele meghalt maga miatt, azóta nem – húzta gúnyos mosolyra a száját a lány, mire Emerson halvány, szinte alig észrevehető mosolyt eresztett meg felé.
– Nos, ezt sajnálattal hallom.”


Képek
#1 #2

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Ezen dolgozom - Page 2 Empty Re: Ezen dolgozom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.