Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)

Wan (781)

Rikardo (612)

Lee (466)

Anna Orsolya (465)

Etti (431)

Nita90 (309)

DeeDee (278)

Lexy (269)

Leo (236)

Csevegjünk!

6 / 46 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 26 ... 46  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Lee on Csüt. Júl. 03 2014, 20:04

Persze hogy kiherélik, mert nem fogsz egy három órás filmre beülni, ugye, Rikardo?

Nagyon ritka, amikor a film jobban sikerül mint a regény, de van előbbire is példa. Mondjuk Neil Gaiman Coraline című regénye, és a belőle készült Coraline és a titkos ajtó.

Szerintem.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Nem : Female
Hozzászólások száma : 466
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Nita90 on Csüt. Júl. 03 2014, 23:18

Én a Narnia krónikáit szerettem meg a filmek miatt, azaz a filmek hatására olvastam el a könyveket. (Anna Orsolyának amúgy nagyon tudom ajánlani, mert tudom, hogy érdeklik a vallásos dolgok, és ez a könyvsorozat sokak szerint "Biblia gyerekeknek".) Őszintén szólva sok dologban jobban tetszett a film, főleg a második rész. Másik nagy kedvencem még a Csillagpor, amit eddig csak filmen láttam, az zseniálisan jó, állítólag a könyv kifejezetten rosszul sikerült, sokan csalódtak benne, amikor elolvasták a film hatására.

Rikardo, milyen merényletet követtek el a spanyolok a Willy Fogg ellen? Vagy a Föld középpontja/tenger mélye szériákra gondolsz?    Azok szerintem gyengébbek a Föld körül részeknél, de gyerekként még abszolút lefértek a torkomon. Jut eszembe, múltkor pont felcsendült a sorozat jól ismert dallama a másik szobából, átmegyek, anyukám forgatja a szemét, hogy persze, a rajzfilmre kijössz a szobádból? Mondom de hát ez egy nagyon jó kis mese, az egyik kedvencem volt, és jó az alapja, Verne regényei. Visszamegyek a szobámba, kb. 20 perc múlva megint kijöttem, anyu még mindig a TV előtt nézi Willyék kalandjait . Kérdő tekintetemre a válasz: "felcsigáztál Vernével".

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 309
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Témanyitás by Anna Orsolya on Pént. Júl. 04 2014, 00:02

Én a Narnia krónikáit láttam filmben, nagyon tetszett. Meg a folytatásába, a Caspian hercegbe is belenéztem, de az akkoriban valamiért nem érdekelt. Egy tavalyi irodalom órán pedig a Bibliáról, azon belül a Jelenések könyvéről volt szó (benne van a 9.- es anyagban), és megemlítette a tanár, hogy Jézusnak nem csak a bárány a jelképe, hanem például az oroszlán is, és a Narnia pont az oroszlán jelképpel vitte végig a történetet: Aslan, az oroszlán vállalta a halált a bűnös fiú helyett, majd feltámadt. Érdekes, addig nekem fel se tűnt ez a hasonlat, bár akkoriban nem is érdekelt a Biblia, meg a vallás.
Addig nem is tudtam, hogy az a film egy könyvsorozat alapján született, aminek az egyik részében van valami világvége-szerűség, lehullanak a csillagok, vagy mi. Egyszer majd szeretném elolvasni a sorozatot, de az várni fog felnőtt koromig. Ugyanígy vagyok a Harry Potterrel, azt is szeretem, de könyvben sosem olvastam.
Csillagpor? Úgy emlékszem, azt már láttam.
Olvasás terén az a gond, hogy mindig van valami oka annak, hogy miért nem csinálom: vagy nincs rá időm, vagy fáradt vagyok hozzá, vagy könyv helyett inkább Sims Tale- t olvasnék, vagy éppen játszani akarok... Lehet, hogy a tudatalattim retteg a könyvektől - vagy valaki így akar megvédeni a könyv általi haláltól?    Na jó, csak vicceltem. Nem értem, miért vagyok lusta, de zenét is csak az iskolában szerzek, szünetekben és órákon.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 465
Zöldfülű nevettető

Témanyitás by Rikardo on Pént. Júl. 04 2014, 08:26

Lee: De meg lehetne oldani a dolgot úgy h 2 x másfél vagy két órás filmet készítenek egy könyvből; ahogy pl a Halál Ereklyéit is két részre bontották - bár még így is maradtak ki dolgok... )
Nita:A Csillagport ( stardust ) én is láttam filmen, de a könyvet nem olvastam. Wiily Fogg: Igen, a föld középpontja/tenger mélye szériákra gondoltam. Egyébként az "Utazás a Föld középpontja felé"-t láttam filmen is, ott nem keresnek semmilyen könyvet ( ahogy az eredeti műben se ha jól tudom ) , csak találnak egy írást ami arra utal h egy izlandi vulkánon keresztül el lehet jutni a Föld gyomrába és úgy döntenek akkor már megnézik h tényleg lehetséges-e? Nemo kapitány kalandjait pedig már sokféleképpen feldolgozták. Mellesleg van egy a "Föld középpontjá"-hoz hasonló mű, Az Elveszett világ sir Arthur Conan Doyle-tól ( Holmész-rajongóknak ismerős lehet a név ) - azt olvasta valaki?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Nem : Male
Hozzászólások száma : 612

Témanyitás by Csajszyh on Pént. Júl. 04 2014, 20:48

Nicsak! Mire találtam rá! =DD ^^ Eddig egy másik MySims fórumra nézegettem fel, de ott nem volt semmi... Végre, boldog vagyok, hogy megtaláltam a MySims Kistestvérét! =)) <33
Egyébként mikor lesz majd megint elérhető a MySims oldala? =SS
Ohm, egyébként a könyvek filmmé alakításáról, én szívesen látnám az SzJG - A Szent Johanna Gimi - könyvet egy kilenc plusz egy részes filmben! ^^ Jó, ez egy kicsit beteg, hogy ilyen sok rész, de a könyv nyolc részből áll, a nyolcadik fejezetnek két része van, plusz még ott van a Kalauz... =))
Ohm, már kérdeztem, de most a hiba miatt ott nem tudom megnézni a válaszokat, szóval van egy honlapom, amit az egyik osztálytársammal készítek egy online játékról. Mivel magyar, nem tudom, hogy be linkelhetném-e ezt ide, vagy a linkekre van egy külön rész... =SS
Jahm, és arra is kíváncsi lennék, hogy a Bábelt - ami szintén egy Leiner Laura által megírt könyv - hogyan készítenék el egy filmben! =DD
Ha tudtátok, hogy mennyire hiányoztatok! =CC <33

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Hozzászólások száma : 784

Témanyitás by Stuffy on Pént. Júl. 04 2014, 21:03

Csajszih ? Milyen másik oldal ? xd Egyébként üdv itt *.-

Szerintem a MySims-nek annyi. Nem is akarják már megjavítani szerintem. Eddig vagy 100-szor megcsinálhatták volna, dd eneem csak húzzák az időt meg ígérgetnek össze-vissza aztán tessék Előre eltervezett vol ez úgy érzem. Tavaly még ott mondogatták bőszen, hogy Jaj majd így meg úgy segítünk a Sims4-ben, meg reméljük mi is, hogy sokáig leszünk még:P Aztán tavasszal hopp gondoltak eggyet. Nem tud közrejátszik-.e szerepet az, hogy Mazsola kiköltözött Angliába *.-. Nem tudom. Mindenesetre hívhatnának egy informatikust aki ért hozz, ha már ők nem tudnak boldogulni. Nem sértő akarta lenni, de én így érzem, meg más is. Persze nem mindenki, de vannak ;) Jó, hogy van ez az oldal. Legalább a Talek valamennyi része megmarad *.*

Stuffy

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező

Státusz :

Hozzászólások száma : 11

Témanyitás by Anna Orsolya on Pént. Júl. 04 2014, 23:13

Úgy látom, egyre több MySimses talál rá az oldalra Sziasztok!
Állítólag a MySimset fokozatosan akarták leállítani, mert sok pénzbe és munkába került a szerkesztése. Csak azt nem értem, hogy miért nem költöztették át az oldalt valami ingyenes, de nem "kakaó ó nélkül" oldalra (tehát nem ilyen mlap, meg nem tudom én); vagy kerestek volna olyan helyet, ami olcsóbb, mint a régi. Meg kereshettek volna megbízható embereket a csapatból, akiket jól ismernek, és szerkesztőtársnak felvehették volna. Akkor többen lettek volna ugyanannyi munkára. Elvileg valami hiba jött nekik, azért nem jó az oldal, de szerintem már nem is akarják megcsinálni.
Szerintem a simses Fórum nem valami jó. Meg érdekes, hogy ott olyan az egyik moderátor, akit se a Fórumos Facebook-csoportban, se MySimsen nem annyira kedveltek, sokszor gond volt vele. Meg egyszer, amikor megnéztem azt a fórumot, úgy emlékszem, valami Tale- es téma is volt ott, de nem tudom, milyen tale- eknek, ha nekik csak fórumuk van. Vagy én nem tudok más oldalról?
Szerintem ez az oldal a MySims igazi utóda. Látszik, hogy a szerkesztők szívesen készítik, szívvel- lélekkel dolgoznak és tesznek ki Tale- eket, heti rutint alakítanak ki, kreatívak, csak jót tudok mondani. A MySimsnél úgy éreztem, hogy kezdett elmúlni a lelkesedés, és mintha inkább teher lett volna a csoportnak vinni az oldalt, mint hobbi (mert ugye a Sims egy hobbi, és az hozta össze a szerkesztőket, + Sims nélkül oldal se lett volna). De lehet, hogy csak én gondolom így. Persze, megértem, kevés idejük volt, meg dolgoztak is mellette, de úgy tűnt, mintha már tényleg nem lett volna annyi kedvük az oldalhoz, mint régen.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Zöldfülű nevettető

Témanyitás by Dorcsi45 on Szomb. Júl. 05 2014, 00:14

Anna: Úgy tudom a MySimsesek azért hagyják abba mert nincsen rá idejük,nem érnek már rá az oldallal foglalkozni, meg gondolom a pénzügyi dolgok miatt is, ahogy te mondtad Egyébként, én egyetértek azzal, hogy ez a MySims utódja.

-----

Csajszyh: Csajszyh! Végre idetaláltál te is Most már tényleg nem fogunk unatkozni a fórumon. A tesóm elolvasta az SzJG-t, most is szokta olvasgatni a majdnem féléve kiolvasott könyveit. Én persze nem olvastam el, de elmondta a Sztoriját, meg a végét a könyvnek - És én is pont arra gondoltam, hogy ez hogy nézne ki sims-ben, és elég jó végkifejlet lett belőle. A Bábel-t is elolvasta, csak arról nem tudok sokat...   

-----

Húha, hivatalosan is éjjeli simses lettem O_O Mostanában rengetegszer van az, hogy reggel beülök a géphez, majd hajnalig nem tudok elszakadni tőle. jó, persze nem egész nap, tartok szünetet a munka közben Ahhoz képest tök korán szoktam felkelni  

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 210

Témanyitás by Anna Orsolya on Szomb. Júl. 05 2014, 01:37

Igen, ez a két probléma volt.
Kicsit sajnálom, hogy megszűnt az oldal, sok érdekes tipp volt ott, meg jó Tale- ek. Szerencsére az utóbbival nincs nagy probléma, mert sokan ismerik egymást, ha nem is személyesen, így az írók közül többen fel tudják venni a kapcsolatot, és, ha valaki még nem törölte a régi Tale- jét, akkor el tudja küldeni. A legtöbben, akik el akarják küldeni a régi Tale- jüket, megtalálják vagy a szerkesztőket, vagy az oldalt. Főleg, ha Facebookon is van valami kapcsolatuk a régi oldallal, pl. a Fórumosok csoport, vagy a MySims oldal belájkolása, mert ők is pl. belinkelték már ezt az oldalt.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Zöldfülű nevettető

Témanyitás by Rikardo on Szomb. Júl. 05 2014, 06:48

Üdv újra a csapatban Csajszyh!    Örülök h egyre több "régi lovas" talál rá az oldalra.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Hozzászólások száma : 612

Témanyitás by Ryan on Szomb. Júl. 05 2014, 08:28

Szerintem elég egyértelmű, hogy nem volt a készítőknek kedvük az oldal folytatásához, de a "időhiány" mégis csak jobban hangzik, és elfogadhatóbb indok. Az igazság az, hogyha ők úgy döntöttek, hogy ilyen tragikus véggel akarják lezárni, akkor csókoltatom őket. Bár meg is lehet érteni, hisz ki akarna ezzel foglalkozni, élete végéig?

"Ó, biztosíthatlak, sosem tennének ilyet. Lehet, hogy alakoskodnak, igen. Köntörfalaznak. Kertelnek. Logikai csapdákat állítanak. Mellébeszélnek, elterelik a figyelmet, ködösítenek. Sőt. Készakarva elferdítik, mi több, félreértelmezik a tényeket, és teszik mindezt kifejezett élvezettel. Emellett képesek egyértelmű és világos képet vázolni szándékaikról és indítékaikról, míg valójában éppen az ellenkezőjét tervezik a mondottaknak. Így van. De hazudni, azt nem szoktak. A gondolat is képtelenség." - E. H. Tersono, Iain M. Banks: Nézz a Szélbe

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 201

Témanyitás by Csajszyh on Szomb. Júl. 05 2014, 10:04

Stuffy: Köszönöm! =)) Jahm, igen, van egy másik fórum, de élet... Az sajnos nincsen rajta... ><
Anna: Sziaa! =DD
Hát, a szerkesztők már felnőttek, dolgoznak, vagy még tanulniuk kell, el kell tartaniuk a háztartást, vagy/meg ilyesmik... Szóval nem olyan egyszerű lehet az... =SS De azért én is nagyon sajnálom azt az oldalt... =//
Dorcsi: Köszönöm! =DD Hogy nem fogtok unatkozni? =DD Akkor örülök, hogy örültök nekem. =DD Az összes fórumos közösség közül szerintem mi vagyunk a legösszetartóbbak, és én ezt szeretem az összes közül a legjobban! <33
Rikardo: Kösziii! ^^
Martin: Igen, azért ez igaz, az időhiány, meg még semmi sem tart örökké... De a tragikus véget... Azt te hogyan érted? =SS
Egyébként itt nincsen, és nem is lesz-e olyan téma, hogy Beszélgessünk a The Sims 2-ről, meg az ilyesmik? Nekem az volt a kedvencem! *-*
Egyébként azt meg kell jegyeznem, hogy nagyon jó lett ez az oldal! <33 A fejléc nagyon gyönyörű lett! *-* Szép munka! =))
Jahm, és akkor most Nana nem fejezte be a munkát? =))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Hozzászólások száma : 784

Témanyitás by NoAngelBrigi on Szomb. Júl. 05 2014, 11:22

Sziasztok!

Mindig felcsillan a szemem (és ezt a szerkesztő társaim nevében is mondhatom), mikor meglátok egy-egy régi ismerőst ezen a fórumon.

Kedves tőletek, hogy a My Sims utódjának tartotok minket, de mi nem érezzük, hogy ez így lenne. Csupán a Tales részleget szeretnénk tovább vinni és érdekesebbé tenni, így inkább tartjuk magunkat egy kistesónak. Egy My Simshez hasonló oldalt rengeteg munkába, időbe és energiába telik felépíteni és napról-napra vinni, főleg ha az ember még élni is szeretne mellette. Itt vagyunk mi is, nekünk is van magánéletünk, és az utóbbi 1-2 hónapban hátrébb szorítottunk jó néhány dolgot, hogy mindezt felépítsük. Pedig ez még egy elég aprócska oldal a My Simshez képest... Szomorúan látom, hogy még mindig vannak olyan emberek, akik csúnyán néznek a My Sims csapatra azért, mert egyrészt be akarják zárni az oldalt, és mert más részt úgy tűnik nem akarnak tenni azért, hogy a jelenleg fennálló hiba megjavuljon. Ne haragudjatok, de egyáltalán nem láttok a dolgok mögé. Én sem látok az ő dolgaik mögé, természetesen, de azt már tudom, hogy a napi 1-2 posztunk mögött mennyi munka, szervezés és ötletelés van. Hatan vagyunk a feladatokra, de még így is sokszor az utolsó pillanatban lesz kész minden, mert dolgozunk, tanulunk, vizsgázunk, van családunk, barátaink, párkapcsolatunk, amit nem szoríthatunk mindig a háttérbe. Mi még csak a határán vagyunk a nagybetűsnek, de a My Sims csapata felnőtt emberekből áll. Ha most még nem is értitek, mit jelent az, hogy "nincs rá idő" vagy hogy "sok energiát emészt fel", 5-10 év múlva rájöttök majd, és akkor talán már nem fogjátok azt gondolni, hogy szemétség az oldalt bezárni, és hogy lustaságból és kedvhiányból történik.

NoAngelBrigi

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 43
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Témanyitás by Nana on Szomb. Júl. 05 2014, 11:25

Azt gondolom, hogy a My Sims bezárása a mi döntésünk és a mi dolgunk. Megindokoltuk, nincs már rá időnk, és valóban így van. Én pl. heti 5 napban 10-12 órában dolgoztam, mellette suliba is járok. Azt a kevés szabadidőmet ami van, szívesen töltöm a barátaimmal, a párommal. Sajnos nem vagyok már tizenéves, hogy időmilliomos legyek. Itt sem tudok akkora részt vállalni, mint szeretnék, szerintem ez látszik is az oldalon (mármint, hogy nem találkoztok annyit az én nevemmel, mint a többiekével). És ezt a többi My Simses lányról is elmondhatom. 5 évig csináltuk ezzel a csapattal (Galaxya és Mazsi több ideig) szívvel-lélekkel. Más irányt vett az életünk, dolgozunk, családot alapítunk, nem fér bele az időnkbe.
Ezen kívül nem tudjátok, milyen anyagi vonzata volt. Havi tizenezer ft az oldal fenntartása, de ennek a súlyát valószínűleg csak azok értik meg, akik szintén dolgoznak és pénzt keresnek. A látogatottság és a tárhely miatt nem tudtunk volna ingyenes oldalra költözni, hiszen itt is mindig abból volt a baj, hogy túlterheltük a szervert. Az ingyenes tárhelyeket nem ekkora kapacitású oldalakra tervezik.

Valamint szerintem Ti is látjátok, hogy nem működött volna az átadás. Belelkesült mindenki az első napokban, hogy na majd ők továbbviszik... a wix-es oldal, amit 2 srác hozott létre kb. 2 hétig élt, a másikon meg még mindig kb. semmi nincs, csak ígérgetés.... Ilyen embereknek adtuk volna tovább, hogy aztán lássuk a munkánkat tönkremenni?

A zárást nem így terveztük. Meg akartuk hagyni szeptemberig, de sajnos megint közbeszólt a technika ördöge. Próbáltunk megoldást keresni, de az egyik opció a szintlépés lett volna a szolgáltatónál, ami kb. 30e ft-ba kerül, és nekünk nem anyukánk tolja már a zsebpénzt. Tényleg próbáltunk más alternatívákat keresni, és nagyon sajnáljuk, hogy így alakult.

Könnyű ujjal mutogatni ránk, de tényleg azt hiszik itt egyesek, hogy nekünk olyan rohadt egyszerű volt meghozni ezt a döntést?

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag

Státusz :

Hozzászólások száma : 40

Témanyitás by Ryan on Szomb. Júl. 05 2014, 12:13

Nana: Eltudjuk képzelni, hogy mi mindenbe kerülhetett. Én soha meg sem próbálkoztam hasonlóval, mert tudtam, hogy nem lesz rá időm. Mármint, ezt nem kötekedésnek mondom, és engem nem is zavar, hogy már nem megy az oldal. Akár kedv, akár idő, akár pénz... Amihez az embernek nincs kedve/ideje/pénze és szabadon választott program azt nyugodtan abba lehet hagyni. Ez csupán még sokaknak meg kell emészteni (nekem is). Főleg, hogy ezt most én is kihangsúlyozom: Ez soha az életben nem lehet a mysims utódja csupán egy kicsi kiszakadás a nagyból.

Most szembesülünk, a következményekkel, mi olvasók/játékosok/egyszerű emberek. Létrejött egy olyan oldal, ami teljesen másolta a mysimset. Még a neve is az volt. És valóban: Élt 2 hétig. Akkor megjelent a másik, saját domainnal. Az már ígéretesnek tűnt, én is jártam oda... Csak meguntam a várakozást és az ígérgetést. De azt se felejtsük el, hogy ott meg az admin teljesen egyedül, egymagában dolgozik, akinek szintén van élete és saját világa. Itt senki nem rabszolga, de annál több az ígéretes diktátorjelölt, akik készen állnak arra, hogy tönkretegyenek bármit.

A MySims zárása egy igazán tragikus esemény, és érthető, hogy valóban nem akartok/akarnak már a szerkesztők elszórakozni a jelenlegi problémával, főleg, hogy eldöntötték, hogy abbahagyják. Hát ismer itt valaki olyat, aki elmegy elemet venni abba a lámpába, amit nem akar használni?

Abban viszont biztos vagyok: nem maradunk utód nélkül. Várjunk és figyeljünk. Még bármi megtörténhet. BÁRMI!

"Ó, biztosíthatlak, sosem tennének ilyet. Lehet, hogy alakoskodnak, igen. Köntörfalaznak. Kertelnek. Logikai csapdákat állítanak. Mellébeszélnek, elterelik a figyelmet, ködösítenek. Sőt. Készakarva elferdítik, mi több, félreértelmezik a tényeket, és teszik mindezt kifejezett élvezettel. Emellett képesek egyértelmű és világos képet vázolni szándékaikról és indítékaikról, míg valójában éppen az ellenkezőjét tervezik a mondottaknak. Így van. De hazudni, azt nem szoktak. A gondolat is képtelenség." - E. H. Tersono, Iain M. Banks: Nézz a Szélbe

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Témanyitás by Sookie on Szomb. Júl. 05 2014, 12:37

Úgy gondolom, hogy a lehetőségekhez mérten a MySims szerkesztői jól álltak a helyzethez, és ahogy martin923 is írta, ezt meg kell emészteni. Sajnos bármennyire is jó volt az oldal, és bármennyire is szerette mindenki, semmi nem tarthat örökké. Néha engem megdöbbentett, ahogy a kitörő "pánikban" rögtön a szerkesztőknek ugrottak a csalódott látogatók. Nem is értettem azt a helyzetet. Én is szerettem az oldalt, naponta jártam fel, és számos helyzetben kaptam segítséget. Jobb volna erre emlékeznie mindenkinek, ahelyett, hogy mi a jelenlegi helyzet.
A két eddig létrejövő oldalról előttem már elmondták a lényeget, ám annyit hozzátennék, hogy a még működő oldalon én azért jó sok Sims 4-es hírrel találkozom, és a fórumon is pörög ez a téma, tehát azért nincsen információhiány, csak máshol kell keresni.
Annyit még hozzátennék a témához, hogy habár meglepetésként ért a MySims bezárásának híre, de szerintem a látogatóknak nincs joguk számon kérni senkin, hogy mi miért történt. Én személy szerint szomorú voltam, ugyanakkor borzasztóan hálás azokért a dolgokért, amelyeket a MySimsnek köszönhetek. Talán mindenkinek erre kellene inkább gondolnia...

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs

Státusz :

Hozzászólások száma : 193
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Ryan on Szomb. Júl. 05 2014, 13:08

Sookie: Az igazság az, hogy a záráskor én is neki ugrottam ezerrel Galaxyának, de ő pár értelmes pofonnal észhez térített. Most viszont még nem a hála ideje jött el. Most még a ki kell a népeknek magukat panaszkodni, és csak utána jöhet a hála. Ez amolyan íratlan szabály. A hála majd inkább a nosztalgiázós időkben fog megmutatkozni.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Témanyitás by NoAngelBrigi on Szomb. Júl. 05 2014, 13:54

Martin: Szerintem ez nem szabály, hanem szánalom. Ha bezár a kedvenc kávézód, akkor odamész verni a kirakatot, hogy miért tettétek ezt velem? Ha elbúcsúzol egy régi baráttól, aki külföldre költözik, akkor az utolsó napon az arcába kiabálod amiért önző és elhagy téged? Vagy ha felnősz és elköltözöl otthonról, akkor majd a szüleid a "vigyázz magadra" ölelés helyett csak utánad dobálják a cuccaidat? Ha valami véget ér, akkor nem az a törvényszerű és helyes hozzáállás, hogy letámadjuk azokat, akik miatt ez történt, hanem még ha szomorúak is vagyunk, emlékezünk a szép dolgokra és igyekszünk megérteni, hogy ez minden bizonnyal nem csak nekünk nehéz. Nosztalgiázva kell búcsúzni, nem pedig öklöt rázva.

NoAngelBrigi

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 43
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Témanyitás by Stuffy on Szomb. Júl. 05 2014, 13:58

A másik még létező oldal jó, vannak hírek stb most már kezd beindulni és a fórum is jó Sims 4 -es topic.

Nana: Úgy gondolom semmi sem lehetetlen, erről ennyit. Én is dolgozok tudom. Amit szeretünk ami fontos és kell aztmeg tudjuk csinálni. Mondvacsinált kifogásokat bárki tud csinálni. 30000 nem a ég. Össze tudjátok dobni. Most ezen múlna, komolyan Én tényleg semmi bántás, meg semmi rossz, de most 30000 ft választ el attól, hogy lementsek néhány dolgot,meg több száz ember xD. Anglia jó hely..... sokat lehet keresni. mazsola

Stuffy

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező

Státusz :

Hozzászólások száma : 11

Témanyitás by Ryan on Szomb. Júl. 05 2014, 14:07

NoAngelBrigi: Egyetértek az érveléseddel, de mint láthatod, sokan így gondolkodnak. A kedvenc kávézó viszont az más dolog. Akkor majd átmész a másik kávézóba. De a MySims rivális nélküli oldal volt. Csak egymagában létezett. Nem az a lényeg, hogy pótolható-e valami, hanem az, hogy míg... Tudom is én, mondjuk az USA-ba van 10 nagy befolyású sims oldal, amit minden simses ismer az országukban, nálunk csak 1 ilyen volt

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

6 / 46 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 26 ... 46  Next