Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Vote_r10 


Beszélgetés a Sims 4-ről

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Dorcsi45 Vas. Szept. 07 2014, 16:07

ohhh. érdekes dolgok. köszönöm az infokat Bernadett! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 3101058960

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Szomb. Szept. 13 2014, 18:26

Hát én játszottam vele, most elmondom a véleményem.
Szóval a karakteralkotásrol az jutott eszembe, amikor kis elsősként gyurmából alakokat készítettem. Elég zavaró, mire elkészíted a Simet már elfáradt a kezed. Szóval, mi változott a CAS-ban? El kell szomorítanom azokat, akik a karakteralkotást várjak: nem nagy durranás. A gyurmásdi elmegy, de a hajak... Mintha egy rajzfilmből lennének kovéve, mesterséges az egész. Azért, hogy ne gondoljatok egy vén morgós bácsinak, egy jó tulajdonságot kiemelek: a kategóriákra szedés. Hajaknál hosszüság szerint, sminkeknél típus szerint(pirosító, meg mindenféle máz) a ruhákra később kitérek. A sminkek között nehezen találtam a ruhához illő színt és kombót. Ja, még egy plusz pont: sokkal könnyeb egy jellemhez elkészíteni a Simet-lehet az aranyos pofis plázacica, de lehet a csúnyácskább arcú, de sokkal inteligensebb mellé teszed le a voksod.
A ruhák szekciónál állíthatunk a Sim úszógumijának méretén, vagy beállithatjuk, hogy a magánnyomozó srácunknak akkora legyen a válla, mint a bejárati ajtó(még a végén akkora lesz, hogy nem fér be majd az ajtón Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 4216510677 ). De még a láb méretét is beállíthatjuk, ez külön vicces, ha a fentebb említett magánnyomozónak beállítjuk egy 7 éves kislány lábméretet, vagy ezt megfordítva, egy nagyon kis vékony lánynak akkora lábméretet allítunk be, mint a Sims2-ben megismert Nagylábnak. De még a nyak méretét is beállíhatjuk, így tényleg elkészíthetjük a papírvékony geek szomszédot/osztálytársat, de akár, ha úgy tartja kedvünk, készíthetünk egy pocakos nénit is, aki remekül süt-főz Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 3101058960 A ruhák elég sablonosak lettek szerintem, és nehány ruhától a hányinger kerülgetett, amikor puszta kíváncsiságból kipróbáltam az óösszes színt. Vannak egy stílusra épült, összefüggő ruhák-ruhadarabok, amikért szintén jár egy kis taps a készítőknek, mert ezek tényleg egész jóra sikeredtek. Szóval ha beállítjuk a ruhákat, akkor még a hajakkal és a vakolattal is szöszmötölhetünk, majd - ha már elnyerte a tetszésed az elkészített Sim - akkor tovább léphetsz a tulajdonságokra. Juhú. Szóval, a tinik akkorák, mint a felnőttek, meg az idősek, szerintem ez szimpla lustaság: kihagyták a medencéket, a tipegőket, de a tinik akkorák, mint az idősebb társai. És akkor menjünk tovább a tulajdonságokra. Szóval, személyiségjegyekből a Sims3-hoz képest harmadannyi van. Ebből egy kicsivel kevesebb, mit egy tucat az érzelmekről szól, lehet a Simed egy örök optimista, aki bárkin és bármin képes könnyesre kacagni magát, lehet egy depressziós emberke is, aki mindig szomorú fejjel cammog a városban, de lehetsz forrófejű is, de akkor mindenen felhúzza magát a Simed: ha elromlik valami, ha elbénázza az ételt, de akár egy balul elsült interakció is felpaprikázhatja a Sim kedélyeit. Van egy féltucat érdeklődésről szóló, lehetsz pl. egy silány Mozart-utánzat, képzelheted magad a személyiséged miatt Picasso ük-ük-ük-ük unokájának, de akár lehetsz egy begubózott függő is. Aztán van még néhány, ami a Sim munkateljesítményét segíti-hátráltatja: lehetsz sajtos-melegszendvics faló "munkakereső", de akár egy lelkiismeretes, szorgos kishangya is lehetsz a vállalatnál, ahová felvesznek, hogy gürcölj. Van még egy újszülöttmaréknyi tulajdonság, lehetsz magányos, vagy mehetsz spanolni a szomszédokkal a parkba, ahol sakkozhatsz,beszélgethetsz és közbe ehetsz is, mindezt egyszerre, a multitaskingnak köszönhetően. Azután még marad pár nyalánkság: mi lesz az életcélja virtuális másodnak, belehet állítani, hogy az eleve ostobán gügyögő emberkének milyen legyen a hangja(van trombitás hang is, ezen nagyon jót nevettem). Ja, és végül, de nem utolsó sorban: a menési stílusát is kiválaszthatod, ez lehet ilyen zombi-féle, ilyen "pattogós", de van nőies is, aminél Simünk elégedetten rázza feneket(Ja! Azt elfelejtettem, azt is be lehet állítani, hogy mekkora hátsója legyen a Simnek, meg a melleivel is el lehet szórakozni), de olyan is van, amikor a kis kedvencünk orra a felhők között van.
ÖSSZESSÉGEBEN:
50%-50%. Vannak hanyagolható részek is, de néhány dolog remekül lett kivitelezve, habár a Sims3 CAS része összetettebb lett.

--------------------

Jövőhétre elkészítem a játékmenetről is a tesztet:)

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Szept. 13 2014, 19:15

Wan: Hű, hát ezek szerint a Sims 4 azért számomra egy nagyobb csalódás. Persze, a készítők már azt gondolják, hogy ez már a negyedik széria, az első három után még szép, hogy megveszik, akár jó, akár nem... De ha majd akarnak ki adni talán még ötöt is, akkor már nem lesz, aki megvegye, mert már a negyedik is egy nagyobbacska csalódás volt. Azért remélem, hogy a kiegészítőkkel azért rendben leszünk. A képek alapján pedig a grafika szerintem szörnyen vissza lett fejlődve. Nekem egyáltalán nem tetszik...
Egy magánnyomozó srácnak olyan kicsi láb? xDD Ezen én jót nevettem. =DD Elképzeltem akkora lábakkal egy böhöm nagy pasit, tiszta izommal... xDD Biztosan jó lehet, hogy minden testrészt személyre szabhatunk, így nagyon könnyen, simán lemásolhatnánk egy ismerősünket. =)) A tinik mérete? Ez azért egy kicsikét elszomorító... ._. Ahogyan én a ruhákat láttam - de lehet, hogy én nem emlékszem már olyan jól - , nem olyan nagy számok... ><
De azért, ahogyan az utcákat én a képeken megnéztem, nagyon szépek lettek! Csak az a baj, hogy a készítők csak olyan képeket szivárogtatnak ki, amik nagyon gyönyörűek, miközben a hiányosságokat kihagyják. Jó, azért végül is ez az ők feladatuk, hogy minél több legyen a bevétel, és azért sokat köszönhetünk nekik, mert biztosan irtó sokat dolgoztak, ráadásul őnekik köszönhetjük ám mi az első három szériát is, szóval nem panaszkodhatunk mi őrájuk annyit! ;))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Gábor3 Szomb. Szept. 13 2014, 21:47

Bírom, hogy pár ember mennyire egysíkúan gondolkozik...

Az első ilyet a grafikára értem. Sokan panaszkodnak rá, mert nem az lett amit vártak, nem lett élethű, de a fejlesztők sosem mondták, hogy ebbe az irányba akarnak menni. Ők most a rajzfilmstílust választották, hogy egyrészt régebbi gépeken is mennyen, hisz rengeteg Simsesnek régi gépe van, másrészt, hogy gördülékenyebb legyen a tervezés. A grafikai irányt el kell fogadni, persze nem mindenkinek tetszhet a fantasy vonal, de ez nem visszafejlődés, hanem egy másik irányvonal, stílus.

A másik dolog pedig a kihagyások. Persze baj, ezt én is aláírom, hisz a tipegők elvétele elég nagy negatív dolog, de, hogy valaki azt hiszi lustaság miatt hagyták ki őket, az már eléggé elszomorító, és látszik, hogy az egyén (már elnézést) nem gondolt bele igazán az adott dologba. Rengeteg oka lehet ennek. Személy szerint azt gondolom, hogy az EA kiszabta a megjelenés időpontját, és nem érdekelte milyen áron, de addig legyen meg a játék, így a fejlesztőknek áldozatot kellett hozniuk. A medence meg visszajön kiegbe vagy frissítésbe, ezen kár sírni.

Wan hsz-éhez szólva nekem a testformázás bejött, mert így sokkal inkább úgy alakíthatom a Simjeim, ahogy szeretném, plusz gyorsan és könnyen. A hajak a fantasy rajz stílushoz tartoznak, ez van. A színezéskorlátot én is sajnálom, néha valóban nincsenek összeillők. Azonban érdekes, hogy olyan jó dolgokból alig említett meg Wan párat. Bármilyen hajra lehet, bármilyen kalapot rakni, több ruhát összeállíthatsz, amit cserélget a Sim, (pl naponta más hétköznapiba van), járásmódok, hogy csak pár példát mondjak, meg amúgy is inkább a CAS-ról volt szó, a játékról még nem. Én azon a véleményen vagyok, hogy akinek maga a rajzstílusos grafika nem tetszik, az ne játsszon vele, mert csak a hibákat fogja keresni, de akinek különösebben nincs vele baja, az tegyen próbát, mert egyébként nagyon össze van rakva a játék. Pl a sim már egyszerre sakkozhat, ehet, és beszélgethet két simmel is akár. Csak hát sokan ránéznek és már is gondolják a grafikáról, hogy az egész pocsék és vacak, bele se gondolnak, mi lehet a külső mögött.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Vas. Szept. 14 2014, 09:30

OK, a kalapos dolgot kihagytam, de a több hétköznapi ruha már a 3ban is jelen volt. A járásstílusokról írtam, és még a végére azt is odabiggyesztettem, hogy a játékrólis írok majd, ugyanis idő szűkében voltam. Hidd el, nem csak tesztben láttam a 4-et, játszottam is vele, tehát ez nem olyan, hogy SuperGamer tesztjét elolvasom, és azután vagdalkózok. Személy szerint nekem a grafikával nincs akkora gondom, sőt: tényleg fut a régebbi masinákon is. A betöltőképernyők is ezért kerültek bele. Hát ez egyénfüggő, hogy kinek mi tetszik, majd ma lehet írok a játékmenetről is.
Egyébként köszi, hogy elolvastad, mert elég hosszú hsz. Lett, türelem kellhetett hozzá. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Pént. Szept. 26 2014, 15:40

Uhh, hát ez aztán bizony szép... ._.
http://sg.hu/cikkek/107606/tele-van-hibaval-a-the-sims-4

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Pént. Szept. 26 2014, 16:11

Igen, hamar kiadták. Tele van buggal

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Lee Vas. Szept. 28 2014, 17:45

Az én simjeim úgy elhúznak mire felnőnek, hogy na.. Egyszerűen nem hajlandók edzeni.. Kiegészíteném azt amit Bernadett mondott, annyival, hogy vannak szomszédok, igaz, elég kevés.De ha rányomsz a házakra, amik fölött inaktív a kristály, akkor zöldek lesznek és lehet velük játszani, ugyanúgy, mint saját simekkel.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Rikardo Vas. Szept. 28 2014, 19:20

Wan írta:Igen, hamar kiadták. Tele van buggal

Inkább adták volna ki később, de rendesen...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Hétf. Szept. 29 2014, 14:04

Rikardo, teljesen egyetértek veled.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Rikardo Kedd Szept. 30 2014, 10:47

Egyébként ti már voltatok úgy h nagyon vártatok egy játékot, aztán mikor kijött, elolvastátok másoknak milyen tapasztalati vannak vele kapcsolatban és úgy döntöttetek nem érdemes rá pénz kidobni? Bevallom, nekem 2 ilyen volt: az első a Spore, a második a Sims 4. Titeket mennyire befolyásol mások véleménye egy játékról abban h megveszitek-e?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Kedd Szept. 30 2014, 15:23

Engem befolyásol mások véleménye, és én sem vettem meg a 4-et, barátaimmal kipróbáltuk, hát szerintem elég nagy fail lett Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 3213504501

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Kedd Szept. 30 2014, 15:53

Rikardo: Hát, én nagyon fellelkesültem az egész játéktól, de viszont én nagyon elszomorodtam, amikor elolvastam a többiek véleményét róla... ><

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Kedd Szept. 30 2014, 17:33

Csajszyh:Igen, sok negatív kritika érte Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 3213504501

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Rikardo Szer. Okt. 01 2014, 10:13

Valószínűleg azért, mert az ember elvárná, h amit egyszer beraknak a játékba az a folytatásban is benne marad, sőt még raknak is hozzá, nem pedig elvesznek...

Pedig az alapötlet - vagyis h a simek érzelmei a meghatározóak - nem rossz.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Szer. Okt. 01 2014, 19:24

Na, ez érdekes:
Új szemszíneket kaptunk, és...
SZELLEMEKET!
Novemberben pedig kapunk medencéket:3

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by dominik2322 Csüt. Okt. 09 2014, 16:30

Szomszédokat legalább meg tudom látogatni a simemmel? Amúgy azon gondolkodom, hogy megvegyem e Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 3213504501

dominik2322

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 8

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Lee Csüt. Okt. 09 2014, 18:20

Dominik igen, meglátogathatod a szomszédaidat, van egy opció hogy utazás és úgy..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Csüt. Okt. 09 2014, 19:33

Dominik: Szerintem nem érdemes megvenni... Keress valamit, aki szereti a Simset, és közösen vegyétek, mert szerintem nem éri meg az árát... Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 2513195574

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by dominik2322 Csüt. Okt. 09 2014, 19:48

Hát nem tudom.. Nekem tetszik a grafikája. (szerintem jobb mint a sims3 grafikája.) Az alapjátékot kevésnek érzem, de kibovíthetik kiegészítokkel.

dominik2322

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 8

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 3 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.