Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)

Wan (781)

Rikardo (612)

Lee (466)

Anna Orsolya (465)

Etti (431)

Nita90 (309)

DeeDee (278)

Lexy (269)

Leo (236)

Szólj hozzá!

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Anna Orsolya on Pént. Jan. 09 2015, 18:11

Eszembe jutott, hogy lehetne olyan verseny, amikor megadott témában kellene képet vagy képsorozatot készíteni, és a legjobb 3 neve kikerülne a hírekbe, esetleg medált is kaphatnának. Olyasmi lenne, mint a karácsonyi, de ez verseny lenne.

Meg még az jutott eszembe, hogy akár a Sims Tales Awardsban, akár attól függetlenül, az írók a tale- jeikből kiválaszthatnának egy-egy képet, amik szerintük a legjobbak a tale-ből, és a jelölt képekre lehetne szavazni.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Nem : Female
Hozzászólások száma : 465
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Gabett on Pént. Jan. 09 2015, 18:30

A novellák miért ne indulhatnának egyébként pl. a legjobb illusztrálás vagy fogalmazás kategóriákban? Meg szerintem szegény pályázatosokat sem kellene kihagyni, ők is ugyanúgy dolgoztak vele, csak éppen egy pályázat alkalmából jött az ihlet.
Az Ünnep fényébennel kapcsolatban pedig szerintem az volt a probléma, amiért nem küldtek be sokan, hogy nem is volt igazán pályázat. Én is, a Hóangyalt amúgy is be akartam küldeni nektek karácsonyra, csak láttam, hogy van ez, úgyhogy inkább ennek a keretein belül küldtem be, kicsit korábban.

Den Engeln und den Spatzen."
Heinrich Heine - Deutschland. Ein Wintermärchen

Halrudacska és puding!  

Történetek:
Hóangyal
Egyedül a Mennyországban
Tizennégy nap napvilág
Készülő:
A legsötétebb csillagok - egyperces simnovella mini tale sims tale
Az istenek játszanak - sims tale
Boldogság - mini tale

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs

Státusz :

Hozzászólások száma : 146
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Etti on Pént. Jan. 09 2015, 19:37

Anna Orsolya: Jó az ötlet, de a téli/karácsonyi kezdeményezésünkből - ha lesz még ilyen - nem szeretnénk versenyt csinálni. Inkább, ahogy korábban is említettem, illusztrálási pályázat keretében néznénk meg, ki mennyire ügyes képkészítés terén. Nagyobb a kihívás, ha nem csak egy fotót kell elkészíteni, hanem többet, nem mellesleg, szerintem izgalmasabb, és valahogy könnyebben összehasonlíthatók a beküldött munkák.  

A második ötlet sem rossz, csak épp nehéz a megvalósítása. Fel kell venni a kapcsolatot a tale írókkal (sajnos már nem mindenkit tudunk elérni), de még ez a legkisebb gond. A legnagyobb az, hogy egy képet kell kiválasztani több száz fotó közül. Hát ha tőlem valaki ilyet kérne, jövő hétvégére sem tudnék előállni egy fotóval. Nagyon nehéz lenne.  

Gabett: A novellákat és a tale-eket nem szeretnénk egy kalapba tenni, mert a két dolog nincs egy súlycsoportban. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy mind a vers-, és mind a mesemondókat értékeljük egybe. A kettő nem sokkal, de azért távol áll egymástól. Ha ragaszkodtok hozzá, a mini tale-eken belül is hozhatunk be kategóriákat, mi csak egy "Legjobb novella" címre gondoltunk, de ahogy szeretnétek. Viszont, amikor a pályázatos novellákat említettem, akkor én az augusztusi-szeptemberi pályázatról beszéltem, mivel ott az indulóknál - igaz mindenféle díjak nélkül - de a pontjaink alapján választottunk már "Legjobb illusztrálású", "Legjobb megfogalmazású" stb. novellákat. De ha szeretnétek, és azt mondjátok, hogy minden mini tale, ami megtalálható ebben a menüben, kerüljön bele a kalapba, akkor bekerül.  

Etti

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 431
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Témanyitás by Nita90 on Szomb. Jan. 10 2015, 10:18

Szóval az opening kép a borítókép... bocsi A csavaros dolog szerintem konkrét csavarokra lebontva túl bonyolult és spoileres lenne, szerintem bőven elég lenne egy "legfordulatosabb tale" vagy "legjobb csavarral rendelkező tale" kategória. Valamint a novelláknak szerintem is elég lenne egy kategória, de döntsön a "többség akarta".

Simetria

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 309
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Témanyitás by Anna Orsolya on Szomb. Jan. 10 2015, 14:07

Szerintem a novellák esetén lehet úgy, ahogy Etti írta, de akár azt is el tudom képzelni, hogy lennének külön kategóriák: legjobban megfogalmazott tale, legjobban illusztrált tale, legjobban megfogalmazott novella, legjobban illusztrált novella. Tehát a tale- ekkel nem lenne öszvemosva, de külön lenne értékelve a kép és a szöveg.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Zöldfülű nevettető

Témanyitás by Etti on Szer. Okt. 07 2015, 17:06

Egy gyors közvélemény kutatás céljából ráznám fel 9 hónappal később ezt a témát.

Hogy tetszik Nektek az új értékelős rendszerünk? (mind a csillagos, mind a tetszikelős) Jónak tartjátok ezt a fajta visszajelzési módszert, vagy inkább csak frusztrál Titeket?

Etti

Admin

Státusz :

Témanyitás by Gabett on Pént. Okt. 09 2015, 17:11

Vélemény röviden --->
Hosszan: A tetszikelős (te jó ég, ez a szó) mindenképpen nagyon bejön, a csillagos is, bár azt még nem volt lehetőségem kipróbálni (mivelhogy utálok várni az új részekre, így nem olvasok futó tale-t). Ez lehetőséget ad azoknak, akik nem szeretnének/nincs idejük hozzászólást írni, hogy véleményt nyílvánítsanak. Szóval szerintem királyság! ^^

Den Engeln und den Spatzen."
Heinrich Heine - Deutschland. Ein Wintermärchen

Halrudacska és puding!  

Történetek:
Hóangyal
Egyedül a Mennyországban
Tizennégy nap napvilág
Készülő:
A legsötétebb csillagok - egyperces simnovella mini tale sims tale
Az istenek játszanak - sims tale
Boldogság - mini tale

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs

Státusz :

Hozzászólások száma : 146
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Wan on Pént. Márc. 18 2016, 10:39

Nem tudom, mennyire nehéz a fórum fejlécét szerkesztgetni, nem vagyok benne jártas, de ha nem hatalmas nehézség, évszakonta meg lehetne változtatni a fejlécét, tök jól nézne ki.

- В заключение! До свидания.

Моя жизнь, Глава 76

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Nem : Male
Hozzászólások száma : 781
Tehetséges tanácsadó

Témanyitás by Etti on Pént. Márc. 18 2016, 14:24

Wan: Matt érdeme a Fórum kinézete, elég sokat szöszölt vele, hogy jól nézzen ki és a színek is harmonizáljanak egymással. A fejlécet is direkt így csinálta, hogy passzoljon a stílushoz. Ha évszakonkénti váltogatást ütemeznénk be, az biztos nem csak annyiból állna, hogy feltöltjük és csókolom. Ha lesz is változtatás, akkor azt Matt fogja végrehajtani, majd figyelmébe ajánlom a felvetést.

Etti

Admin

Státusz :

Témanyitás by Matt on Szomb. Márc. 19 2016, 12:29

Wan: Szerintem megoldható évszakonként megváltoztatni a fejlécet, ha lesz időm és kedvem. Ha minden igaz, nyáron elkezdek változtatni a fórum szerkezetét és kinézetét is, de ez még jövő zenéje.

Matt

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 112
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Témanyitás by Wan on Szomb. Márc. 19 2016, 14:40

Egyébként még arra is gondoltam, hogy adjunk a fórumnak egy univerzális színt, ami kb. minden évszakhoz passzol, pl. ez se rossz, a fehéret inkább nem mondom... Hát nem tudom. Az ötletet támogatom, fejlécet is szívesen készítenék, ha úgy lesz.

- В заключение! До свидания.

Моя жизнь, Глава 76

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Hozzászólások száma : 781
Tehetséges tanácsadó

Témanyitás by Matt on Szomb. Márc. 19 2016, 17:08

A színeket soha nem fogok kicserélni évszakonként, elég sok idő pepecselni, ráadásul a gombokat Photoshoppal készítettem. Max. fejléceket kicserélem. A fejléckészítést fórum esetében inkább bízd rám. Csináltunk egy téglalap fejlécet és nem lett jó.

Matt

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 112
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Témanyitás by Etti on Szomb. Júl. 30 2016, 10:26

Ha minden igaz, beállítottam, hogy gyorsabban is lehessen választ írni, illetve most már egymást is be tudjátok taggelni egy kukac jel segítségével. A profil => Notifications részben kellene elvileg beállítani, hogy küldjön értesítést, de valami miatt nem engedi, hogy bepipáljam.

Azért megmutatom, miről van szó, és mire is jó. Ha az egeret a névhez viszitek, felugrik egy ablak a legfontosabb információkkal az illetőről.

Igaz, @Thea ?

Etti

Admin

Státusz :

Témanyitás by Anna Orsolya on Szomb. Júl. 30 2016, 16:25

@Etti , ez tetszik nekem Így tényleg gyorsabban lehet válaszolni, és nem csak az ezen az oldalon levő utolsó pár hozzászólást lehet látni, hanem az egész oldalt. Így tehát könnyebb visszakeresni, hogy kinek is akartam éppen írni, ha például valaki megoszt egy tale-részletet, és elfelejtettem volna, ki osztotta meg.

Je suis Grégor Samsa.
Verseim: www.facebook.com/gregorversei
https://twitter.com/Gregor_Samsa98

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Zöldfülű nevettető

Témanyitás by Etti on Szomb. Júl. 30 2016, 17:27

Anna Orsolya: örülök, hogy tetszik. Szerintem is nagyon hasznos, én is egyből ide kezdek már el írni. Bár azt sajnálom, hogy ez a kukacos taggelős dolog nem úgy működik, ahogy kellene. Mennyivel jobb lenne, ha kapnánk róla értesítést, de valami miatt nem megy.

Etti

Admin

Státusz :

The author of this message was banned from the forum - See the message

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content