Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)

Wan (781)

Rikardo (612)

Lee (466)

Anna Orsolya (465)

Etti (431)

Nita90 (309)

DeeDee (278)

Lexy (269)

Leo (236)

Idézetek tale-ekből

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Idézetek tale-ekből

Témanyitás by Lexy on Pént. Júl. 17 2015, 13:36

"- Egy napon újra bilincset teszek a csuklódra – szólalt meg halkan. - Aztán a pokolra küldelek.
- Kérlek… Onnan jöttem – felelte a nő, majd visszasétált az asztalához."

Vérvörös gyémánt 2. rész

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Nem : Female
Hozzászólások száma : 269
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Idézetek a tale-ekből

Témanyitás by Eveline. on Szer. Aug. 05 2015, 22:48

"– Tessék – válaszolta Andrea, amikor kopogtak az ajtón.
– Bejöhetek? – dugta be a fejét Dorian.
– Nahát Dorian, megtanultál kopogni? Fejlődsz, gratulálok!  – válaszolta a nő, miközben oda se nézett. Hosszú idő óta először kiegyensúlyozottnak és erősnek érezte magát."

Kísértő múlt 1X13

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő

Státusz :

Hozzászólások száma : 78

Témanyitás by Ubisali on Csüt. Aug. 06 2015, 12:20

"Sky, nem lehetünk együtt, mert én...- egy pillanatra elbizonytalanodom, de végül kipréselem magamból a mondat végét - nem tudom neked megadni azt, amire szükséged van.
Kész, kimondtam. Ellenben Sky arcán nem a lemondást vélem felfedezni. Közelebb lép hozzám, és tágra nyílt szemekkel kérdi: - Honnan tudod, hogy nekem mire van szükségem?
Nem. Nem ezt kellett volna mondania, és nem kellene így néznie rám." (Jelzőfény:végzet 02×16)

Ubisali

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező

Státusz :

Hozzászólások száma : 17

Témanyitás by Sookie on Hétf. Aug. 17 2015, 23:10

"– Felség, hoztam orvost. Sajnos a bájos Joline grófnő nem tud hozzánk csatlakozni egy baráti kikérdezésre, mert beugrott Griseldához vacsorára, és hát ő lett a főfogás."
Ezüst krónikák 1x14

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs

Státusz :

Hozzászólások száma : 193
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Thea on Vas. Szept. 27 2015, 01:39

"– Tudod, Albine, nem mindenki rossz ember. Nem feltételezhetjük mindenkiről, hogy az életünkre akar törni. Ez a férfi pedig inkább hálás lesz majd, hiszen megmentettük az életét. Nélkülünk ki tudja, mi történt volna vele.
– Már tudom, Nova honnan örökölte a naivitását – suttogta a lány, mire apja értetlenül tekintett rá. – Nem érdekes – legyintett Albine, majd az apja arcára pillantott. "  (Üldözöttek hazája  - 2. Erős és törékeny)

"– Szükséged lesz egy névre, amíg itt vagy. Diyana azt javasolta, legyen Tobias. Ha már úgyis valami ilyesmit motyogtál.
– Tobias?
– Választhatod az Erdei idegent vagy a Csipkerózsikát is, sőt, ha ahhoz van kedved, tőlem akár Rosie is lehetsz, de valahogy hívnunk kell.
– Jó lesz a Tobias – mondta aztán néhány pillanatnyi csönd után a férfi." (Üldözöttek hazája  - 2. Erős és törékeny)

"Az egész életem, a gyermekkorom egy nagy, óriási hazugság volt. Végig jó nyomon jártam és mindig is sejtettem a lelkem mélyén, de nem akartam hinni a fülemnek. Ez nem lehet igaz! Ilyen velem nem történhet! Ez csak a filmekben lehetséges!"  (A remény varázsa - Tündérmese a valóságban - 5. Az igazság)

"– Hazudik, mint a vízfolyás! – állapította meg valaki.
– Persze, hogy védi, hiszen a szeretője! – jött egy másik vélemény.
Hangos, egyetértő röhögés zúgott fel. Marion és Christian egyszerre emelték égnek a tekintetüket.
Chris idegesen felsóhajtott. Őrző, mondd, miért teremtetted az embereket ennyire ostobának?" (Ezüst krónikák - 19. Ártatlan bűnösök)

"– Hidegvérű, utolsó rablógyilkos vagy, Christian Hale. Emlékszel-e még, hány ártatlan ember élete szárad a lelkeden? Hány védtelen utazó torkát vágtad el a cimboráiddal, hogy véletlenül se valljanak ellenetek? A pénzük mellett miért kellett elvenni az életüket is? Nem gondolhattad komolyan, hogy ezt megúszod, és hallgatunk, miután kiderült, milyen ember vagy te valójában! – Marion mélyen a szemébe nézett. – Ráadásul hazudtál nekem, átvertél és kihasználtál!" (Ezüst krónikák - 19. Ártatlan bűnösök )

"Nem, ez nem lehet! Nem blokkolhatok le most! Megint megpróbálom Skyt meggyógyítani, de a fájdalom elviselhetetlenné válik. Érzem, ahogy a tehetetlenség felemészt, itt szenvedek meggyötörve a céltól már nem is olyan messze, és mégsem vagyok képes megmenteni, akit szeretek!" (Jelzőfény: Végzet - 22. Fájdalom)

"Rémülten összenézünk Skyjal, ez nem lehet! Ugye csak viccel? Nem lőheti le! Őt nem! Sky arcán valami furcsa meghatározhatatlan érzelem fut végig, és a fejét rázza. Meg kellene védenem! Megint megpróbálom kitépni magam az ügynök kezéből, de ismét kudarcot vallok.
- Lejárt az idő - jelenti be a biztonságis, és a következő pillanatban meghúzza a ravaszt." (Jelzőfény: Végzet - 21. Ösztön)

Thea

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 124
STA döntős Tehetséges tanácsadó 2. helyezést ért el egy pályázaton

Témanyitás by Nita90 on Vas. Okt. 04 2015, 15:01

"A világon rengeteg cica él, ha ezek közül egy elpusztul, egyesek szerint semmit sem jelent. Pedig nem ártana alaposabban átgondolni ezt az elméletet, mert lelki dolgokon is alapul ez, nem csak a puszta elméleten. Ezt a boldogan szökellő cicát várja haza valaki. Ha ez a cica elpusztul, a gazdája nagyon szomorú lesz. Lehet a világon még több millió cica is, számára az az egyetlen egy fog hiányozni."
A remény varázsa - Tündérmese a valóságban - 2.

"– Nem igazán érdekel, hogy mit csinálsz, szóval, ha itt akarsz ülni, hát tessék, de ne beszélj hozzám – felelte Albine még mindig a fák sötétjére meredve.
– Köszönöm, ez igazán nagylelkű tőled – mondta Tobias, majd visszaindult a házba."
Üldözöttek hazája - 3.

Simetria

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 309
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Témanyitás by Nita90 on Pént. Okt. 23 2015, 10:51

"Rochev kancellár unokaöccse után úgyis szükségem van néhány óra nyugalomra. Valamiért azt hiszi, hogy bámulatos hegedűművész, de valójában csak az idegeimen játszik kifogástalanul."

"Tobias elnézte a lány fáradt arcát, amit minden ellenére gyönyörűnek látott.
– Kezdek beléd szeretni, Albine.
– Miért? – csattant fel a lány."

Üldözöttek hazája - 6.

Simetria

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Témanyitás by Nita90 on Pént. Okt. 30 2015, 12:59

"Albine lassan bólintott, aztán a mellette ülőre emelte a tekintetét.
– Félek, Mal… Mi lesz, ha összetöri a szívem? – kérdezte Albine alig hallhatóan.
– Az már régen összetört…"

Üldözöttek hazája - 7.

Simetria

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Témanyitás by Etti on Szer. Nov. 11 2015, 13:33

– Szerinted mit kéne tennünk?
– Számít egy vénember szava egyáltalán?
– Nem – rázta meg a fejét Albine. – Egy vénember szava nem számít igazán. De az apámé igen, és szükségem van rá.

(Üldözöttek hazája 1x08)

Etti

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 431
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Témanyitás by Anna Orsolya on Vas. Nov. 15 2015, 14:41

"Elkeseredetten elhallgattam.
– Tudok valahogy segíteni?
– Maradj velem! Mint a gumicukor."
(Tizennégy nap napvilág)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 465
Zöldfülű nevettető

Témanyitás by Sookie on Hétf. Nov. 16 2015, 22:04

"Eric az utolsó pillanatban érzékelte a veszélyt. Félrehajolt a halálos csapás elől, mire Nerissa a lendülettől előrebukott, megbotlott, s belezuhant a verembe. Egy borzalmas halálsikoly, majd egy tompa puffanás, végül dermedt csend következett."
(Ezüst krónikák - 26.)

Csak mert már mindenki erre várt... xD

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs

Státusz :

STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Dettyke on Kedd Nov. 24 2015, 16:57

"– Azért remélem, hogy legközelebb a lelki békéd nem az én arcomba kerül majd."

Üldözöttek hazája 1x05

Dettyke

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 63
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Témanyitás by Nita90 on Pént. Nov. 27 2015, 16:48

"– Emerson? – kérdezte halkan, mire halvány mosoly jelent meg a kancellár arcán.
– Emerson kancellár, ha kérhetem.
– Nem, nem kérheti, maga egy rohadt gyilkos!"

(Üldözöttek hazája 1x11)

Simetria

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Témanyitás by Etti on Kedd Dec. 15 2015, 15:06

"- Nyomd meg azt a gombot! – mutatott egy feltűnően nagy, piros gombra Rebecca – szerintem az indítja el. Rosszabb esetben feldőlünk. De a piros gomb minden esetben csinál valami nagyon epikusat."
(Az Yliris Szövetség - Dermesztő hideg 1x07)

Etti

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 431
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Témanyitás by Nita90 on Szer. Május 11 2016, 20:42

"– Ez még semmi – folytatta komolyan Madison. – Azt is mondtad, hogy vele volt eddig a legjobb, és hogy neki van a legnagyobb… – Andrea kétségbeesett arckifejezését látva nem bírta visszatartani a nevetését –… bicepsze, amit valaha láttál."

(Kísértő múlt 2x02)

Simetria

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Témanyitás by Nita90 on Kedd Május 17 2016, 16:35

"– Akkor ő az a pasi, akivel randizgattál? – lépett mellé Madison, mire Andrea lassan bólintott. – Mellesleg szép példány… volt. – A nyomozónő rosszallóan nézett rá, mire Madison megrándította a vállát. – Nézd el nekem, de élő pasit szinte már nem is látok, a meló és az egyetem minden időmet kitölti."

(Kísértő múlt 2x03)

Simetria

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Témanyitás by Nita90 on Szer. Jún. 01 2016, 15:10

"– Reggel még beképzelt majom voltam, most meg marha? – kérdezte sértetten Dorian, miközben egyre közelebb lépett a nőhöz. – Igencsak gyorsan süllyedek az evolúciós listádon. Mielőtt még az egysejtűekhez sorolnál, hadd világosítsalak fel, hogy…"

(Kísértő múlt 2x05)

Simetria

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Témanyitás by Sookie on Szer. Jún. 01 2016, 22:42

"– Miért jöttél egyáltalán ide? Tudod, hogy mi ketten… – csuklott el a hangja. – Miért nem adtad másnak az ügyet?
– Mert az ügy választott engem! – vágta rá a férfi. – Hogyan adhattam volna át másnak, amikor rólad van szó?"

(Kísértő múlt 2x05)

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs

Státusz :

Témanyitás by Nita90 on Szer. Jún. 08 2016, 22:09

"– Egy whisky-t kérek jéggel, és egy alma martinit a hölgynek – adta le a rendelést Dorian miközben lazán a pultnak támaszkodott.
– Na de drágám, úgy csinálsz, mintha nem tudnád, hogy a WooHoo on the beach a kedvencem – javította a rendelést Andrea, Dorian arckifejezését látva pedig szeretett volna hangosan felnevetni."

"– Búcsúzni tetves életedtől – fenyegetőzött fegyverrel a kezében Barkov, amint a teraszra kényszerítette Doriant. – Szépen úszni ma este halakkal.
– Most nincs kedvem úszni, hideg a víz – próbált viccelődni Dorian, de érezte, innen most nincs menekvés.
– Pofa be! Barátom is lehettél volna, de te át akarni vágni engem, ezért most megfizetni, George. Amúgy ez lenni szar név.
– Ebben legalább egyetértünk! – húzta el a száját Dorian, majd szélesen elmosolyodott."

(Kísértő múlt 2x06)

Simetria

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Témanyitás by DeeDee on Csüt. Jún. 16 2016, 21:23

"– Egy nőt? Nem mondták neked, nőket nem szabad kukkolni? Fogadni merek, fürdik a szerencsétlen. Na, állj egy kicsit odébb, hogy én is lássam – noszogatta."

(Ghost in the Body - Legend of Zora 1x03)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére