Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

25 / 50 oldal Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Aug. 08 2014, 19:21

Lexy: Dorian Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 778176054 És a történet is érdekesnek ígérkezik, szóval hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

Milyen tale-eket szeretnétek viszontlátni az oldalon?
A Holdfény 2 végét Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 Egyébként pedig a fentebb felsoroltakat

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Aug. 09 2014, 11:37

DeeDee: Örülök, hogy tetszik Dorian és, hogy érdekesnek találod az ajánlót  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Szomb. Aug. 09 2014, 12:40

Etti írta:
Banshee: Pedig én nagyon szívesen viszontlátnám az Abbysos Halált a novelládban. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Hát, igazából még nem kizárt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 1585566538 

Lexy: hű, nekem is nagyon tetszik az ajánlód  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 2485850408 Na meg persze Dorian~ (vicces, mert az egyik sztorimban nekem is van egy Dorian nevű karakterem, aki egy szerencsétlen szeplős kis kölyök, és ha meghallom ezt a nevet, mindig ő jut eszembe, aztán rákattintottam a képre és woaaah Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 778176054  xD)

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szomb. Aug. 09 2014, 21:17

Lexy, tetszik az ajánlód, a szereplőid meg...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3199574888. Ügyes vagy! Bár én nem rajongok kifejezetten a krimikért, a te tale-edet biztosan olvasni fogom. Jó munkát!

Milyen tale-eket szeretnétek viszontlátni az oldalon?

Nekem őszintén szólva már csak a Más, mint a többi 2 (ami amúgy is érkezik majd), és persze a szintén beígért Átverések kézikönyve (félregépeltem, és Árverések kézikönyve jött ki először  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 4216510677)  hiányzik igazán az oldalról, esetleg még egy volt, amire emlékszem, hogy tetszett, talán A Vigyorgó utódja címen futott... azt hiszem. (Túl régen olvastam már... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 800283558 )

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Aug. 10 2014, 08:22

BansheeSophie: Örülök, hogy neked is tetszik mind az ajánló, mind pedig Dorian (úgy látszik nem hiába bajlódtam annyit vele, míg megalkottam  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 ) Érdekes, hogy általában a neveket az emberek karakterekhez kötik. Én valahogy ezt a nevet nem is tudnám az általad említett karakterhez elképzelni, Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 4216510677 viszont épp ezért is érdekes  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 4216510677 

Nita90: Szóval már egy olvasóm biztos lesz  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 köszönöm a bíztatást. Örülök, hogy tetszik az ajánló, no meg a szereplők is. Remélem nem fogsz majd csalódni a tale-ben  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3868612732 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Vas. Aug. 10 2014, 10:02

Köszönjük a felsorolásokat! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

Dolgozunk rajta, hogy megkapjuk az engedélyeket az általatok felsoroltakhoz, a Holdfényért nekem is vérezne a szívem, de Eron egyszerűen még nem válaszolt a két hete kiküldött e-mailünkre.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 1910640592 Amíg volt My Sims Fórum, Matt próbált ilyen körlevelet kiküldeni az íróknak, ki járul hozzá, hogy kimentsük a tale-jét... nem sokan jeleztek vissza, így pedig, hogy már nincs fórum, szinte lehetetlen utolérni őket. Kozek is köztük van. Majd azért megpróbálunk többször is posztolni arról, hogy továbbra is várjuk a tale-eket, aki át szeretné ide menteni, mert nem sokáig tudjuk húzni a Csemege Csütörtököt. Érdekességként összeszedtem Nektek, hogy milyen történetek jelentek meg a My Simsen.

Tale-ek a My Simsen:

A novella pályázattal kapcsolatban annyi kérdésem lenne, hogy szerintetek elég ez a 4 hét, vagy szükségetek lesz később hosszabbításra?

Szerk: Eront sikerült utolérni!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 2485850408 

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gábor3 Vas. Aug. 10 2014, 14:09

Milyen tale-eket szeretnétek viszontlátni az oldalon?
Emily Andrews, Szerelem labirintus, Titkos ablak, Titkos kert, Szerelem labirintus 2., Crazy Love - Egy őrült szerelem, Az Ezüst Úrnő, Virágvége szerelmesei, Kerten innen - Kerten túl, Nancy Drew naplója, Crazy Love 2. - Az őrület folytatódik, Holdfény, Az elveszett gyermek rejtélye, Élet a nagyvárosban - Virágvége szerelmesei 2., Elcserélt életek, Linda és a szerelem, Fame, California Sims, A Lencséssy-otthon meséi - Tíz kicsi rejtély, A kitaszított ikerfél, A Lencséssy-otthon meséi - Döntés, Egy angyal bakancsban, A Vigyorgó utódja, Az elveszett történet, Fame - A hírnév átkai, Az erkély, a tábor és én, Különleges nyár, Bűvös Barátok, TT2, MMAT2, Átverések kézikönyve, Holdfény 2.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Aug. 10 2014, 14:38

Ami engem illet, a Nancy Drew naplója és az Elcserélt életek című történeteket látnám viszont.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Vas. Aug. 10 2014, 16:47

Lexy: igen, érdekes, én eddig pont egy ilyen karakternek nem tudtam elképzelni, mint a tied Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 4216510677

Etti: ez azt jelenti, hogy viszontláthatjuk a Holdfényt a tale-k között? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 2485850408 
Egyébként én még nem tudom, remélem, egyelőre nekem úgy tűnik, elég lesz ez a négy hét ^^

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Aug. 10 2014, 17:22

Etti: Igen, egyelőre úgy tűnik az augusztus vége vállalható, de majd térjünk erre azért vissza az utolsó héten, ha lehet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3162269578 Csak a biztonság kedvéért.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Aug. 10 2014, 18:37

Lexi:Nagyon tetszik az ajánlód és szeretem a nyomozós történeteket, sz'al biztos h olvasni fogom. Főként mert - talán már észre lehetett venni - szeretek teóriákat gyártani h mi miért történik  ( egyfajta mániám h mindennek oka kell h legyen ) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 

Apropó mánia: a főhős megszállottsága valódi megszállottság? Mármint nem démoni magszállottságra gondolok, hanem arra amikor valaki mindent ( saját fizikai szükségleteit is ) az általa kitűzött célnak rendel alá, pl képes napokig étlen-szomjan pihenés nélkül menni a sivatagban ha úgy érzi ezzel közelebb jut a céljához... ( ha jól tudom a szakkifejezés erre a fixa idea )

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Aug. 10 2014, 19:37

Rikardo: Nos a megszállottságáról....végülis igen, olyasmi ahogyan leírtad, de ennyire nem agyaltam rajta, egyszerűen csak totál rákattan az ügyre  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 4216510677 . A démoni megszálláson viszont jót nevettem  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 4216510677 Örülök, hogy tetszik  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 

BansheeSophie: Tetszik az ajánlód, nagyon titokzatos. Annyi biztos, hogy felkeltetted az érdeklődésemet. Kíváncsian várom a további infomorzsákat  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3868612732

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Vas. Aug. 10 2014, 19:51

Banshee: Így van, lesz Holdfény! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 Nagyon tetszik az ajánlód. Mint mindig, most is elég titokzatosra sikerült, de pont felkelti a kíváncsiságot, és már alig várom az első slash tale-t.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 1585566538 

Én is bízom benne, hogy elég lesz ez a 4 hét, elvégre csak egy részt kell megírni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 Sok sikert hozzá mindenkinek!

Újabb kérdés: Ha tetszett a szombati poszt, kíváncsi lennék, Ti kiknek a Facebook chates beszélgetésébe lesnétek bele? Milyen párosokat tudnátok még elképzelni? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Hétf. Aug. 11 2014, 11:14

Ti kiknek a Facebookos, chates beszélgetésébe lesnétek bele? Milyen párosokat tudnátok még elképzelni?
Hát, szerintem kéne egy szereplő a La Media Naranjából is... Például a nőcsábász Levi az úgymond, rosszá változott Mayával a Kettős játszmából... =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Dorcsi45 Hétf. Aug. 11 2014, 12:06

Ti kiknek a Facebookos, chates beszélgetésébe lesnétek bele? Milyen párosokat tudnátok még elképzelni?

Én most Viktóriát, a Szerelem:Vissza A Halál-ból, és mondjuk Elena, a Más Mint A Többi-ből Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Gyerrrrekek!!! Átgondoltam, aludtam is rá egyet, kiderítettem, hogy inkább a sims 3-al fogok történetet csinálni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

Hogy miért?

1. Több kamera beállást tudok alakítani
2. A Sims 3-ban megvan minden egyes dolog, amit felhasználhatok a történetbe Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960
3. A Sims 2-ben NEM sikerült olyan dolgokat összegyűjteni, amit a Sims 2-es történetem-hez akartam
4. Igazából nem nagyon tudok kiigazodni a Sims 2-ben [TÖRTÉNETILEG]


Nos, itt a négy ok amiatt, hogy miért nem a Sims 2-ővel írok végül történetet.
De akkor, bele is kezdek!

---------------------------------------------------------------------------------------------

Nos, Itt van a borítóóóó, remélem tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

http://kepfeltoltes.hu/view/140811/TMC_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sokat dolgoztam rajta, és a végeredménnyel megvagyok elégedve Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by lonely Hétf. Aug. 11 2014, 14:19

Sziasztok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960
Már régebben is nézegettem a mysimset, és már egy éve belekezdtem egy tale írásába, de mindig abba hagytam, ám most újult erővel neki kezdtem, és megírtam már a vázlatot és az 1.részt is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 Most hoztam egy kis részletet belőle, remélem nem annyira rossz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

Mióta csak az eszüket tudták állandóan a holtakról hallottak meséket. Rothadó hús, hörgő hangok, csoszogások és halálos harapások. Így azonosították a legfőbb ellenségüket, akiket leginkább zombiknak becéztek. Ezzel pedig nem is lenne gond, ha éppenséggel láttak volna legalább egy példányt, de sajnos ez nem történt meg, emiatt pedig arra az elhatározásra jutott a két lány, hogy ide vagy oda, de szemügyre vesznek egyet.
Így került a két ártatlan az erdőbe hajnalok hajnalán, egy holtra várva.
- Hallottad ezt? - ugrott K mögé a félénk Lucy.
A barna hajú azonnal a hangforrás irányába fordult, s elemlámpája halovánnyi fényével próbált a történtek végére jutni. Szíve hevesen dobogott, miközben a bokor felé közeledett. Nem hallott mást csakis az éj szokásos csendjét. Nyugtalanította, mert még nem tapasztalt ehhez hasonlót, s mikor a bokor mögé kukkantott valamelyest megkönnyebbült. Csak egy aprócska mókus mocorgott, semmi több.
K halk sóhajt eresztett, és már sziklaszilárdan állította, nem lesz itt semmi sem, s ez a gondolata egészen addig a percig tartott, mígnem hátrafordult.
- Látod, nincs itt semmi sem... - vigyorodott el, majd megfordult Lucy felé. - Csak beképzeljük a egésze...
Megfagyott az ereiben a vér. A szőkeség mögött egy legalább két méteres lény lapult. Állkapcsa elferdülve állt, s hófehér, lélektelen szemeivel pont a lányra nézett.
Lucy hátrafordulva nagyot sikoltott, s próbált elfutni a halott elől. A fenevad nem engedett neki, hanem inkább megragadta bűzölgő, rothadó kezével vékony karját, majd megpróbálta megharapni. A lány kapálózott és ordibált, a társa pedig segíteni próbált, szerencsétlenül.
A zombi belemélyesztette fogait a legközelebb eső élő húsba, pontosabban pont a vállánál érte a sérülés.
K végre észbe kapott, és az elejtett íját felkapva a mocskos földről célozni kezdett, egyenesen a fenevad fejére.


Nos, és még csináltam mellé egy képet is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960
http://www.kepfeltoltes.hu/view/140811/Screenshot-62a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha minden jól megy akkor január-február környékén fejezem be Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

lonely

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
lonely


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 5

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Marcello Hétf. Aug. 11 2014, 14:34

Banshee: Olvastam az ajánlódat, és örülök hogy szépen apránként haladsz a történeteddel. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 Szokás szerint elég titokzatosra sikerült, nem is igazán tudtunk meg belőle sok mindent, de ahhoz épp elég volt, hogy felkeltse az érdeklődésemet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

lonely: Tetszik a szövegrészleted is, de a kép talán még jobban. Igazi horror-sztorinak nézünk elébe! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 Úgy látom, ez a zombi-apokaliptikus téma nagyon menő lett mostanában. Mindig ezen gondolkodok, hogy vajon a The Walking Dead miatt lett ez ilyen népszerű, vagy anélkül is az lett volna? Mindenesetre kíváncsian várom a Te történetedet is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Lexy: A Te ajánlódat is elolvastam, ez a sztori is érdekelne. Remélem még idén elkészülsz vele, mert már nagyon szívesen olvasnék egy jó kis krimit. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Marcello

Admin
Marcello


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Álarc mögött
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sakura Hétf. Aug. 11 2014, 16:24

Etti: Bocsi a késői válaszért, nem voltam internetközelben. Igen, a Sialia a kék madár latin neve, de a tale-ben lesz más jelentése is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 

Banshee: Az Abyss után biztos ez is az egyik kedvenc tale-m lesz! Csak jelenne meg előbb... Mondom én aki csigatempóban halad az írással Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 4216510677 

lonely: Nagyon jó kép, nagyon jó részlet. Szeretem a zombis történeteket, mondjuk néha úgy érzem mostanában tényleg kicsit sok van belőlük, de a tiéd nem úgy hangzik mint egy átlagos poszt-apokaliptikus sztori. Azt megkérdezhetem, hogy a 'lény' arcán a vér honnét van?

Lexy: Én is csatlakoznék a Dorian fanclubhoz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 4216510677 Ez a tale is érdekesnek ígérkezik, már várom, hogy megjelenjen!

Sakura

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Sakura


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : Antibes

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Kedd Aug. 12 2014, 08:50

A novellapályázat határidejét illetően nehéz nyilatkoznom. Hiába van rá négy hét, ha a forgatásra nem jut időm "géphiány" miatt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 1910640592 Múlt hétvégén is nekikészültem, hogy dolgozok rajta, de sajnos nem jött össze. Talán a jövő hét után, a szabadságom alatt... Viszont ha egyedül én kérnék hosszabbítást, és végül feladnám, az nagyon-nagyon nem lenne fair.

Ti kiknek a Facebookos, chates beszélgetésébe lesnétek bele? Milyen párosokat tudnátok még elképzelni?

A Levi/Zoey beszélgetést én is el tudom képzelni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309.

Banshee: Jól sikerült az ajánlód. Kellőképpen sejtelmes, pont annyit árul el, ami felkelti az érdeklődést. Jó munkát!

lonely: Jaj, zombik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 Megunhatatlan. A kép nagyon jó lett, és a részlet is tetszik. Csak így tovább!

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Aug. 12 2014, 10:21

Marcello: Az idén mindenképpen elkészül, ez a kitűzött cél és én igyekszem tartani  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3868612732 

Sakura: Fanclub  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 4216510677 Örülök, hogy tetszik  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

25 / 50 oldal Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.