Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

27 / 50 oldal Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Pént. Aug. 15 2014, 20:02

Egy bunkó számítógépről fog szólni... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309 Azt mindenképpen mondhatom... Ha jók lesztek lehet, hogy kaptok pár képet... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 4216510677

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Dorcsi45 Pént. Aug. 15 2014, 20:50

martin:XDD, Bunkó számítógép ilyet szól.... XDD Tetszik a burítókép Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 291600845

Sakura:Mind a kettő fajta szituációban jól néznek ki a simeid Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960 De a fiú jobban hasonlít a sims 4-es formára, mint a csaj Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960 de egyébként mindegyik szép! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

----------------------------------------------------

én is mindenkinek nagyon várom a történetét, mindenki a aki csinálja Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960 Én is nem sokára kész leszek az első résszel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Aug. 16 2014, 11:57

Martin: Hű! =DD Nahm, akkor az már érdekes lesz! =DD ^^

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szomb. Aug. 16 2014, 14:00

Ionely: Egyetértek. A harapással átváltoztató de egyetlen shátgán-lövéssel elintézhető zombinál sokkal félelmetesebb az olyan amelyik nem fertőz, de kvázi elpusztíthatatlan. Pláne ha még sokan is vannak.

Martin: Bunkó számítógép? Mint HAL a 2001 Űrodüsszeiában?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Szomb. Aug. 16 2014, 17:05

Ha befejeztek egy történetet, mennyire gondolkodtok még azon, hogy a szereplők hogyan élnek tovább? Végiggondoljátok a halálukig az életüket, vagy a sztori végével úgymond "meghalnak"?
Mivel még egy történetemet sem fejeztem be, ezért nem tudom. De elképzelni el tudom, hogy mondjuk egy másik szereplő szemszögéből is elmesélem a sztorit, vagy egy-két részben a történtek utáni eseményeket.

Gondolkodott már valaki rajtam kívül azon, hogy milyen lenne letölteni más történetében szereplő dolgokat (pl. házakat, helyszínt, szereplőket) a saját játékba, mintegy kipróbálgatni őket? Mint valami kulisszák mögötti séta...
Mindenféleképpen! Különben is imádom a kulisszatitkokat, azt meg végképp, ha láthatjuk a díszletet teljes egészében.

A helyszíneket darabokban csináljátok meg, mint pl. az Abyss díszleteinél láthattuk, vagy mindent rendesen? Szóval ha bemegyünk egy házba, akkor az tényleg abban a házban van?
Ez függ a díszlettől. Ha csak egy házban történnek a dolgok, akkor értelemszerűen egy egész házat berendezek. Ha viszont, mondjuk egy utcai jelenetet kéne felvennem, akkor már csak a házak vázát építeném meg, a berendezésre semmiképp nem fecsérelnék időt - de ezzel minden író így van.

Nektek általában mennyi időt vesz igénybe egy kb. 5 oldalas rész megírása? Az normális, ha én 2 napig írtam?
Most van ez a novellaíró verseny. Én eddig 7 oldalt, több mint 3000 szót 12 napomba telt. És még csak a sztori 75%-nál járok! Ez a sok nap mondjuk a tétlenkedéssel, más dolgok felfedezésével ment el, vagyis akkor "csak" 9 nap, és ebben benne van az agyalás, a javítás, és a képek. Írás terén pedig tényleg nem vagyok szószátyár, általában 2-4 sor van egy képem után, de ez a sztori most megkívánja, más különben az egészet 8 részre szelném Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szomb. Aug. 16 2014, 19:00

Rikardo: Láttad az Űrodüsszeiját? *.* Nem tudom amúgy... Nem éppen.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Aug. 16 2014, 19:13

De sok minden történt itt, amíg kívül voltam a civilizáción Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2049472129

Banshee: Hú, nekem is nagyon tetszik az ajánlód, és imádom a neveidet, én sosem vagyok ilyen kreatív Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2049472129

lonely: Én megvettem a sztoridat a képpel együtt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

Lilu: Nekem is tetszik a sztori, bár a borítóképen még érdemes lenne csiszolni egy kicsit Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

Nektek általában mennyi időt vesz igénybe egy kb. 5 oldalas rész megírása? Az normális, ha én 2 napig írtam?
Teljesen ihletfüggő, van, hogy 2 óra, van, hogy 2 hét

Ha befejeztek egy történetet, mennyire gondolkodtok még azon, hogy a szereplők hogyan élnek tovább? Végiggondoljátok a halálukig az életüket, vagy a sztori végével úgymond "meghalnak"?
Nagyon is tovább vannak gondolva! A második évad szövegével már nagyjából kész vagyok, és még így is van 13 oldalnyi kiegészítő jelenetem, ami főleg utóélet (és rajtam kívül senki nem fogja elolvasni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2049472129)

Gondolkodott már valaki rajtam kívül azon, hogy milyen lenne letölteni más történetében szereplő dolgokat (pl. házakat, helyszínt, szereplőket) a saját játékba, mintegy kipróbálgatni őket? Mint valami kulisszák mögötti séta...
Kipróbálni nem igazán, de néhány kulisszák mögötti kép jöhet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

A helyszíneket darabokban csináljátok meg, mint pl. az Abyss díszleteinél láthattuk, vagy mindent rendesen? Szóval ha bemegyünk egy házba, akkor az tényleg abban a házban van? (Vagyis nincs külön megépítve a kültér és a beltér, csak azért, hogy mindkettő jól nézzen ki, pedig nem férne el mondjuk akkora helyiség a kívülről látott épületben) Ezt azért kérdezem, mert pl. történetben szereplő házakat csak úgy értelmes letölteni, ha tényleg egyben vannak.
Az én helyszíneim praktikus okokból teljesen külön vannak választva kültér-beltér szinten, illetve vannak olyan házak, amik félig vannak megépítve. Nagyon viccesen néznek ki Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2049472129

Sakura: Látom ragadós a "gyártsuk le másik játékban is a szereplőinket" Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 4216510677 Nekem is jobban tetszenek a Sims 3-as verziók, de ez nyilván azért is van, mert azon a képen jobban látszanak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

Martin: Egyetértve Rikardoval, nekem is HAL ugrott be először (egyébként az a film klasszikus, ergo kötelező Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szomb. Aug. 16 2014, 21:28

DeeDee: Istenkém, egyszer megkérdeztem itt - a csevegés témában -, hogy ki látta, és mindenki nemmel válaszolt...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 416107150  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 489632682  Naaaaa mindegy. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3162269578 Elmondanád, hogy mi volt a vége, mert nem igazán értettem a villogó fényeket... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 887593797

Amúgy megosztom veletek, hogy az A.I.A.I. (fantáziadús név...) jelentése: Age Innovators' Artificial Intelligence.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szomb. Aug. 16 2014, 23:54

Sakura: Szerintem tök jók a karaktereid Sims 4-ben is, bár nekem (is) jobban tetszenek az eredetiek. Talán, mert azok az eredetiek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

martin923: Bunkó számítógép?  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 4216510677 Na, erre nagyon kíváncsi leszek.

Oké, látom, mindenki promózik, én se bírom tovább, kész Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309 Ők lennének készülő tale-em főbb szereplői:

http://kepfeltoltes.hu/140816/135651139001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140816/77974945302_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140816/14863329203_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140816/27517799404_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140816/122317016805_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140816/129095429506_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140816/43229546107_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140816/35463648208_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140816/20243425609_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140816/106007186510_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Finoman szólva nem szépségversenyre készültek, de érdekelne, mit gondoltok így elsőre. Egy kezdetleges ajánló és borítókép is készülőben van, azt is szívesen felöltöm, ha van rá érdeklődés (ha nincs, akkor is   Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3633238760  ).

Nem akartam ennyire korán kirakni ezeket, de úgy érzem, ettől nő a motivációm az alkotáshoz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 164952250

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Vas. Aug. 17 2014, 09:04

Lilu: Érdekesen hangzik a történet. A borító koncepciója is tetszik, egyedül a lány nem túl szépen kivágott alakja szúrja a szememet.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 800283558 Meg a betűtípus kiválasztásánál sem árt odafigyelni, mert a mostaninál az ő betű más formátumban van.

Nita: Hű, jó sok szereplőt fogsz mozgatni a tale-edben! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960 Nagyon tetszik, hogy próbálod kihozni a maximumot a Medievalból, a jobboldali jelenetfotók egytől-egyig annyira beszédesek és élettel teliek. Azt hiszem, nagyjából mindenkit sikerült felismernem, hogy kinek mi lehet a foglalkozása, viszont Joline-t passzolom. A királynő lánya, vagy egy másik ország királykisasszonya?  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309 

Ha befejeztek egy történetet, mennyire gondolkodtok még azon, hogy a szereplők hogyan élnek tovább? Végiggondoljátok a halálukig az életüket, vagy a sztori végével úgymond "meghalnak"?
Én terveztem anno egy epilógust, szóval addig a pontig elképzeltem, mi lett a szereplőimmel, de azon túl már nem mélyedtem nagyon bele.

Gondolkodott már valaki rajtam kívül azon, hogy milyen lenne letölteni más történetében szereplő dolgokat (pl. házakat, helyszínt, szereplőket) a saját játékba, mintegy kipróbálgatni őket? Mint valami kulisszák mögötti séta...

De még mennyit! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309 Én nagyon tudnék örülni neki, ha megkaparinthatnám Dani vagy Brigi helyszíneit. Én nem tudok ilyen jól építeni és berendezni.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 1858206738 

A helyszíneket darabokban csináljátok meg, mint pl. az Abyss díszleteinél láthattuk, vagy mindent rendesen? Szóval ha bemegyünk egy házba, akkor az tényleg abban a házban van?
Yepp. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960 Nekem minden helyszín külön telek, az a legbiztosabb.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3633238760

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Aug. 17 2014, 13:11

Nita: Hű, szerintem is nagyon beszédesek lettek a jobb oldali képek, és jó sok szereplő lesz majd a történetedben! =DD Szerintem tök jóra sikeredtek! =))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Aug. 17 2014, 19:01

Nita: Medieval  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3199574888 , de azért egy tale-t nem vállaltam volna be vele  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 4216510677 , szerintem macerás a képkészítés, szóval ezért külön dícséretet érdemelsz. Nagyon szépek a szereplőid, Rosalin és Eric tetszik legjobban. Kíváncsian várom az ajánlót!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3868612732 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Vas. Aug. 17 2014, 20:59

Köszönöm a sok kedves választ Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

Etti: Örülök, ha így látod – valóban igyekszem kihozni a Medievalből, amit lehet. Örülök, ha ez érződik is a képeken. Nem tudtam eldönteni, hogy CAS-os vagy játékbeli képeket hozzak, ezért döntöttem a „kettős” megoldás mellett. A „jelenetfotók” amúgy kifejezetten kampány céljából készültek, egyszerre igyekeztem az adott karakter foglalkozásából és  személyiségéből is megragadni valamit. 1-2 képpel nem vagyok teljes mértékben megelégedve, de most már így marad. Az „igazi” tale-képekben is próbálok hasonlót hozni.
Igen, sajnos valóban (túl) sok szereplőt mozgatok. Ennek két oka van. Az egyik, hogy a rokoni, szerelmi és baráti kapcsolatok a szereplők osztódását eredményezték. Azért próbálom úgy elhelyezni őket, hogy követhető legyen, ki kicsoda, és miért van ott. Ráadásul mint írtam, ezek még a "főbb" szereplők.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 4216510677  Rajtuk kívül még van 5-6 olyan (mellék)szereplő, aki talán „picivel hangsúlyosabb” szerepet kap, mint egy-egy epizódrész. A másik a koncepció, miszerint igyekeztem minden Medieval hősfoglalkozáshoz szereplőt alkotni. Először ehhez tartottam is magam, de végül a peterán papnőtől érzékeny búcsút vettem, az ő szála nélkül is épp elég szövevényes és hosszú a sztori, és így is túl sok karakter van már.
Joline - hát nem látszik egyértelműen, hogy ő az udvari galambpostás?  (Vicc volt). Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2049472129  Ő amúgy kakukktojás a listán, mert nem lesz nagyon jelentős szerepe, de annyira kis szöszi, és annyira kifejező a galambos képe, hogy muszáj volt neki megkapnia a 10-dik helyet. A második tipped majdnem bejött vele kapcsolatban, azzal a különbséggel, hogy  ő
Spoiler:
Az egyre gyűlő érdekességek egyike is hozzá kapcsolódik amúgy.

Csajszyh: Köszönöm, örülök, ha beszédesnek találod a képeket, és tetszenek a szereplőim. Igyekeztem mindent beleadni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960 Hát igen, valóban kicsit sokan lesznek, ld. az Ettinek írt választ.

Lexy: Jaj, még egy Medieval-kedvelő? Keblemre!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3361804832 Meg tudom érteni az álláspontodat, miszerint nem vállalnál vele tale-t. Lehet, ha akkor, amikor belevágtam nagy lelkesen, tudom, amit most tudok, én se lennék a magam ellensége.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 4216510677 A képkészítés tényleg macerás, de a "pokol" szó kicsit jobban leírja a helyzetet, vonatkozó sirámaim a fórumon belül minden 2. hozzászólásban visszakereshetők.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3633238760  Mostanra azért már segít pár mod, cheat és trükk, kitapasztaltam már ezt-azt, szóval nagyjából, ha azt sikerül eldöntenem, mit akarok, nagyjából sejtem, miként oldjam meg. Beígértem egy modokról szóló kisokost a Szemezgető szerda rovatba, amit kiegészítenék néhány cheattel és praktikus trükkel, de addig nem szeretnék "nagyképűsködni", amíg nem bizonyítottam élesben. Meg szívesebben dolgozom egyelőre a tale-en, mint a cikken.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 164952250   
Annak külön örülök, hogy Ericet és Rosaline-t kiemelted. Eric esetében nem akartam kifejezetten nagyon szívdöglesztő pasit létrehozni, csak egy átlagos helyeskét, de te vagy lektorom után a második, akinek ő tetszik legjobban (nem mintha férfi karakterekből túl rózsás lenne felhozatal  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 800283558  - de azért még van 1-2 szerintem elfogadható férfi szereplőm, akik erről a listáról most lecsúsztak). Amúgy kissé sablonos karakter lesz, de nekem az egyik kedvencem. Rosaline-nál viszont valóban kritikus pont volt a szépség (nem véletlenül pávázik a tükör előtt), ezek szerint elértem, amit akartam. Tőled, aki a legszebbnek megválasztott sim(ek)et hoztad létre (khm... Dorian Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 778176054 ), külön jólesik a dicséret, hogy szépnek tartod a karaktereimet. Igazából nem annyira a szépségre, mint inkább az egyediségre próbáltam rámenni, vagyis arra, hogy ne csak a hajuk különböztesse meg a simjeimet egymástól.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Hétf. Aug. 18 2014, 12:08

Nektek mi a véleményetek a romantikus témájú tale-ekről? Nem tartjátok unalmasnak őket? Ki olvas szívesen ilyen történeteket? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309 
Én oda vagyok értük, és a készülő tale-em is ilyen témájú lesz. Kíváncsi voltam viszont, hogy Ti mennyire kedvelitek őket.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3162269578 

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Aug. 18 2014, 13:35

Nektek mi a véleményetek a romantikus témájú tale-ekről? Nem tartjátok unalmasnak őket? Ki olvas szívesen ilyen történeteket?

Én azokat a történeteket szeretem, ahol a főszál mellett van egy (hangsúlyos) szerelmi szál is. Sőt, romantika nélkül számomra nem is igazán kerek egy történet. Ha viszont a szerelmi a fő és egyetlen szál, az is jó, amennyiben jól van megírva, és nem emlékeztet túlságosan egy latin-amerikai szappanoperára. (Bár azokból is volt már, ami tetszett  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3162269578 ). Szóval részemről jöhet a romantika minden mennyiségben.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Hétf. Aug. 18 2014, 18:40

Nita: Néhány éve felmerült, hogy Medievallal készítek tale-t, a képkészítés miatt vetettem el az ötletet, mert nem jöttek be a kamerabeállítások. Szinte nem hittem a szememnek, mikor láttam te milyen szuper képeket készítettél. Én, akinek még eleinte az egyedi tartalmak telepítése is nehezen ment, modokkal meg sem próbálkozok  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 4216510677 . Úgy látom, te már szakértő vagy Medievalban, szóval nagyon jó ötlet lenne az a kisokos. Egyébként szívesen látnám a lemaradt szépfiúkat is  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309 És nagyon jól estek a kedves szavaid a szereplőimmel kapcsolatban  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 1484171175 

Nektek mi a véleményetek a romantikus témájú tale-ekről? Nem tartjátok unalmasnak őket? Ki olvas szívesen ilyen történeteket?
Romantika? Jöhet bármilyen mennyiségben  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 4216510677 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Aug. 18 2014, 20:16

Lexy: Jaj, de sajnálom, hogy lemondtál a medieval tale-edről. Remélem, sikerül majd meggyőznöm téged, hogy lehet a játékkal jó képeket csinálni, és hátha végül újra előveszed a történetet (ha a mostanival elkészülsz). Vagy ebben ne is reménykedjek? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 1910640592 Ha tényleg teljes mértékben elhatárolódsz, a történetbe beavatnál? Akár privátban is. Lécci!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3376965453 (Imádom a "középkori" sztorikat.)
Modolni se nehezebb ám, mint egyedi tartalmat pakolni, sőt. Készítesz egy mappát a megfelelő helyre, a letöltött zip file-t kibontod bele, és mehet a játék  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3633238760 (1-2 spéci modot leszámítva).
Szakértő sajnos nem vagyok, különben mindenféle egyedi haj, ruha, bőr és szem is szerepelne a játékomban/tale-emben. De azért megtisztelő a cím, köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960 Viszont tényleg nyistöltem annyit a játékot, hogy úgy érzem, az átlag játékosnál jobban kiismerem már benne magam. Akkor tényleg meglesz az a kisokos...  valamikor.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309   

A múltkori válaszban nem írtam, de az ajánló hamarosan kikerül az Ezen dolgozom topikba. Örülök, ha várod. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

A többi (2 db) "szépfiú" (khm... ízlések és pofonok, Nita-ízlést tükröznek, ami köztudottan nem átlagos)... még meggondolom, ha nagyon promó-hangulatban leszek, lehet, hogy őket is meghívom egy kampányfotózásra, ha már így érdeklődtél utánuk.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309

A dicséretre a szép simjeidről abszolút rászolgáltál, szerintem ebben mindenki egyetért velem (ld. Dorian-fanclub  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 4216510677 ).

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DakHo Hétf. Aug. 18 2014, 20:44

Végre sikerült megcsinálnom pár szereplőmet (nem az összeset). Amúgy van még jó sok szereplő. Nem kis időbe telt míg összehoztam az arcukat de csak azért sem sikerült olyanra milyenre szerettem volna. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2513195574 Remélem tetszik valakinek

Rhee Ha Neul: http://postimg.org/image/spb12dvtl/
Ha Un: hhttp://postimg.org/image/q788lhit7/
Ha Youra: http://postimg.org/image/upobchw3h/
Woo Bon Hwa: http://postimg.org/image/k6gguv4an/

És hoztam egy kis részletet a történetből.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960  Ha van benne helyesírási hiba akkor bocsánat!

"- Nagyapádnak volt egy szeretője aki terhes lett. -
- És hol van a szerető?! -
- Meghalt. -
- Az nem hinném!! - Ott állt nem messze az asztaltól Lee Hwa Young, a szerető.
Ji Won felpattant a székből..."

"- Te meghaltál! -
Hwa Young odasétált az asztalhoz és mélyen Ji Won szemébe nézett.
- Mi van, meglepődtél? Az a gond, hogy mostmár 4 felé osztódik az örökség? Vagy magadnak akartad az egészet? -
- Te szakadék! Te tetted tönkre az egész családott! Miattad kellett elmennem Min Jun-tól! Te érted el az, hogy elhagyjon minket a lányuk! És még ráadásul szültél Min Jun-nak egy pénzéhes gyereket aki ugyanolyan erkölcstelen min te vagy? Nem kaptok az örökségből!
- Hogy merészeled, te vényasszony? - Yoo Bona is felpattant és harcbaszált.
- Börtönbe küldöm azt a bolond Sung-ot és nem kapok örökséget..."       Örökösök Harca 09 Botrány

DakHo

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
DakHo


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Seoul, Dél-Korea

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Aug. 18 2014, 20:54

Martin: Hát, nem tegnap láttam, már pár éve, és elég gyorsan felejtek, szóval valószínűleg nem én vagyok a megfelelő ember a magyarázásra, bocsi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 800283558

Nita: Imádom a szereplőidet! Nem tudom miért, de nekem még mindig nehezebb egyéniségeket alkotnom a Medievalben, mint bármilyen másik játékban, pedig már minden létező slidert belepakoltam. Ergó bennem van a hiba. De persze feladni nem fogom, egyszer majd csak elkészül Lady Elisabeth is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2049472129 (kisokosnak pedig én is örülnék)

Nektek mi a véleményetek a romantikus témájú tale-ekről? Nem tartjátok unalmasnak őket? Ki olvas szívesen ilyen történeteket?
Nekem nem a kedvenc műfajom, de nálam sok minden a tálalástól függ, szóval jöhet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

DakHo: Hú, ezek a nevek! Egyébként nem kellenek a gondolatjelek a mondat végére, ha nincs utána leírás, vagy mi a szösz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Hétf. Aug. 18 2014, 21:08

Nita: Hát sose lehet tudni, talán a te taled kapcsán tényleg kedvet kapok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960 , de egyelőre nem tartom valószínűnek. De, ha érdekel szívesen beavatlak privátban, hogy nagyvonalakban miről is szólt volna Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3868612732 Remélem hamarosan kikerül az az ajánló. Promohangulat pedig bármikor megszállhatja az embert, úgyhogy várom a képeket  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3633238760 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

27 / 50 oldal Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.