Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

28 / 50 oldal Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Aug. 19 2014, 01:27

Nektek mi a véleményetek a romantikus témájú tale-ekről? Nem tartjátok unalmasnak őket? Ki olvas szívesen ilyen történeteket?
Én szeretem a romantikus történeteket. (Az én egyik "készülő" tale- em is az lesz/lenne)

Próbálkoztam a pályázatra írt novellámmal, nagyjából elkészült a szöveg. Már csak képek kellenek, meg lehet, itt- ott javítok. Most már kezdem úgy látni, hogy van esélye annak, hogy befejezem. Pontosabban, most jutott eszembe, hogy címet is kell neki adnom!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 4216510677 

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Kedd Aug. 19 2014, 09:43

Nektek mi a véleményetek a romantikus témájú Taleekről? Nem tartjátok unalmasnak őket? Ki olvas szívesen ilyen történeteket?
Nem! Én egyenesen oda vagyok a romantikáért! *-* <33 =DD
DakHo: Hű, micsoda nevek! =DD Szerintem egész jó lettek azok a Simek, és a képre írások is tök jók lettek! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Kedd Aug. 19 2014, 11:18

DakHo: Ezek a nevek nagyon... koreaiak  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 4216510677. Lektort mindenképp ajánlom, hogy keress, mert van pár helyesírási és egyéb (elég zavaró  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3472456676 ) hiba, amiket ha kiküszöbölnél, még jobb lehetne. Valamint picit több leíró rész, mondat is jó lenne. A simjeid pedig tetszenek.

Lexy: Kösz a privit, ment rá a válasz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960 Remélem, megjön majd a kedved végül. Promóláz pedig bármikor elkaphatja az embert.

DeeDee: Köszi, a szereplőim üzenik, hogy ők is imádnak téged.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 4216510677  Örülök, hogy tetszenek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960. Én semmmi spécit nem használtam, slidereket főleg nem, csak sablon simek, de főleg randomize face, aztán kis orrplasztika, szemöldökigazítás, ajakfeltöltés Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 2822276435. Nehéz elhinnem, hogy fejtörést okozhat neked egy egyedi sim Elsie után, bármelyik játékban is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960. Mondjuk más egy létező, más játékbeli karaktert másolni (elvéreznék benne), mint önálló szereplőt alkotni. Biztos vagyok benne, hogy a Medieval karaktereid is tök jók és egyediek lettek. Várom Lady Elisabethet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Kedd Aug. 19 2014, 12:30

Nektek mi a véleményetek a romantikus témájú Taleekről? Nem tartjátok unalmasnak őket? Ki olvas szívesen ilyen történeteket?
Hááát... Nem mondanám, hogy nekem ez a mindenem. Kifejezetten ellenszenvesek nekem a romantikától csöpögő sztorik, ahol csak az a fontos, hogy "megtaláljuk az igazit" (alias Twilight - ez a kedvenc példám ^^). Ha van valami érdekes, izgalmas háttérsztori, ami nem tűnik el a nyáladzás hatására, akkor talááán elolvasom. Amúgy kerülöm. Persze a Szerelem: A világ romjain kivétel volt, és nem igazán bántam meg.
Érdekes, hogy pont úgy beszélek a romantikus sztorikról, hogy soha nem írnák olyat, mégis, a novellaíró versenyre beadott sztorim pont, hogy a romantikát fogja taglalni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 2822276435

Nita: ezek a szereplők valami elképesztően részletgazdagok és egyediek. Nem tudtam, hogy a Medievalból ilyen sok mindent ki lehet hozni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960
DakHo: szeretem a távol-keleti kultúrákat, a nevek épp ezért hamar megfogtak. A karakterekben is van valami koreai-japán style. AZ idézet is tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Kedd Aug. 19 2014, 17:27

Az ajánlóval kapcsolatban mindenkinek köszönöm szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3984454939 Igen, nem sok minden derül még ki belőle, nem is nagyon akartam még elárulni sokat, mivel még nagyon messze van a megjelenés :") (és mert ha akarnék se tudnék egy értelmes ajánlót összehozni  :ikszdéBeszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960

Nita:  woooow nekem is nagyon tetszenek a szereplőid Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 2485850408 kíváncsi leszek a tale-re *-*

DakHo: neked is jól néznek ki a szereplőid, és nagyon bejönnek ezek a nevek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 295755309

Nektek mi a véleményetek a romantikus témájú Taleekről? Nem tartjátok unalmasnak őket? Ki olvas szívesen ilyen történeteket?
Hát, őszintén szólva a romantika nem az én műfajom. ^^ Bár az nem baj, ha van romantikus szál, általában csak akkor nem köt le annyira a dolog, ha csak az van  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 4216510677 De ettől függetlenül tálalás kérdése, azért azoknak is adok egy esélyt.

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Kedd Aug. 19 2014, 21:32

juhaszgaga: Köszönöm, bár a részletgazdagság a játék érdeme elsősorban, az egyediségükben viszont talán nekem is volt némi részem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960 Feltett szándékom megmutatni, hogy több van a játékban, mint gondolják róla.

BansheeSophie: Örülök, ha tetszenek a simjeim Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960 Remélem, a történet sem okoz majd csalódást.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szer. Aug. 20 2014, 13:34

Martin: Régen olvastam már a könyvet ill. láttam a filmet, lehet h hülyeséget írok. Az biztos h a műben egy fekete monolit után kutatnak ami segített a majmok egy csoportjának emberré válni. HAL a számítógép, amely az űrhajót irányítja, amin az expedíció tagjai ( 4 tudós ) utaznak. Ha emlékeim nem csalnak, felfedez magában valami hibát, és mivel nem akarja h az emberek rájöjjenek h nem tökéletes, egyenként kinyírja őket úgy h javítási munka ürügyén megkéri őket h hagyják el az űrhajót aztán nem engedi őket vissza. Az utolsónak azonban sikerül valahogy visszamennie és deaktiválni HAL-t. A sztori végére sajnos már emlékszem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 1910640592

Nektek mi a véleményetek a romantikus témájú Taleekről? Nem tartjátok unalmasnak őket? Ki olvas szívesen ilyen történeteket?
Az nem gond ha egy történetben van (egy hangsúlyos ) szerelmi száll, illetve ebből adódó konfliktusok - már amennyiben nem egy csöpögős szirup az egész.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Aug. 21 2014, 07:10

Nita: Már nagyon vártam az ajanlót  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 2564226250 Izgalmasnak és érdekesnek ígérkezik a történeted. A borítókép is nagyon szép, akárcsak a többi. Én már nagyon szívesen belelapoznék az biztos  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Aug. 21 2014, 09:41

Nita: Nagyon jóra sikeredett a borítóképed! =DD Egyedi ötlet ez a könyvből kijövés! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Csüt. Aug. 21 2014, 10:14

Lexy: Köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960 Remélem, mihamarabb kinyílik a Krónika, a krónikás dolgozik az ügyön.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 295755309 Remélem, tetszeni fog a sztori. A borítóért sajnos nem az enyém az érdem (ld. lejjebb)...
 
Csajszyh: Örülök, ha tetszik a borító, remélem, a történet is fog.
 
A borító a Sims Medieval webisode sorozatban egy videóban látható képből készült, megtetszett, elcsórtam  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 164952250 . Az én "érdemem" annyi, hogy picit színesítettem, élesítettem rajta, és ráraktam a feliratot.
(Kedves szerkesztők, ha ez nagyon copyright dolog, szóljatok, kérlek!)
 
Kicsit aggódtam, hogy talán túl unalmas/sótlan lett a borítókép. Nekem hiányoznak róla a simek... de nehéz lenne szelektálni, ki legyen rajta, plusz képszerkesztésben, Photoshopban nem vagyok túl jó, ezért választottam ezt a megoldást. Akkor szerintetek maradjon így?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Csüt. Aug. 21 2014, 10:35

Rikardo: Idáig én is tudtam...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3162269578  A kérdés az, hogy ami ez után volt, az mi volt! Amúgy nem hibát észlel magában, hanem két egymással ellentétes parancsot kap, és ezért azt hiszi, hogy a legénység veszélyezteti a küldetést.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Csüt. Aug. 21 2014, 13:32

Nita: Izgalmas ajánló, jó képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960 Egyébként ez lesz az Ignácos sztori amit már megemlítettél párszor?

Martin: Köszi. És bocs a tévedésemért. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 1910640592 Egyébként ha emlékeim nem csalnak az utolsó megmaradt tudós valami szellemlénnyé ( csillaggyermek? ) alakul. De h hogyan azt ne kérdezd... Meg az biztos h a műnek van még két folytatása de azokat nem olvastam v láttam...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Csüt. Aug. 21 2014, 14:33

Rikardo: Köszönöm  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 295755309 Ignác története nem az enyém, hanem Anna Orsolyáé. Mindketten "Medieval-mániások" vagyunk ugyanis.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Csüt. Aug. 21 2014, 15:23

Nita: Akkor elnézést Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 1910640592 Valóban, a "Medieval-mánia" miatt összekevertelek benneteket...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Csüt. Aug. 21 2014, 16:29

Rikardo: Állítólag a folytatások nem kapcsolódnak az eredetihez (?). Amúgy igen, valami természet feletti lény lesz... De még mindig van fél óra, aminek a jelentéséről fogalmam síííííncs!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 416107150  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 416107150  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 489632682 

Milyen ignácos sztori? Lemaradtam...

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DakHo Csüt. Aug. 21 2014, 17:32

DeeDee: Oh  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 164952250 Kösz, hogy szóltál (szerencsére még időben). Már javítom is!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960 

Nita90: Persze, lektor mindenképp lesz viszont ez a részlet amit megosztottam szinte nyersanyag, nem néztem még  át, de azt látom, hogy a helyesírásom borzalmas.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 164952250 Köszi a tanácsokat! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960

Elnézést a fura nevekért  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960 Tudom, nekünk magyaroknak elég szokatlanok, azért remélem, hogy a történet olvasása során meglehet őket majd jegyezni

Amiket ráírtam a képre azokat azért írtam koreaiul, mert gondoltam ettől egzotikus lesz  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3868612732 
Aki nem tud koreaiul  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 4216510677 , annak itt leírom, hogy mit is jelentenek

상속인 전투 = Örökösök Harca (a cím)
벌거 벗은 거지는 자선을받지 않습니다. = A meztelen koldus nem kap alamizsnát (Ez olyan alcím szerűség akar lenni)

És így utólag örülök, hogy tetszenek valakinek a karaktereim Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3101058960 (az lenne a csoda ha nekem is tetszenének)

DakHo

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
DakHo


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Seoul, Dél-Korea

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Csüt. Aug. 21 2014, 18:04

Na gyerekek, újabb promózás... XD Egy kezdetleges Age Innovators jel: http://kepfeltoltes.hu/140821/AI.2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Aug. 21 2014, 20:20

Martin: Hű, szerintem ez egy egész jóra sikeredett! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gábor3 Pént. Aug. 22 2014, 00:34

Egy kis helyzetfelmérés, hogy tudjam mennyire is vagyok lemaradva a többiektől.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 295755309 

Szóval, ti hogy haladtok a Sim novella pályázatos munkátokkal? Készen van a szövegírás, a fotózás, esetleg már be is küldtétek?

Én még nagyban írom a szöveget. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 800283558  Még a verseny elindítása után pár nappal megírtam az elejét, azt azóta semmit sem tettem hozzá, és most, hogy mindjárt itt a vége, bele kell húznom, hogy időben kész lehessek. Képek még nincsenek, de a rész szövegének felén már túl vagyok, helyszínekből nem kell sok, de egy már megvan, simekből pedig a főszereplők már megvannak.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Aug. 22 2014, 08:05

Szóval, ti hogy haladtok a Sim novella pályázatos munkátokkal? Készen van a szövegírás, a fotózás, esetleg már be is küldtétek?

A fejemben már teljesen összeállt, úgyhogy a szöveggel vívok jelenleg. De viszonylag jól haladok, a 2/3-a készen van körülbelül. A hétvégén szeretném befejezni, és úgy tűnik ezt tudom is tartani. A szereplők is készen állnak a forgatásra, és a helyszínek is készülnek. A képekre szánom az utolsó hetet, bár abból is készen van már 13, szóval én úgy érzem elég jól haladok. Remélem sikerül határidőre be is fejezni, de elég valószínű, hogy sikerülni fog. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 3868612732

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 28 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

28 / 50 oldal Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.