Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

50 / 50 oldal Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Vas. Nov. 30 2014, 14:27

Rikardo: örülök, hogy tetszett, hát megeshet, hogy még majd az Abyssos Halál is felbukkan valamikor valahol... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 1585566538

Lee: igen, ezért gondoltam, hogy jó lenne, ha szerepeltetném, de végül arra jutottam hogy jobb egy új karakter, mert vele együtt akkor új világot is teremthetek xD (és talán azért is, mert rég írtam már az Abysst és nem vagyok biztos benne hogy gond nélkül tudnám hozni a karaktert :"D)

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Vas. Nov. 30 2014, 18:17

Sziasztok,

Rochelle, bocsáss meg, ha átsiklottam volna felette, de mondd, van-e fejlemény, mennyit sikerült végül megmentened a tale-edből (mert remélem, sikerült)?

Banshee, új név?  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 295755309 Én is úgy gondolom, hogy a többség szereti, ha egy-egy szeretett karaktert másik sztoriban is viszontlát, de ha te új világot teremtenél, tedd azt  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3633238760

Én is szívesen írtam volna karácsonyi tale-t, de mivel nincs erre alkalmas játékom, gondoltam, a "rendes" tale-emet próbálom karácsonyra megjelentetni, de sajnos most úgy tűnik, ez a terv is felejtős Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 1910640592 . Több idő és energia, mint gondoltam, de összecsapni, vagy lektorálatlanul beküldeni csak azért, hogy megjelenjen és tartsam a határidőt (amit az eredeti ősz közepétől így is nagyon elegánsan kicsúsztattam), nem szeretném.
Ennek ellenére folyamatosan dolgozom a sztorin, a beszerzett új gép és az egyhetes szabadságom nagyon jót tett neki, és túl vagyok a legnehezebbnek tartott jelenet forgatásán is, szerencsére sikerült megoldanom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3101058960. Igazság szerint gyakorlatilag már csak utómunkálatokat végzek, ennek része, hogy még ügyeskednem kell pár utólag szükségessé vált jelenettel, meg még ott a tisztázás - ami magamat ismerve nem egyetlen átolvasást jelent majd...
Karácsonyra azért bízom benne, lektorálható állapotba kerül a történet, és valamikor január-február körül tényleg megjelenhet végre az oldalon is.  
Elnézést kérek mindenkitől, aki várja a sztorit, lassan de biztosan el fog készülni, megígérem. Addig is egy nem túl sokatmondó kép: http://kepfeltoltes.hu/view/141130/Screenshot-644_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Még egy gyakorlati kérdés az adminokhoz: kicsit hosszabb az egész, mint terveztem. Néhány részben 2-3 képpel túllépem a 40-et, a részek száma pedig így 30+epilógus. Ennyi belefér, vagy inkább vágjam meg (nem szeretném), esetleg végső megoldásként megpróbálhatom 2 évadba szedni.

Körkérdés, hátha picit felrázzuk a témát:

Neked van/volt/lesz lektorod? Mi alapján választo(tta)d ki az illetőt? Szerinted fontos, hogy legyen?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Vas. Nov. 30 2014, 19:48

Nita: Nem kell kapkodni, jó munkához idő kell. Ugyanúgy fogunk neki örülni január-februárban is. Jól jön egy kis utánpótlás, mert sajnálatos módon néhány hét múlva az utolsó most futó tale-ünk is véget ér. A nem túl sokat mondó képed pedig gyönyörű lett.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 2485850408 Nem kell aggódni a túllépés miatt, nem vesszük ennyire szigorúan, csak azért meg kellett szabnunk egy határt. Ezt persze nagyon rugalmasan kezeljük attól függően, kiről van szó. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 295755309 Szóval no para, nem kell emiatt két évadba szedni a történetet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3633238760

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Nov. 30 2014, 20:34

Nita: Annyira szép ez a kép Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3376965453 Remélem, minden a terveid szerint alakul, és legkésőbb már februárban olvashatjuk is. Én már nagyon várom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3868612732 Azért húzz bele Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3633238760

Neked van/volt/lesz lektorod? Mi alapján választo(tta)d ki az illetőt? Szerinted fontos, hogy legyen?

Igen, szerencsémre van egy szuper lektorom. Nem is tudom, mi lenne velem nélküle Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3101058960 Mindenképpen bizalom alapján választottam, mert szerintem ez a legfontosabb Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3868612732 És igen, fontosnak tartom, hogy legyen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3633238760

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Vas. Nov. 30 2014, 21:19

Nita90: igen, bizonyos okok miatt úgy döntöttem, hogy nevet változtatok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 2579833252 Hát, van rá némi esély azért, hogy még viszont látjuk az Abyss-os Halált valamikor... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3633238760

Woah nagyon szép kép *-* és én is nagyon kíváncsi vagyok már a tale-dre Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 2485850408

Neked van/volt/lesz lektorod? Mi alapján választo(tta)d ki az illetőt? Szerinted fontos, hogy legyen?

Még nem igazán tartok ott, hogy lektort keressek, de ha eljön az ideje, majd mindenképpen szeretnék, bár hogy hogy választok, arról fogalmam sincsen, de még azt hiszem, hogy ráérek ezt eldönteni :")
De én is nagyon fontosnak tartom, hogy legyen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3101058960

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Dec. 01 2014, 15:12

Nita: Wow, ez a kép tényleg gyönyörű. És ha nem is túl sokat mondó, azért van bizonyos hangulata... Én is nagyon várom már hogy olvashassam a tale-edet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3101058960

Neked van/volt/lesz lektorod? Mi alapján választo(tta)d ki az illetőt? Szerinted fontos, hogy legyen?
Hát, attól még messze vagyok hogy lektort keljen választanom, de majd akarok ha odaérek. Hogy ki lesz arról még fogalmam sincs. De én is fontosnak tartom hogy legyen

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Dec. 01 2014, 15:18

Én lektor vagyok, de még nekem is van lektorom. Igaz én már hozzászoktam az effajta kapcsolathoz. Nem árt, ha egy másik objektív szemlélő is látja a munkádat. És hát a bizalom is nagyon fontos.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Hétf. Dec. 01 2014, 15:23

Nita90: nagyon kedves Tőled, hogy érdeklődsz, igazán jól esik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 164952250 Mostanában kissé inaktív vagyok, hogy nem oldódott meg a problémám, hétvégén végre sor kerül majd a gépem javítására, de előfordulhat, hogy nem fog működni, már fel vagyok készülve erre az esetre. Akkor a játékot majd a laptopomra telepítem fel, viszont akkor sok mindent előröl kell kezdenem, építkezni, letölteni, mindent. Így biztos késni fogok, de nem adom fel.
Egyébként közben készül egy Mini Tale is általam, ez valószínűleg hamarabb fog megjelenni, mint a nagy művem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 295755309 Misztikus, természetfeletti történet, igaz történet alapján. A főszereplője Lynelle Brooks, egy 21 éves egyetemista lány lesz.

Nagyon-nagyon várom már a történeted, annyira hihetetlen képeket csinálsz, már tűkön ülök! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 295755309 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 2485850408

Neked van/volt/lesz lektorod? Mi alapján választo(tta)d ki az illetőt? Szerinted fontos, hogy legyen?
Nagyon szeretném, ha több lektor is átnézné a művem. Az egyik biztos a barátnőm lesz, mert ő hihetetlenül nagy kritikus, nyers és világos, tökéletes a célra. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 295755309
Szerintem fontos, hogy legalább egy valaki átnézze a történetünk, hogy rávilágítson esetleges logikai hibákra, helyretegye a helyesírási bakikat és véleményt fejezzen ki, ami nagyon hasznos és elengedhetetlen szerintem egy történethez.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Hétf. Dec. 01 2014, 18:39

Nita: gyönyörű kép Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3376965453

Egy képecske az S.S.-ből:
http://kepfeltoltes.hu/view/141201/Screenshot-626_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És egy szövegrészlet:

[...]
- Nem lehet megmenteni, sajnálom- mondta egy fehér köpenyes orvos. Egy apuka keserves sírásra fakadt. Nem lehet, hogy egyszerre vessze el a családját… a feleségét, a gyerekeit.
- A kislánynak újra van pulzusa!- Szaladt ki egy másik orvos, egy kórteremből- A fekete hajú kislány… ő viszont még mindig nem mutatja semmilyen jelét annak, hogy még él- itt megcsuklott a hangja, majd biccentett, és visszasietett a kórterembe.

Velőtrázó sikoly hangzott fel.
[...]


Neked van/volt/lesz lektorod? Mi alapján választo(tta)d ki az illetőt? Szerinted fontos, hogy legyen?
Még nincs de már megvan, hogy ki lesz. Nekem fontos, hogy valaki elolvassa, véleményt írjon róla. Ugyan a helyesírásra nagyon szoktam figyelni, de azért mindenki hibázhat. Nagyjából ugyanaz a véleményem mint Rochellenek.

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Dec. 01 2014, 20:12

Dodika, tetszik a részlet, egyetlen szót javítanék a helyedben, mégpedig azt hogy vessze.. A veszítse az jobb lenne, és tényleg nem a kötekedés, hanem a szeretet beszél belőlem..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Kedd Dec. 02 2014, 22:40

Lee írta:Dodika, tetszik a részlet, egyetlen szót javítanék a helyedben, mégpedig azt hogy vessze.. A veszítse  az jobb lenne, és tényleg nem a kötekedés, hanem a szeretet beszél belőlem..

Lee: igazad van. Köszi! Na látjátok ezért kell a lektor Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 3633238760

-------

https://simstales.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=47

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 50 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

50 / 50 oldal Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.