Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)

Wan (781)

Rikardo (612)

Lee (466)

Anna Orsolya (465)

Etti (431)

Nita90 (309)

DeeDee (278)

Lexy (269)

Leo (236)

Beszélgessünk a tale készítésről

6 / 41 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee on Kedd Jan. 06 2015, 16:07

Nita: Köszi!

Sookie: Az én érdeklődésem már fel van keltve, hogy szép magyarosan fogalmazzak

Na, végre-valahára eljutottam odáig, hogy beszkenneltem a térképet, elég béna még, ez még mind szépen meg lesz rajzolva photoshopban, ez csak a vázlat. Elég maszatos vázlat egyébként
http://www.myimg.de/?img=map1cbe7.jpg
És nincs két Monte Vista, csak útközben áthelyeztem a hegy túloldalára, és nem sikerült rendesen kiradírozni
(ha szabad kérni, ez ne menjen ki a fórumról, majd lesz szebb változat, ami rögtön be lesz küldve az érdekességekhez, csak már nagyon meg akartam mutatni)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Nem : Female
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Wan on Kedd Jan. 06 2015, 16:44

Wow, DeeDee, ez nekem így is tetszik!

- В заключение! До свидания.

Моя жизнь, Глава 76

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Nem : Male
Hozzászólások száma : 781
Tehetséges tanácsadó

Témanyitás by Sookie on Szer. Jan. 07 2015, 11:01

DeeDee, ennek igazán örülök.
A térkép pedig tök jól sikerült. Kíváncsi vagyok a szebb változatra, mert gondolom az már akkor a teljesen kész verzió lesz.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs

Státusz :

Hozzászólások száma : 193
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Anonymus on Szer. Jan. 07 2015, 14:07

Üdv mindenki!! )
Már egy éve nem jártam itt
Lenne egy kérdésem :  Lehet sorozatot csinálni?
Itt a sorozat alatt egy nagyon-nagyon hosszú tale-t értek, "töltelékrészekkel"  stb.
Sokkal több minden mehet bele, (akár) több szálon is futhat, sok-sok mellékszereplő, nem csak 30 részed lenne hogy megírj egy történetet és be is fejezd, és a kedvencem: EASTER EGG
Lehet a sorozat drámai, de ugyanakkor tele poénokkal *.*

Ui.: 1000 bocs ha már volt ilyen kérdés
Ja, és persze BÚÉK mindenkinek!!!

Anonymus

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető

Státusz :

Hozzászólások száma : 7

Témanyitás by Wan on Szer. Jan. 07 2015, 15:56

Hm, jó kérdés. Azonban még moderátorok nem vagyunk, szerintem ez a Kérdésem van kategóriába mehetne.
De ha minket kérdezel: szerintem nem, a 30 a maximum.

Моя жизнь, Глава 76

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Tehetséges tanácsadó

Témanyitás by Etti on Szer. Jan. 07 2015, 16:06

Anonymus: Való igaz, hogy ilyen "lehet-e beküldeni" kérdéseket talán célszerűbb nekünk feltenni, akár a "Kérdésem van..." témában, vagy e-mailben. A szabályzatunkban kitértünk arra, hogy amennyiben lehetséges, ne nagyon tervezzetek - ahogy Te is írtad - "nagyon-nagyon hosszú tale-t", 30 résznél (2-3 plusz epizód még belefér) álljatok meg. De persze van lehetőség arra, hogy több évadban tedd közzé a történetedet, ha a sorozatot ekképpen értetted. Akárhány részes tale-ről is legyen szó, az ÖSSZES epizód beérkezése után kezdjük csak el leközölni az alkotást, ezt nagyon fontos tudni.

Etti

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 431
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Témanyitás by juhaszgaga on Szomb. Jan. 10 2015, 20:47

Már egy ideje fogalmazódik bennem egy történet. Egy ÚJABB történet. Természetesen nem változtatok sosem a műfajon, mindig megmaradok a horrornál Ezúttal talán annyi a különbség, hogy kicsit erősebb történet lesz, mint az előzőek - így rébuszokban beszélek, a lényeg, hogy a többiben nem terveztem ennyi mindent összesűríteni. Az már más kérdés, hogy majd esetleg kit mennyire fog megfogni, esetleg kinek fog tetszeni a történetem, vagy egyáltalán elérem-e vele azt, amit akarok, de ez még a jövő meséje.
Jelenleg ezt a történetet nem hosszúra, mindössze 7 részre tervezem, amiből már a 2. rész 2/3-át megírtam. A történet váza megvan a fejemben, csak a szereplőgárda bővül minden mozzanattal újabb és újabb taggal. Magáról a történetről nem akarok mondani semmit, csak majd ha már biztos lesz az, hogy elkészülök vele.
Azt hiszem, ez minden, amit első és egyben huzamosabb ideig az utolsó morzsának képzeltem el. Emellett még egy kis kép is készült, amin felbukkan a történetem címe is:
http://www.kephost.com/image/FJum

Elöljáróban ennyit szerettem volna. De el kell, hogy mondjam, hogy semmi nem biztos... Nálam főleg. Majd csak akkor lesz biztos, ha már a történetet megírtam. Most is csupán azért osztottam meg ezt a hírt, mert már nem bírtam magammal

juhaszgaga

Moderátor

Státusz :

Hozzászólások száma : 183
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Lexy on Szomb. Jan. 10 2015, 21:51

juhaszgaga: Horror? Jól hangzik! Jöhet minden mennyiségben! Nagyon remélem, hogy sikerül végül összehozni a történetet. Jó lett a kép. A Tükrök című film jutott róla eszembe, azt nagyon bírtam Jó munkát!

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 269
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Témanyitás by Nita90 on Szomb. Jan. 10 2015, 21:54

Gaga: hajrá, én nagyon szorítok neked! A borítókép nagyon látványosra sikerült, a horrort is szeretem, szóval nagyon örülnék, ha összehoznád.

Simetria

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 309
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Témanyitás by Sookie on Vas. Jan. 11 2015, 10:15

juhaszgaga: Nagyon kíváncsi lennék egy igazi, jó kis horror tale-re, úgyhogy mindent bele. A borítókép is nagyon tetszett, és ez a tükrös dolog érdekesnek tűnik. Remélem sikerül befejezned, jó munkát!

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs

Státusz :

Hozzászólások száma : 193
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Rikardo on Vas. Jan. 11 2015, 10:49

juhászgaga: Ha a történet is olyan hangulatos lesz mint a kép nem fogsz csalódást okozni.  Egyébkét a cím  sejtet valamit, hiszen a tükrök a horror- / szellemtörté- netekben általában átjáróként szoktak funkcionálni...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Hozzászólások száma : 612

Témanyitás by juhaszgaga on Vas. Jan. 11 2015, 12:15

Lexy: köszi! Hallottam a Tükrök című filmről, utána is néztem, de eleve a műfaja elrettentett. Utána meg megkukkantottam pár részletet belőle: köszönöm, elég volt Szóval, nem szeretem az ilyesfajta filmeket, mint a Tükrök, ez a történet is merőben más lesz, mint az a film.

Nita: köszi! Remélem én is, hogy sikerül összehozni

Sookie: köszönöm neked is!

Rikardo: remélem, hogy tényleg nem lesz csalódás. Köszi És a felvetésed érdekesen hangzik...

Egyébként ez nem bortókép, pusztán egy hirtelen jött bemutatókép-morzsa. Szóval, nem ez fog a történetem adatlapjának elején díszelegni.

juhaszgaga

Moderátor

Státusz :

STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Wan on Hétf. Jan. 12 2015, 19:15

Gaga: hmmmm, tetszik a kép

Моя жизнь, Глава 76

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Tehetséges tanácsadó

Témanyitás by DeeDee on Hétf. Jan. 12 2015, 21:11

Gaga: Hű, remélem, hogy összejön vagy ez, vagy ha nem, akkor valami hamarosan (nem tudom, hogy most hogyan állsz a technikai problémákkal). Hajrá!

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Témanyitás by juhaszgaga on Kedd Jan. 13 2015, 19:01

Wan: köszi!

DeeDee: hál' Istennek, az a technikai probléma megoldódott. Talán az új gép beszerzése indította el bennem ezt az alkotási lázat, ami jelenleg már a 2. rész utolsó sorainál tart Köszi!

juhaszgaga

Moderátor

Státusz :

Témanyitás by Anna Orsolya on Kedd Jan. 13 2015, 20:51

Gaga: Tetszik a képed Kíváncsi vagyok, mit találtál ki nekünk. Csak nehogy este, lefekvés előtt olvassam :ikszdé: (Egyszer egy rémtörténettel már megjártam. Semmi ijesztő nincs benne, de este olvasva nagyon félelmetes volt.)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 465
Zöldfülű nevettető

Témanyitás by juhaszgaga on Kedd Jan. 13 2015, 22:02

Anna: pedig egy igazán jó horror nappal is ijesztő tud lenni. Most olvasom a Ragyogást, Stephen King tollából, és bármennyire is szeretem az ő műveit, bármennyire is gyors akarok lenni az elolvasással, mégse teszem meg azt, hogy nappal olvasom. Este valahogy sokkal nagyobb hatást gyakorol rám a története. Legutóbb a Joylandet hajnali 3 óráig olvastam, de nagyon megérte! Szóval, szerintem egy horrort este kell elolvasni, bár vannak olyan könyvek, melyek nappal is hátborzongatóak (A feketeruhás nő, az például elég para volt).
Egyébként én esténként az ilyen, hozzád hasonló esetek elkerülése végett nem olvasok creepypastát. Tudom, besz ri vagyok, de a Jeff The killer sztoritól rendesen nem mertem aludni, amihez még társultak azok a rettenetes képek Meg régebben volt a Bloody Mary őrület, meg ilyen videók is terjedtek a neten. Na, akkor meg este nem mertem a tükörbe nézni :ikszdé:

juhaszgaga

Moderátor

Státusz :

Témanyitás by Rikardo on Szer. Jan. 14 2015, 11:36

juhászgaga: De pl a Silent Hill 2/3 ( a többi részéhez nem volt szerencsém ) is este v elsötétített szobában játszva az igazi
Bloody Mary: Na ő az egyik példa arra amit a horror és tükrök kapcsolatáról mondtam

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Hozzászólások száma : 612

Témanyitás by Anna Orsolya on Csüt. Jan. 15 2015, 13:25

Én egyelőre nem álltam neki egyik tale-emnek sem, de halvány tervben van az ignácosnak egy másik változata, ami 2 évados lenne. Nem tudom, eljutok-e oda, hogy bármi legyen a történetből, ezért egyenlőre az még távoli, nem túl valószerű jövő.

Viszont nekiálltam egy novellának, ami Lee írásaihoz hasonlóan krimi lesz, de más jellegű. Nem a gyilkosság előzményeit, hanem lelki következményeit mutatja majd be.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 465
Zöldfülű nevettető

Témanyitás by Etti on Pént. Jan. 16 2015, 13:17

Elindult a 2014-es Sims Tales Awards!

Bővebb információk ebben a posztban vagy ebben a menüben!

Etti

Admin

Státusz :

Hozzászólások száma : 431
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

6 / 41 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next