Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

21 / 41 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by lonely Pént. Ápr. 24 2015, 10:16

DeeDee már alig vártam a folytatását a történetednek, és mikor felugrottam az oldalra meglepve vettem észre, hogy már két rész is felkerült Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960 Sajnos az érettségire való készülődés miatt nem volt időm nagyon olvasni, de ma végre bepótoltam a lemaradást Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960

Jelenleg én is készítem szerény kis történetemet, de még eléggé a kezdetleges fázisban haladok. Nemrégiben viszont találtam egy eléggé érdekes kis novellát, ami elgondolkodtatott. Ti hogy vagytok vele, ha nem az átlagos hétköznapi világba tekintünk bele, hanem pl. egy teljesen más témában olvasunk. Gondolok mondjuk a régi cigány kultúrára, vagy egyéb népcsoportokra, mert nekem teljesen egy új élmény volt ezeket olvasnom. És talán a legfontosabb dolog, ami érdekel, hogy az én fantasy történetemben is előfordul még az elején ilyesmi téma, de ha minden jól megy, akkor ti is olvashatjátok, ha kész lesz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960 Zavaró lehet ilyen egy ilyesmi kategóriában, mint pl. a fantasy? Persze jól elvegyítve, mivel nem ezen lenne a hangsúly.

lonely

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
lonely


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 5

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Pént. Ápr. 24 2015, 19:31

lonely: Engem egyáltalán nem zavarna, sőt, tetszene is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960 Szeretem az olyan dolgokat, amik más, számomra ismeretlen kultúrákról szólnak (akár kitalált népekről is). Az Avatar az egyik kedvenc filmem, és tetszik, hogy egy csomó mindent megtudhatunk benne a Na'vikról. A belőle készült játékban is van egy csomó érdekesség róluk, csak az a gond, hogy nem magyarul van meg nekem (nem tudom, van-e magyarítás, de nem is fontos).
Régebben egy másik bolygón játszódó történetet akartam írni - nem tudom, lesz-e belőle valami, de nagyon szeretném. Bár még semmit sem tettem sem az írás, sem a forgatás terén a mű elkészülése érdekében, úgyhogy nem valószínű, hogy lesz belőle valami. A bolygóval kapcsolatban sok dolgot kitaláltam: például városnevek, személynevek, 1-2 szó a különböző nyelveken (pl. köszönés), de véletlenül még egy szentet is sikerült kitalálnom.
Jó, jó, túlragozom itt az egészet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 4216510677 Már írtam egy kilométert, pedig csak annyit akartam mondani, hogy szeretek megismerni művekben új népeket.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Pént. Ápr. 24 2015, 20:31

Romena: Felkeltették az érdeklődésemet az idézeteid, várom a hozzájuk tartozó történetet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309
lonely: Én például kifejezetten szeretem a más kultúrákban játszódó történeteket, és a fantasy párosítás sem zavar, sőt! Egyszer olvastam egy nagyon érdekes Harry Potter fanfictiont, amiben Harry rengeteg kultúrával ismerkedett meg (ráadásul mindezt pont egy cigánykraván tagjaként), és valami iszonyatosan beleszerettem... Azóta is az az egyik kedvenc HP-s fanfictionöm. Szóval, ha valóban hasonló témában alkotsz, akkor izgatottan várom a végeredményt! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 835323539

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szomb. Ápr. 25 2015, 10:54

Lonely: Engem egyáltalán nem zavarna, sőt: örömel olvasnék egy ilyen történetet. Egyébként melyik kultúra mítosza jelenik majd meg a művedben? Skandináv? Kelta? Görög/római? Egyiptomi? Arab? Indiai? Kínai? japán? Valamilyen indián, vagy afrikai? Esetleg egy általad kitalált vagy egy olyan amit véletlenül kifelejtettem a listáról?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by читать Szomb. Ápr. 25 2015, 17:37

Lonely: Szerintem érdekes lenne egy másik kultúrával foglalkozó történet, engem személyesen nagyon érdekelnek a külföldi történetek is, fölég ami japán kultúrával foglalkozik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 2564226250

читать

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
читать


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 125
Tartózkodási hely : Wifi közelében

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by читать Szomb. Ápr. 25 2015, 17:38

Lonely: Szerintem érdekes lenne egy másik kultúrával foglalkozó történet, engem személyesen nagyon érdekelnek a külföldi történetek is, főleg ami japán kultúrával foglalkozik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3633238760

читать

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
читать


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 125
Tartózkodási hely : Wifi közelében

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Ápr. 25 2015, 21:22

lonely: Jaj, örülök, hogy vártad a Jelzőfényt! Remélem tetszik eddig! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309
És én szívesen olvasnék más kultúrákról Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Vas. Ápr. 26 2015, 21:38

Na megint kicsit elmaradtam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960

Romena: Izgalmasak a részletek, kíváncsi vagyok Jayden milyen okból itta ennyire le magát Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 A képek és az ajánló is jó, hajrá hajrá!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 2564226250

lonely:  csatlakozom a többiekhez, szerintem sem fura, láttunk már rá több példát is az irodalomban/filmekben. Ha megfelelően van kidolgozva a háttértörténet, akkor csak érdekesebbé és izgalmasabbá teszi. Itt meg egyébként is elég mindenevő társaság van Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309

Természetesen én még mindig elég rosszul állok.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 164952250  De hozok egy régi-új részletet, csak hogy úgy tűnjön, hogy alkottam valamit. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Egy részét azt hiszem már mutattam a My Simsen is, de azóta kicsit írtam hozzá.

"Meleg októberi délután volt. Néhány falevél már elkezdett sárgából barnásba váltani, de többségük még aranylóan csillogott az élénk őszi napfényben. Már csak pár hét volt a negyedéves vizsgákig, így elég sok diák lézengett a campuson, nem kockáztatták meg a lógást. Sokak számára ez a hét jelentette utolsó reményt, hogy ragadjon rájuk valami a szemeszter anyagából. A folyosókon nagy tömegek mozgolódtak, az épületek közti parkban kisebb csoportok üldögéltek a füvön. Október közepéhez képest inkább nyárias volt az idő, a legtöbben kihasználták az utolsó napsütéses órákat.
Az egyik épület előtt vad külsejű szőke lány várakozott, karját keresztbefonva és egy oszlopnak dőlve hanyagul szívta cigarettáját. Zöld szeméből a várakozás unalma tükröződött, mogorván nézte az épületből kilépőket. Néhányukat ismerte már, fejbólintással válaszolt a ráköszönőknek. Csak a majdnem utolsóként kiérő két ember jöttére derült fel az arca."  

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Ápr. 27 2015, 15:44

Nana: Tetszik a részlet! És ne félj: lassú víz partot mos Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Ápr. 27 2015, 21:33

Nana: Tetszett a részlet, nagyon jól fogalmazol Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960
Valami nagy hülyeséget sikerült álmodnom. Megjelent a tale-ed, aminek az első része nagyon rövid volt, és egyszerűen volt megfogalmazva, és arról szólt, hogy egy kutya verekedett egy mák növénnyel, aminek a leve a szájába ment, így "kifejtette a hatását" a kutyán Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 2049472129 Nem tudom, hogy sikerült ilyet álmodnom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 4216510677
A részlet alapján úgy néz ki, nem azt a történetet fogod megírni (legalábbis remélem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 2049472129 ).

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Csüt. Ápr. 30 2015, 11:38

Jó munkát, lonely Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960 Én szívesen olvasok különböző kultúrákról, szerintem nagyon is jó téma. Szóval abszolút nem zavar (sőt), fanatsyban sem.

Nana: nagyon jó lett a részlet, gyönyörűen írsz, nagyon  kíváncsi vagyok a történetedre! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3633238760

Jöjjön egy kérdés is:

Csak a szobátok nyugalmában szerettek/tudtok dolgozni, vagy volt már rá példa, hogy "extrémebb" helyszínen/körülmények között írtatok/alkottatok?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Ápr. 30 2015, 12:39

Csak a szobátok nyugalmában szerettek/tudtok dolgozni, vagy volt már rá példa, hogy "extrémebb" helyszínen/körülmények között írtatok/alkottatok?


Ami engem illet, én mindenütt írok, ahol eszembe jut... Néha papírzsebkendőre, a szemceruzámmal ha csak az van..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Csüt. Ápr. 30 2015, 21:26

Csak a szobátok nyugalmában szerettek/tudtok dolgozni, vagy volt már rá példa, hogy "extrémebb" helyszínen/körülmények között írtatok/alkottatok?

Én két helyen szoktam írni: az egyik a szobám, a másik a suli.
Egyszer egy regényt írtam (csak magamnak, de nem fejeztem be), és véletlenül a regény füzetébe írtam fel a házit. Amikor kinyitottam, hogy folytassam, meglepődve láttam, hogy ott van a lecke felírva Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 4216510677

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Csüt. Ápr. 30 2015, 21:56

Csak a szobátok nyugalmában szerettek/tudtok dolgozni, vagy volt már rá példa, hogy "extrémebb" helyszínen/körülmények között írtatok/alkottatok?

Ha ihletem van, bárhol. Itthon, koleszban (ami a mások itthon:) ), suliban szünetben, de még akár órán is, vonaton, bárhol, ha van nálam füzet meg toll. Éppen erre az esetre pedig mindig hordok magamnál egyet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Vas. Május 03 2015, 22:17

Egy újabb kérdés, csak mert én ilyen kíváncsi természetű vagyok:

Szerintetek mennyit ront egy sztorin az, ha a részek egymáshoz képest aránytalanok. Például 1. rész 2 oldalas, a második rész is hasonló, de a harmadik rész már durván 4 oldal... neem, nem a saját sztorimat mondtam példának Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 1262508976

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by ZTR Hétf. Május 04 2015, 17:02

Szerintetek mennyit ront egy sztorin az, ha a részek egymáshoz képest aránytalanok. Például 1. rész 2 oldalas, a második rész is hasonló, de a harmadik rész már durván 4 oldal...

Szerintem csak akkor probléma, ha azért négy oldalas, mert agyon van részletezve! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3633238760

ZTR

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
ZTR


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 170

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Hétf. Május 04 2015, 21:55

Szerintetek mennyit ront egy sztorin az, ha a részek egymáshoz képest aránytalanok. Például 1. rész 2 oldalas, a második rész is hasonló, de a harmadik rész már durván 4 oldal...

Nem érzem zavarónak az ilyet. Minden történetben megvannak azok a pontok, ahol éppen ketté lehet vágni a cselekményt, nem feltétlenül szabad azért siettetni a fontos dolgokat, vagy éppen agyonrészletezni a jelentékteleneket, hogy egyforma hosszúak legyenek a részek. Minden fejezetben legyen valami tartalom, akkor én már boldog vagyok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 2579833252

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Május 04 2015, 22:28

Na, végre idetévelyedtem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 4216510677

Csak a szobátok nyugalmában szerettek/tudtok dolgozni, vagy volt már rá példa, hogy "extrémebb" helyszínen/körülmények között írtatok/alkottatok?
Hát kitalálni bárhol képes vagyok bármit, de leírni már inkább otthon tudom. Még amikor az első évadot írtam, volt, hogy szünetekben irkáltam, de utána meg be kellett gépelni, és az meg dupla macera. Szóval azóta marad az egyszer legépelés, és oké Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960

Szerintetek mennyit ront egy sztorin az, ha a részek egymáshoz képest aránytalanok. Például 1. rész 2 oldalas, a második rész is hasonló, de a harmadik rész már durván 4 oldal...
Semennyit? Az enyém a másfél és a hat (vagy hét?) oldal között szór, úgyhogy nyugi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 4216510677 Ott kell elvágni a részeket, ahol adja magát!

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Május 04 2015, 23:29

Szerintetek mennyit ront egy sztorin az, ha a részek egymáshoz képest aránytalanok. Például 1. rész 2 oldalas, a második rész is hasonló, de a harmadik rész már durván 4 oldal...

Jaj, ez a dilemma igen ismerős... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 4216510677 Szerintem nem baj, ha néha becsúszik egy-egy "átlagosnál" hosszabb/rövidebb rész, de szerintem rendezettebb hatást kelt, ha van egy -tól -ig keret. (Nálam ez 2000-4000 szó közötti igen tág kategória Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 2822276435 ). Én személy szerint rengeteget téptem a hajam, hogy hogyan vágjam/rakosassam/bővítsem úgy a részeket, hogy ott legyen vége, ahol kell, de mégis a megszabott határok közt mozogjon... hát, néha nagyon nem egyszerű.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Kedd Május 05 2015, 12:58

DeeDee: Érdekes, hogy említed ezt a legépelés dolgot, mert nálam meg elég sokszor van az, hogy gépelésnél egyszerűen nem megy az írás, papírra meg nagyon is. Erről eszembe jutott nekem is egy kérdés:

Ti hogy szerettek jobban írni, gépelve vagy füzetbe? (Teszem azt, ha éppen mind a kettő rendelkezésre áll, melyik lehetőséget választjátok?)

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

21 / 41 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.