Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)

Wan (781)

Rikardo (612)

Lee (466)

Anna Orsolya (465)

Etti (431)

Nita90 (309)

DeeDee (278)

Lexy (269)

Leo (236)

Ismerkedjünk!

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by JackTheBanshee on Vas. Júl. 13 2014, 23:14

Sziasztok

Gondoltam, ideje lassan nekem is egy bemutatkozást írnom...
Annak idején a MySimsen sokáig MalkshuriJolnar néven voltam ismeretes, de azóta Sophie Banhsee-re változtattam. Nevezhettek nyugodtan Banshee-nak, vagy akár Sophie-nak is (eredeti földi nevem ugyanis Zsófi volna ^^)
18 éves vagyok, jövőre leszek végzős gimnazista, ugyanis spanyol két tanítási nyelvű szakra járok, egy év előkészítővel. Ha ezt elvégzem, ugyanezzel a nyelvvel szeretnék továbbtanulni, hogy lehetőleg egy napon idegenvezető lehessek. Emellett persze hivatásos írónak is készülök, amihez úgy érzem, a tale-gyártás kitűnő gyakorlás  

A Sims-játékok közül a 2-vel és a 3-mmal játszottam (bár egy röpke időre az elsőt is kipróbáltam, de nem mondanám, hogy igazán ismertem), ezek közül én máig kitartok a második résznél, főként azért, mert a Sims 3 grafikáját valahogy nem tudtam megkedvelni  
Bár játszani szinte már egyáltalán nem játszok, csak forgatás céljából használom.

Ehelyett időm legnagyobb részét írással és rajzolással töltöm, több történeten is dolgozok, amik közül egy készül tale-nek.
(Mellesleg ha valakit esetleg érdekelnek a rajzaim, fent vagyok DeviantArt-on: http://bansheeditrieste.deviantart.com/ ^^ és igen, ott nem a tale-mről, hanem egy teljesen más, majd könyvnak készülő sztoriról karattyolok)
Szeretek emellett még olvasni, és filmeket nézni is, bár ez utóbbit is egyre ritkábban teszem. Nem vagyok egy sorozatfüggő, évek óta a Game of Thrones volt az egyetlen, amit néztem, annak viszont totális rajongója lettem.
Filmek közül főleg az akció-fantasy-sci-fi vonalon mozgok, a kedvenceim az Eredet, szinte az összes Marvel-film, és A Gyűrűk Ura. Az animéket is kedvelem, ezek közül a kedvenceim az Attack on Titan és a Sword Art Online.
Könyvek közül nagy kedvencem a Galaxis Útikalauz Stopposoknak, Neil Gaiman Sosehol című könyve, és újabban a Game of Thrones könyvverziója, a Harry Potter sorozatnak pedig örök helye lesz a szívemben.
Stílusból egyébként szinte bármi jöhet, bár a romantikus és/vagy vígjáték nem igazán vonz, a kettő kombinációjával pedig az esetek 90%-ában a világból is ki lehetne kergetni  

Ezeken kívül imádok még utazni, ezért is szeretnék idegenvezetői állást, lehetőleg valami mediterrán országban  

Zenei ízlésem azt hiszem, kissé eltér az átlagtól, mivel legszívesebben progresszív metált/rockot, és a metál egyéb alműfajait hallgatom. Kedvenc együtteseim a Dream Theater, a Pierce the Veil, a Stream of Passion, de mostanában egyre gyakrabban hallgatom a Black Veil Brides és a Bring me the Horizon számait is  

Külsőmet tekintve elég magas vagyok, rövid, féloldalt felnyírt (egyelőre) barna (a jövőben remélhetőleg fekete-lila) hajjal, öltözködésemet leginkább a rocker-goth-fiús szavakkal definiálnám ^^

Nos, nagyjából ez volnék én  Ja, és még valami: szeretek sokat beszélni, még egy hozzászólást sem vagyok képes néha rövidre fogni :ikszdé:

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő

Státusz :

Nem : Female
Hozzászólások száma : 52

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Rochelle on Szer. Júl. 16 2014, 19:47

Sziasztok!   

Rochelle néven regisztráltam pár pillanattal ezelőtt, igazi nevem Reni, de ez nem olyan lényeges. A MySims oldalt szinte a megnyitástól kezdve követtem végig, az életem részévé vált, csakúgy mint a Sims minden egyes játéka, meghatározták fiatal koromat és a mai napig fontos részét képezik az életemnek. A MySims oldalára is regisztrálva voltam, bár sosem írtam a fórumba, mindig csak terveztem.

Nagyon örülök, hogy létrejött ez az oldal, mert jó pár történet fogalmazódott már meg a fejemben és néhány készülőben is van, de amikor megtudtam, hogy megszűnik a MySims, elkeseredtem és abbahagytam. Ma viszont megtaláltam ezt az oldalt, Srácok köszönöm Nektek! Újra kedvet kaptam, szóval lehet, hogy egyszer az én tale-em is felkerül majd az oldalra.   

Magamról annyit, hogy 19 éves, pár hét múlva 20 éves lány vagyok, egyetemen tanulok nemzetközi tanulmányokat és mellette részmunkaidős állásban dolgozok a Klinikánk egyik egységének könyvtárában, mint adminisztrátor többek között. Szabadidőm nem sok van, de ha akad, azt párommal töltöm, vagy játszok a két rosszcsont hullámos papagájommal, Szotyival és Mogyival. Imádok olvasni, rajzolni, zenét hallgatni és írni, legnagyobb sikerem eddig, hogy két kis novellám már megjelent könyvben. Hobbim még a nyelvtanulás, eddig angolul, franciául tudok jobban, vannak a fejemben olasz és orosz alapok, és tervben van még a japán és norvég többek között, de minden a jövő zenéje.

Sajnos a teendőim lefárasztanak és elveszik az időm, így kevés lehetőségem van ráhangolódni az írásra, a Múzsám - az a drága - pedig általában a leglehetetlenebb pillanatokban vágja hozzám az ihletet. Viszont most új erőt adott nekem, hogy ma felfedeztem az oldalt, szóval vigyázz, jövök.   

Azon a napon az emberiség emlékeztetőt kapott a Tőlük való félelmünket illetően,
és a falnak nevezett ketrecbe zártságunk szégyenéről.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs

Státusz :

Hozzászólások száma : 187

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie on Pént. Júl. 18 2014, 23:20

Hellou C:
Na, vágjunk bele
(5 napon belül) 15 éves leány vagyok. Kedvenc elfoglaltságom a rajzolás, az írás, a kutyázás, a sorozat/filmnézés és az alvás. Ősszel kezdem a műv. sulit, ahol animációszakos leszek. Ez már régóta nagy vágyam, durván olyan korban ötlött ez fel bennem, mikor még hegymászókötélre volt szükségem egy küszöb átlépéséhez. Azóta tolom az elvontabbnál elvontabb rajzocskáimat ábrázoljanak azok egy jelenetet, vagy egy készülő karaktert, aki végül animáció, vagy képregény formájában teljesedhet ki.
Ha az esetemben írásról beszélünk, akkor általában valami krimi, vagy egy akciódúsabb fantasy jöhet szóba. Nagy hangsúlyt fektetek a karakterekre, gyakori hibám, hogy annyira elvonják a figyelmemet, hogy a történetet egy nagy csacskasággá alakítom miattuk.
A kutyázás egy 14 hónapos boxer leányzóhoz köthető, akivel egy ideje rendszeresen foglalkozom és hurcibálom kutyaiskolába és nagyon remélem, hogy hamarosan nekikezdhetek vele az őrző-védőnek
A sorozatok esetében nagy kedvencem a Trónok harca(de sok rajongó van még itt rajtam kívül, de jó^^illetve hajrá Lannisterek ), az Archer, az American Horror Story, az Agents of S.H.I.E.L.D. és a Sherlock(ki nem találtátok volna az aláírásból és az avatarból:D), ez utóbbi tehet róla, hogy újonnan nem merek belekezdeni egy sorozatba sem, mert: "Áh, biztos, hogy nem lesz olyan zseniális, mint a Sherlock." A filmek esetében a Marvel filmekért illetve képregényekért rajongok. Filmes pályán Loki, Coulson ügynök és Tony a kiskedvencek. Képregények esetében Deadpool a legászabb. Emellett odavagyok Tim Burton filmjeiért, részben miattuk is vágtam bele ebbe a nagy alkotófolyamatban és a Nightmare before Christmas nevű stop motionja miatt mondtam én azt törpe koromban, hogy én bizony ott leszek és végigfogom csinálni ezt az egész rajzfilmcsinálósdit, mert nekem ez a vágyam. (Ha Burton bácsiről van szó meg kell említenem a Sweeney Toddot is, ami a kedvenc filmem tőle)
Na, alvás... Hát azt szeretem. Ki ne szeretné?

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag

Státusz :

Hozzászólások száma : 44

Témanyitás by Zsófi on Szomb. Júl. 19 2014, 11:34

Sziasztok!
A nevem Lennmagi Zsófia, de nyugodtan szólítsatok Zsófinak.
Ami koromat illeti 21 éves vagyok. Nagyon szeretek Simsezni, rajzolni és olvasni.
Kedvenc Talem az oldalon Az Utolsó Rejtély, mert imádom a krimiket. És természetesen Dani képeit is. :3
A Mysimsen is naponta aktív voltam. De ott még nem mertem regisztrálni a fórumra, mert egy kicsit félénk vagyok.
Jelenleg én is dolgozok egy Talen, már csak 3 rész hiányzik (a 34-ből), de szerintem elég katasztrófa az eleje, így lehetséges, hogy újraírom.
És még egy dolog...
A Simses személyiségjegyeim a következezők:
- Félénk
- Macskabolond
- Könyvmoly
- Művész
- Avantgárd (asszem' így van)
Nos, ennyi lenne!

Zsófi

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag

Státusz :

Hozzászólások száma : 23

Témanyitás by TimMac on Szomb. Júl. 19 2014, 22:21

Sziasztok!
A fórumon TimMac néven regisztráltam, ami a Timothy Mackenzie névből jön, amit az egyik osztálytársam "ragasztott rám". Konkrétan annyi volt, hogy kijelentette: mostantól Timothynak fog hívni (persze azóta egyszer se hívott így, és ha emlékeztetem, nem is rémlik neki), de nekem megtetszett, és kiegészítettem egy családnévvel is.
Imádok olvasni, nemrég rájöttem, hogy sorozatfüggő vagyok (egy időben 7-8 sorozatot néztem párhuzamosan, de azóta mindnek évadzárója volt... az érettségi előtt egy nappal mindnek, így érettségiig erre pazaroltam minden időmet, utána meg üres kézzel maradtam.)
Ha már megemlítettem, igen, most érettségiztem, irány a BME építész-szak. Ez azt jelenti, hogy elvileg tudok rajzolni, mert megfeleltem az alkalmasságin (szerencsére, mert miután duplóból megépítettem a Nemzeti Színházat, 4 éves koromban kijelentettem, hogy belőlem építész lesz, és egyelőre jó úton haladok). Amúgy a rajzképességem az élettelen tárgyakon túlra nem terjed, és egyesek szerint az általam rajzolt székekről legurulna egy golyó, ha rátennék... De akkor is meglett!
Már a Mysims.hu oldal idején gondolkodtam egy sims tale megjelentetésén, de végül lemaradtam. Mikor aztán megtaláltam ezt az oldalt, égi jelként értelmezve új lendülettel vágtam neki, bár egy másik történetnek.
A készülő történetről még nem akarok semmit se mondani, de igyekszem, hogy kész legyen (konkrétan még a nyáron), mert már így is rágják a fülemet. Bár az egy másik könyv miatt van. Amire nincs időm a sims tale miatt.
Úgyhogy igen, írok "normál" könyveket is, egy 5 részből álló fantasy sorozatot, amiből már 3 kész van.
AnatidaephobiaCookie költői kérdésére válaszolva pedig én nem szeretek aludni. Valahogy úgy érzem, hogy időpocsékolás, hogy 9 órán át semmit nem csinálok, csak fekszem az ágyban. A telefon is használható, miközben töltik, nem értem az ember miért nem... Oly sok a tennivaló, és oly kevés az idő.

TimMac

Járatos csevegő
Járatos csevegő

Státusz :

Nem : Male
Hozzászólások száma : 56
Segítő lektor Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Témanyitás by Sookie on Hétf. Júl. 21 2014, 10:43

Sziasztok!

Gondoltam, most már éppen itt az ideje egy kis bemutatkozásnak a részemről is. Nem halogathatom tovább a dolgot. Ebből máris megismerhetitek az egyik legrosszabb tulajdonságomat: borzasztóan lusta vagyok. A másik pedig, hogy nagyon türelmetlen. Érdekes kombináció, de hát ez vagyok én.   

A valódi nevem Zsuzsi, talán ez nem nagy újdonság, hiszen a Sookie a Susan becézése. Budapesten élek, és 22 éves vagyok. De még eléggé az elejét taposom ennek a kornak. Katonagyerek vagyok, ezért nagyon sokat költözködtünk, amíg fiatalabb voltam. Már körülbelül hat költözés van mögöttem, és elég nehéz mindig újra kezdeni mindent. Nem mondanám, hogy a beilleszkedés túl nehezen megy, de nagyon nehezen nyílok meg igazán. Nehéz újra és újra megtalálni azt a közösséget, ahol teljesen felszabadult lehetek.

Pontosan nem emlékszem már, mikor találkoztam először a Sims játékkal, de szerelem volt első indításra.    Szerintem legalább 10 éve volt ez, és még a Sims 1-gyel kezdődött. Bátyám sokszor kérdezi, nem unom e már, de hát ez a kedvencem, azt pedig miért unnám meg? Hiszen folyamatosan fejlődik, és alakul, a számtalan egyedi tartalommal pedig tényleg a saját ízlésemre formálhatom a játékot. Mára már annyira nem játszom vele rendesen, tehát nincsenek olyan simek, akiket irányítanék. Szívesebben építkezek, és aztán berendezem az elkészített házaimat.

Na és persze Sims nélkül nem lehet Sims Tale-t írni sem.    Már nagyon régóta írok mindenfélét. Novellát, fanfictiont, tale-t és persze - ahogy gondolom itt majdnem mindenki - regényt. Bár azok inkább regénykezdemények. Van jó pár ötletem, de a megvalósítás elég nehezen megy. De ki tudja? Lehet, hogy pár év múlva már a polcokon lesz egy általam írt mű. Ha így lesz, azt feltétlenül jelzem majd.   

Szabadidőmben – ha nem éppen a Simsben építkezek, vagy írok – akkor általában sorozatot nézek. Hatalmas sorozatrajongó vagyok, és szeptembertől májusig gyakorlatilag a TV-t nem is nézem. Helyette a körülbelül 10-15 (mindig változó, volt már 23 is - na persze ilyenkor jócskán leszoktam maradni) sorozatot követem hétről hétre, és ha büszkélkedhetek egy kicsit, mára már néha felirat nélkül, csak angolul, vagy angol felirattal. Szerintem sokat fejlődött az angoltudásom, úgyhogy nem is csak a szórakozás a cél.

Nem vagyok odáig a sportokért, de azért igyekszem egészségesen élni. Tornázok, és futok, de olyan valódi sportág, amit tényleg művelek nincs. Régen kézilabdáztam, de csak hobbi szinten. Ezzel szemben imádom nézni a sportokat, és drukkolni. Az Olimpia idején nem lehet lelőni, és igyekszem figyelemmel követni a nagy sporteseményeket. Például a foci VB-t, vagy a jelenleg éppen itthon megrendezett vízilabda EB-t. Ha választanom kellene kedvenc sportot, amit ha nem is művelek, de előszeretettel nézek, akkor az összes vízi sportot választanám. És hogy miért? Mert, mi magyarok, abban tényleg jók vagyunk.  

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs

Státusz :

Hozzászólások száma : 193
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Témanyitás by Lexy on Hétf. Júl. 21 2014, 11:19

Sziasztok!
Akkor és is bemutatkoznék: Lexy vagyok, már a mysimsen is ezen a néven voltam regisztrálva. Kétlem, hogy bárki is emlékezne rám, mivel nem voltam túlságosan atív tagja a közösségnek, amin itt most változtatni szeretnék. 22 éves egyetemista hallgató vagyok. Szabadidőmet szeretem a természetben tölteni,  imádok olvasni, filmeket nézni. A The Sims játéksorozat 13 éves korom óta része az életemnek, mind a három generációval játszottam, de a Sims 3 az, amelyik igazán elnyerte a tetszésemet. Már nem irányítok háztartást, viszont imádok építeni és simeket alkotni. Régóta foglalkoztat a tale írás, és végre rászántam magam, hogy az egyik ötletemet meg is valósítsam. Ha minden jól alakul még az éven el is készülök vele.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 269
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Témanyitás by bíborka921 on Pént. Aug. 08 2014, 11:53

Sziasztok!
Nem igazán lehetek ismerős számotokra, mivel a Mysims fórumon nem voltam tag, amit így utólag nagyon sajnálok, ezért döntöttem úgy, hogy ide feltétlenül be kell regisztrálnom:)
2009-ben 9 évesen írtam az első történetem ''Selena'' címmel, mely egy átlagos lányról szólt, aki híres akart lenni. Kb 1 évvel később, amikor visszaolvastam kész káosznak tartottam a fogalmazást és a képeket is:D
Pár hónappal ezelőtt jött az ihlet, belekezdtem egy új történetbe és azt gondoltam, hogy majd mindenki látni és értékelni fogja a javulásom. Hát nem. Mivel a Mysims megszűnt. Amikor rátaláltam erre az oldalra nagyon megörültem, szerintem ez egy új lehetőség mindenkinek!
Magamról: Imádok írni, viszonylag sokat is beszélek, vízesésként jönnek a gondolatok. Történet írás közben ugye mindenki átéli a főszereplő helyzetét ( én biztos:P) és mivel imádok fecsegni ez néha gondot jelent, ugyanis túl sok a szöveg és van, hogy megfeledkezek a képről és akkor gyorsan-gyorsan beilleszteni, átnézni, ha nem jó kijavítani, törölni, máshova átírni, stb. Ha valamibe belekezdek a legjobbat szeretném kihozni belőle. Természetbolond vagyok,minden jöhet ami a természettel kapcsolatos:D Ha az időjárás megengedi, akkor kint szoktam írni. Megesik, hogy néha annyira magával ragadnak a dolgok, hogy képes vagyok róluk órákon át beszélni és mindenkivel megosztani az élményt (ez legtöbbször a zenével, csillagokkal, természettel szokott megtörténni:D) Aztán...nem az a típus vagyok, aki sikít ha pókot lát, mindenevő vagyok, szóval megeszem.
Csakk vicceltem:D Szeretek poénkodni, de megesik, hogy az csak számomra vicces:D Zenében jöhet a poptól a metálon keresztül a lazulós dalokon át a lassúbb is.
A vigyor nem bír lehervadni az arcomról, egy élettel teli bomba vagyok 100%-os energiával. Nem sok minden szokta elrontani a kedvem, a kritikát is bírom. Egyébként Szlovákiában élek a Magyar határtól nem messze, zongorázok és mindig olyan célokat tűzök ki magam elé, amit a koromhoz képest megtudok csinálni, de persze vannak olyanok is, amik majd csak 3 év múlva fognak beteljesülni, mint példéul a tetkó
Hát ennyi lenne, próbáltam a legrövidebben bemutatkozni:) Nemsokára elkészül az új történetem, remélem, hogy sokan fogjátok olvasni és bízom benne, hogy tetszeni fog  
Addig írok amíg a billentyűzetem bírja és nem kerül hozzám egy új, aminek szintén ugyanolyan sorsa lesz, mint utódainak!
Hali!  

bíborka921

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető

Státusz :

Hozzászólások száma : 4

Témanyitás by Nia on Hétf. Aug. 11 2014, 22:45

Sziasztok!
Úgy döntöttem én is írok.Nia lennék,a MySims-re is ezen a néven voltam regisztrálva,általában a a játékokhoz és a talek értékeléséhez kommenteltem.15 éves vagyok,igazi 90-es évekbeli gyerek.Az igazi nevem-ha már a többiek is leírták -Kata.Nem nagyon szeretem,de illik hozzám a név.Budapesten élek,kéttannyelvű műszaki szakközépiskolába járok,kéttannyelvű osztályba.Sok hobbit tudhatok magaménak,de kedvenceim az olvasás,írás,zene hallgatás,filmezés és a táncolás.A MySimsen rengeteg tale olvasásához volt szerencsém,sok kedvencem van.Egy nap talán én is készítek egyet,egyelőre csak blogolok,azon belül is fanfiction.
Kedvencek.Szeretem a One Directiont (Lehet utálni engem is és a bandát is,de ne előttem szidd kérlek.Én sem szólom le a Te ízlésed és ezt vissza várom.),a Little Mixet és Lana Del Reyt,de még sok kedvencem van.A zenei stílusom alapvetően pop,rock,de bármit szívesen meghallgatok.Kedvenc írómnak L.M.Montgomeryt mondanám,klasszikusnak számít szerintem,kedvenc könyvem tőle van,a Kék kastély.Egyszerűen awww :3   .Alapvetően a NA és YA könyveket szeretem,de bármi jöhet ami Vörös pöttyös.Vagy amit külföldön a HarperCollins adott ki. Egy tucat sorozatot nézek,legjobban a fantasyt és a drámát szeretem.
Magamról.Legfőbb tulajdonságom a lustaság.És az ebből adódó kreativitás.Igazi szobagyerek lévén nem sokat mozgok,csak ha muszáj,a tesi órák sem a kedvenceim.Ezen kívül makacs vagyok és türelmetlen,de azért vannak jó tulajdonságaim is.Hamar barátkozom és ezt a képességem szeretném itt is megcsillogtatni. 1999-ben,február 26.-án láttam meg a napvilágot,névnapomat november 25.-én ünneplem
Sims.Először a  Sims 3-mal szerettem volna játszani,de nem futott az akkori laptopomon,így először a Sims 2-t próbáltam ki.Rögtön beleszerettem,ahogy később a Sims 3-ba is.A telefonomon a The Sims Freeplay is fut,bár nem nagy kedvencem.
Ez lennék én röviden.  

Nia

Újdonsült regisztrált
Újdonsült regisztrált

Státusz :

Hozzászólások száma : 1

Témanyitás by Lilu on Kedd Aug. 12 2014, 09:09

Sziasztok!
Akkor én is bemutatkozok.   Liluként regisztráltam, ami az egyik becenevem. A MySims fórumán is regisztrálva voltam, de sosem írtam semmit, amit így utólag nagyon bánok. 10 éves voltam, amikor először játszottam a Sims 3-mal, és egyből a kedvencem lett, ez volt 3 éve. Innen kikövetkeztethető, hogy most vagyok 13 éves   . Nagyon szeretem a zenét, játszok is több hangszeren, kedvenc énekesem nincs konkrét. Még harmadikban, fogalmazás órán szerettem meg az írást, azóta is találok ki történeteket, és most rávettem magam, hogy meg is valósítsam az egyik ötletemet. Remélem minél előbb végzek vele. Szeretek még, olvasni, barátkozni, görkorizni. Elég hirtelen haragú vagyok, ha valaki felbosszant.
Ez lennék én   .

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag

Státusz :

Hozzászólások száma : 41

Heaven Coyer

Témanyitás by HeavenCoyer on Szomb. Szept. 20 2014, 18:24

Sziasztok!
A neten többnyire Heaven Coyer néven vagyok ismert, így a regisztrációkor is e név mellett döntöttem.
Nem rég bukkantam rá a Sims Tales oldalára, aminek nagyon-nagyon örülök, mert itt végre olyan emberkéket is megismerhetek, akiket nem csak maga a játék,- de a "program" által nyújtott lehetőségek is érdekelnek. Gondolok itt egy Sims történet megírására és/vagy felvételére, megfilmesítésére.
Én körülbelül 2006-2008 óta játszom a Sims 2-vel, habár a Sims 3 is ott sorakozik a polcomon néhány kiegészítőjével együtt, amit természetesen volt már alkalmam kipróbálni, viszont nekem az nem annyira tetszett.
Jelenleg a Sims 2-vel próbálom élvezni a szabadidőmet olyannyira, hogy 2-3 hónapja bele is vágtam az első saját Sims 2 sorozatomba, amely a "A Woman Too Soon" címet kapta. Ez az első alkalom, hogy komolyabb dolgokra is elkezdtem használni a Sims 2-t és be kell, valljam, tetszik. Nem gondoltam volna, hogy nekem valaha is megadatik ez a lehetőség, hogy a Sims segítségével elindítsam a saját YouTube csatornám, melyen a Sims 2 által kreált videóim szerepelnek. Ez igazán fantasztikus és felemelő érzés.
Remélem, hogy tetszett az én kis "bemutatkozásom" és netán egy-két kíváncsi emberkét is magam köré sikerült vonzanom, akiket csak úgy, mint engem, érdekel a videózás világa.

YouTube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCm4bwJGRGEj2bzSbsN59CKQ

A Woman Too Soon: https://www.youtube.com/watch?v=_w5zCQyyp1s

HeavenCoyer

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető

Státusz :

Hozzászólások száma : 3

Témanyitás by Ahsoka1994 on Pént. Okt. 03 2014, 16:54

Elérkezettnek érzem az időt, hogy ide is írjak egy bemutatkozást.

Aki volt a MySims fórumon is, már ismerhet Ahsoka1994 néven, amúgy civilben Eszti vagyok. Jelenleg 20 éves vagyok, az egyetemen anglisztikát tanulok, és a párommal élek együtt egy aprócska koliszobában. Az alapképzés után egy mixer tanfolyamot szeretnék elvégezni A felhasználónevem, ami 2010 óta már igencsak hozzám nőtt, a Star Wars: The Clone Wars című rajzfilmsorozatból származik, bár azóta a Star Trekre kattantam rá. (Van ez az állandó háborúskodás a Star Wars rajongók és a Trekkie-k között, én meg közben mindkettő vagyok. )
Simsezni 14 évesen kezdtem és 2011-ben szántam rá magam először a tale írásra, amit nem tudom, fogok-e még a jövőben folytatni. Jelenleg első nagyregényemen dolgozok, és szeretnék majd hivatásszerűen is foglalkozni írással.
Zenében főleg rocker és metalos vagyok, de szeretem a 40-es, 50-es évek zenéjét is. Kedvenc együtteseim: Black Sabbath, Nightwish, Evanescence, Him, Avenged Sevenfold, és még sok más.
Magamról még, hogy általában elég visszahúzódó vagyok, de ha egyszer közel kerülünk egymáshoz, a legnagyobb őrültségeket várhatod el tőlem. Elég egyedi humorom van, de vannak, akik azért kedvelnek. Azon túl vegetáriánus vagyok, ateista, öltözködésemet és életfilozófiámat illetően pedig goth, bár mostanában van, hogy inkább punkosan nézek ki. Rövid, barna hajam van, a szemem kék és szemüveget hordok. 170 cm magas vagyok és meglehetősen vékony.
Szóval ez lennék én.

Ahsoka1994

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó

Státusz :

Hozzászólások száma : 215
STA döntős Talegyáros

Re: Ismerkedjünk

Témanyitás by T.Réka on Vas. Okt. 19 2014, 22:02

Az igazi nevem Réka. Jelenleg 19 éves vagyok, Budapesten születtem, és Kiskunlacházán nőttem fel. Amit fontos rólam tudni az az, hogy nagyon szeretem az állatokat, és ezért is mentem Kaposvárra az agrártudományi karra, ménesgazda szakra tanulni. Kollégista vagyok, mivel nagyon messze van a lakhelyemtől az iskola, mindennapos bejárásra esélyem sem lenne.
Van egy testvérem, és szüleimmel élek együtt. Bár most már csak hétvégén járok haza.
Simsezni 11 évesen kezdtem, kicsit kevesebb, mint 8 éve. Akkor még csak a szomszéd gyerekektől kértem kölcsön, ma már saját példánnyal is büszkélkedek. De egyre kevesebbet játszok már vele. Most viszont a fejembe vettem, hogy kipróbálom a Sims 4-t. Sok jót és rosszat is hallottam már róla, gameplaye-t is láttam a youtube-on a játékról, de én úgy vagyok vele, hogy az lesz az igazi, ha kipróbálom és akkor már tényleg tudom hogy mi a jó és a nem jó benne.

T.Réka

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető

Státusz :

Hozzászólások száma : 2

Témanyitás by Sunnygirl on Kedd Okt. 28 2014, 21:52

Sziasztok! Az igazi nevem Zsófi, a MySims-et rendszeresen látogattam, de fórumon nem voltam regisztrálva. Van egy 11 éves öcsém, 3 éve együtt ismerkedtünk meg a Sims 3-mal és azóta is imádjuk. Mást még nem próbáltunk ki,de a Sims 2-t szívesen megnézném egyszer. Már próbálkoztam/próbálkoztunk tale megírásával, de eddig még nem nagyon jött össze.
16 éves vagyok és 11.-be járok. Nagyon szeretek zenét hallgatni, zenélni, már több éve játszom hangszeren. Kedvenc együttesem a Queen, a kedvenc énekesem pedig Freddie Mercury. Imádom a Star Wars-ot, de bármilyen filmet szívesen megnézek. Szeretek olvasni és sok kedvenc íróm van. Eléggé rendetlen vagyok és egy kicsit lusta, de ugyanakkor kreatív is.Az írás már régóta érdekel, de eddig még nem nagyon tudtam rávenni magam egy történet megírására.

Sunnygirl

Újdonsült regisztrált
Újdonsült regisztrált

Státusz :

Témanyitás by MyGina on Szomb. Dec. 06 2014, 14:09

Sziasztok!Én MyGina vagyok, az igazi nevem Merci. Azért pont MyGina mert van egy kutyusom és őt Gina-nak hívják. Meg azért is ez a nevem mert a MySims fórumon ezen a néven voltam regisztrálva. 12 éves lány vagyok, februárban töltöm be a 13-at. Sokszor agyaltam azon, hogy írok egy saját tale-t, és sokszor el is kezdek egyet írni, de valahogy mindig megunom. Szóval visszatérve hozzám, szeretek zenét hallgatni.Kedvenc "úgymond" együttes(em,eim):Manowar,Maroon5 és még van csak most nem jut az eszembe Kedvenc énekesem:Dér Heni,Adam Lambert,Pitbull,Florida,John Newman,Nicki Minaj,Katy Perry,Adam Levine,Majka,Curtis.... Kedvenc dj-im: Avicii,David Guetta,Calvin Harrris....Imádom a Star Warsot, egy időben szinte mindenem star warsos volt, a tolltartótól kezdve a szobámig Annyira sims rajongó vagyok hogy az összes sims megvan. Sims 2, annak az összes kiege kivétel a Konyhai és Fürdőszobai cuccok és a Paloták és Parkok..... a Sims 3-nak az összes ilyen alap kieg. megvan, a cuccokból egy sincs. A Sims 4 is megvan És ez mind egy gépen, hát most gondolhatjátok hogy jézus, hogy hogy még működik az a gép és nem "halt" meg. Most elárulom a titkot, úgy hogy már mikor a 2-es simsek fent voltak akkor a sims 3-akat kezdtem telepíteni és a 4. kiegnél leálltam. Mert van még a gépemen egy halom progi. Dióhéjben kellett venni plusz memóriát. Na most már leállok az írással, mert így is sokat írtam

MyGina

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag

Státusz :

Hozzászólások száma : 21

Témanyitás by Gina on Szomb. Dec. 06 2014, 20:37

Na... Hát ezt a témát eddig nem láttam.. Most, hogy előttem bemutatkozott egy Merci, aki itt 'MyGina', gondoltam ideje lesz nekem is rászánni magam..
Nincs nagy találékonyság a nevemben.. Gina vagyok és kész. (Nem G-vel, dzs-vel.. köszi mindenkinek :*)
Szóval 17 éves vagyok, a Sims 9 éve része az életemnek. A Sims1 nem igazán nyerte el a tetszésemet, de azzal kezdtem szóval szeretem..
Nekem a sims3 az, ami nagyon nagy kedvencem.. minden ami létezik benne
Gondolkoztam, gondolkozom sims tale készítésen, de óriási időhiány miatt nem igazán tudott összejönni. Mostanában egyre erősebben érzem azt, hogy tényleg neki szeretnék állni, de mindig azt mondom talán nyáron..Szurkoljatok, hogy sikerüljön összehoznom.
Mennyire legyen részletes a bemutatkozás? A sims mellett 12 éve szerelmes vagyok a néptáncba, tanulom is Egyébként szeretek még főzni, így természetesen enni is, ami hál'istennek nem látszik. (köszönhetően a táncnak)
Ismerőseim, barátaim, rokonaim szerint koravén vagyok, jobban kijövök az idősebb emberekkel, nem érzem magam olyan jól a korombeliekkel..
Mára elég..
Puszikaa :*

Gina

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag

Státusz :

Hozzászólások száma : 24

Témanyitás by KFCopyright on Kedd Dec. 23 2014, 00:40

Hm...az igen. Odin szakállára mondom, de megváltoztak a dolgok. Üdv mindenkinek, KFC vagyok és fogalmam sincs arról, hogy hogy kerültem ide...de nem gond. A minap nosztalgia gyanánt feldobtam gépre a Sims 2-t, hogy majd elszórakozok vele egy fél órát (ez volt a terv. Lett belőle nyolcszor fél óra) aztán gondoltam felnézek a régi bázisra, a MySims-re. Gyorsan rá kellett eszmélnem, hogy a dolgok megváltoztak, az az oldal, a fórum, minden megszűnt, de a google találatok valamelyike valahogy átvezetett ide és itt egy-két régről ismerős nevet is fel véltem fedezni az oldalon és a fórumon. A nagyöregek közül nem tudom van-e valaki, akinek halovány emlékfoszlányokat feldob-e a régi fórum életéből az a név, hogy kovifec, kovifeco meg ennek esetleges variációi (rég volt, na. valahogy nem rémlik, hogy mit használtam konstans username-nek akkoriban). Régen fogjuk rá aktív fórumozónak voltam mondható, illetve rendelkeztem pár beküldött trükk/tipp/leírás szerűséggel a MySims-en meg volt egy történetem is, ha jól rémlik Felfedező, vagy hasonló címen. Ha már megtaláltam ezt a fórumot akkor gondoltam beköszönök. A retró ömlengésemnek véget vetve jöjjön a magamról blokk: 18 éves vagyok jelenleg, a férfi nemet képviselem, külsőre semmi extra irányt nem képviselek, kb a 10 perc alatt hat alkalommal elmész mellette fajta stílust részesítem előnyben öltözködés terén. Zeneileg mindenevő vagyok, pontosítva: számottevő részt rock és metál irányzatok, de minden más zenei műfajnak megadom a lehetőséget és a legtöbből van is amit hallgatok. "Pár" előadó, csak hogy a fő zenei irányomat be tudjátok lőni: Rise Against, AC/DC, Sum41, Hollywood Undead, Paddy and the Rats, Ozzy, Black Sabbath, Deep Purple, The Doors, Oasis, Nirvana, Iron Maiden, Avenged Sevenfold, Arctic Monkeys....és még sorolhatnám egy ideig. Hasonlóan hosszú listát lennék képes írni a sorozatokról, amiket nézek, néztem és fogok nézni. Hm...úgy gondolom ez így elég masszívra sikeredett így elsőre, kezdésnek ennyi infó szerintem megteszi.

KFCopyright

Újdonsült regisztrált
Újdonsült regisztrált

Státusz :

Témanyitás by Wan on Szomb. Jan. 03 2015, 13:15

15. évemet taposom, átlagos gimnáziumi tanuló vagyok. Tanulmányi eredményeim jók, rendszeresen sportolok suli után.
Nagy szenvedélyem a Sims 2, a forgatás és az írás, mindig próbálok ihletet keresni. Akár egy egyszerű irodalmi mű olvasása alatt is eszembe jutnak ötletek, amiket meg is tudok valósítani. Nem szeretem, ha valami, amit elhatározok nem jön össze.
Sportolni úszok, futok és gyúrok, amúgy más sportágban annyira nem jeleskedem (pl. talajtorna ). Szeretek a barátaimmal is eljárni, de utálom az éjszakai piálós-hányós bulikat
Zenéből a AC/DC, GNR, Iron Maiden, Nirvana és a Black Sabbath a kedvencem, ezen kívül mást annyira nem vagyok hajlandó hallgatni, főleg nem ezeket a mai pop zenéket.
Vidám, beszédes fiú vagyok, a véleményemet bátran kinyilvánítom. A barátaim szerint a humorom is jó. Van egy barátnőm is, akivel aktívan Sims-ezünk
Kedvenc ételem a melegszendvics, a makaróni, és imádom a leveseket, kivéve a sóskát. Amúgy nagyjából mindent megeszek, kivéve a pacalpörköltöt!
Sorozatból mostanában csak az Once Upon A Time-ot (Egyszer volt, hol nem volt) nézem, pár héttel ezelőtt ért véget a másik kedvencem, a Legend of Korra, ebből adódik, hogy nagy Avatar-rajongó vagyok.
Hát így nagyjából ennyi jutott eszembe, majd kiegészítem, ha valamit kifelejtettem volna

- В заключение! До свидания.

Моя жизнь, Глава 76

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát

Státusz :

Hozzászólások száma : 781
Tehetséges tanácsadó

Témanyitás by bri11 on Vas. Feb. 01 2015, 12:58

Nagy unalmamban azt hiszem rászánom magam pár sor legépelésére, bár ahogy magamat ismerem, kisregény lesz belőle... :')
14 éves lány vagyok, lakhelyem lényegtelen és nem publikus. Nem szeretek áradozni magamról, de aki ismer, annak illik tudnia, hogy rockimádó vagyok, kedvenc bandám pedig a Hollywood Undead :3 8.-os vagyok, túléltem a felvételit :'D
Kiskorom óta rajongok a lovakért, járok is lovagolni, ebből kifolyólag 4 lovasiskolába jelentkeztem (momentán, CSAK lovasiskolákat írtam be:D), helyszínileg: Bábolna, Győr, Kiskunfélegyháza és Kenderes - csak hogy tisztázzuk, Bábolna 300km-re van a lakhelyemtől... Koleszos leszek ^^ Bár mindegyik szakiskola amit beírtam, de úgy vagyok vele, hogy ha én igazán szeretem a lovakat, nem számít a távolság és az sem, hogy az iskola nem ad érettségit, hisz lesz időm az érettségire is. Gimnáziumról még csak szó se lehetne, ugyanis be kell valljam, pont a 7. és a 8. osztályt rontottam el, a rossz tanuló státuszba csúsztam - mindez a kamaszkor miatt, rengeteg szenvedtem, bántottam magam és hát... Ez elég hosszú történet, nem hiszem, hogy érdekelne bárkit is, mellesleg én sem akarom világgá kürtölni ezt a szörnyű időszakot és nem azért jöttem ide, hogy sajnáltassam magam... 2014 augusztusában pedig elváltak a szüleim és elköltöztünk anyával papómhoz, tehát mondhatni új életet kezdtünk. >< Naponta 1 órát utazok, csak azért, hogy iskolába menjek, ez felettébb kellemetlen számomra, nem vagyok az a koránkelős típus - még csak pár dolgot írtam magamról és máris milyen hosszú szöveg lett belőle
Tehát, a hobbijaim között szerepel még az írás: kiskorom óta történeteket írok, most már egyre komolyabban. Témailag mindenre nyitott vagy, jelenleg 5-6 futó történetem van (nem simsesek:D). A magyartanáromnak is bemutattam néhány történetem, tetszett neki, azt mondta szépen fogalmazok és választékos kifejezéseket használok, továbbá segített néhány hibát korrigálni. Ami a Simses történeteket illeti, nincs sok türelmem a konkrét megtervezéséhez, úgy 11 évesen próbáltam először Sims Tale-t írni, de rettenetesen rossz volt Most is épp egy Sims Tale-n küszködök, megvan minden elképzelésem róla, de valahogy nincs türelmem leforgatni az első részt :'D Tehát, egyenlőre még a várólistán szerepel.
A simsről..: mellékesen megjegyzem, egy "kicsit" (úgy érzem, nem ezt a szót kellett volna használnom...) hosszú szöveg lesz:
Óvodás korom óta ismerem a Simset.. Régen, amikor még nem volt net a gépünkön, az apukám írt ki nekünk lemezre játékokat - valahogy a sims 1 is "belepofátlankodott" a lemezek közé. Akkoriban a kedvenc játékaim között szerepelt, anyukámmal együtt simseztünk órákig, házat építettünk, játszottunk.. Bár kicsit rosszabbította a játékélményt azt, hogy angol volt a játék, óvodás koromba meg jó, ha tudtam 3 szót angolul De ettől függetlenül megszállottak voltunk, anya is órákig kínozta a gépet a simsel, egyszerűen nem lehetett abbahagyni
Aztán még alsós koromban megjelent a Sims 2, nagyon nagy divat volt akkoriban. Az egyik ismerősünktől kaptuk kölcsön az alapjátékot és legelső kiegészítőnek a Csilli-Villi cuccokat vettük meg, hogy induljon a játék. Nem volt valami jó gépünk, nagyon lassan ment rajta a Sims, de a kedvemet ez sem rontotta el A későbbiekben szinte minden szülinapomra Sims 2 kiegészítőket kaptam, órákig nyúztuk a barátnőmmel a gépet a Sims miatt Nem is tudom már, mikor szereztem tudomást a Sims 3-ról, de eleinte nagyon megutáltam a videókból és nagyon pártoltam a Sims 2-t... viszont azt hiszem 2012 (?) karácsonyára a Sims 3-at kértem, alig bírtam kivárni, hogy megkapjam, folyamatosan Sims 3-as videókat néztem, a Sims 3-ról olvastam és minden egyéb Végül megkaptam 4 kieg.-el együtt (Házi kedvencek, Évszakok, Városszépítő cuccok, Luxuslakás cuccok). Szintén nagyon lassan vitte a gépem, ami egyébként mára már igazi ősleletnek számít:D 2013-ban (szintén karácsonykor) két további kiegészítővel bővült a játékom, viszont sajnos a gépem feladta a harcot, nem indult rajta a Sims. Nagyon szomorú voltam emiatt
2014 karácsonyára (itt már elköltöztünk) kaptam egy saját gépet, azaz laptopot Kifejezett kérésem volt, hogy mindegy milyen laptop, csak vigye a Sims 3-at:D Viszi is a Sims 3-t, elvileg egyszerre csak két órát mehetne a laptop, de amikor Simezek, legalább 4 óráig megy:( Egyedül azért "nem szeretem" a simseket, mert nem lehet abbahagyni
A sims 4-ről pedig annyit, hogy már most utálom és azt hiszem egy forintot sem fogok kidobni érte :'D Most a Sims 3-t pártolom

Jesszusom de hosszú szöveg lett Na igen, ha én egyszer elkezdek írni... :DD
Mindegy, azért köszönöm annak, akinek volt türelme végigolvasni :'D

bri11

Járatos csevegő
Járatos csevegő

Státusz :

Hozzászólások száma : 58

Témanyitás by bri11 on Vas. Feb. 01 2015, 13:00

(elnézést az elírásokért, értelmezzétek jól:D)

bri11

Járatos csevegő
Járatos csevegő

Státusz :

Hozzászólások száma : 58

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next