Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_l10Ismerkedjünk! - Page 3 Voting10Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_r10 
Wan (781)
Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_l10Ismerkedjünk! - Page 3 Voting10Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_r10 
Rikardo (612)
Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_l10Ismerkedjünk! - Page 3 Voting10Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_r10 
Lee (466)
Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_l10Ismerkedjünk! - Page 3 Voting10Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_l10Ismerkedjünk! - Page 3 Voting10Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_r10 
Etti (431)
Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_l10Ismerkedjünk! - Page 3 Voting10Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_r10 
Nita90 (309)
Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_l10Ismerkedjünk! - Page 3 Voting10Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_r10 
DeeDee (278)
Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_l10Ismerkedjünk! - Page 3 Voting10Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_r10 
Lexy (269)
Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_l10Ismerkedjünk! - Page 3 Voting10Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_r10 
Leo (236)
Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_l10Ismerkedjünk! - Page 3 Voting10Ismerkedjünk! - Page 3 Vote_r10 


Ismerkedjünk!

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Lou Vas. Feb. 22 2015, 15:08

Sziasztok Ismerkedjünk! - Page 3 3730293306

Lou vagyok, rendes nevemen Lili. Sokat szenvedtem, hogy meglegyen a Simsem. Sims 3-an játszok. MySims-re most fogok regisztrálni Lou10 vagy Loud néven!
Könnyen barátkozok, gyakran kapok röhögőgörcsöt, simsben csak egy kiegészítőm van az Egyetem, de nemsokára meglesz a világ körül és az évszakok is. Ismerkedjünk! - Page 3 3375280616

Lou

Újdonsült regisztrált
Újdonsült regisztrált
Lou


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 1
Tartózkodási hely : Göd

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by читать Kedd Ápr. 21 2015, 18:51

HELLÓ ЧИТАТЬ vagyok! (Chitat) a nevem egyébként azt jelenti, hogy olvas, mert már kiskorom óta nagyon szeretek olvasni. Ezért nagyon jó ötletnek tartom, hogy a kedvenc játékunkat kombináljuk jobbnál jobb szövegekkel. Egyébként imádok kajakozni, de a versenyeket nem szeretem, mert én inkább csak szórakozásból csinálom. Még azt is leírom, hogy a Sims 2 Ultimate Collectionnal játszok, de nagyon szeretem a GTA-t és a Plants Vs. Zombies-t, de ha valaki azt mondaná, hogy játssz egy kerek órán keresztül a Sims 3-mal, akkor nem mondanék nemet.

читать

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
читать


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 125
Tartózkodási hely : Wifi közelében

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Nade Szomb. Május 16 2015, 21:29

Sziasztok!
Nos, nagy nehezen sikerült rávennem magam, hogy regisztráljak. Igazából már jó pár éve követem a MySims oldalát, majd a Sims Tales-t is, de mindig ilyen háttérben meghúzódó néma megfigyelő voltam. ^^
A nevem Nade, de megtalálható vagyok még Nadine Winston-ként is az internet világában. Jelenleg 18 éves vagyok, és animáció, valamint jogász szakokon szeretnék továbbtanulni majd a jövőben.
10-11 éve simsezek, de emellett nagyon szeretek mindenféle gépes játékkal játszani (kb. 4-5 éves korom óta játszom gépen), kedvenceim még az Assassin's Creed összes része, Battlefield 3, Far Cry 3, Minecraft, Dragon Age, Jericho, valamint a régebbiek közül a Wolfenstein és a F.E.A.R., de nyitott vagyok igazából mindenféle játék kipróbálására.
Imádok még rajzolni és írni. Rajzolni 5 éve rajzolok, kipróbáltam már rengeteg technikát, mind tradicionális, mind digitális téren. Ha valakit esetleg érdekelnek a munkáim, akkor itt vagy itt megnézheti őket. ^^ Írni 8 éve szerettem meg, de komolyabb tartalmú irományokat csak 4 éve kezdtem el gyártani. Sajnos kevés fogalmazásom vetem papírra, inkább csak fejben tartom őket.
Van egy óriási nagy sztorim, amit 5 éve "írok" (szintén csak fejben), de nagyon sok egyéb ötletem van sztorikra, videókra és rajzokra is. Elég kreatív embernek tartom magam és nyitott vagyok az ötleteimnek a legszélsőségesebb és legegyedibb módokon való megvalósítására, ha szükséges (meg persze, ha sikerül legyőzni a lustaságom).
Zenei téren meghatározhatatlan az ízléseim, számomra kétféle zene van, ami tetszik és ami semleges. Szeretek még olvasni, filmezni, animét nézni, bár nincs túl sok időm rá (vagy pedig lusta vagyok). Általában ezekben is a tetszik/semleges dolog működik, de elmondható, hogy szeretem az elvont, elgondolkodtató, filozofikus és egyedi témákat, meg elég mindenevő is vagyok, ha valamit elkezdek, azt az esetek 90%-ban meg is nézem, már csak a tapasztalatszerzés céljából is. Könyvekről még annyit, hogy a kedvenc könyvem George Orwell 1984 című regénye, amit egyszerűen imádok.
Nem igazán tudom, mit kéne még mondanom magamról, de ha valaki szeretne, nyugodtan küldhet nekem üzenetet. ^^

Nade

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nade


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 50
Tartózkodási hely : undefined

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Gabett Hétf. Május 18 2015, 19:51

Tulajdonképpen rájöttem, hogy már viszonylag régóta itt vagyok, és mégsem írtam még semmit magamról, szóval most összeszedek néhány dolgot, tessék: rólam, szabadon!
Gimnazista vagyok a Schillerben (ha tudod, hol van, jó neked, ha nem, nem fontos:)), ami egy kéttannyelvű német nemzetiségi iskola, és itt és most kijelentem, schilleresnek lenni nem állapot, hanem ÉLETÉRZÉS. De nem a közelben lakom, ezért kollégista vagyok, amit egyszerűen imádok. Mármint IMÁDOK. Az osztályfőnököm utál engem, az érzés kölcsönös, amúgy eszméletlen király ez a suli. Ismerkedjünk! - Page 3 295755309
Eredményeimet tekintve van egy rakás versenyeredményem, amit nem sorolok fel mert 1. senkit sem érdekel 2. nem is tudom. A legbüszkébb a DSD német középszintű (B1-es) nyelvvizsgámra, az ECDL vizsgámra (amit szerintem vicc vizsgának hívni, de szép kártyát kaptunk érte...Ismerkedjünk! - Page 3 295755309) és az egészen friss, országos töriversenyes 3. helyezésemre vagyok, valamint arra, hogy a tanáraim néhány versemet és a Hóangyal c. novellámat érdemesnek találták arra, hogy a suli előtt felolvassam.
Az előző bekezdés fényében furcsán fog hangzani, de alapból elég szerény és visszahúzódó lány vagyok. Nagyon nehezen barátkozom (az interneten eggyel könnyebben), de ha valakit egyszer a bizalmamba fogadok, sok mindent kell elkövetnie ahhoz, hogy onnan kikerüljön. Alapvetően iszonyat toleráns ember vagyok, soha senkit nem ítélek el felszínes és/vagy csak kevés információ alapján, és mindig próbálom jó fényben látni mások cselekedeteit és viselkedését. Minden vallást, stílust, világnézetet elfogadok, legyen az tényleg bármi, az egyedüli, amit nem állhatok, az az erőszak és az igazságtalanság. Megrögzött ateista vagyok, és vallom, hogy a tisztelet nem alapból jár, hanem igenis ki kell érdemelni, legyen bármekkora is a korkülönbség.
Szabadidőmben rengeteget írok és olvasok, ez tölti ki az időm nagy részét, valamint játszom és forgatok. Kedvenc könyvem a GyU, utálom a romantikus regényeket (mármint a maiakat), kivétel ez alól John Green Csillagainkban a hiba c. regénye, aminek mellesleg a filmváltozata a kedvenceim között van. Játékaim főleg Minecraft, Sims, Assassin's creed, meg szeretem a lego játékokat is. Ebben a tanévben váltam sorozatfüggővé, függőségem tárgya pedig nem más, mint a Doctor Who, valamint szobatársam jóvoltából kezdek megismerkedni az animék világával (eddig a Sword art online-hoz és a 7 ghosthoz volt szerencsém, meg néhány filmhez).
Kaják terén elég válogatós vagyok, zenei ízlésem elég meghatározhatatlan (összefügg, mi?Ismerkedjünk! - Page 3 295755309), mert sok mindent szeretek, csak éppen a címüket és az előadójukat nem tudom, mert zömében a rádióban hallom őket. Mindenesetre kedvenc együttesem a Zanzibár, de ott van még a Pentatonix is, Ellie Goulding, Imagine Dragons stb. A sportokat utálom, egyedül biciklizni, úszni és túrázni szeretek, és minden álmom, hogy megtanuljak lovagolni.
A jövőben mindenképp nyelvekkel szeretnék foglalkozni, és vagy tolmácsként vagy fordítóként működni, ezért egy (na, jó, igazából több) külföldi egyetemen akarok továbbtanulni, először valószínűleg finnugorisztikát.
Szó szerint, amióta megtanultam írni, történeteket írok, egészen jókat (emlékeztek arra, hogy szerény meg visszahúzódó?Ismerkedjünk! - Page 3 295755309), egy ideig ez kimerült novellákban, majd néhány évig verseket írtam, és mostanában tértem vissza megint a prózához, de persze rímelgetek is, ha jön az ihlet. Ezeken kívül dolgozom egy saját regényen, meg persze egy Tale-en és rengeteg Egyperces Simnovellán is. (Igen, ezt mind egyszerre, mert miért ne?Ismerkedjünk! - Page 3 295755309)
Ez az egész pedig kezd hosszú lenni, szóval abbahagyom az írást, mert szerintem már eddig a mondatig sem jutott el senki... Ismerkedjünk! - Page 3 295755309 Köszönöm, hogy elolvastad, ez volnék én, ömlesztve.
Ha beszélgetnél velem, írj nyugodtan, nem harapok, valamint itt is megemlítem, hogy Sims 3-hoz készítek pózokat, ha szükséged lenne valamire, akkor is írj bátran!

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Zsófia1999 Kedd Május 19 2015, 21:10

Sziasztok! Viszonylag régóta itt vagyok és mégsem jutottam még oda, hogy bemutatkozást írjak, minthogy a fórumnak sem vagyok egy aktív tagja, valahogy sosem jut rá elég időm. Mysimsen is Zsófia1999 néven voltam regisztrálva, de azért jobban szeretem, ha egyszerűen csak Zsófinak szólítanak. 16 éves vagyok és középiskola első osztályát fejezem lassacskán.  
Szeretek olvasni, a bűnügyi könyvek és a simstalek rajongója vagyok, bár sokszor nehezen tudok rájuk időt szakítani. Írni is szeretek, de túl gyakran szenvedek ihlethiányban, így simstalet még nem sikerült összehoznom, bár többször is próbálkoztam vele. Ismerkedjünk! - Page 3 1262508976  Játékok közül csak a simset játszom, (sims3) főleg fotózni szeretek benne, de a játékom lassúsága és állandó hibái miatt már csak nagyon ritkán játszok. Szeretek utazni. Nagy álmom, hogy egyszer eljussak Dél-Koreába, Szöulba vagy Japánba. Ismerkedjünk! - Page 3 2485850408  TV-t csak ritkán nézek, sorozatokat még ritkábban, de ha mégis, akkor bűnügyi sorozatkoról van szó. Ami a zenét illeti...jöhet bármi, sokfélét hallgatok, hangulatomtól függően. Röviden ennyit rólam!  Ismerkedjünk! - Page 3 295755309

Zsófia1999

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Zsófia1999


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 81
Tartózkodási hely : Seoul :P

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Ismerkedjünk!

Témanyitás by Eveline. Hétf. Május 25 2015, 15:10

Sziasztok:) Evelin vagyok, egy hetek kérdése és 15 éves, Simsfüggő leányzó Ismerkedjünk! - Page 3 295755309 Szerelmem a Sims 2-vel kb 3 éve kezdődött el és azóta is kisebb szünetekkel töretlenül tart. Azért mondom ezt a szünetekkel dolgot, mert sajnos mindig felüti a fejét valamilyen hiba, de kitartok a Sims mellett és megoldom valahogy mindig Ismerkedjünk! - Page 3 295755309 A MySims fórumján viszonylag aktív voltam 2-3 témában, ott Lizania (sokaknak Liza) néven voltam fent, és kedvenc hobbim volt képeket megosztani a Sims 2 fórumban Ismerkedjünk! - Page 3 295755309 Remélem majd itt is hódolhatok ennek a fotómegosztós hobbimnak Ismerkedjünk! - Page 3 3101058960 Imádom a Sims Tales-eket, mái napig nagyon szomorú vagyok, mert sok kedvencem a MySims megszűnésével elveszett, sok itt is fent van, de sose lesz az igazi Ismerkedjünk! - Page 3 1910640592 Magamról még annyit tudok elmondani, hogy imádok énekelni, sminkelni és nagyon szeretem a természetet és az állatokat *-* Jövőre környezetvédőnek fogok tanulni Ismerkedjünk! - Page 3 3101058960 Köszönöm annak aki elolvasta eme miniszöveget, szép napot Ismerkedjünk! - Page 3 3101058960

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Ruta Vas. Jún. 21 2015, 20:55

Sziasztok!
A nevem Ruta, tizenöt vagyok... és nem vagyok jó abban, hogy magamról meséljek, de szeretnék valami épkézláb szöveget írni magamról, hogy legyen egy kis fogalma az embereknek ki is vagyok. Nem rég az osztályban egymás hátára kellet jó tulajdonságokat írnunk, az enyémen szinte csak ugyanaz a szó ismételődött... feminista.  Meg, hogy kiállok ezek az ügyek mellet, ami gondolom nem egy rossz dolog. Azt hiszem azért, mert elég visszahúzódó vagyok, nehezen barátkozom, de ha egyszer össze ismerkedtünk, és már nem félek megszólalni, akkor túl sokat beszélek, és össze ölelgetek mindenkit.
Egyébként a Sims mellet szívesen játszom történetközpontú játékokkal, mint a Gone Home, amiért oda, meg vissza vagyok. Néha animéket is nézek a K, Psycho-Pass, Zankyou no Terror a jelenlegi kedvenceim, de ez két percenként változik. Olvasni is imádok, legutóbb a Thumpedet fejeztem be, sorozatokat is nézegetek, van olyan, hogy semmit sem, néha ötöt egyszerre, jelenleg csak egyet, a The Fosterst. Zenei ízlésem igen szerteágazó a k-poptól kezdve bármi jöhet, mindenre nyitott vagyok, de úgy érzem a lágyabb hangzás sokkal közelebb áll hozzám.
 

Ruta

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ruta


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 12

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by MeWaMa Rey Kedd Aug. 18 2015, 16:16

Sziasztok!
MeWaMa Rey vagyok, most regisztráltam.
A Sims-el már 8 éves korom óta játszom lelkesen, most 15 éves vagyok. :surprised
Kommunikatív, vidám személyiség vagyok (be nem áll a szám). Szívesen ismerkedek élőben, neten, természetesen nem fiú ügyben, hanem barátilag Ismerkedjünk! - Page 3 4216510677
Most megyek 9.-be, emelt német szakra. Szeretem az idegennyelveket. Angolt is fogok tanulni a német mellet, és reményeim szerint spanyolt is később. Spanyolból nem csak a nyelvet, de az egész kultúrát szeretném tanulmányozni, az országot, az embereket.
Versenyszerűen táncolok, már 11 éve. Jelenleg felnőtt Hip-Hop kategóriában, ahol magas a mérce, sokat kell dolgozni, de imádom a célokat Ismerkedjünk! - Page 3 295755309 Mondhatni ez éltet. Kedvenc műfajom a Vouge-Working és a keményebb Hip-Hop (Ghetto). Ami érdekes, hisz a két műfaj nagyon távol áll egymástól, de az a szép benne, hogy mindig más lehetek.
A táncból kifolyólag imádom a zenét. Nagyon színes a paletta ezen a téren is. Hangulatomtól függ, hogy mit hallgatok.
A kedvenc bandám a Punnany Massif!! Ismerkedjünk! - Page 3 1585566538 Ismerkedjünk! - Page 3 2564226250 Ismerkedjünk! - Page 3 3375280616
Az ő számaik azkok, amiket bárhol, bármikor meghallgatok, és énekelek/rappelek velük Ismerkedjünk! - Page 3 1585566538
Kedvenc évszakom a nyár, hisz abban minden tökéletes. Vagyis nm tökéletes, hisz a tökéletes egy olyan elmélet, ami lerombolja az emberek önbizalmát, hisz tökéletes nem létezik, mégis mindenki elvárja tőlünk, hogy azok legyünk. Szóval ezt a szót értelmezzük át. Legyen a fantasztikus, csodás, vagy gyönyörű.
Na jó, nem húzom tovább az igét, mert sose fejezem be. Aki szeretne megismerni, az nyugodtan írjon, és ha továbbra is kedvel, szimpatikusnak tart, folytathatjuk a társalgást facebookon is.
Szép napot mindenkinek! Ismerkedjünk! - Page 3 3199574888 Ismerkedjünk! - Page 3 3730293306

MeWaMa Rey

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 3

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by adamz Hétf. Nov. 16 2015, 15:53

Sziasztok, adamz vagyok, kiskorom óta része a sims az életemnek, konkrétan ez volt az első számítógépes játékom, tesóimtól ismertem meg, akik még a sims1gyel játszottak (néha még mostanság is előveszem), de tulajdonképpen a 2. szérián nőttem fel, a 3-mal történetet alkotok és néha játszok, de jelenleg a sims4et használom játék szempontjára, már ha akad időm rá, mivel középiskolás vagyok egy elég erős gimnáziumban, így sajnos ritkán tudok aktív lenni, de a történeteket igyekszem - még ha anonymként is -, nyomon követni. Imádom a rejtélyes, nyomozós (és a gyönyörű, részletes képekkel kidolgozott) történeteket, így az Utolsó rejtély, az Útvesztő és a Kísértő múlt a kedvenceim.

Régen sok simses oldal szerkesztője voltam, megszámlálhatatlan befejezett és befejezetlen történetem volt. Nyár környékén én is küldtem be egy egyrészes simnovellát, méghozzá 'A szivárványhoz eső kell' címen, akkor még AdamB volt az írói nevem, de utólag kértem ennek megváltoztatását. Jelenleg, amikor ezt a hozzászólást írom, éppen beküldtem egy 3 részes mini talet 'Down' címen. Ismerkedjünk! - Page 3 3101058960

adamz

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 4
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by dorothy Pént. Jan. 15 2016, 14:29

Sziasztok! Dodó vagyok, 12 éves és imádom a simset, én a sims 3-mal játszom. Néhány napja regisztráltam, egyenlőre nem dolgozom történeten, de majd mindenképp szeretnék én is sztorikat írni. Ismerkedjünk! - Page 3 3868612732

dorothy

Újdonsült regisztrált
Újdonsült regisztrált
dorothy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 1
Tartózkodási hely : pont itt

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by livronney3 Szomb. Feb. 13 2016, 17:11

Sziasztok !Ismerkedjünk! - Page 3 3730293306  Livrooney3 vagyok és igen szeretem a Liv és Maddie című Disneys sorozatot . Szóval a Sims 2-zés mellett szeretek Starityzni ( sztárokkal foglalkozoó weblap ) , és Instázni ( gyengébbek kedvéért Instagram ) . Ha fenn vagy Tweeteren/Insagram fiók nevem @fannidoma ( kövessél Ismerkedjünk! - Page 3 1257218728  ) . Amúgy diszleksziás létemre nagyon gyorsan olvasok ( hetente 2-3 könyv ). Amúgy a simssel lassan másfél éve játszom és nagyon tetszik .De sajnos csak az alapjáték van meg . És nincs semmi egyedi tartalmam.Ismerkedjünk! - Page 3 1910640592 Ismerkedjünk! - Page 3 1910640592 Ismerkedjünk! - Page 3 1910640592  Amúgy az új rész nem annyira jött be .Az oldalra képböngészés közben találtam rá .És nagyon tetszett .Ismerkedjünk! - Page 3 416107150 Tudom ez egy kicsit nagyon siralmas mondat volt . Amúgy meg az Egy angyal bakancsban a kedvencem . De jó még a Más mint a többi 1 , 2-őt . De jó még az üldözöttek hazája.  Tesco gazdaságos humorom van . Ismerkedjünk! - Page 3 295755309 És szeretem a kávét ! Ismerkedjünk! - Page 3 3210401076 Kedvenc énekesnőm Kira Kosarin . Érdemes meghallgatni. Ezt szoktam hallgatni , miközben olvasom a Taleket .

livronney3

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
livronney3


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 4

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Katmok Szer. Márc. 23 2016, 21:35

Sziasztok Ismerkedjünk! - Page 3 3101058960
Lehet már többségeteknek feltűnt,hogy mostanában egy új eddig ismeretlen ember is kommentelget az oldalon. Igazából nem rég kezdtem el az oldalt gyakrabban látogatni,hiszen már régről ismertem még Mysims korából.
Szeretnék kicsit aktívabban részt venni az oldal mindennapjaiban,vagyis többet látogatni és véleményeket írni. Nekem is volt még anno egy Simses oldalam,de az inkább csak próbálgatás volt és mivel nem sok visszajelzést kaptam ezért töröltem. Így utólag hiányoznak a sztorijaim(amik amúgy elég bénácskák,hiszen fiatalon írtam őket nagyon) de néha jó lenne nosztalgiázni és vissza olvasni.
Ide is szeretnék majd egy(vagy több ?) talet készíteni,már van is egy jó alap ötletem Ismerkedjünk! - Page 3 3868612732
Remélem,sikerül összeismerkednünk és örülök,hogy egy ilyen jó kis társaság új "tagja" lehetek Ismerkedjünk! - Page 3 3633238760 Ismerkedjünk! - Page 3 2564226250

Katmok

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Katmok


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 2

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Japan Vas. Ápr. 03 2016, 07:41

Sziasztok!  Ismerkedjünk! - Page 3 3730293306  Éppen most regisztráltam, de az oldalt már régebb óta figyeltem. Karácsony óta vagyok Sims 4 felhasználó, de volt már dolgom 3-mal és 2-vel is. Az oldal szinte összes történetét elolvastam, sokkal érdekesebbek, mint a kötelezők. Ismerkedjünk! - Page 3 2235520053
Remélem hamar beilleszkedek a csoport (aktív) életébe! Magamról sokat nem szeretnék elárulni még.

Japan

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Japan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 52

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by M3R Hétf. Júl. 25 2016, 13:07

Sziasztok! Merci vagyok, 7eves korom ota játszom a simssel. Unokanoverem mutatta, ő játszott vele sokat es annyira megtetszett hogy az osszes simsét hazavittem. A Sims 2,3,4 osszes kiegesztitoje meg van. Ezt az oldalt mar masfel eve követem de meg csak most regisztrált.
A profilkepemen Olly Alexander van, a Years & Years énekese. Mar 2eve nagy szerelmem.

M3R

Újdonsült regisztrált
Újdonsült regisztrált
M3R


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 1

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Ronixa98 Szomb. Aug. 13 2016, 16:56

Sziasztok! A fórumra pár perce regisztráltam, de az oldalt a megindulása óta követem. Az oldalon hébe-hóba hozzászólok és ott Ronix néven vagyok. Ismerkedjünk! - Page 3 3101058960
Magamról annyit, hogy szeptemberben kezdem meg utolsó évemet a helyi gimnáziumban, és novemberben töltöm a 18-at.
A sims-el egészen kicsi koromban találkoztam nővéremnek hála. A sims2 a kedvemcem amióta megjelent (2005). Ismerkedjünk! - Page 3 3101058960

Ronixa98

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Ronixa98


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 6

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Carmilla Csüt. Márc. 02 2017, 12:09

Hellóóóóóó! Ismerkedjünk! - Page 3 3101058960
Rájöttem, hogy én ide még sosem írtam semmit, ezért valószínűleg senkinek sincsen halovány lila elképzelése sem arról, ki az az akárki, aki örömtelien randalírozik itt és ott meg mindenfelé.

Carmilla vagyok, a valódi koránál jóval fiatalosabb simsfan.
Főként a 3-as szériával kötöttem szövetséget, bár nagy ritkán a 4 felé is elkacsintgatok - de tényleg csak ritkán.
2010 óta tart a töretlen érdeklődés és játékkedv - anno a MySimsen is sokat lógtam, bár többnyire csak olyan jöttment látogatóként.
Imádom a Simsszel ötvözni az egyéb mániáimat - 3D-s szerkesztések, vektorgrafika, Photoshop látástól vakulásig... meg minden. Ismerkedjünk! - Page 3 3101058960
Az oldalon szerkesztőként ügyködöm, és a többiekkel karöltve arra törekszem, hogy minél érdekesebb, jobb, minőségibb tartalmakkal lássuk el a látogatókat. Ismerkedjünk! - Page 3 3101058960

Carmilla

Admin
Carmilla


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 177
Tartózkodási hely : A felhők felett tíz lépéssel
STA döntős Tehetséges tanácsadó Céltudatos cikkíró 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Leo Csüt. Márc. 02 2017, 16:57

Carmihoz hasonlóan még én sem írtam ide Ismerkedjünk! - Page 3 4216510677

Szóval, Leo vagyok, gimis, aki nagyrészt a 3-as szériával játszik (persze ha van időm). A pályafutásomat a Sims 2-vel kezdtem és minden kiegészítője megvan, ahogy a Sims 3-nál is.
Én még valamikor a Vár a Színpad és a Házi kedvencek mgejelnése között kezdtem el követni a MySims-et a megszűnéséig. Viszonylag aktívnak tartom magamat, ha van időm és kedvem akkor feljövök az oldalra, habár most nagyon el vagyok havazva mindennel. Jelenleg a történetem folytatásán ügyködök, habár még nagyon az elején vagyok.

Leo

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Leo


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 236
Tartózkodási hely : A Váram XD
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! - Page 3 Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.