Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_l10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Voting10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_l10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Voting10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_l10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Voting10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_l10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Voting10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_l10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Voting10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_l10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Voting10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_l10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Voting10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_l10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Voting10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_l10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Voting10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_l10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Voting10Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Vote_r10 


Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Dettyke Vas. Jún. 08 2014, 14:09

Ide jöhet bármi, ami az oldalon megjelent történetekkel kapcsolatos (kibeszélések, szavazások, tippelgetések stb.).

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by pattsims97 Vas. Jún. 15 2014, 15:55

Kinek mi a véleménye Az utolsó rejtély cimű tale-ről? Kíváncsi vagyok rá, de csak akkor szeretnék belekezdeni, ha megéri elolvasni. Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3101058960 Előre is várom a véleményeket!

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Jún. 15 2014, 15:58

Nekem tetszett. Sims 3- as képekkel van illusztrálva, de a Simek közel sem lufifejűek, hanem nagyon szépek, meg úgy általában szuperek a képek. A megfogalmazása is jó, meg minden. Én szerettem azt a Tale-t, és amikor a MySimsen ment, sokan szerették, nagyon népszerű volt.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Marcello Vas. Jún. 15 2014, 19:28

Szerintem mindenképp érdemes elolvasod, különösen a lenyűgöző képet miatt. Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3101058960 Ugyan vannak benne logikai hibák, de az szerintem csak a témában jártas egyéneknek tűnhet fel... És ha végeztél vele, ne felejtsd el véleményezni is! Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3633238760


A hozzászólást Marcello összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 15 2014, 19:36-kor.

Marcello

Admin
Marcello


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Álarc mögött
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Etti Vas. Jún. 15 2014, 19:31

Pattsims: Meleg szívvel tudom ajánlani "Az utolsó rejtély"-t, annak ellenére, hogy én anno elég szigorú voltam vele. Minőségi történet, gyönyörűek a képek, színesek és érdekesek a karakterek, izgalmas a cselekmény (az utolsó pillanatig nem lehet tudni, ki a gyilkos), emellett jó a fogalmazás. Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3101058960 Az egyik legjobb történet, és méltán volt népszerű anno a My Simsen.

Szerk: Na, Marci megelőzött.   :ikszdé:


A hozzászólást Etti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 29 2014, 09:08-kor.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Dest Hétf. Jún. 16 2014, 22:17

Hasonlóan a többiekhez, én is ajánlom. Az egyik olyan tale volt, amin a Mysims oldalon mindig vártam, mikor jelenik meg a következő része. Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 295755309 Izgalmas sztori, jól kidolgozott karakterek, az illusztrálás is nagyszerű. Én egyszerűen imádtam!  Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 835323539 

Dest

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Dest


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Bridgeport

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Jún. 16 2014, 23:18

Ki milyen Tale- eket olvas/olvasott a befejezettek közül?
Én már olvastam majdnem az összeset. A The Torenost 2x olvastam MySimsen, a második alkalom nem sokkal a 2. évad megjelenése előtt volt. Most a Szappanbuborék a szerelem címűt olvasom, mert már sokszor hallottam róla, hogy jó, de a címe miatt nem igazán mertem nekiállni - az eleje ismerős volt, és már emlékszem, hogy egyszer elkezdtem, de azt egy másik gépen, így nem jutottam az első rész végére . A szerelem téma nem igazán izgat, de tetszik ez a Tale. Tegnap és ma az első 4 részt olvastam végi, és idáig tetszik, képileg is, megfogalmazásilag is. A többi Tale már megvolt. (Érdekes, hogy egyszer, amikor kedvem volt olvasni, pont a Végzeten túl volt az, amit kiválasztottam)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by pattsims97 Kedd Jún. 17 2014, 09:01

Srácok, köszönöm szépen a véleményeiteket! Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3101058960 Ilyen sok pozitívum láttára biztos, hogy el fogom kezdeni olvasni! Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3101058960

Anna Orsolya:
Én most futó tale-ek közül, csak a Tükörképet olvasom, de a másik most futónak is neki fogok állni! Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3101058960
A "régebbiek" közül pedig a The Torenos mind két részét, illetve a Szappanbuborék a szerelem című tale-eket olvastam el. Mind a kettő nagyon tetszett! Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3101058960

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Jún. 17 2014, 12:16

A második évadot én is elkezdtem, de a suli miatt nem volt időm se arra, se sok más Tale- re. A Más, mint a többit is azért olvastam el, mert hallottam, hogy jó Tale, és tudtam, hogy hamarosan megjelenik a 2. évad. De a második évadot abból sem tudtam befejezni. (Amikor először kezdtem neki a MMAT 1- nek, azért nem olvastam el, mert akkoriban sokkal érzékenyebb voltam, és szinte "meggyűlöltem" a Tale-t, mert Cleót ártatlanul büntették. De rajzfilmekből se néztem végig az olyan részeket, amikben ártatlanul bántanak valakit.)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Anna Orsolya Csüt. Jún. 19 2014, 19:01

MySimsen elkezdtem a La Media Naranját olvasni, de a suli és az oldal megszűnése miatt sajnos félbe kellett hagynom. Már akkor is tetszett a történet, most elolvastam a végét. Ha nem baj, értékelést nem szeretnék írni, mert nem vagyok jó az ilyesmiben...  Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 164952250  Nagyon jó történet! Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 295755309

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Lee Csüt. Jún. 19 2014, 22:45

Én a MySimsen nem, csupán most olvastam el a "Narancsot". Mondom csak beleolvasok,aztán azon vettem észre magam hogy szimpatikusak a szereplők és csak olvasom,olvasom... Kellemes és szórakoztató volt köszönöm!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Etti Vas. Jún. 29 2014, 09:14

Ki milyen Tale- eket olvas/olvasott a befejezettek közül?

Ha a jelenleg megtalálható történetekre gondolsz az oldalunkon, egyelőre én még nagyon le vagyok maradva a most futókkal. Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 1910640592 De szeretném mielőbb pótolni őket, illetve felvenni az elolvasandók listájára a "Kalózkaland"-ot, mert azt sokan dicsérték, illetőleg kiemelt tale volt a My Simsen.

Anna Orsolya: Az olyat én sem szeretem, amikor a főhőst ártatlanul bántják. Szappanoperákban előszeretettel teszik ezt, minden bizonnyal nekem is onnan jött ez az ötlet. Szerencsére most el vagyunk látva régebbi történetekkel, így azok élveznek elsőbbséget a csemegénél, de az éven mindenképpen fel fog kerülni a TT2 és az MMAT2.  Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Litta Vas. Jún. 29 2014, 22:15

Ki milyen Tale- eket olvas/olvasott a befejezettek közül?

Én ezeket olvastam:
La Media Naranja
Szappanbuborék a szerelem
A kő rejtélye
The Torenos

A többi folyamatban van Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 295755309

Litta

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Litta


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Hidden Springs

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Etti Szomb. Júl. 12 2014, 08:11

Hogy azért itt is beindítsuk a témát, ha jól láttam, mindenki nagy bőszen nekikezdett a "Szerelem: Vissza a halálból" tale-nek, de még nem érkezett hozzá vélemény. Ide jöhet például mindenféle kibeszélés vele kapcsolatban, hogy bejött-e a tippetek, erre számítottatok-e, mit vártok a folytatásban.  Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3101058960 

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Júl. 12 2014, 13:58

Én elkezdtem, tegnap olvastam az első részt, csak aztán elfelejtettem értékelést írni róla  Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 4216510677  Ma bepótoltam, az Értékelések témába írtam.
Hát, még csak egy rész van kint, így nem igazán tudok nyilatkozni arról, hogy mennyire jöttek be a számításaim, majd később, több résznél jobban lehet látni.
Arra nem gondoltam, hogy Vince a feltámasztás után megint távolságtartó lesz Victoriával, de végül is nem lehetetlen, hiszen már az elkészítését sem támogatta, mert a zombis esetek után nem hitt a feltámasztásban és a "teremtésben". De azért mégis Vince akarta megmenteni a lányt, kivitte az épületből, hogy ne robbanjon fel, ezért úgy éreztem, hogy bármit megtenne a lány életéért, így a feltámasztás ötlete is tetszeni fog neki. Ebben tévedtem.
Hogy mit kérhet szülinapjára... nem tudom. Van egy olyan megérzésem, hogy valami olyasmit, hogy Vince ne utálja megint, de ez csak egy gondolat. Bármit kérhet, akár egy új ruhát is.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Stuffy Hétf. Szept. 29 2014, 20:56

Heló! Nem tud valaki valamit Man 111-ről ? Ő írta a Csodás Életet. igaz, hogy nem a legjobb, de nekem tetszett. remélem beküldi a Talet Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3101058960)

Stuffy

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Stuffy


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 11

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Sims Tales Pént. Nov. 14 2014, 09:03

Hogy aktivizáljuk kicsit ezt a témát is, íme néhány kérdés. (Fakultatív módon lehet válaszolni akármelyikre.)

1. Kinek hogy néz ki a toplistája a nálunk megjelent és futott tale-eket illetően?
Megjelenési sorrendben:
- Tükörkép
- Jelzőfény: A kezdet
- Szerelem: Vissza a halálból
- Nővérek harca
- Age Innovators - A.I.A.I.

2. Aki látta a csütörtöki ízelítő képet a Szerelem: Vissza a halálból következő részéből, az mit tippel, mi lesz Victoria válasza? Illetve szerintetek kislányt vagy kisfiút vár az említett kismama?


3. Ki követi nyomon az Age Innovators történetet? Hogy tetszik eddig ez a sci-fi műfajú tale? Melyik volt eddig a legizgalmasabb rész?

Sims Tales

Admin
Sims Tales


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 20

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Halia Vas. Nov. 16 2014, 14:49

Nos, én csak az elsőre tudok választ adni... Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 295755309

1. Jelzőfény: A kezdet
2. Tükörkép
3. Szerelem: Vissza a halálból
4. Age Innovators- A.I.A.I
5. Nővérek harca

Halia

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Halia


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : Isla Paradiso

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Nov. 16 2014, 16:17

Én is! =DD

1. Jelzőfény; A kezdet.
2. Tükörkép.
3. Nővérek harca.
4. Age Innovators - A. I. A. I..
5. Szerelem; Vissza a halálból.

Azért az ötödik az, amelyik, mert én nem olvasom, a negyediket pedig már nem olvasom... =$$

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by bri11 Vas. Aug. 23 2015, 00:41

Na most kicsit belekontárkodok a beszélgetésbe Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 295755309
Jézusom, hát én ma olvastam el a Más, mint a többi 2. évadát, teljesen a hatása alatt vagyok, végigizgultam az egészet Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 3950505781 Nagyon remélem, hogy lesz folytatása, mert más most nem bírok várni Beszélgessünk a megjelent tale-ekről 295755309

bri11

Járatos csevegő
Járatos csevegő
bri11


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 58

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a megjelent tale-ekről Empty Re: Beszélgessünk a megjelent tale-ekről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.