Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

7 / 41 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Pént. Jan. 16 2015, 23:40

Estét, emberek! Egy hosszú szünet után valahogy kényszert éreztem, hogy elküldjem az Age Innovators - Project Genesis egy jelenetét.

Peter az ágyon feküdt. A fény még mindig nem gyengült, de nem tudta eldönteni, hogy tényleg minden ilyen vakítóan világít, vagy csak ő képzeli be. Úgy érezte magát, mint a kukából kihalászott bélyeg, ami véletlenül került a szemétbe – de hát belekerült. Az ironikus az, hogy most meg eddig leghalálosabb ellenségének kell segítenie – akinek pszichológiai állapota látszólag sem javult.

 De hát mit lehet tenni? Már beletörődött szerencsétlen sorsába. Hirtelen belehasított a félelem – van-e még Age Innovators? Béke van? Vagy megint háború? Isten adja, hogy csak az ne legyen! Vagy esetleg ő lesz az örök-élet-kísérlet-legújabb-legfontosabb-legérdekesebb-tesztalanya-amióta-világ-a-világ?

 Az idő. Az Idő. Nagy I-vel. Mert így illene írni. Vagy talán azt kéne, hogy Sors? Nagy S-sel? Sors… Akkor már inkább az Idő? Elhessegette valamiért ezt a gondolatot a sors/Sorsról, mert ő olyan materialista alkat volt.
 Akkor kezdjük az eszmefuttatást előröl. Az Idő, nagy I-vel. A sors kis s-sel. Az Idő, következtetés. Az Idő külön áll a tértől. Az Idő mindent megold. Ha mással nem, akkor a halállal… Nem, nem, ééééés nem! Ezt az eszmefuttatást így sem lehet lejátszani!

 „Nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Nem is az én dolgom, a főnökeimé!” – Jutottak eszébe Leo szavai, amiket akkor intézett Bennek, amikor dühös volt mind Peterre, mind Timre. Persze nem volt boldog, amikor észrevette, hogy Peter mögötte állt, abban a pillanatban…

 Leo! Leo már meghalt. Az Idő Leót… Nem, nem, nem, nem! NEEEM! Az Idő nem tett semmit!

 Hirtelen tudta. Minden csakis az emberek hibája. Minden baj a Nagy Bummra vezethető vissza. Arra, hogy a Bumm hozta létre az anyagot, az anyag az embert, az ember A.I.A.I.-t (és még sok minden mást), A.I.A.I. pedig újraértelmezte a MINDEN fogalmát. Vagyis minden a világgal kezdődött. A hiba is. Elvégre mi értelme egy tökéletes világnak? De a helyénvalóbb kérdés az, hogy mi értelme egy tökéletlen világnak? Hah!

 A világ aminek a fizikája is önmaga ellen dolgozik!



juhaszgaga: Tudtad, hogy ha hajnali háromkor beleordítod a tükörbe, hogy "Bloddy Mary!", megjelenik mögötted anyukád, és elzavar aludni? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Jan. 17 2015, 15:02

martin923: Lesz 2. évad? Szuper! Én most olvasom az elsőt, már a 9. résznél tartok. Vicces, minden nap pontosan 3 részt, vagyis a tale 1/4 részét olvasom el. De nagyon jó, nagyon tetszik.
A 2. évad izgalmasnak tűnik. Fény, Idő... elképzelni sem tudom, ötletem sincs, mi állhat a dolgok mögött, már várom a megjelenést Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szomb. Jan. 17 2015, 15:17

Anna Orsolya: Ú, kösz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309 Örülök, hogy tetszik! Az elmúlt 1 hónap mondjuk rendkívülien tömény volt... Iskolát is váltottam, szóval most végre úgy néz ki, hogy kissé lepihenhetek, és folytathatom tovább a sztorit! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309 Eddig csak a 7.rész elejénél járok... Na, most már a rész címeket is kedvem támadt leírni... De türtőztetem magam és nem teszem meg... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Jan. 19 2015, 18:17

martin923: jó munkát a második évadhoz!

Anna Orsolya: remélem, elkészül majd legalább a novellád. Az ignácos sztorinak is nagyon örülnék, ha elkészülne egyszer. Hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3633238760

Körkérdés:

Ti mikor, milyen napszakban tudtok legjobban haladni az írással/forgatással? Hajnalban, frissen, iskolába/munkába indulás előtt? Délután, miután hazakeveredtetek? Esetleg valamikor éjfél körül a sötét hozza meg az ihletet? Vagy máskor/változó?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by ZTR Hétf. Jan. 19 2015, 18:29

Nita90: Nekem leginkább reggel,frissen megy az írás, mert akkor a legtisztábbak a gondolataim

ZTR

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
ZTR


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 170

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Jan. 19 2015, 20:40

Martin: Hajrá, örülök, hogy jól haladsz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960 Egyébként a Sims 1-es képeiden elájultam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 2485850408 Kicsit sajnálom is, hogy nem azzal a játékkal csináltad meg végül, mert szerintem nagyon különleges lett volna Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309

Ti mikor, milyen napszakban tudtok legjobban haladni az írással/forgatással? Hajnalban, frissen, iskolába/munkába indulás előtt? Délután, miután hazakeveredtetek? Esetleg valamikor éjfél körül a sötét hozza meg az ihletet? Vagy máskor/változó?
Nekem az írás egyértelműen este megy jobban (miután egész nap azon agyaltam), a forgatás meg délelőtt / kora délután, amikor még friss vagyok. Azért egy 6 órás forgatási délután / este rendesen le tudja fárasztani az embert Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 4216510677

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Jan. 19 2015, 20:51

Nita90: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960 A szöveg már elkészült (15-én), meg az első kép is (17-én). Ha lesz időm - remélem, már most hétvégén - megcsinálom a képeket hozzá. Nálam már az is haladás, ha egy művem legalább szövegileg elkészül! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 4216510677
Általában délután vagy este írok, meg az iskolában (most egy "regény" készül, de csak saját szórakozásból. Nem szívesen osztanám meg bárkivel, mert nem egy nagyon értelmes valami, de már úgy is kezdtem el, hogy senkinek nem mutatom meg). A suliban egyébként régebben verseket meg zenéket is szoktam írni. Van egy befejezetlen zeném (eddig 2 sor, nem tudom, összesen mennyi lesz), de azon sok mindent ki kellett javítanom, és még lusta voltam a 2. sorát lemásolni (a gépemen javítottam ki, de füzetben írom).
Tehát végül is bármely napszak jó, csak legyen kedvem és időm - ja, és ne legyek lusta Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 1585566538 :ikszdé:

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Kedd Jan. 20 2015, 13:50

martin 923: Sok sikert az új évadhoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3868612732 A Sims 1-es képek pedig tényleg nagyon jól sikerültek, igazán különleges lett volna, ha azzal forgatsz.

Ti mikor, milyen napszakban tudtok legjobban haladni az írással/forgatással? Hajnalban, frissen, iskolába/munkába indulás előtt? Délután, miután hazakeveredtetek? Esetleg valamikor éjfél körül a sötét hozza meg az ihletet? Vagy máskor/változó?
Azt vettem észre, hogy leginkább késő délután, kora este megy a legkönnyebben az írás. De ettől függetlenül, ha épp jön az ihlet, és nincs más dolgom, akkor akár reggel is megy. A forgatással viszont szinte bármikor elvagyok, ha neki kezdek, mert akkor már nem kell kreatívan írni, és gondolkodni, csak csinálni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3868612732

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Jan. 20 2015, 20:28

martin923: Sok sikert a 2. évadhoz! Nekem is tetszettek a Sims 1-es képeid! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309

Ti mikor, milyen napszakban tudtok legjobban haladni az írással/forgatással? Hajnalban, frissen, iskolába/munkába indulás előtt? Délután, miután hazakeveredtetek? Esetleg valamikor éjfél körül a sötét hozza meg az ihletet? Vagy máskor/változó?
Mostanában délután megy jobban az írás, de volt egy időszakom, amikor a reggel volt a legideálisabb időszak. A forgatással én is bármikor szívesen elszöszmötölök, ha van időm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309

DeeDee: Végre kikerült az ajánló, Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 2564226250 már vártam. Izgalmasan hangzik, és a szereplők is nagyon szépek lettek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960 A Sky név pedig nagyon tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309 Kíváncsian várom a további fejleményeket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 2485850408

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Jan. 20 2015, 22:08

DeeDee: Izgalmasnak hangzik a folytatás, már várom. Ezek szerint most nem Elsie lesz a főszereplő. Majd fogjuk látni őt is, vagy csak az első évadban szerepelt (ha nem titok)? Nem tudom, direkt csináltad-e így, de szerintem Mike nagyon hasonlít Damianre (az is lehet, hogy Damian tér vissza kicsit másabb külsővel). Remélem, hamar olvashatjuk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Szer. Jan. 21 2015, 10:08

DeeDee: Wow! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960 Sok jót hallottam eddig a tale-edről Brigitől, de az ajánló elolvasása után csak még jobban várom a folytatást. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 1585566538

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szer. Jan. 21 2015, 12:00

DeeDee: Wihihi, végre ajánló. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 2564226250 Alig várom már a folytatást. A kép meg... Tudod, hogy vagyok Mike-kal. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 2485850408

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szer. Jan. 21 2015, 12:10

DeeDee: olvastam az ajánlót Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960 Ezek szerint a rosszfiúknak megéiscsak sikerül elkészíteni/beüzemelni a "csodafegyvert"? egyébként én is kíváncsi vagyok h viszontlátjuk-e Elsie-t, Damian-t és persze Annie-t

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szer. Jan. 21 2015, 21:15

Lexy: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309 Sky hivatalos neve Skylar, de mindenki csak Skynak hívja Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960

Anna Orsolya: Hát, Elsie fog szerepelni, de csökkentett mennyiségben Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960 Egyébként fogalmam nem volt, hogy Mike kire hasonlít, úgyhogy végeztem egy kis kísérletet, és kiderült, hogy Elsie-től örökölte az arcformáját, szemöldökét, orrát és a száját, és Damiantől pedig a szemét az állát és az arccsontját (vagy mi a cheek magyarul) Egyébként én általánosan béna vagyok az ilyen ki kire hasonlít megállapításokban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 4216510677 Igyekszem hamar elkészülni!

Etti: Köszi! Remélem, Brigi nem lőtte le előre a poénokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3633238760

Sookie: Heh-heh, tudom, hogy Te vagy a legnagyobb rajongója! Majd kérek tőle autogramot Neked Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 2049472129

Rikardo: Nem, a csodafegyver tervei végleg elpusztultak, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudnak kitalálni valami mást. Néha-néha majd felbukkannak a régi szereplők is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Csüt. Jan. 22 2015, 00:16

Köszönöm a válaszokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 1484171175

DeeDee: jaj, ajánló, végre! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 2564226250 Izgalmasan hangzik. Remélem, tényleg nem kell már sokat várnunk a második évadra! Olyan jó lenne, ha ezúttal kicsit pozitívabb befejezést láthatnánk majd, de azt hiszem, jobb, ha felkészülök a „legrosszabbra”. Mike-ot ezek szerint a játék genetikája alkotta meg?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Csüt. Jan. 22 2015, 15:15

DeeDee: Az mondjuk sose árt ha az új évadban van újdonság és nem csak az első ismétlése. Annyi egyezés azért lesz hogy a sci-fi vonal mellett megmarad az angyalok és ördögök vonal is, pl kapunk némi képet a menny és a pokol hiearchikus felépítéséről, vagy az új főgonosz ( igazi ) neve is ördögi mivoltra utal, pl ( Pete ) Feind (( pit ) fiend ) , Ferreet ( efreet ) , Karen ( quareen ) vagy valami hasonló lesz? ( Igen, tudom hogy az ifrít és a karín igazából dzsinnek és nem ördögök, még ha az utóbbi az őrangyal ellenpárja is )

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Jan. 22 2015, 20:31

Nita: Köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 1484171175 Hát, a befejezést majd meglátjuk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3633238760 Mike-ot a CAS genetikai összekeverő cumijának erőteljes nyomkodása alkotta meg Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 4216510677 Addig nyomkodtam, amíg nem nagyon csak az egyik szülőjére ütött. Csak ha ugye rendes úton született volna, akkor fekete hajat örököl, mert még mindig nem volt szívem belerakni a játékba az egyenlő hajszín öröklést biztosító modot, szóval a fekete a domináns. Ezért maradt a CAS verzió Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960
Egyébként megkérdezhetem, hogy hogy áll az Ezüst Krónikák? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309

Rikardo: Hát, lesznek még érdekes dolgok a gonoszokkal kapcsolatban, de nem szeretném ellőni a poénokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309 A nevek nem lesznek most annyira szimbolikusak (csak egy kicsikét)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Jan. 23 2015, 11:10

DeeDee:  akkor Mike valóban a játék „érdeme”… jó neked, nekem a genetikai keverők ritkán adtak értékelhető fejeket  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 4216510677  Kíváncsi lennék, vajon Mike hányadik „próbálkozásra” jött össze.
Jaj, Ezüst krónikák… köszi szépen az érdeklődést.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 1484171175  Hát, ööö… sajnos a helyzet változatlan. Kábé így állok most vele: http://static.desktopnexus.com/wallpaper/230018-1366x768-%5BDesktopNexus.com%5D.jpg?st=IdM_YYuHSzxNHSHOWvF60w&e=1422011521 Hatalmas katyvasz az egész. Tulajdonképpen már az utolsó képkockáig megvan epilógusostól-mindenestül, csak soha nem gondoltam volna, hogy ennyire macerásak az utómunkák… átírni itt, hozzátenni ott, elvenni amott, újravenni ezt meg azt a jelenetet (egyszer a fények, egyszer a szög, máskor a ruha nem stimmel, ááá). Tehát gyakorlatilag mindennap dolgozom rajta, nem is keveset, mégsem halad igazán. De lassú víz partot mos. Egyszer úgyis megjelenik. Remélem, te kicsit jobban állsz a Jelzőfény 2-vel, és valóban láthatjuk még az év első részében. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Jan. 23 2015, 20:26

Nita: Egyébként szerintem a Sims 2-ben van az egyik legjobb öröklődés! A Sims 3-ban valahogy mindig olyan lányos arcokat örököltek a fiúk nálam... (arról pedig ne is beszéljünk, hogy milyen lenne a Sims 3-as Elsie és Damian utódja...)
Hát igen, az utómunkálatok sok időt elvesznek... De a cica nagyon cuki Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 2485850408 Azért remélem, hogy előbb-utóbb készen lesz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Vas. Jan. 25 2015, 14:47

Tegnap lezárult a Sims Tales Awards 2014 első köre, már összesítve lettek az eredmények. Terveink szerint ma kikerült volna, miképpen zajlik a folytatás, hétfőn pedig elstartolt volna a szavazás, de a Weebly valamilyen megmagyarázhatatlan módon nem akar működni. Nem engedi szerkeszteni az oldalt, így posztot sem tudunk írni. Ha ma nem javul a helyzet, valószínűleg csúszni fog az STA. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 1910640592

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 7 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

7 / 41 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.