Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

2 / 41 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Csüt. Dec. 11 2014, 12:50

Sziasztok,

Hű, rég jártam erre, bocsi, kicsit hajtás van most a munkahelyemen.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 164952250

Etti: köszi, nagyon örülök, ha tetszik a kép. Remélem, mielőbb érkezik tale-utánpótlás, akár tőlem, akár mástól.

Lexy: örülök, hogy tetszik a kép, köszi szépen!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 1484171175 Remélem, minden a tervek szerint alakul, gőzerővel tale-ezek. Remélem, tőled is hamarosan láthatunk valamit. Nagyon várom már, hogy megjelenjen a tale-ed  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3633238760 .

Rikardo: köszi, én is remélem, mielőbb olvashatjátok, és nagyon örülök, ha az a biznyos hangulat „átjött”  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3633238760

Rochelle: jaj! Annyira sajnálom, hogy így jártál.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 1910640592  Remélem, a hétvégén a Mikulás szerencsét hozott, és nem veszett el minden. Jó munkát, és várom a mini tale-edet (is)!

Dodika: köszi szépen! Izgalmasak a részletek, jó munkát!

DeeDee: hát, a tökéletestől valószínűleg messze lesz, de igyekszem  Nem kapkodok, de próbálok haladni vele. Örülök, hogy neked is tetszik a kép.

Anonymus: Sims 4-es sztori? Különlegesnek ígérkezik, kíváncsi leszek. Érdekes a főszereplőd. Esetleg zenész az illető?

Mi a véleményetek arról ha a történet végén meghal a főszereplő?
Mások történeteiben valami hihetetlenül tud frusztrálni, különösen, ha megkedveltem a karaktert, meg amúgy is jobban szeretem a happy endet… ehhez képest én is elég sorozatgyilkos típus vagyok, kábé a szereplőgárdám fele találkozik a kaszással a sztori végére. Így karácsony előtt mindenki vérengzős hangulatba került?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Pént. Dec. 12 2014, 09:52

Nita: örülök hogy tetszik, és hogy újra itt vagy Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960! Én mindig sorozatgyilkos hangulatú vagyok (kérdezd meg Ceengét ő minden nap tapasztalja xD).

Anonymus: én is nagyon kíváncsi vagyok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960.

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szomb. Dec. 13 2014, 10:42

Szerintem lehet jó képeket csinálni a sims 4-ben is, meg ott sokkal élethűbben mozognak a simek. Azért én még várnék a forgatással, Anonymus, mert még sok minden hiányzik, pl említetted a pózdobozt, amit később hiányolni fogsz.(szerintem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309 ) Egyébként megosztok egy képet a sims 4-ből, amit játék közben csináltam, ha valekit érdekel:
http://kepfeltoltes.hu/141213/11-21-14_7-49_PM_www.kepfeltoltes.hu_.png

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Szomb. Dec. 13 2014, 11:30

Nittaa#: nagyon jó a kép! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

Anonymus: szerintem is várj még a forgatással. Addig írj, szerintem már csak az újévben kezd el a forgatást.

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szomb. Dec. 13 2014, 11:57

Anonymus: Jól néz ki a főszereplőd, főleg azzal a kissé felhúzott bal szemöldökkel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309 Szerintem is akkor kezd el a forgatást ha már több minden lesz a 4-hez

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Dec. 13 2014, 12:30

Én azért nem állítanám, hogy a Sims 4-gyel még nem lehet sztorit csinálni, Gábor 3 például gyönyörű képeket csinál vele a saját kis történeteihez.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Dec. 13 2014, 14:15

Sziasztok!

Anonymus: Jól néz ki a főszereplőd. Hajrá! Kíváncsian várom a további fejleményeket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3868612732

Nittaa#: Jó kép lett. Tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960

Egy kis helyzetjelentés tale-ügyben, hátha valakit még érdekel a sztori. Nálam is lesz egy kis csúszás, de dolgozom az ügyön, és remélhetőleg valamikor év elején már lehet rá számítani. Ha nem jön közbe semmi, még az idén elkészülök vele, de ugye még ott vannak az utolsó simítások, esetleges javítások. Hoztam néhány képet bizonyítékul, hogy tényleg megy a munka, csak kicsit lassan Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

http://kepfeltoltes.hu/141002/Screenshot-19_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141213/screenshot__2__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141213/screenshot__4__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141213/screenshot__1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Dec. 13 2014, 14:36

Lexy, gyönyörű képek, és szerintem már sokan kiváncsiak a sztoridra, köztük én is..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Dec. 13 2014, 19:23

Lexy: Továbbra is imádom a képeidet, olyan élettel teliek, vagy hogy is fejezzem ki magam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960 Kíváncsian várom a történetet, úgyhogy hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Szomb. Dec. 13 2014, 20:36

Lexy: nagyon jók a képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960 csak ámulok rajtuk. Nagyon várom a tale-t!

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Szomb. Dec. 13 2014, 21:34

Én már izgatottan várom az első Sims 4-es tale-t, vagy mini tale-t! Szóval hajrá, Anonymus! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309
Lexy: Nincs nagyobb öröm annál, hogy azt olvashatjuk, év elején újabb történettel gazdagodhatunk. Remélem, összejön! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309 A képeid pedig gyönyörűek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3199574888

Megszakítva kissé a beszélgetést, szeretném felhívni ismételten a figyelmeteket a Szólj hozzá! témára! Két dolog miatt is fontos, hogy benézzetek oda, és nyilatkozzatok:

- Egyrészt DeeDee felajánlotta, hogy szívesen összeszed linkcsokrokat, csak mondjátok meg, milyen témában gyűjtögessen.
- Másrészt pedig hamarosan el kell kezdenünk a Sims Tales Awards szervezését, de szükségünk lenne a segítségetekre hozzá. Jó pár kérdésünk lenne felétek, várjuk a véleményeiteket itt => https://simstales.hungarianforum.com/t41p15-szolj-hozza#4446

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Szomb. Dec. 13 2014, 23:46

Új tale kezd kibontakozni a gondolataimban. Most alvás helyett inkább ezzel foglalkoztam, így sikerült összedobni 2 fejezetet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960 egy kis részlet az eddigiekből.

Kísérteties köd borult a hegyekre. Csend volt... Talán már túlságosan is. Ezt csak a fák susogása törte meg, ahogy a lágyan fújdogáló szél borzolta ágaikat. Egy sötét erdei úton autó döcögött, s fényszórói élesen hasítottak bele az éjszaka sötétjébe. Benne egy lány ült, szemét az útra szegezte, de gondolatai egészen máshol jártak. Talán egy messzi világban, talán egy egészen más helyen, mint ez a föld.
[…]

Telefonon íródott Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Dec. 14 2014, 11:04

Lexy: Ááh, de szépek! *-* És milyen helyes már ám az a pasas... xDD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Dec. 14 2014, 11:25

Lexy: Csatlakozom a többekhez: nagyon szép képek. Alig várom már hogy olvashassam a tale-t Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Dec. 14 2014, 13:52

Na jöttem a szomorú helyzetemet jelenteni: minden eddigi munkám elveszett az éterben. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 1858206738 Az asztali gépem teljesen meghalt, menthetetlen, szóval most újra kell majd telepítenem a játékot a laptopomra és minden letöltéskeresési, berendezési, simkészítési mizériát elölről kell kezdenem, ami jócskán elvette a kedvem. Szóval eddigi minden képem felejtős, meg se történtek, de a történet marad legalább. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309 Miközben bootolható pendrive-ot akartam készíteni végső lehetőségként, a rámentett néhány telek és sim is elveszett, így tényleg minden kezdődik elölről.
Az írást nem hagytam abba, szépen haladok, de sok idő lesz, mire végre megvalósul a forgatósdi is. Azt hiszem lesz munkám a vizsgaidőszakban bőven. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

Lexy: imádom a képeid, fantasztikusak. Dorian (?) pedig még nekem is tetszik, pedig a kék szemű férfiaktól ki szokott rázni a hideg. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

Várom már mindenkinek a tale-jét, jó munkát mindenkinek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Dec. 14 2014, 14:54

Lee: Köszönöm szépen. Örülök, hogy tetszenek a képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3868612732

DeeDee: Köszi szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960 és annak külön nagyon örülök, hogy élettel telinek találod a képeimet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 1484171175

_Dodika_: Köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

Etti: Én is nagyon remélem, hogy összejön. Igyekszem, hogy mihamarabb olvashassátok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960 Örülök, ha tetszenek a képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3868612732

Csajszyh: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309 örülök, hogy tetszik a pasas Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3633238760

Rikardo: Köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960 Én meg alig várom, hogy már olvashassátok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

Rochelle: Ó, jaj Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 1910640592 nagyon reméltem, hogy azt fogjuk hallani, hogy sikerült megmenteni az eddigi munkádat. Annak viszont örülök, hogy ez nem szegte kedved, és belevágol újra a forgatásba, Sok sikert! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3868612732
Köszönöm a dícséretet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 1484171175 Igen Dorian Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309 Örülök, hogy a kék szeme ellenére is tetszik, és nem ráz ki tőle a hideg Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 4216510677

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Dec. 15 2014, 13:14

Először is, közérdekű közlemény: van új Fortune & Romance rész! (ha még érdekel valakit rajtam kívül Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 4216510677)
http://skellington7d.livejournal.com/88923.html?view=2209371
A vége nagggggyon izgi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

Rochelle: Nagyon sajnálom ami történt! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3213504501 Viszont örülök, hogy nem adod fel, nem is szabad, szerintem sokan számítunk a történetedre előbb-utóbb Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Hétf. Dec. 15 2014, 15:41

Lexy, DeeDee nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, ezzel is sok erőt tudtok adni, hogy ne adjam fel a munkát. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 1484171175

Szépen haladok a letöltésekkel, szóval hamarosan kezdődhet a simkészítés és a berendezés is, igazából várom már.
Írás terén kb. fél úton járok, viszont valószínűleg előbb a mini tale-t készítem el, mert az gyorsabb és egyszerűbb, kevésbé összetett. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Dec. 15 2014, 17:21

Itt vagyunk mind Rochelle, szurkolunk a munkádért.. Én részemről most is abba a hibába estem, hogy rövid történeteknél is elkezdek jellemábrázolást csinálni a szereplőknek, pedig a mini sztorikban nincs rá szükségük..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Csüt. Dec. 18 2014, 17:30

Húúú de régen voltam itt! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309 Sajnos a kis történetemet az idő és a számítógépem (tönkrement, az eddigi összes munkámmal) hiányában nem igazán tudom megvalósítani, de ha minden jól megy, karácsonyra kapok új gépet, időm is lesz, sőt, egy új történeten is dolgozok (khm, a "dolgozok" még kicsit erős, inkább az előkészületi fázisban járok).

Lexy: Nagyon szépek a képek, gratulálok! Nagyon várom a történetedet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 3868612732
Anonymus: Sims 4? Kíváncsi vagyok milyen lesz, a főszereplőd nagyon jól sikerült! És ha tényleg zenész, akkor biztosan szeretni fogom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 295755309

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 2 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

2 / 41 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.