Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

16 / 41 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Pént. Márc. 20 2015, 19:00

DeeDee: Ennél jobb hírrel nem is szolgálhattál volna! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 2564226250

Öröm látni, hogy vannak készülőben munkák. Helyes-helyes, legalább lesz mit jelentenie a kémeinknek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Nem tudom, hogy hányan néztetek be a GY.I.K.-be, de találtok ott egy "hasznos kis tippet". Ha hozzászóltok valamelyik poszthoz (legyen szó akár rovatról, novelláról, tale-ről stb.), nem kell mindig visszanézni, hogy érkezett-e újabb megjegyzés, csak pipáljátok be a négyzetet "Notify me of new comments to this post by email" előtt, ha kommenteltek a poszthoz, és kaptok róla elviekben értesítést. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Márc. 20 2015, 20:09

ZTR: Esetleg valamilyen középkori történet lesz? (a ruhák alapján gondoltam) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Gaga: Már tényleg nincs sok hátra! Remélem, te is haladsz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Sookie: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 1484171175 A magasságkülönbség néha igencsak megnehezítette az életemet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 4216510677

Etti: Utánam aztán lehet kémkedni! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3633238760

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Márc. 20 2015, 20:36

Nem, Sookie, a kép csak egy kis extra, nem lesz a történetben, valóban csak pihent a történetem két főszereplője..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960 nem tud valaki olyan díszdobozokat, amiket le is lehet tölteni? A Feenwaldon próbálkoztam de nem sikerült..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Pént. Márc. 20 2015, 21:12

Olvasni mindig felnézek, és csak ámulok és bámulok milyen szépen haladnak a tale-ek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 DeeDee, mikor várható a Jelzőfény második évada? A képeidtől mindig elkap az izgalom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 164952250

Történet írásba úgy ahogy én is haladok, bár kicsit lefoglalnak egyetemi teendőim, meg szerencsére sikeres volt a pályázatom Norvégiába, így augusztustól ott tanulok (ez volt a dicsekedés helye). Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309
Már egy ideje rámjött a forgathatnék, de sehogy nem haladok. A letöltések megjelennek, de néha nem látszanak, belépéskor csak ruhák vannak, aztán egyszer látszik az egyedi tartalom, egyszer nem, aztán nem menti el a munkám, szóval ezek után már néhányszor újratelepítettem az egész simset és kicsit agyrákot kapok tőle, hogy nem értem mi a baja. Most feladtam a CD-s változatot és felraktam az Ultimate Collectiont, de annyira béna vagyok, hogy nem találom, hova kell rakni a letöltéseket. Valaki tudna nekem egy mini tutorialt pötyögni? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Hogy ne legyen akkora off, hoztam egy húúú de nagyon semmit mondó és nagyon titokzatos részletet az 5-6 részes novellámból:
A fáradtságtól szúrt a szeme, így nehezen szokta meg az őt körülvevő sötétséget. Lassan feltápászkodott és az ajtó felé vette az irányt. A lakásban nyomasztó volt a csend, csak a konyhában lévő falióra kattogását lehetett hallani, amint a másodpercmutató egyenletesen haladt körbe. Lyn a fürdőszoba irányába indult, majd a sötétben a mosdókagylóhoz botorkált megengedte a csapot és a hűsítő vízzel mosni kezdte az arcát. Lába fázott a hideg kövön, aprókat lépegetve próbált minél kevesebbet érintkezni a padlóval. Mikor felemelkedve nyúzott tükörképét kezdte szuggerálni, hirtelen rossz érzés fogta el. Mintha nem lenne egyedül. Mintha éles szemek fúrnák tekintetüket a hátába. Hirtelen fordult hátra, de csak az üres falat látta. A rossz érzés viszont nem szűnt.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Matt Pént. Márc. 20 2015, 23:19

Sziasztok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3730293306  Megpróbálom aktivizálni magam és gyakrabban írok/véleményezek, mert eddig csendes olvasó voltam. Szoktam olvasgatni, amiket írtatok. (Nyugodtan írjatok, ha nem értitek miről beszélek, mert néha-néha belecsúszok a rossz mondatilag helyességbe. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3472456676 )

Kicsit meg vagyok késve, de először is szeretnék gratulálni a nyerteseknek és jelölteknek is! Örülök, hogy sokaknak tetszett a videós díjátadás. Vannak, akiknek nem tetszett, az nem baj. Nem haragszom rá, mindenkinek nem tetszhet. Kicsit gonosz voltam a várakozás miatt, muszáj felidegesítenem az izgatott olvasókat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Mikor elkezdődött a STA, kérdezték a szerkesztőtársaim, hogy nincs-e kedvem eredményhirdetéses videót gyártani. Akkor örültem és igennel válaszoltam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960 Még a verseny előtt gondolkodtam, de "mindig” lemondtam a lehetőségeimet, mert állandóan túlbonyolítom a dolgokat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

DeeDee: Imádom a történetedet és tűkön ülök a várakozástól. Néztem a képeidet és érzem, hogy izgalmas és fordulatos lesz. Örülök, hogy hamar letudtad az írást és az illusztrálást is. Nem kell sokáig várni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Martin: Wow, nem gondoltam, hogy lehet pózt készíteni a Sims 1-ben. Kíváncsi vagyok, hogy oldottad meg a problémákat az 1-ben és várom a folytatását! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Ahsoka: Részletből ítélve érdekesnek hangzik meg láttam a képet is. Kíváncsian várom a történetedet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Romena: Nekem tetszett a történetedet és kíváncsi vagyok a folytatására. Nagyon jó lett a borítókép. Ezek a szilánkok valahogy érzem, hogy nagy baj lesz a 2. évadban. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Juhaszgaga: Nagyon király lett a képed, mindig tudsz valamit csinálni minden egyes képen. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3633238760 Kíváncsi vagyok a történetedre és sok sikert az íráshoz!

Lee: Sajnálom, hogy nálad járt a technikai ördögiség, de ettől függetlenül imádom a történetedet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960 Örülök, hogy nem adtad fel. Kíváncsi vagyok a Flamingóra és a többi publikátlanra is. Ahogy nézem a képet és érzem, hogy fejlődsz az illusztrálás terén. Sok kitartást kívánok!

ZTR: Ahogy nézem a képet, középkorban játszódhat. Kérünk egy kis részletet róla, ha lehet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Rochelle: Nem emlékszem, hogy írtál volna a történetedről, de elég horrorisztikusan hangzik a részleted. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Ha írsz, vagy írtál talet, akkor mi ihletett meg? Milyen irodalmi mű (gondolok én sorozatra, játékra, filmre, könyvre stb...)?
Elég vegyes, néha innen, néha onnan jön, megy az ihlet. Amikor meghallom valamit vagy látom és azt tovább gondolom. Egyik sorozatban nekem annyira megtetszett a karaktert, hogy már szívesen belevennék a történetembe, de nem engedhetem meg magamnak. KÉP Saját gyártású történetet szeretnék írni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Bocsássatok meg, hogy nagyon hosszú lett a kommentem és elnézést kérek, hogy kihagytam valakit/valamit! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 800283558

Rólunk oldalon írtam arról, hogy pár éven debütálni fogok a történetemet. 4-5 éve egy jó ötlet pattant ki a fejemből. Az, hogy honnan ihlettem, az még rejtély. Azóta semmilyen írást, illusztrálást se csináltam, mert egyszerűen nem tudok elkezdeni írni az első részt, pedig kigondoltam pár ötletet, hogy miről szóljon. Legnagyobb ellenségem a lustaságom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 A másik, pedig nehéz fogalmazást írni, mert le vagyok maradva a kortársaimtól. De nem adok fel az álmom, soha nem állhat az utamba! Akkor is meglesz a történetem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3633238760  
Mint mondtam, hogy semmilyen illusztrálást nem csináltam, igazából csak egy képet készítettem 4 vagy 5 éve. ITT megtekinthetitek a képet az egyik részből. De az nagyon prototípus vagyis nem olyan ruhája vagy haja vagy háttérképe lesz, de a kora ugyanaz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309
Fantasy, misztikus és egy csipet sci-fivel készül a sztorim. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960 Annyit elárulok, hogy Rejtélyes ajtó lesz a címe, de az se végleges.
Tuti, hogy használni fogok a Pose Player modot és az is valószínűleg, hogy saját pózt fogok gyártani, mert legtöbb póz kissé természetellenes vagy merev. Sajnos, nem tudok leszokni a tökéletességről és mindig arra törekszem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309
Most nagy dilemmában vagyok, hogy melyik játékkal készüljön a történetem. Sims 3-at ismerek jobban, mint a 2-t minden téren meg a pózolásban is. De attól félek, hogy hibát fogok látni a 3-ban a sok egyedi tartalom miatt. Nincs semmi gond a gépemmel, minden rendszerkövetelményem megfelel, de a kettőben gyorsabb. Valószínűleg, hogy 3-ban fogok készíteni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Márc. 21 2015, 07:10

Elhanyagoltam a forumot, bocsi!
Az ekezetek hianyaert is elnezest, de mindenkepp irni akartam:)
Orulok, hogy haladtok, en mostanaban haladgatok, habar az irassal nem. Szoval szunetel a Tears and Smiles Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 1910640592. De mostanaban korvonalazodik egy masik otlet is, mindenesetre ezek kozul valamelyiket biztos megvalositom.
Rochelle: szeszelyes UC... Megnezem, es lehet irok egy tippet hozza meg meg nehany trukkot. Ha viszont keves akkor csak ide irok:)

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szomb. Márc. 21 2015, 07:32

Matt: van az már egy hónapja is szerintem, hogy megemlítettem, hogy időhiány miatt kicsit a rövidebb történetek felé orientálódtam, persze a Szívem szilánkjai is készül. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Meg elkészült egy egyrészes novellám természetfeletti dráma kategóriában, amihez csak képek és egy kis lektorálás szükséges, illetve készül egy 5-6 részes novella, ami horror és dráma, ebből hoztam részletet.
Már csak tényleg a játéktól függ a dolog, hogy hogy haladok.

Wan: közbe létrejött egy mappa a Dokumentumokba, ahova rakhattam a leöltéseket, de nem értem, hogy tegnap miért nem volt még ott. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 888857592 Meg azt sem értem, hogy amióta erre a gépemre telepítem a Sims 2-őt, mindig két EA games mappa jön létre, egyikben Ultimate Collection és a hozzá tartozó almappák, a másikban meg csak egy üres Ultimate Collection mappa. Ha kitörlöm, újragenerálódik. Ugyanez volt a gond akkor is, amikor CD-s verzióban telepítettem fel.
A többi simsem Electronic Arts mappába van a gép által berakva, azok rendesen működnek, én meg értetlenül állok a dolog előtt, hogy a Sims ennyi év után is meg tud lepni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by ZTR Szomb. Márc. 21 2015, 07:58

Igen, a történetem a középkorban játszódik, részletnek meg annyit, hogy a főszereplő egy kisfiú akit még 2-3 éves korában elhurcolnak. Majd hozok a fiúról képet!

ZTR

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
ZTR


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 170

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Márc. 21 2015, 15:28

Rochelle: az ellen én sem találtam még semmit:S Szerintem köze lehet a mentésekhez, de beleásom majd magam az Internet mély bugyraiba ^^

DeeDee: muszáj hozzád fordulnom! Egyszerűen nem találom azt az arcot, amiket te is használsz a Tale-edben... Egy rakás haj azzal jobban mutatna, amiket próbáltam vagy ilyen 3 pixelből álltak, vagy ilyen részeges lett az arcuk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 4216510677 Szóval mindenképpen megköszönném ha belinkelnéd, kisegítenél :$

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Márc. 21 2015, 18:11

Rochelle: Köszi, izgalomból nem lesz hiány Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960 És hamarosan Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3633238760
Nagyon tetszik a részlet! Kíváncsi vagyok a novelládra Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309
És érdekes problémáid vannak, pedig általában az UC szokott rendetlenkedni, de hogy a CD-s változat? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 1349755223 Amúgy megnéztem, nekem is kettő mappám van, azért, mert az egyik a megosztott, de az üressel nem kell foglalkozni, csak ami a neved alatt van.

Matt: Jaj, köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3984454939 Az utolsó pár hét eléggé húzós volt, de már túl vagyok a nehezén Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309
Én igazából a Sims 2 pártján állok, egyrészt kevesebb a gépigény is, másrészt nekem szebbek benne a simek is, de persze a 3-mal is jó történeteket lehet forgatni, főleg, ha az ember tudja, hogy hogyan kell pózokat készíteni. Sok sikert! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Wan: Öööö, milyen arc? Mármint face template? Mert az a Butterflies and hurricanes. Ha másra gondoltál, üvölts Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Matt Szomb. Márc. 21 2015, 19:11

Rochelle: Megtaláltam a régebbi kommentedet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Nem gondoltam, hogy másvalaki forgatni fog a történetet horror stílusban. Sok sikert az íráshoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3633238760
Azt hiszem ismerős ez az egyedi tartalom helyzet. Mintha olvastam, hogy CD-vel nem kell bajlódnod és inkább Origin-ről szedted le az Ultimate Collection-t. Én is onnan szedtem le, de egyszerűen nem ismeri fel a Sims2pack fájlt, mert ugye kattintás után meg kell jelenjen a telepítési ablak. Még a packages fájlok se működtek a játékban. Elegem lett az Origin-ből, mert telepítés után elindult a játék. Másnap nem működik, mert valamilyen fájl hiányzik vagy hasonló hibát írt ki. Újratelepítés után működik rendesen, de másnap... ugyanúgy megy, mint az előbb. Letöröltem minden létező fájlt és CD-kkel bajlódtam. Működik rendesen a játék meg az egyedi tartalom is. Szóval érdemes megszenvedned azzal a CD-vel és ide behelyezed a mentésállásokat is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

ZTR: Micsoda véletlen, történetemben egy kislány lesz a főszereplő. Igaz, csak legelején. Várom a képet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

DeeDee: Örülj, hogy túl vagy ezen. Nekem még dolgoznom kell a történetemen.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3633238760  Igazából még nem tudom hogy kell pózoltatni a simet. Majd nyáron megtanulom, mert találtam egy oldalt, ahol részletesen bemutatja a különböző testrészeket. Azért köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Szomb. Márc. 21 2015, 19:16

Sookie: köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960 A 3 részes novellámból már 1 részt sikeresen megírtam. Jelenleg a 2. és 3. rész apróbb részleteit dolgozgatom ki fejben, és nemsoká azokat is elkezdem. Forgatás terén jelenleg nem csinálok semmit. Előbb megírom, és utána meg saját pózokkal fogom megörökíteni az eseményeket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3868612732

DeeDee: annak nagyon örülök! Sőt, szerintem mindenki örül Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Igen, haladgatok... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 1262508976

Rochellie: gratulálok Norvégiához! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960 A részlet nekem is egy kicsit horrorisztikus, nagyon kíváncsi vagyok rá, ha erről van szó Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Matt: nagyon köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309  A Te történeted is nem kicsit vívta ki a kíváncsiságomat, mihamarabb pötyögd a részeket, és had lássuk mi is! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 2822276435  Én inkább nem adnék tanácsot, hogy melyik játékkal készítsd, mert én is két tűz között mozgok ezen a téren. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 164952250

Illetve egy kérdést is megpróbálok bedobni:
Történetírásnál mi befolyásolja a haladásod sebességét? A szabadidő vagy épp a munka/tanulnivaló az, ami nagyban befolyásolja? Vagy akármikor képes vagy nekiállni egy újabb rész megírásához?

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Márc. 21 2015, 19:19

DeeDee: OMG, köszi! Ezt kerestem. Ja, és nem jutott eszembe a Face Template, de már mindegy!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Még egyszer köszi!

Történetírásnál mi befolyásolja a haladásod sebességét? A szabadidő vagy épp a munka/tanulnivaló az, ami nagyban befolyásolja? Vagy akármikor képes vagy nekiállni egy újabb rész megírásához?
Szabadidőmben állok neki, ha sok a tanulnivaló nem jön olyan szinten az ihlet, max. akkor, ha megtanultam, azután nálam szabad a pálya:)

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Matt Szomb. Márc. 21 2015, 19:38

Juhaszgaga: Épp küzdök pötyögni az első részt, szóval haladok, haladok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Nagyon-nagyon kicsi az esélye, hogy idén lesz publikálva a történetem. Ha nem jön össze, akkor 2016-ra tűznék ki az időpontot.

Történetírásnál mi befolyásolja a haladásod sebességét? A szabadidő vagy épp a munka/tanulnivaló az, ami nagyban befolyásolja? Vagy akármikor képes vagy nekiállni egy újabb rész megírásához?
Nemrég kezdtem írni az első részt és 4-5 évhez képest elég nehezen nekiállni az írást. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Szerintem szabadidőmben érnék rá a forgatást. Napközben vagy tanulás mellett inkább ötleteket gyűjtök, ha eszembe jut. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Márc. 21 2015, 20:34

Uh, hát én már kivagyok. Mondom, felveszem a tortaevős jelenetet. Mire mindent elrendezek,az egyik gyerek megeszi a tortát, a másik még csak most veszi el és fordítva.. Nem nekem való ez a forgatás..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Márc. 21 2015, 20:42

DeeDee: Még egyszer köszi, máris beleszerettem az Ecer-be és a z Erus-ba! :3

Lee: Ne add fel! Amúgy, egy ötlet: a Simeket rekeszd ki a szobából, rendezz el mindent, majd egy Sim-mel vegyél ki a tortából szeleteket, és engedd, hogy a fldre tegye őket. Ha megvannak, tedd az asztalra, és utána ültess az asztalhoz mindenkit a székre. Ezután mehetnek az interakciók! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Márc. 21 2015, 20:52

Nagyon köszönöm, Wan, ezt fogom tenni!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szomb. Márc. 21 2015, 21:16

DeeDee: várom, várom, sok sikert az alkotáshoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Örülök, hogy tetszik, én is kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki a dologból. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960
Az ember dolgát nem elég, ha a simek nehezítik meg, még a feltelepítés is egy külön mizéria...

Matt: köszönöm szépen, igyekezni fogok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309
Hát akkor lehet holnap rászánom magam, hogy újratelepítsem és megint elmenjen egy fél napom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Bár inkább telepítek, mint tanuljak a szerdai ZH-ra, vagy netán vegyem a fáradtságot és elolvassam a kigyűjtött anyagokat az évfolyamdolgozathoz. Áh, marad a telepítés. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 2822276435
Tök jó, hogy így hozzávágták az emberhez az Ultimate Collectiont, azt még rendesen se képes működni...

Juhaszgaga: köszönöm szépen, már nagyon várom! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Hát remélem, idővel elkészül a mű és tetszeni fog! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3868612732

Történetírásnál mi befolyásolja a haladásod sebességét? A szabadidő vagy épp a munka/tanulnivaló az, ami nagyban befolyásolja? Vagy akármikor képes vagy nekiállni egy újabb rész megírásához?
Hát a szabadidő hiánya nagyban befolyásolja, hogy egy hónapra volt szükségem, hogy rávegyem magam a sims elindítására. Remélem, hogy júliusban akad majd egy kis időm, mert akkor vége a sulinak, fel is mondok, meg csak az utazásra kell készülni, akkor remélhetőleg lesz időm. Meg az íráshoz nekem kell egy éjszaka és egy délelőtt ráhangolódás általában, utána meg nem lehet leállítani. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Lee: kitartást! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3868612732 Nagyon nem egyszerű megvalósítani az elképzeléseink, és a simek nem éppen partnerek ebben. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Közben alkottam délután, elkészült a leendő borítóképem: http://kepfeltoltes.hu/150321/Finished_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Matt Szomb. Márc. 21 2015, 21:46

Lee: Átérzem a helyzetedet és tudom, hogy nem egyszerű készíteni a képeket. Nem úgy akartál forgatni, ahogy szerettél. Ne add fel, kitartást! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 835323539

Rochelle: Vagy újratelepítés alatt tanulhatsz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Nálam minden héten mindig van valami ZH és nem sok idő tudok írni, de megoldom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960 Hát az Origin nem éppen a minőségről híres, hanem a pénzről. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309
Tök jól néz ki a borítóképed. Izgalmasnak tűnik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Márc. 22 2015, 10:50

Rochelle: De jó lett! *-* Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960 És ötletes. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

16 / 41 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.