Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Ismerkedjünk! Vote_l10Ismerkedjünk! Voting10Ismerkedjünk! Vote_r10 
Wan (781)
Ismerkedjünk! Vote_l10Ismerkedjünk! Voting10Ismerkedjünk! Vote_r10 
Rikardo (612)
Ismerkedjünk! Vote_l10Ismerkedjünk! Voting10Ismerkedjünk! Vote_r10 
Lee (466)
Ismerkedjünk! Vote_l10Ismerkedjünk! Voting10Ismerkedjünk! Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Ismerkedjünk! Vote_l10Ismerkedjünk! Voting10Ismerkedjünk! Vote_r10 
Etti (431)
Ismerkedjünk! Vote_l10Ismerkedjünk! Voting10Ismerkedjünk! Vote_r10 
Nita90 (309)
Ismerkedjünk! Vote_l10Ismerkedjünk! Voting10Ismerkedjünk! Vote_r10 
DeeDee (278)
Ismerkedjünk! Vote_l10Ismerkedjünk! Voting10Ismerkedjünk! Vote_r10 
Lexy (269)
Ismerkedjünk! Vote_l10Ismerkedjünk! Voting10Ismerkedjünk! Vote_r10 
Leo (236)
Ismerkedjünk! Vote_l10Ismerkedjünk! Voting10Ismerkedjünk! Vote_r10 


Ismerkedjünk!

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Ismerkedjünk! Empty Ismerkedjünk!

Témanyitás by Dettyke Vas. Jún. 08 2014, 14:00

Ide várjuk bemutatkozásokat, hogy mindenkit kellőképpen megismerjünk! Ismerkedjünk! 3101058960

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Bigraella Szomb. Jún. 14 2014, 18:23

Hali mindenki! Ismerkedjünk! 3101058960 Bigraella néven voltam fenn Mysimsen is, egy darabig aktívan jártam ott fórumra, de aztán valahogy abba maradt. Nem jutott rá idő, azután pedig már teljesen új lett a társaság. Jelenleg épp készülőben van egy tale-em, remélhetőleg ez végre el is készül, nem úgy, mint eddig az összes ötletem. Nem erősségem bármit is befejezni...  Ismerkedjünk! 3062730547 

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Hope Szomb. Jún. 14 2014, 20:41

Hello mindenki! Ismerkedjünk! 3101058960 Engem Hope néven ismerhettetek a MySims fórumán, tartósabb ideig elég nagy lelkesedéssel járkáltam fel, viszont egy idő után már kevésbé volt időm, ráadásul a lelkesedésem is megcsappant kissé.Most azonban szeretnék visszatérni a közösségbe, beszélgetni másokkal.
Nagyon szeretek írni, az egyik legkedvesebb elfoglaltságom, de csak akkor persze, ha kedvet és inspirációt érzek magamban hozzá. Sim Tale-t már elkezdtem néhányszor írni, de mindig hamar meguntam, így a befejezést sem érhette meg semelyik sem. Számomra a forgatással járó tengernyi macera volt a gond, de simsezni azért nagyon szeretek. Ismerkedjünk! 295755309
Magamról pedig... nos, mint már említettem, kedvelt időtöltéseim közé tartozik az írás, s ezen kívül még a rajzolás is. Művészeti iskolába járok, ahol az irányultságom a divat. Eléggé művészlélek vagyok, melankolikus személyiségű, olykor tele elvont gondolatokkal. Szeretek álmodni és álmodozni, imádom a felhőket és a csillagokat kémlelni, odavagyok a régi fekete-fehér filmekért, fényképekért, s azoknak világukért. Kedvenc stílusom a lágy, kellemes, romantikus vintage, számomra egyszerűen úgy tökéletes, ahogy van.Legeslegkedvesebb énekesnőm Lana Del Rey.  Ismerkedjünk! 3199574888 

Hope

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Hope


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 11

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Jún. 14 2014, 23:48

Sziasztok. Én is fent voltam a MySims Fórumon, eleinte Klicsko néven, de egyáltalán nem illett hozzám ez a név - egy bokszoló neve, de se fiú, se bokszrajongó nem vagyok -, ezért kértem, hogy változtassák meg erre a nevem. Igazából nem így hívnak, az Anna nevet kaptam keresztelésemkor, az Orsolya pedig a bérmanevem.
Szeretek énekelni, énekkaros vagyok "alt" hanggal - de néha inkább már tenor  Ismerkedjünk! 1585566538 -, egy kicsit tudok szintetizátorozni, és Andrea Bocelli a kedvenc énekesem. Szeretem a komolyzenét, de nem csak azt hallgatok. Próbálkoztam már Tale- írással, volt a MySimsen pár siralmas "művem", amit annak köszönhetek, hogy ki sem találtam a cselekményt. Tervezek normális Tale- t, többször is próbálkoztam, de egyet sem írtam még végig. Vannak saját "zeneműveim".

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Lucy Vas. Jún. 15 2014, 01:02

Sziasztok!
Luca vagyok, a MySims Fórumon is Lucyként voltam regisztrálva, de sajnos jó ideje nem voltam túl aktív (részben az időhiány, részben a régi gépem Sims-fóbiája miatt). Örülök a Sims Tales oldal elindulásának, mert szabadidőmben szeretem olvasgatni a történeteket. Régóta foglalkoztat a gondolat, hogy jómagam is tale-írásba kezdjek, és talán valamikor lesz hozzá kellő időm és kitartásom is. Ettől függetlenül szoktam írogatni, de csak magamnak, és csak ha komolyan megszáll az ihlet. Ismerkedjünk! 295755309 
Egy hónapon belül leszek tizennyolc éves, most fejeztem be a 11. osztályt. Örülök a szünetnek, nem volt könnyű a tanév, és a következő sem lesz az, úgyhogy ezt a pár hónapot a pihenésnek, az energiagyűjtésnek és a tanulásnak szentelem. Boldog vagyok, hogy végre sikerült problémamentesen feltelepítenem a Sims 2-t, ugyanis az olvasás és a filmek-sorozatok nézése mellett egyik kedvelt időtöltésem a vele való játszás. Ismerkedjünk! 3101058960 
Szokásom az idétlen szóviccek gyártása, a heves gesztikuláció és a hangos nevetés, túlzott optimizmusom miatt gyakran furcsának tartanak, de én próbálom mindenben megtalálni és mindenből kihozni a legpozitívabbat.  Ismerkedjünk! 3101058960

Lucy

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Lucy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Óbuda

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Lee Vas. Jún. 15 2014, 12:48


Sziasztok!

Lee vagyok, a My Sims oldalon mint esztella voltam ismert. Szeretek írni, olvasni, mindkettőt aktívan művelem is. Bárkivel szívesen beszélgetek, amennyiben azt kulturáltan teszi, valamint szívesen segítek tale-t írni is ha valaki igényli.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Dest Vas. Jún. 15 2014, 14:53

Sziasztok! Ismerkedjünk! 3101058960

Dest vagyok, ennek a nicknamenak nincs sok, de mivel pár játékon ezt viselem, így ide is ezzel a névvel regisztráltam. A Mysims fórumon is volt felhasználóm, de mivel nem sokat jártam a fórum felé, nem lényeges megemlítenem az ottani nevemet.
Már pár éve játszom a játékkal, mindig szívesen olvasgattam tale-ket a mysims oldalán, így ezt az oldalt is rendszeresen látogatom, olvasom a történeteket. Nemrég kezdtem neki én magam is egy történetnek, mivel nagyon szeretek írni, bár elég hamar elkap az ihletroham, aztán elszáll, az eddigi ötleteimet talán ezért nem valósítottam meg. Ismerkedjünk! 295755309

Dest

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Dest


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Bridgeport

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by pattsims97 Vas. Jún. 15 2014, 15:44

Sziasztok! Ismerkedjünk! 3101058960

Többen nem ismerhettek, mert már egy jó éve abbahagytam a mysims fórumozást, de ott is ugyan ez volt a nickname-em: pattsims97. Mások esetleg a facebookról ismerhetnek. Egy áltagos 16 éves srácnak tartom magam. Gimibe járok, szabadidőmben zenélek (szaxofon), a szabadban tevékenykedek, és persze kockulok. Ismerkedjünk! 295755309 A simset még 9 éves koromban ismertem, már akkor nagyon megfogott. Később rátaláltam a mysims oldalra, ahol eredetileg csak a letöltéseket nézegettem, de később tale-eket kezdtem el olvasni, és bekapcsolódtam a fórum életébe is. Ugyan az utóbbi szokás egy időre eltűnt - itt éled fel újra - a sims tale-ek iránti szeretetem továbbra is megmaradt.

Remélem egy nagyon jó közösség fog kialakulni itt a fórumon! Ismerkedjünk! 3101058960

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Nita90 Vas. Jún. 15 2014, 23:24

Sziasztok,

Akkor én is bemutatkoznék.  Ismerkedjünk! 295755309  A nevem Nita (Anita), 24 éves vagyok, fordítást és tolmácsolást tanulok az egyetemen, jelenleg pedig éppen ismerkedem a munka világával. Mindig is rajongtam a nyelvekért, angolul, franciául és spanyolul egészen magas szinten tudok, emellett a némettel és a japánnal is próbálkoztam hosszabb-rövidebb ideig.
Felnőnöm még mindig nem sikerült, rajongok a „gyerekes” (?) dolgokért, mint a Kinder csoki és a rajzfilmek, emellett pedig kedvenc (kabala)állatom a macska.

A Sims már az első rész óta az életem része, ez a játék volt az egyik legjobb angoltanárom. Ismerkedjünk! 3101058960 Ezután a 2-re, majd a 3-ra is szinte függőségig rákaptam, végül „szerelemem” a Medievallel teljesült be, ez a fantasy/mesés középkor téma és a fenomenális humor teljesen levett a lábamról.    

A MySimsről néhányan ismerhetnek már, több tale-hez írtam rendszeresen értékeléseket. Először a Sims 3-hoz kerestem az oldalon tippeket, és ekkor láttam meg a Sims Tales menüpontot. Mivel mindig is szerettem írni és olvasni, egy idő után már főleg a tale szekció miatt látogattam az oldalt, most pedig külön öröm számomra, hogy lett egy külön honlap csak a történeteknek szentelve, sok régi ismerős arccal és pár újonnan érkezővel.
Jómagam is dolgozom egy tale-en már egy ideje, reményeim szerint valamikor ősszel, legkésőbb tél elején be is mutathatom majd a közönségnek.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by mercy050505 Szer. Jún. 18 2014, 11:46

Üdv mindenkinek! Mercy vagyok, a fórum egyik legújabb tagja.
Elég fiatal vagyok még (14 éves) bár mindenki azt mondja, néha jóval érettebb vagyok a koromnál (na igen, ott az a néha Ismerkedjünk! 295755309). Jövőre kezdem a gimnáziumot egy dráma szakos iskolában. Nagy álmom, hogy egyszer az Operettszínház színpadán játszhassak, de ha ez nem jön össze, gondolkozom a gyógytornászi és a jogi pályán. Imádok írni és simsezni, tehát a Sims Tale-eket is nagyon szívesen írom, bár eddig még nem sok befejezett van. Szeretem a zenét (kb. 5 éve zongorázom) és a színészetet (7 éve járok színisuliba). Igazi kocka vagyok, akár órákat is képes vagyok a gép előtt tölteni (bár lány vagyok).
Szívesen ismerkedem, elég nyitott lány vagyok, bár néha kissé szétszórt és komolytalan, azért tudok éretten is viselkedni. Kedvenc kajám a húsleves, a gulyásleves, a gyros és a tésztafélék, de szeretek enni, igazából mindenevő vagyok. Ilyen szempontból iszonyú szerencsés vagyok, mert annyit eszem, amennyit akarok, és mégis vékony vagyok, bár a súlykérdés sose foglalkoztat/ott. Kedvenc filmem sincs, mindent megnézek, de az Éhezők viadala, a Nagyfiúk 1-2 és a Hetedik nagyon tetszett, valamint odáig voltam a Gru 2-ért főleg a minyonokért. Ismerkedjünk! 3101058960 Tetszett még a Sophie Marceau-Sean Bean féle Anna Karenina is, úgyhogy ha valakivel moziba megyek, az jól jár, mert azt nézzük, amit ő szeret, én mindent megnézek. Max a végén nem tetszik.
És mivel kisebb regényt írtam, bemutatkozás címszó alatt, ezért abba is hagyom. Ha valakinek kérdése, beszélgethetnékje, bármije van, írhat nyugodtan ;)

mercy050505

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Sehol
3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Sziasztok

Témanyitás by mezeibernadett Szer. Jún. 18 2014, 16:49

Sziasztok!

Betti vagyok,30 eves...kicsit idosebb vagyok az itteni atlagnal,de legjobban kikapcsolodni a lovaglason kivul a sims-sel tudok.A mysims.hu-t az epitesi otletek es a segitsegek miatt latogattam,parszor torteneteket is olvastam,amik teljesen lenyugoztek.Torteneteket nem irok,ido es otletjiany miatt,de karaktereket szivesen gyartok es eloszeretettel toltogetem oket a Bazarba.Szoval akit erdekelnek,szivesen megmondom hol talalhatoak simeim es hasznalhatjatok oket tortenetekhez.Jo lenne oket valahol viszontlatni. Ismerkedjünk! 3101058960 Szep napot mindenkinek.Betti

mezeibernadett

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Appaloosa Plains

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Angyalka Szer. Jún. 18 2014, 18:48

Sziasztok! Angyalka vagyok. A mysims-et rendszeresen olvastam, de az interaktívon kívül nem szóltam hozzá semmihez. A tale-k motiváltak a regisztrációra. Sims1, sims2 , sims 3, mindegyiket kipróbáltam. A sims 3 rajongók ne olvassák tovább ... a sims 3 hatalmas csalódás volt. Nagyon nem szeretek vele játszani. Szívesen nézegetem a képeket, de itt ki is merül a dolog. Tale már érlelődik bennem, csak keresem a jó sztorit, mint mindenki.  Ismerkedjünk! 295755309 

Angyalka

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 16

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Litta Hétf. Jún. 23 2014, 12:00

Sziasztok!

Litta vagyok, az oldal legújabb lektora Ismerkedjünk! 3101058960

Bár voltam regisztrálva anno a MySims-en de nem nagyon fórumoztam, viszont az oldal nagyon fontos szerepet töltött be az életemben, egy olyan biztos menedék volt, amit mindig felkereshettem, ha problémám volt a játékkal, vagy csak olvasgatni akartam. A mai napig nagyon hiányzik az oldal, főleg így, hogy semmit sem tudtam lementeni.

A Sims-el már 9-10 éves koromban megismerkedtem, sosem felejtem el, hogy egy barátom házibuliján találkoztam először a Sims 1 House Partyval. Már akkor megtetszett, 1 hét múlva már ott volt az én gépemen is Ismerkedjünk! 3101058960 "Függőségem" azóta sem csillapodott, évekig játszottam a 2-vel, most a 3-al, és várom már a 4. részt is Ismerkedjünk! 3101058960

Magamról....nos 23 éves, sulival frissen végzett lány vagyok, akinek még a tinta meg sem száradt a bizonyítványán Ismerkedjünk! 295755309 Egyenlőre még csak lazítok, keresem a helyemet a nagyvilágban, és örülök, hogy most újra több időm van írással, olvasással, és Simsezéssel foglalkozni. Ezért is jelentkeztem lektornak, hogy segítsek az íróknak (hiszen imádom a jó történeteket Ismerkedjünk! 295755309 ), és hogy egy jó kis közösség tagja legyek Ismerkedjünk! 3101058960


Litta

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Litta


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Hidden Springs

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by kali34 Szer. Jún. 25 2014, 12:02

Sziasztok.Kali(Attila) vagyok, a regiek talan meg emlekeznek ram.34 eves vagyok(lassacskan 35  Ismerkedjünk! 4216510677 ) szoval vagyunk egy paran az "idösebb" korosztalybol akik szeretik ezt a jatekot am!En azt gondolom a Sims teljesen független jatek, ezert is jatszanak vele vilagszerte oly sokan, igen, meg nalunk, nalam sokkal idösebbek is.

Mit is irhatnek igazan meg magamrol?Ha több szabadidöm lenne, nyilvan a jatekra is lenne eleg idöm, de sajnos ez csak nagyon ritkan adatik meg.Annakidejen a Sims 2-vel kezdtem el jatszani, majd amikor kiadtak a 3-at, azt is beszereztem magamnak.  Ismerkedjünk! 295755309  A Sims 1 valahogy sohasem tudott lekötni, erre nem tudom a magyarazatot..kiprobaltam es egyszerüen nem tetszett.Akik regota Simseznek mar tudjak mire gondolhatok akkor amikor azt mondom: a Sims 2 marad az örök szerelem..(nem szeretnem megosztani a tarsasagot, ez csak az en velemenyem jelen esetben, ettöl függetlenül a 3 is egesz jo)..

Igen..igen..Szeptemberben meglepem magam majd a legujabb Sims csalad tagjaval, a negyedik resszel, szep kis születesnapi ajandek lesz ez nekem.Mondanom sem kell mennyire izgatottan varom mar a napot, amikor megjelenik. Ismerkedjünk! 3375280616

Nem mondok ujdonsagot azzal szerintem ha kifejezesre juttatom abbeli eszrevetelemet, hogy mennyire-mennyire hianyzik az oldal!A lanyok hosszu evek munkajaval, függetlenül a kisebb-nagyobb hullamvölgyektöl(amelyek elöfordulhatnak, megeshetnek barkivel)-szemely szerint nagyon elegedett vagyok es öszinten sajnalom hogy megszünik/szünt az oldal!Imadtam a Tipp tarat, a letölteseket, a kerdesek tömkeleget..mert ez is csak azt mutatta hogy mennyire sokszinü tud lenni, lehet egy közösseg.Szoval..ha valaki kinevet azert es gyerekesnek tart, mert Simsezem, akkor mindig kihuzom magam es nem igazan erdekel a dolog.Annyi minden van ezen a vilagon amit kedvelni es szeretni lehet.Szamunkra a Sims az.Masoknak nyilvan mas.Pontosan ez az ami egyben különbözöves, de ugyanakkor hasonlova is tesz bennünket. Ismerkedjünk! 3101058960 

kali34

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
kali34


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : Berlin

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Ismerkedjünk!

Témanyitás by Dorcsi45 Pént. Jún. 27 2014, 21:51

Sziasztok. Ahogy kivehettétek a nevem Dorina.  :ikszdé: Sokan mondják azt, hogy nagy a fantáziám, amivel én tisztában is vagyok. Rengeteg sorozatot találtam ki régebben, amik máig megmaradnak a fejemben. Ismerkedjünk! 3101058960 Ezek mellett nagyon szépen rajzolok koromhoz képest, ezzel a családom is, és az osztályom is egyetért. Viszont másolásban nem vagyok jó. Nagy Sims rajongó vagyok, A sims 2-vel és a sims 3-al játszottam eddig. Most a Sims 3 van a pályán,a sims 1-el is majd szeretnék játszani Ismerkedjünk! 3101058960 Nos, én belekezdtem nem rég egy történetbe, amiről azt gondoltam hogy csak úgy simán marad a gépemen, de aztán belegondoltam,és kitaláltam, hogy írok egy Sims Tale-t belőle. Szeretem, sőt nem is, MEGŐRÜLÖK az online játékokért. Valamint nagyon szeretek beszélgetni online. Hát, tudom rövid lett, de én ennyit tudtam mondani magamról. Ismerkedjünk! 3101058960

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Gregsims Kedd Júl. 01 2014, 13:09

Sziasztok!

Nagy író és olvasso rajongo vagyok.
10 évesen ismeretem meg a sims 3-mat azotais a kedvencem.
Magamról? :
13 éves , áltaános iskolás gyerek vagyok.
Ha tehetem mindig betérek egy könyvesboltba és ott 2 órát eldudok időzni. Ismerkedjünk! 295755309 
Simsezni mindig szoktam.
Kedvenc íróm : Jane Austen
Kedvenc Talem : La Media Naranja  és a Tükürkép Ismerkedjünk! 3101058960
Otthon ha van időm (persze) tanuls után a 900 oldala füzetembe mindig írok történeteket (amik 20 vagy több részesek is szoktak lenni )  Ismerkedjünk! 2564226250  Ismerkedjünk! 295755309 

Gregsims

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Gregsims


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Gravity Falls

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Csajszyh Vas. Júl. 06 2014, 13:40

Sziasztok! =DD
Amint kivehettétek a nevemből, lány vagyok. =)) A keresztnevem Klaudia. <33 A második ezredévfordulón születtem, szeptember huszonkilencedikén. Akit még érdekel, azt is elmondom, hogy március huszadikán van a névnapom! =)) A huszonkilences szám számomra... Nem is tudom, sok mindenhol ott van az életemben... Huszonkilencedikén születtem, a házunk a huszonkilencedik szám alatt van, ráadásul az osztálytermünk a huszonkilences terem, szóval mindenütt ott van, ahol csak kell! =))
Akik személyesen is ismernek - ezen a fórumon sajnos vagy szerencsére nincsen olyan ember - , azok tudják, hogy nagyon dilisen is tudok viselkedni. Imádom a vicceket, a humorokat, a poénokat.
A születési dátumomból kiszámítható volt, hogy elmúltam már tizenhárom és fél éves. =33 És az írásomból pedig az, hogy imádom a hangulatjeleket! *-* Minden hangulatomra és mondatomra van egy olyan emotikon, ami tökéletes passzol hozzá! =DD
Gazdag szókincsem van, imádok énekelni és táncolni - bárcsak tudnék is - ! =)) Szeretek rajzolni, csak sosincs mit. Olyan lány vagyok, aki a sok ismeretlen között félénk, és nehezen barátkozik, ám ha olyanok között vagyok, akiket nagyon jól ismerek, azok között vagyok a legharsányabb. =)) Szeretem, ha rend van körülöttem, de ahhoz bezzeg lusta vagyok, hogy el is érjem én azt. =PP Maximalista vagyok, és sokszor szeretek a főkolompos lenni. =33 Imádok írni a számítógépen, szerkeszteni, fogalmazni, ezért is írok mindig tartalmas dolgokat! =DD
Tény, hogy nem vagyok sovány, de kövér sem. Ezt örököltem, plusz még az asztma miatt van ez így... =SS
Van egypár barátom, de úgy érzem, hogy semelyik sem az igazi... =CC
Általában mindig lelkes vagyok, és ugrálok le-fel, mint egy gumilabda! =DD Tény az is, hogy egy kicsikét szentimentális is vagyok! =DD A jövővel kapcsolatban viszont még nincsenek terveim... Anyukám ajánlotta a belsőépítész munkát, és igazából nem is hangzik ez olyan rosszul. =))
A szüleim külön vannak, apukám vagy hat órányira lakik tőlünk, de néha azért hazalátogat, és akkor átmegyünk hozzájuk, mert itt is van egy lakásuk! =))
Imádok olvasni, számítógépezni, tévézni, szoktam X-Boxozni is, az okos-telefonommal foglalkozni, egyszóval igazi, vérbeli huszonegyedik századi gyerek vagyok! =DD De olvasni is szeretek, a kedvenc műfajom az ifjúsági regény, romantikával, és egy csipetnyi humorral megfűszerezve! =33 Egyszóval minden, ami SzJG és/vagy Bábel! <33
Az alsóban végig kitűnő voltam, ötödikben pedig csak kettő - matematika és testnevelés - , hatodikban pedig csak egy - testnevelés - tantárgyból értem el négyes eredményt, a többi viszont mind ötös, most hetedikben pedig kitűnő lettem. :$$
Nem nagyon tudom, hogy hová fogok majd menni az általános után, de majd fogunk menni iskola-látogatásra, mert már vannak ötleteink róla! =PP
Szóval ennyit érdemes tudni rólam! ^^ Akár tetszek, akár nem, így jártatok! =PP <33 =33

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Tsigusz Vas. Júl. 06 2014, 21:10

Helló mindenki!

Aki olvassa most ezt, biztosan összedörzsölgeti a kis tenyerét, hogy „Háháá! Friss hús!”, és mennyire igaza van! Valójában már vagy egy hete rátaláltam az oldalra, és szépen, komótosan végignyálaztam a dolgokat. Persze mind ezt csak csendben, láthatatlanul, akár egy óvatos kaméleon, de most már nem bírom ki, hogy bele ne szóljak én is abba, amit eddig csak kívülről szemléltem. Szóval, egy középiskolás éveinek végén járó - nem, nem MÉG nem vagyok nagykorú… MÉG - lány vagyok, akinek sajnos több az ötlete, mint az ideje és a kitartása. Igen, természetesen nagyon szeretem a Sims játékokat, de megjelenése óta, már csak a hárommal játszok. Persze az írással és olvasással is rengeteg időt töltök, emellett rajzolgatni is szoktam. Ezekből talán már egyértelműen következik az is, hogy egyszer majd meg akarok írni egy sims tale-t is. Egyen már dolgozom, de hogy mikorra sikerül befejeznem, és hogy végül átmegy-e a szigorú önkritikámon, az már más kérdés. Minden esetre, remek gyakorlásnak tartom, ugyanis az egyik vágyam az, hogy egyszer sikerül belekezdenem egy képregénybe, de mivel a kicsi képkockákat sehogyan sem tudom megvalósítani, talán ez majd segíteni fog abban, hogy ráérezzek a dologra. Jaj, és hogy még mit is mondhatnék magamról? Imádok röhögni, és ha választanom kell a komolyság, vagy a komolytalanság között, még szép, hogy lüke leszek! Sajnos ez általában nem mindenkiben realizálódik, és mindent halálosan komolyan vesz, amit mondok, de hát ez van! Mindig dugig van a fejem ötletekkel, és néha már menekülök az újabb ihletroham elől. Lassan már félve nézek meg egy filmet, vagy olvasok el egy könyvet, hogy nehogy eszembe jusson valami, de mégsem tudom abbahagyni ezeket a tevékenységeimet. És végül, de nem utolsó sorban, elnézést kérek tőled, aki végigolvasta ezt a rengeteg mondatot, azt várva, hogy valami értelmes dolog is lesz benne, de én egyszerűen semmiről sem tudok keveset írni. Viszont kárpótlásul elemzem azt, hogy miért is választottam ezt a nevet: a csigák békés, nyugodt, türelmes állatok, és nem érdekli őket, hogy a körülöttük rohanó világ hova halad, csak reménykednek abban, hogy nem lép rájuk senki. Mindezt folyamatos vigyorgás mellett művelik. Szóval igen… csiga-fan vagyok!

Tsigusz

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Tsigusz


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 5

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Ageri Kedd Júl. 08 2014, 02:12

Üdv. Mindenkinek!  Ismerkedjünk! 3730293306 

Ageri vagyok, igazi nevem Gergő. A megnyitása óta nézem az oldalt, de csak most szántam rá magam, hogy regisztráljak. Sajnos mindig időhiányban szenvedek.

20 éves vagyok, Pesten élek a születésem óta. Érdeklődési köröm eléggé széles, bár csak bizonyos határokon belül. Erős hobbim a „tömegközlekedés-tanulmányozás”, a csillagászat, a történelem, valamint idegen nyelvek, világok megismerése, és a tanulás (igen, a tanulás  Ismerkedjünk! 3868612732 ). És persze a regényírás.
Hatéves korom óta írogatok, persze nem ugyanazt. Ismerkedjünk! 295755309 Komolynak nevezhető történeteket hat éve írok, ebből állítottam össze az idők folyamán egy univerzumot, amit évről évre fokozatosan bővítek. Jelenleg azon vagyok, hogy az egyik ilyen történetemet (amit alapból „sorozatként” írok), átültessem Tale-be. Nem szeretnék időpontot mondani, de remélem, idén kész leszek vele.

Apropó, Sims. Ismerkedjünk! 3101058960 Tizenkét éves korom óta játszok a Sims-el, ezt annak a gyerekkori mániámnak köszönhetem, hogy szerettem alaprajzokat nézegetni és „házakat” építeni. Ismerkedjünk! 3101058960 A Sims 1-el kezdtem, a Sims 2-höz csak 2008 végén jutottam hozzá, nem sokkal azelőtt, hogy a 3 megjelent. Azóta is a Sims 2 a kedvencem. A Sims 3 azzal érte el azt, hogy nem szeretem, hogy tízpercenként lefagyott; vagy ha nem, akkor a különböző hibakódok miatt nem menthettem. Így maradtam a jó öreg 2-esnél. Habár mostanában ez is ellenkezik velem. Remélem csak viccel...

Mint fent említettem, sajnos mostanában időhiányban szenvedek, magam sem értem, miért. Gyorsabban telik az idő, mint szeretném. Ha tehetem, gyakrabban felnézek majd a fórumra, de túlzott aktivitást ne várjatok tőlem. Ismerkedjünk! 1910640592 Amint az időm engedi. Most megpróbálok a készülő Tale-emre koncentrálni, hogy minél hamarabb elkészüljek vele. Az írás 50%-on áll, a képkészítés / forgatás pedig 10%-on.

Üdv.: Ageri

Ageri

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Ageri


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : Budapest, vagy ahová a képzeletem visz

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Sakura Szomb. Júl. 12 2014, 20:55

Sziasztok!

Jó régen jártam a mysims fórumon(kb. másfél éve), úgyhogy valószínűleg nem sokan emlékeznek rám.
Sakura vagyok a másik fórumon Sakura18 néven futottam. Gimnazista vagyok, még két évem van vissza. A Sims széria összes részével játszottam, de a 3 marad az örök kedvencem, bár mostanában 'játszás' céljából már nem nagyon szoktam használni. Szeretek olvasni, sütni, sorozatokat nézni(American Horror Story, Game of Thrones Ismerkedjünk! 3199574888 ) és más játékokkal játszani, többnyire amiknek érdekes történetük van, kedvenceim: The Walking Dead, Wolf Among Us, Bioshock széria, Alice Madness Returns. Nagyon nehezen tudom motiválni magam különböző dolgok befejezésére, de ezen próbálok változtatni eddig nem sok sikerrel (hát igen, kissé pesszimista is vagyok Ismerkedjünk! 295755309 ). Imédok nyelvet tanulnim most svédül tanítom magam az interneten, és meg kell hogy mondjam, a francia és angol kiejtés annyival logikusabb és egyszererűbb, hogy az elején azt hittem megőrülök amikor ötödszörre sem találtam el, hogyan ejtenek egy szót. Most nyáron az éretségire való tanulás mellett dolgozok egy tale trilógián, amit nagyon remélem, hogy be is fejezek. Másfél éve is elkezdtem egy krimi történetet írni, de azt időhiány miatt abbahagytam, de így visszaolvasva, lehet, hogy jobb is, hogy nem jelent meg Ismerkedjünk! 3633238760 .

Sakura

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Sakura


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : Antibes

Vissza az elejére Go down

Ismerkedjünk! Empty Re: Ismerkedjünk!

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.