Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Kérdésem van - Page 5 Vote_l10Kérdésem van - Page 5 Voting10Kérdésem van - Page 5 Vote_r10 
Wan (781)
Kérdésem van - Page 5 Vote_l10Kérdésem van - Page 5 Voting10Kérdésem van - Page 5 Vote_r10 
Rikardo (612)
Kérdésem van - Page 5 Vote_l10Kérdésem van - Page 5 Voting10Kérdésem van - Page 5 Vote_r10 
Lee (466)
Kérdésem van - Page 5 Vote_l10Kérdésem van - Page 5 Voting10Kérdésem van - Page 5 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Kérdésem van - Page 5 Vote_l10Kérdésem van - Page 5 Voting10Kérdésem van - Page 5 Vote_r10 
Etti (431)
Kérdésem van - Page 5 Vote_l10Kérdésem van - Page 5 Voting10Kérdésem van - Page 5 Vote_r10 
Nita90 (309)
Kérdésem van - Page 5 Vote_l10Kérdésem van - Page 5 Voting10Kérdésem van - Page 5 Vote_r10 
DeeDee (278)
Kérdésem van - Page 5 Vote_l10Kérdésem van - Page 5 Voting10Kérdésem van - Page 5 Vote_r10 
Lexy (269)
Kérdésem van - Page 5 Vote_l10Kérdésem van - Page 5 Voting10Kérdésem van - Page 5 Vote_r10 
Leo (236)
Kérdésem van - Page 5 Vote_l10Kérdésem van - Page 5 Voting10Kérdésem van - Page 5 Vote_r10 


Kérdésem van

5 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Wan Pént. Márc. 27 2015, 05:29

Etti: PhotoScape, de azon nem talaltam olyan funkciot, amivel korbevaghatnam. Egyebkent van itthon CS6, gondolom, az jobb lenne ilyen celra. Ha igen, akkor feltelepitem azt, sokan mondjak, hogy az jobb.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Pént. Márc. 27 2015, 09:07

Wan: A Photoshop mindenképpen kezeli a fájlt, ha azzal próbálkozol, nem foghatsz mellé. Kérdésem van - Page 5 295755309 Egyébként nem muszáj a mi bubijainkat használni, csak egy lehetőség. Paintben például saját kis jeleket is lehet a képre varázsolni. Kérdésem van - Page 5 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Csajszyh Hétf. Márc. 30 2015, 13:43

Üdv!
Úgy döntöttem, hogy én is letöltöm ezeket a gyönyörű arcokat! *-*
http://xfivexfivex.livejournal.com/824.html
Viszont a játékban nem találtam őket sehol a Családkészítőben. Lehet, hogy nem is jó helyen keresem őket. Előre is köszönöm a segítségeteket! Kérdésem van - Page 5 164952250

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Hétf. Márc. 30 2015, 16:37

Csajszyh: Szerintem ott vannak benne, csak max nem frissítettek a bélyegképek, töröld a Thumbnails mappából a CASThumbnails cache fájlt. Egyébként ott vannak, ahol az arcokat kell elkészíteni (ahol a csúszkák vannak, meg minden) Kérdésem van - Page 5 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Ápr. 02 2015, 09:16

Mármint ezt a fájlt, ugye? Bocsi, ha megkérdezem, csak félek, hogy valamit elrontok. :$$
http://www.kephost.com/image/FKvl

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Wan Csüt. Ápr. 02 2015, 10:27

Csajszyh: igen, azokat. Amúgy nekem nem frissültek így se, meg kellett jegyezni a számokat és keresgélni, de hátha neked jó lesz.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Ápr. 09 2015, 10:07

Wan: Megnéztem, és nálam sem történt semmi. Kérdésem van - Page 5 1910640592 Nem jelent meg sehogyan sem. Hogyan lehetne elérni a játékban azokkal a számokkal?

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Csüt. Ápr. 09 2015, 16:08

Csajszyh, Wan: Akkor inkább töröljétek az összes thumbnails meg cache fájlt (főleg a groups.cache-t, az szokott rakoncátlankodni), hátha akkor jobb lesz. Én már olyan régen frissítettem a bélyegképeket, hogy nem is emlékszem, hogy mikor működött Kérdésem van - Page 5 1262508976 Egyébként egyenként is le lehet őket frissíteni, azt hiszem ctrl+jobb klikk Kérdésem van - Page 5 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Ápr. 11 2015, 12:10

A Cache fájt azt kitöröltem, de a Thumbnailsból az egész mappát? Az ugye majd nem tesz kárt a játékban? :$$

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Szomb. Ápr. 11 2015, 12:50

Ne magát a mappát, csak ami benne van, újra fog generálódni Kérdésem van - Page 5 3101058960 De ha nem vagy biztos benne, másold csak át valahová, és ha valami félremegy még mindig vissza tudod állítani

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Ápr. 11 2015, 21:04

Jaah, OK, megpróbálom. Kérdésem van - Page 5 295755309

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rosette Szomb. Ápr. 25 2015, 19:53

Sziasztok!! Elég nagy problémám adódott a Sims 2-vel, sajnos ha jól tudom az operációs rendszerem (Windows (8.1) nem kompatibilis a játékkal esetleg tudtok valami módszert amivel azzá lehet tenni?

Rosette

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Rosette


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : Bellavára Lagúna

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Szomb. Ápr. 25 2015, 21:30

Rosette: Egyébként szerintem legelőször próbáld ki, mert én sokaktól hallottam, hogy probléma nélkül működik win8-on, az Ultimate Collection meg mindenképpen működik. Ha tényleg rossz, én ezt találtam, hátha segít Kérdésem van - Page 5 3101058960
http://modthesims.info/t/500523

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rosette Szomb. Ápr. 25 2015, 21:38

Köszönöm a segítséget, de már mindenfélét kipróbáltam hogy működjön de eddig semmi nem használt, de talán ez majd fog.

Rosette

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Rosette


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : Bellavára Lagúna

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Nita90 Csüt. Ápr. 30 2015, 11:42

Bocsánat, ha rossz helyen teszem fel a kérdést, vagy ha nem publikus, de kíváncsi lennék, van-e bármi fejlemény Szemrevaló sim (eyecandy) szépségverseny ügyében? Úgy rémlik, tavaszra volt ígérve. Köszi a választ!

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Pént. Május 01 2015, 07:49

Nita: Most tárgyalunk a részletekről és a lebonyolításról. Szóval jelenleg tervezés alatt áll. Kérdésem van - Page 5 295755309

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Eva0109 Vas. Május 03 2015, 13:28

Sziasztok!
Nagyon szeretnék letölteni a sims3 - ba tartalmakat,hajakat,ruhákat stb de sajnos valamiért a játék nem engedi. Tehát feltöltöm kipipálja az indítópanelen majd elíndítom a játékot viszont a játékban már nem találom. Kilépek a játékból majd újra be hozom az indítópanelt és a feltöltéseknél már nincs kipipálva az a tartalom. De viszont érdekes módon a házak és simek feltöltésénél nem csinálja ezt csak a játékban nincs úgy be rendezve a lakás. Kérlek segítsetek

Eva0109

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Eva0109


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 7

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Wan Vas. Május 10 2015, 11:05

Eva: Nem csak be kell pipálni, hanem a Telepítés gombra is rá kell kattintani. Aztán behoz egy ablakot, egy perc múlva meg kiírja, hogy kész.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Eva0109 Vas. Május 10 2015, 20:34

Tudom úgy csináltam alapból de úgy sem működik. Igazából először rátöltötte használni is tudtam de aztán kiírt valamit a játék és azóta már nem is jelenik meg benne amit feltötöttem

Eva0109

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Eva0109


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 7

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Kérdésem van

Témanyitás by Eveline. Hétf. Május 25 2015, 15:32

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem Kérdésem van - Page 5 1910640592 Tegnap olyan hibába ütköztem amilyet még sose láttam...Elindítottam a Sims-et (2), és kb akkor mikor az intrón átugrottam és kiírja, hogy Sims akkor jutott eszembe, hogy fel kellene néznem e-naplóra. Ki akartam lépni (ugye a start ikonnal), csak nem lépett és nem is töltötte be. Idő után kilépett, miután megnéztem a jegyeket, mondom akkor simsezzünk. Belépve viszont nagy megdöbbenésemre az egyedi városom eltűnt :what Kiléptem (szó szerint a játékból) és megnéztem, a fájl a helyén van, nem hiányzik semmi (tudni kell, hogy nekem az Odaát helyére van betéve, tehát N002, mert tavaszi szünetben telepítettem újra, előzőbe meg nem volt Odaát és ezért ez volt a város neve, szóval nincs Odaát). Próbálkoztam a laptop újraindításával, és azzal is, hogy kivegyem a várost a Neighborhoods (nem tudom pontosan hogy kell írni...) mappából. Úgy elindítom a játékot, majd visszarakom, de semmi. Egyedi tartalmak megvannak, többi város megvan. SimPE-be ha megnyitom, hogy Neighborhoods Browser akkor kihozza a képét a városnak, de a neve helyett Unknown van ott és a nagy fehérséget hozza ki ha megnyitom. Sose láttam még ilyet :what Valaki tudna valami okosat mondani, hogy mitől lehet? Máskor is léptem már ki közben, ilyen sosem volt még...Illetve az újratelepítésen kívül nincs valakinek tippje, hogyan lehetne visszarakni a városomat? Másfél éves város, több, mint 40 aktív simmel és nem szeretném elveszíteni Kérdésem van - Page 5 1910640592 Előre is köszönöm a választ!

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 5 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

5 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.