Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Csevegjünk! - Page 24 Vote_l10Csevegjünk! - Page 24 Voting10Csevegjünk! - Page 24 Vote_r10 
Wan (781)
Csevegjünk! - Page 24 Vote_l10Csevegjünk! - Page 24 Voting10Csevegjünk! - Page 24 Vote_r10 
Rikardo (612)
Csevegjünk! - Page 24 Vote_l10Csevegjünk! - Page 24 Voting10Csevegjünk! - Page 24 Vote_r10 
Lee (466)
Csevegjünk! - Page 24 Vote_l10Csevegjünk! - Page 24 Voting10Csevegjünk! - Page 24 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Csevegjünk! - Page 24 Vote_l10Csevegjünk! - Page 24 Voting10Csevegjünk! - Page 24 Vote_r10 
Etti (431)
Csevegjünk! - Page 24 Vote_l10Csevegjünk! - Page 24 Voting10Csevegjünk! - Page 24 Vote_r10 
Nita90 (309)
Csevegjünk! - Page 24 Vote_l10Csevegjünk! - Page 24 Voting10Csevegjünk! - Page 24 Vote_r10 
DeeDee (278)
Csevegjünk! - Page 24 Vote_l10Csevegjünk! - Page 24 Voting10Csevegjünk! - Page 24 Vote_r10 
Lexy (269)
Csevegjünk! - Page 24 Vote_l10Csevegjünk! - Page 24 Voting10Csevegjünk! - Page 24 Vote_r10 
Leo (236)
Csevegjünk! - Page 24 Vote_l10Csevegjünk! - Page 24 Voting10Csevegjünk! - Page 24 Vote_r10 


Csevegjünk!

24 / 46 oldal Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 35 ... 46  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Csajszyh Vas. Okt. 05 2014, 13:36

Wan: Dee... =DD A nevekkel pedig nekem azért volt könnyű, mert a nagy részét csak angolba fordítottam át, viszont volt olyan, aminek nem volt nagyon angol megfelelője, meg azért, az én, meg a férfi főszereplő nevének is másnak kell lennie, így hát, válogattam egypárat az oldalon találhatóak közül. Az én történetbéli nevem Becca, a fiúé pedig Ronan lesz... =)) Amit még DeeDee linkelt, Elsie alaphaját... Nahm, én szinte pontosan úgy hordom a hajamat! =DD Bár azért én a történetben teljesen máshogyan fogok kinézni... =DD Egyébként kéne majd valahonnan szedni egy kis heget... Azt hiszem, hogy az arc bal oldalára, egy kis kavicsnyi nyomot, a szem alája... <33

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Wan Vas. Okt. 05 2014, 14:28

Jó lett a borítód Dorcsi! De legközelebb majd linket szúrj be, mert nekem nem volt egyértelmű, hogy hova kattintsak Csevegjünk! - Page 24 2513195574
Csajszyh! Az Elsi féle hajat én is levédetem. Te milyen színven fogod használni?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Csajszyh Vas. Okt. 05 2014, 18:10

Wan: Hát, mivel énnekem barna színű hajam van, természetesen azt fogom használni... =DD Bár igazából barnás-szőkés... =)) Amikor meg van mosva... xDD Most nagyon zsíros szegényke... xDD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Wan Vas. Okt. 05 2014, 19:03

Akkor megnyugodtam, az enyém a vörös! Rátettem a mancsom Csevegjünk! - Page 24 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Dorcsi45 Vas. Okt. 05 2014, 19:34

Rendben, Wan
Csajszyh: Hú, most így elképzeltem a simeket..... egész jó kis tale-t hozhatsz ki ebből a kis "szerelem-ből". ;)
[Nem tudom minek hívjam így most] Csevegjünk! - Page 24 3101058960

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Etti Hétf. Okt. 06 2014, 08:56

Dorcsi: Javaslom, a tale-eddel kapcsolatos hozzászólásokat az annak megfelelő topicba ("Beszélgessünk a tale készítésről...") írd. Valamint szeretném felhívni a figyelmedet rá, hogy ez nem Facebook chat, tehát kerüld, kérlek a halmozott írásjeleket. Három felkiáltójel is bőven elég.

Meg ez tulajdonképpen mindenkinek szól. Mivel van direkt külön tale-es topic, ne a "Csevegjünk!"-ben beszéljetek róla. Csevegjünk! - Page 24 3868612732 Ez azoknak a témáknak van fenntartva, aminek semmi köze se a Simshez, se a történetek írásához. Csevegjünk! - Page 24 3633238760

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Csajszyh Hétf. Okt. 06 2014, 16:25

Wan: =DD
Dorcsi: Igen, szerintem azt te nyugodtan hívhatod szerelemnek is... =DD És köszikehm! ^^
Etti: Elnézést - így, mindenki nevében is - . =$$ Gondoltam én erre, csak... xDD
Amúgy egy kisebb tény az én kis Drágaszágomról... =$$ Azt veszem észre, hogy egyszer csak valaki vizet pöcköl az én nyakamra, erre pedig hátrafordulok, és Őt találom én az én lelki szemeim előtt... =$$ Ő pedig ijedt arcot vágott, ugyanis másra akarta volna Ő rápöckölni a vizet... >< Csak az fáj, hogy ezek szerint én az Ő eszébe sem jutottam volna... >< Meg van nekem egy osztálytársam is - lány - , aki körül már vagy első osztály óta ugrálnak a fiúk, róla szól szinte az egész mindenség, izomgörcse is van neki aztán a lábában, sajnáltatja itten magát, aztán pedig a szünetben mondta, hogy elment ő sétálni, hogy beszélgessen valakivel, meg aztán egy másik valakivel; ha fáj a lába, akkor nem csak ülnie kéne?! Mindegy... Ráadásul a tanár is őt egy földre szállt angyalnak, egy kis hercegnőnek hiszi, pedig rengeteget csal, és ő így szerzi meg az ötösöket. Egyszer én sokat tanultam földrajzra, erre ő pedig a suliba bejön, azt mit csinál?! Lemásolja, hogy majd onnan lessen... Nagy munka... Szerintem a tavalyi földrajz ötöseinek a háromnegyedét kicsalta... És őróla ezt egy tanár sem tudja, mégis ő a mindenség... Meg hát... Azért a fiúkat, ugye, őket ez nem érdekli, de legalább nem csak őkörülötte, meg a kedvező testi adottságú lányok körül ugrálnának... Szerencsére van egy olyan fiú is az osztályban, aki azért nem gáz, és azért velünk is szokott lógni... =))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Wan Kedd Okt. 07 2014, 14:23

Csajszyh, ha jól látom, még midngi semmi haladás az ügyben... Hát ez ilyen. Azért sajnálom, de szívből remélem, hogy összejön

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Csajszyh Kedd Okt. 07 2014, 16:54

Wan: Hát, jahm... ._. Ma is nagyon közel ült az a lány és Bics(K)a egymáshoz, és szerintem a fiú pedig csak az okokat kereste, hogy fogdoshassa a lányt, szinte már majdnem a seggét fogta... Már kezd nekem elegem lenni ebből a fiúból... Mert, azért, ő... Eléggé egy bunkó, seggfej...

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Dorcsi45 Kedd Okt. 07 2014, 17:02

Rendben, elnézést Etti!! Csevegjünk! - Page 24 3101058960
Csajszyh:Tudod, mindig vannak ilyen lányok az osztályban ;)
Sajnos nálam is van egy "hasonló" osztálytársam Csevegjünk! - Page 24 2513195574 És most valamiért van egy olyan érzésem, hogy készülődik elvenni a legjobb barátnőmet de................................... nem tudja. xD Persze, vannak olyanok amikor teljesen "manipulálja" a barátnőm agyát, és így...... eltűnik az, akit ismertem. Csevegjünk! - Page 24 1910640592 De azért sikerült visszahozni a földre...... Csak.... mostanában egyre nehezebb ezt megtenni..... mármint, egyre inkább érzem a beszédén, a viselkedésén hogy..... hogy... mássá változik..... Mostanában nagyon próbálkozom ignorálni ezt a csajt, de ha a barátnőm odaengedni hozzánk, akkor nincs visszaút.... hehh..... Ja, most kérdezhetitek hogy én ezt honnan veszem, nos, onnan tudom ezt[!] mert már régebben történt velem ilyen. Egy barátnőmet egy olyasfajta lány ellopta.... őt már nem tudtam visszaszerezni.... Most is, próbálkozom hogy ez ne történjen meg velem újra. De ha megint megtörténik, akkor, lehet hogy a sorsom az, hogy egy gépmániás magányosfarkas legyek...... nyehhh. Nem hangzik túl jól.....
Nah, de lépjünk is tovább erről a korszakról[létszi], öhmmmm..... találjunk valami másik témát. Mondjuukk.... öhmm....
Valaki mondjon egyet azt majd arról beszélgessünk Csevegjünk! - Page 24 295755309 vagy ne.... Ahh, nekem mindegy, azt csináltok amit akartok! Csevegjünk! - Page 24 295755309

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Csajszyh Kedd Okt. 07 2014, 17:46

Dorcsi: Hát, akkor hajrá! ;))
Oké, akkor mostantól mi beszélgessünk a két lábon járó kecskékről! *-*

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Wan Kedd Okt. 07 2014, 17:58

Az érdekes témaxD
Na, beszéljünk másról.
Milyen napotok volt?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Dorcsi45 Kedd Okt. 07 2014, 18:27

Hát, jóü kis doga nap volt, volt doga matekból,természetismeretből, és töriből, és ofőn meg beszélgettünk az aradi vértanúkról..... Nyeh, nem volt sok minden.... xD veled?

[U.I.: Hmm.... érdekes téma Csajszyh.... xDD]

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Ryan Kedd Okt. 07 2014, 18:32

Csajszyh: Ismerős érzés... Én ezért vagyok inkább gépfüggő... Csevegjünk! - Page 24 2579833252 Az nem csinál ilyeneket. Csevegjünk! - Page 24 1585566538

Milyen napotok volt?

Köszönöm kérdésed, nagyon jó. Szokásos pihent agyúságom viszont ma este is jelentkezett: http://kepfeltoltes.hu/141007/Wan-Nincs_www.kepfeltoltes.hu_.png Csevegjünk! - Page 24 3472456676

No comment...

Ma az angol órán, megkérdezte a tanár (persze mindezt angolul), hogy mit jelentenek a magyar zászló színei. Szépen kielemeztük neki, mire így szól: "Jó ötletek, de teljesen téves. A zöld és a fehér azt jelenti, hogy itt mindenki fradista, a piros pedig még a kommunizmusból származik."
Na mondom... Mára kikészültem. Csevegjünk! - Page 24 295755309

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Dorcsi45 Kedd Okt. 07 2014, 18:54

martin: ahhhh..... favicc..... xDD
az én osztálytársaim még nem elég prok ahhoz, hogy angolul beszélgessünk,[Persze, én már elég pro vagyok hehe]
ezért, minden-egyes-órán, meg kell beszélnünk mindent, amit mond angolul a tanár.... grahhhhh.....

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Ryan Kedd Okt. 07 2014, 19:33

Dorcsi: Előző osztályomban csak én tudtam angolul, a tanár meg nem volt hajlandó magyarul beszélni... Folyamatábra nélkül is kikövetkeztethető, hogy "S így lettem én tolmács"!

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Dorcsi45 Kedd Okt. 07 2014, 19:52

loool xDD

Nem tudom, mi annyira nehéz az angolban. Az zavar hogy az osztálytársaim leginkább hogy ilyen könnyű kis szavakat nem tudnak leírni, például a camel-t,[teve] és, így röpikből, meg témazárókból írják a hármas dogákat...... Jó, értem nem könnyű mindenkinek, de, akkor   is, olyan könnyű dolgokat rontanak el, hogy mostanában a tanár ötször felmondat velünk egy szót..... nyehh.[az a vicc, hogy én már annyira hozzá szoktam az angolhoz, hogy szinte mindent angolul nézek, és nem jut eszembe némelykor egy-két magyar szó xDD Ez baj? xD]

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Ryan Kedd Okt. 07 2014, 19:59

Dorcsi: Nem baj. Én például arra figyeltem fel, hogy már angolul gondolkodom! Csevegjünk! - Page 24 295755309

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Dorcsi45 Kedd Okt. 07 2014, 20:19

xDDDDDD
az lol. xDD
Én azt még nem tettem meg..... xDDD
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, mi az iten xDD
Nah, akkor nem csak én lettem fél angol fél magyar ember... xD

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Csajszyh Szer. Okt. 08 2014, 16:36

Wan: Ugyee? =33
Dorcsi: =33
Martin: Az a kép! xDD
Igazából, amióta elment a legjobb angolos az osztályból, én át is vettem neki azt a helyét... =33 Én nagyon szeretem az angolt, a szabályokat is értem, meg minden. =)) Az én hetedikes ellenőrzőmben hát van vagy háromnegyed oldalnyi ötösöm is belőle... =DD ^^ <33 Csak az a baj, hogy én azért szörnyen hülyén ejtem ki hát benne azokat a szavakat... xDD
Nekem már rohadtul elegem van ebből a Bics(K)a gyerekből... Már a becenevét sem használjuk aztán mi. A valódi neve a Csabi lenne, és ha a zárójelben olvasható betű nélkül kiejtjük sokszor azt, akkor kijön belőle az ő neve. A zárójelbe pedig totálisan véletlenül került bele az én nevem kezdőbetűje.
Ráadásul még ő mert sértegetni engemet! Állandóan szemét ő az egyik rokonával, pedig neki meghalt az egyik rokona! Hogy lehet-e valaki ennyire érzéketlen barom?! Bár, valószínűleg ő ezt nem tudta... Legalább a padtársam - fiú, aki magától akart ide, mellém ülni, de gondolom, hogy csak azért, hogy leleshessem róla pár cuccot - , megengedi, hogy firkálgathassak a kezére. Még mindig meg van rajta az én tegnapi, béna unikornisom... xDD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 24 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

24 / 46 oldal Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 35 ... 46  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.