Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

25 / 41 oldal Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Csüt. Jún. 04 2015, 22:06

Dodika: Wow, nagyon tetszenek a képek. A második a kedvencem! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Csüt. Jún. 04 2015, 22:18

Gabett: örülök hogy tetszenek ^^ nekem is az az egyik kedvencem.

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by CSNG7 Pént. Jún. 05 2015, 08:54

Igen, tudok róla xd (de ezt már megbeszéltük, nem? xd)

CSNG7

Járatos csevegő
Járatos csevegő
CSNG7


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 76
Tartózkodási hely : Central City

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Pént. Jún. 05 2015, 18:32

Örülök Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 kezdtem azt hinni hogy talán nem... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 4216510677

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Jún. 06 2015, 14:19

Hű, nem semmi pörgés van itt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Gabett: Megnéztem a blogodon a képeket és a részletet. Igazán jól sikerültek. Várom az elkészűlt mini tale-t. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960
A HP fanfiction is érdekelne. Huh, szakáll és haj Siriusnak? Így hirtelen ezeket tudnám ajánlani, bár nem tökéletes, de azért lesd meg, hátha: http://omegassims3stuff.blogspot.com/2011/12/medieval-stache-and-beard-wstubble.html
http://modthesims.info/d/434421

CSNG7: Jók lettek a képek. Sok sikert a tale-ezéshez. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

_Dodika_: A te képeid is jól sikerültek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

Sookie: Wow, nagyon tetszik az ajánlód  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 2485850408 Nagyon-nagyon várom már hogy megjelenjen. A főszereplők is nagyon szimpatikusak így elsőre és a részlet is nagyon tetszik  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960
Amikor írtad régebben egy hozzászólásban az oldalon, hogy mini tale-en dolgozol, de az illusztrálást nem te csinálod, én azonnal DeeDee-re gondoltam, mint látom nem tévedtem.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Szomb. Jún. 06 2015, 17:33

Lexy: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3868612732

És lenne egy kérdésem is: Hogyan forgattok? Össze-vissza, vagy sorban haladtok?

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by CSNG7 Szomb. Jún. 06 2015, 20:28

Hogyan forgattok? Össze-vissza, vagy sorban haladtok?
Mikorhogy, viszonylagosan sorban, mert úgy kb ahogy halad a történet, úgy forgatok, nem a jelentek sorrendjében.

Lexy: Köszi, most visszatértem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960  (de az előző talemet még mindig temetem :'()

CSNG7

Járatos csevegő
Járatos csevegő
CSNG7


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 76
Tartózkodási hely : Central City

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Jún. 06 2015, 21:13

Hogyan forgattok? Össze-vissza, vagy sorban haladtok?


Hát én van mikor a nehezebb jeleneteket a végére hagyom, aztán azzal is megküzdök valahogy, vagy eltűnődöm, hogyan lehetne egyszerűbben megoldani a feladatot.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szomb. Jún. 06 2015, 21:26

Dodika: Gyönyörű képek. A második és az ötödik a kedvenceim Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960

Hogyan forgattok? Össze-vissza, vagy sorban haladtok? Én először a könnyebben leforgatható jeleneteket csinálom meg, a nehezebeket hagyom a végére

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Jún. 07 2015, 13:58

Hogyan forgattok? Össze-vissza, vagy sorban haladtok?
Kronologikusan. Tehát ha van visszaemlékezés, akkor azt először, aztán a többit. Meg ami egybetartozik azt is egyszerre, pl a Jelzőfényben azokat az "álom" jeleneteket nyilván egyszerre forgattam. Igyekszem mindig úgy, hogy a legkevesebben kelljen babrálni a simek kinézetével Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309
Ilyet, hogy egyszerűbb jelenet meg nehezebb jelenet, már nem is figyelem, csak jelenet van. Mert eskü néha az egyszerűbbnek tűnő jelenetek a legnehezebbek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 2579833252

Lexy: Heh, ilyen egyértelmű volt? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 2822276435

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Jún. 07 2015, 16:08

Hogyan forgattok? Össze-vissza, vagy sorban haladtok?
Én eddig igyekszem nem össze-vissza forgatni, mert abból csak a kavarodás van. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 De van úgy, hogy visszanézve a régi képek már nem tetszenek és újraveszem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

DeeDee: Igen, ilyen egyértelmű volt. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 2822276435 Meglepődtem volna, ha nem te vagy az illusztrátor. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Jún. 07 2015, 16:39

Hogyan forgattok? Össze-vissza, vagy sorban haladtok?
A könnyebb rendszerezés miatt igyekszem fejezetenként haladni, de egy fejezeten belül már ahogy logikus. Először az egyik helyszínen mindent, aztán a másikon és így tovább.

Lexy: Köszi. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 Örülök, hogy tetszett. Hát a nyáron szerintem meg tud jelenni majd. Remélem majd akkor is tetszeni fog, amikor egészben olvashatod.
Nem Te vagy amúgy az egyetlen, aki DeeDee-re gondolt. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Vas. Jún. 07 2015, 23:39

Rikardo: köszönöm ^^ igyekszem.

Köszönöm a válaszokat!
Ezek szerint csak én haladok össze-vissza ><

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Jún. 16 2015, 20:50

Anna Orsolya: Olvastam az ajánlódat, érdekesen hangzik. És a részlet és képek is tetszenek. Kíváncsian várom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 Már be is küldted?

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Jún. 16 2015, 23:23

Hogyan forgattok? Össze-vissza, vagy sorban haladtok?
Én általában sorban, de volt, hogy pár képért vissza kellett mennem az előző helyszínre.

Lexy:
Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 Igen, ma küldtem be. Nagyjából tegnap fejeztem be, de ma még átolvastam, 1-2 helyen belejavítottam, és elküldtem.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Szer. Jún. 17 2015, 14:34

Újabb pár hónap, amikor nem volt időm se forgatni, se írni, de még játszani se. De szerencsére itt a szünet, úgyhogy mindhármat bepótolom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 Bár most ihletem nincs túl sok, de reményeim szerint az majd jön...

Hogyan forgattok? Össze-vissza, vagy sorban haladtok?

Sorban. Veszek egy szövegrészt, és ahhoz próbálok képet összehozni. Ez így viszonylag jól működik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 .

Sookie: Nagyon tetszik az ajánlód, remélem minél hamarabb olvashatjuk majd, a már régebben beharangozott tale-lel együtt. ^^

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szer. Jún. 17 2015, 20:08

Lilu: Köszi, örülök, hogy tetszett. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 Én is remélem, hogy mind a kettőt olvashatjátok majd, még az idén. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3868612732

Anna Orsolya: Remélem mihamarabb felkerül majd, mert szívesen olvasnám már. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Hoztam egy rövid részletet a Vérvörös gyémántból. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3868612732
"- Hol volt múlt éjjel kettő… - kérdezte újra a férfi, majd egy kopogás szakította félbe. A kihallgató szoba ajtaján egy nő nézett be.
- Monroe nyomozó? – szólalt meg. – Megjött az eredmény a laborból – mondta, majd miután a férfi bólintott, bezárta az ajtót.
- Nyomozó? – kérdezte Amanda magasba vont szemöldökkel, majd közelebb hajolt a vele szemben ülőhöz. – Milyen szexi. Én is hívhatlak így?
- Nem…
- Amikor utoljára találkoztunk, még csak egyszerű kis rendőr voltál.
- Ahhoz mégis voltam elég okos, hogy elkapjalak – vágta rá Evan.
- Édes, hogy ezt hiszed – nevetett fel a nő, és kacaja betöltötte az egész szobát. - Csak az a baj, hogy nem én tettem… Monroe nyomozó."

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szer. Jún. 17 2015, 21:27

Lilu: Sok sikert a tale-ezéshez! Biztosan jön majd az a fránya ihlet is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Sookie: Ez a részlet, olyan "olvasni akarom tovább, de most azonnal" ! Mondd, hogy már nem kell rá sokat várni, kérlek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3376965453

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szer. Jún. 17 2015, 23:40

Sookie: Köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 (Nem kell sokat várni, július 3- án megjelenik)
Én is olvastam az ajánlódat, nagyon tetszik, meg a mostani részleted is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3101058960 Már várom. Érzem, hogy te és DeeDee is jó munkát végeztek.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Csüt. Jún. 18 2015, 10:50

Lexy, ennek örülök! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309 Hát úgy áll most a folyamat, hogy megy a forgatás. Négy rész van összesen, és mindegyikből van már meg jelenet képeken. Van amelyik már teljesen készen is van. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 3868612732 Viszont azt nem tudom, hogy pontosan mikor lesz majd készen. A nyár az tuti. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Anna Orsolya: Okés, július 3, igyekszem megjegyezni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309
Köszönjük ^^ Örülök, hogy Neked is tetszik eddig, remélem majd ha kész lesz teljesen is hasonlóan érzel majd. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 25 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

25 / 41 oldal Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.