Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

30 / 41 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Okt. 04 2015, 13:05

Nita: Örülök, hogy várod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Hát remélem, hogy nem fogsz majd csalódni, igyekszek jól megírni. Köszi, hogy írtál Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1484171175

DeeDee: Jaj, ezen jót nevettem. :ikszdé: Örülök, hogy várod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 Köszi a komit!

Sookie: Köszi, remélem, a végleges változat is elnyeri majd a tetszésedet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 És igen, Dorian még mindig Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3199574888 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 4216510677 Edi meg Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 2822276435 hát majd kiderül, hogy került újra képbe Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 A borító tényleg jó lett, hála neked, köszi még egyszer Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Vas. Okt. 04 2015, 13:53

Húha Lexy, hozzám csak most jutott el az ajánlód, de nagyon felcsillant a szemem már mielőtt a képeket láttam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 2485850408 Utána meg főleg...

Az Edi a rács mögött képhez van egy elképzelésem, de majd kiderül, hogy úgy lesz-e. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Dettyke Csüt. Okt. 08 2015, 12:35

Oké... Ez most egy fura kérdés, kérés, érdeklődés lesz a részemről, és még egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ezt akarom, de azért felmérem a helyzetet, aztán meglátjuk, mi lesz... Szóval. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Van nekem egy történetem... ami jelenleg 26 részes, de lehet, hogy az ellenőrzés során megnyirbálom egy kicsit, és akkor ez kitolódik 28-ra. Nagyon sok karakter (egy részük elkészítve), még annál is több helyszín (szintén akad egy-kettő), plusz egy folyton elégedetlen író, aki (talán) illusztrátort keres. Igen, ez lennék én. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Sajnos még nincs lehetőségem lecserélni nyolc éve hűen szolgáló, ám igencsak gyengélkedő állapotban lévő laptopomat, viszont majd' megesz a fene, hogy ott porosodik a sztori képek nélkül. Ezért arra gondoltam, hogy összeállnék valakivel, ha akad köztetek egy Sims 2-t kívül-belül ismerő, bátor jelentkező. Vagy ha Sims 3-ban képes megszerkeszteni az általam megálmodott karaktereket, tőlem az is lehet. Hát egyelőre ennyi lenne nagyvonalakban, az esetleges érdeklődőknek majd azért bővebb infóval fogok szolgálni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Thea Szer. Okt. 14 2015, 19:22

Jajj én úgy remélem, hogy valaki beszáll Detty mellé illusztrálni! Olyan kíváncsi lennék arra a történetre! Sajnos én a saját dolgaim fotózgatására is alig tudom rávenni magam, annyira macerás.. az a legnehezebb része a tale készítésnek.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1262508976  Ha már itt tartunk, szerintem nem lenne rossz ötlet megosztani azt a bizonyos részletet, nem csak az illusztrátorok, hanem a kíváncsiskodók kedvéért is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3868612732

Thea

Admin
Thea


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 124
STA döntős Tehetséges tanácsadó 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Dettyke Szer. Okt. 14 2015, 21:30

Köszi, Thea! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 Egyébként abszolút megértem, hogy nem tolonganak a jelentkezők. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Azért nem kis munkáról van szó, meg ugye a többség saját történeten dolgozik, nem annyira férne bele az idejükbe. Szóval nincs harag, nem kell komolyan venni a tweetemet, csak bolondozok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Azért holnap lehet, hogy összeállítok egy ajánlót, hátha... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1585566538

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Kedd Okt. 20 2015, 17:06

Thea, jaj, nagyon kíváncsi lettem a készülő munkádra Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 Nem vagyok nagy sci-fi rajongó, de ez kifejezetten érdekesnek tűnik, a képek pedig annyira szép részletesek. Remélem, sikerül tartanod a határidőt, és mielőbb olvashatjuk! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 2485850408 Ugye, néha kapunk egy-két plusz képet, részletet a fórumba? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Kedd Okt. 20 2015, 18:59

Dettyke: Bevallom egy ideje már kevésbé élvezem a tipikusan családi történeteket, de tetszettek a megosztott részletek, úgyhogy remélem lesz jelentkeződ, mert kíváncsi vagyok, mit hozol ki belőle. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3868612732

Thea: Hú, sci-fi... Ez egy olyan téma, ami vagy megfog, de akkor nagyon, vagy alapból nem jön be. Nálad inkább az első lehetőség áll fent, mert eléggé felkeltetted a kíváncsiságom. Úgyhogy hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3868612732
(Ezt amúgy valaki másnak is üzenem!!!!! Aki megosztott velem valamit, és ha olvassa, remélem érti is a "rejtett" üzim. xD)

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Okt. 20 2015, 20:03

Dettyke: Tetszenek a megosztott részletek, remélem, lesz bátor jelentkeződ, mert én is kíváncsian várom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3868612732

Thea: Már vártam, hogy kapjunk egy kis betekintést a készülő történetedbe, szóval örülök az ajánlónak nagyon. A sci-fi-vel én is úgy vagyok, mint Sookie, de úgy érzem, ez a sci-fi kedvemre való lesz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Jaj, és Sims 3 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3199574888 nagyon szépek a simjeid Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 Bátran ossz majd meg infókat képeket, bármit Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Kedd Okt. 20 2015, 21:15

Thea: Kész, megvettél kilóra! Ez valami fantasztikusan hangzik, remélem, tudod tartani a kitűzött célt! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 2485850408

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Thea Kedd Okt. 20 2015, 23:55

Köszönöm, lányok, nagyon kedvesek vagyok! Igyekszem haladni az írással, és úgysem tudom megállni, hogy ne hozzak néha új híreket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Tudom, hogy sci-fin felül rengeteg mindenen lehet bukni, és nagyon könnyen lehet klisés az ember, de bízom benne, hogy azért élvezhető lesz a történet! A karakterek pedig a "gyermekeim", örülök minden dicséretnek, ami a külső/belső tulajdonságaikat illeti, elsősorban őket szeretném szerethetővé tenni, hiszen ők viszik a hátukon az eseményeket. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3868612732 Köszönöm a bizalmat, remélem sikerül majd az elvárásoknak megfelelnem! Ennek örömére ideje belecsapni a folytatásba.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1262508976

Dettyke: Nekem is nagyon tetszenek a részleteid! Én bármilyen történetet szívesen olvasok, ami karakterközpontú, és a te történeted ilyennek tűnik, úgyhogy igazán horogra akadhatna egy illusztrátor vagy egy új gép számodra! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3868612732

Thea

Admin
Thea


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 124
STA döntős Tehetséges tanácsadó 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szer. Okt. 21 2015, 08:48

Thea: Az ajánlód alapján a tale-ed nem csak sci-fi hanem krimi is - sőt elsősorban az. Engem mimndenestre nagyon megfogott Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960
Egyébként sz'tem egy "apokalipszist" az elmaradott régiók jobban átvészelnek, mint a fejlettek, lévén h az utóbbiak a célpont. Persze ott is maradnak túlélők pl a bunkerek mélyén, h aztán ott folytasák ahol az elődeik abahagyták. Amit leírtál sajnos nagyon is jelemző a fajunra...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Okt. 22 2015, 19:04

Det: A többiekhez hasonlóan remélem, hogy előbb-utóbb találsz illusztrátort Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

Thea: Nem vagyok egy nagy sci-fi rajongó/szakértő, de a jó történetűeket szeretem (meg tale kategóriában amúgyis mindenevő vagyok). Érdekesnek tűnik az alapsztori, és tetszenek a szereplők is, kíváncsian várom a történetedet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Thea Hétf. Okt. 26 2015, 12:07

Rikardo: Örülök, hogy tetszik az alaptémám, remélem nem csalódsz benne, ha elkészül Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309  Igazad van, egy háború elsősorban ott dúl, ahol a legnagyobb pusztításra képes. Egy-egy nagyobb kataklizma középkori szintre vetheti vissza a társadalmat, de mindig lesznek olyan emberek, akik magukhoz ragadják a megmaradt javakat, hogy uralkodhassanak a többiek felett. Bármilyen korban vagy alternatív valóságban is játszódjon egy történet, az emberi természet sosem változik. Viszont bármennyit is romboljon a nagyravágyás és agyafúrtság, az emberiség a felemelkedését és túlélését is ennek köszönheti. Bonyolult lények vagyunk mi, emberek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

DeeDee: Én is nagyon kíváncsian várom, kellemesen vagy kellemetlenül csalódsz-e majd végül a történetemben. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3868612732  Valamiért a sci-fi nem túl népszerű műfaj, ami valószínűleg a filmekben és könyvekben többnyire elég silány felhozatalnak köszönhető. A mai írók pedig azt látva, hogy igény lenne rá (legalábbis részemről Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960), és milyen fércművek aratnak nagy sikereket (bár ez nem csak sci-fire jellemző..), joggal gondolhatják (mint ahogyan én is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 4216510677 ), hogy olyat ők is tudnak alkotni minden tudás vagy tehetség nélkül, és igazuk is van.. Nagyon ritka azonban az, hogy egy regény/film ne csak zsáneren belül legyen kiemelkedő, hanem összességében a helyén legyen benne minden. A fenti kisregénnyel arra próbáltam utalni, megértem mindenki ellenérzéseit a sci-fivel kapcsolatban, és tulajdonképpen még örülök is neki, mert a túlzott elvárások esetén egy jól sikerült írás után is hiányérzet marad az emberben. Úgyhogy köszönöm a pozitív hozzászólásodat, igyekszem értékelhetőt alkotni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

Thea

Admin
Thea


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 124
STA döntős Tehetséges tanácsadó 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Dettyke Hétf. Okt. 26 2015, 15:57

Thea: Én már a Hétköznapi történetet is iszonyúan élveztem, de ez az ajánló alapján valami elképesztően jónak ígérkezik. (Pláne, hogy most fejeztem be 9 évadnyi X-Akták darát és jöhet minden, ami földönkívüli. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 291600845). Remélem, sikerül tartanod a tervedet, és hamarosan (fél éven belül) olvashatjuk. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Ha a beküldés pillanatában éppen nem lesz aktuálisan futó tale-em, akkor számíts rá, hogy én fogok visszaírni Neked. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 2822276435

Örülök, hogy tetszenek a részletek. Régóta szerettem volna már egy „lelkisebb” történetet, ami kifejezetten a karakterekkel, illetve az emberek egymáshoz fűződő viszonyával foglalkozik. Egyetlen konfliktus köré épül egyébként a cselekmény, és szerintem érdekes látni, ki hogyan áll hozzá. Na de én elfogult vagyok, mert kb. a fél életem benne van, szóval majd Ti megmondjátok. Még nem csináltam ilyet, úgyhogy nem is igazán tudom, hogy sikerült-e vele elérnem a célom. Ha úgy vélekedtek majd, hogy maradjak az akciódrámánál, akkor valószínűleg szót fogok fogadni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 291600845

Gabett: Mostanában nagyon rákattantam az érzelem alapú történetekre, úgyhogy én nagyon vevő vagyok a Boldogságodra. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

Sookie: Köszönöm, de nem kell félned. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Ryan FBI-ügynök, úgyhogy talán mégse lesz olyan tipikus családi sztori. Tény, hogy nem a munkájához kapcsolódik a történet főszála, azonban az sem elhanyagolható, hogy szövetségi ügynök. Lesznek azért izgalmas jeleneket. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

Lexy: Köszönöm. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 Eddig egy bátor jelentkező akadt, akinek ezúton is hálás vagyok az érdeklődéséért, de sajnos nem fogunk tudni együttműködni, és mostantól már nem is keresek társat. Majd valahogy megoldom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

DeeDee: Köszönöm a jókívánságot, de sajnos nem fog összejönni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 Mindenesetre nem adom fel, találok megoldást.

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Kedd Okt. 27 2015, 13:42

Miközben azon tűnődöm, miként is oldjam meg a jeleneteit, Morella, a démonok fekete királynője velem mit sem törődve horgászni megy, végül egy bronz pedálmedállal gazdagodik..

http://psharing.com/pic.php?id=841817&mode18o=set

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Csüt. Okt. 29 2015, 12:04

Dettyke: Jaj, de örülök, remélem, már nem kell sokat várni rá! Tegnap hazaértünk a családi őszölésből, szóval ma szeretném elkezdeni a forgatást! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960
Lee: Végül is, mindenkinek kell egy hobbi, nem lehet nonstop csak gonosz terveget szövögetni és/vagy véghezvinni! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Kedd Nov. 24 2015, 18:00

Ostoba kérdésnek tűnhet de mégis felteszem azoknak akik készülnek a havas pályázatra: A szomszédságban ahol forgattok, folyamatosan tél van, vagy egy-egy adott háznál megvárjátok a telet? Én mire elcsípném azt a bizonyos első havat, (gyorsan még kiteszem ezt-azt, amazt) már egy tonna hó leesett.

Azt hiszem én a "Mikor leesett egy tonna hó" pályázatra készülök..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Csüt. Nov. 26 2015, 13:30

Mikor leesett egy tonna hó xDD Én sajnos hetek óta nem jártam gyakorlatilag otthon, forgatni viszont csak ott tudok, szóval sajnos (hiába van meg a történet maga) idén nem tudok indulni a pályázaton... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1910640592 De nagyon kíváncsi vagyok a történetedre!^^ Nincs a 2-ben is valami időjárás-szabályozó, mint a 3-ban?

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Nov. 26 2015, 18:33

Lee: Kaki az oldal, ezért nem tudok rajta direkt linkelni, de oda kell menni, hogy Sims 2/Objects/Other Objects/Seasons and Weather controller. Ezzel lehet havat csinálni (meg esőt, meg resetelni is lehet az időjárást) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309
http://simwardrobe.com/

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by CSNG7 Csüt. Nov. 26 2015, 22:38

A szomszédságban ahol forgattok, folyamatosan tél van, vagy egy-egy adott háznál megvárjátok a telet?

Én beálítottam úgy, hogy csak tél legyen xd Mondjuk én csak képet készítek, de hát persze hogy kellett kreálnom rá egy külön családot (amiben egyébként annyira szép lett a csaj *-*). Még nem tudom, novellát írok-e Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1349755223

CSNG7

Járatos csevegő
Járatos csevegő
CSNG7


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 76
Tartózkodási hely : Central City

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

30 / 41 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.