Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

34 / 41 oldal Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ri Csüt. Márc. 10 2016, 22:52

Lonely: wow Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 2485850408 azt kell, hogy mondjam, nekem borzasztóan tetszik a stílusod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3199574888 tény, ami tény, nem egy estimese, de részemről én nagyon kíváncsi lennék rá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309

Ri

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ri


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 15
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Pént. Márc. 11 2016, 10:59

Lonely: Nehogy kivedd! Nagyon szépen fogalmazol és ez a naturalisztikus leírás a 16-os korhatárba abszolút besorolható. Maradhat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960 Kíváncsian várjuk a munkádat.

Lexy: Megy a szorítás, hogy oldódjon meg mielőbb a probléma. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 1910640592

És ha már írtam... Thea a Csevegőben felvetett egy ötletet, akár tetszik, és támogatjátok, akár nem, kérjük, jelezzétek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 800283558

http://simstales.weebly.com/friss/csevego

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szomb. Márc. 12 2016, 17:28

Lonely: Osztom Etti véleményét: ez bent kell hogy legyen a történetben!

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ri Vas. Márc. 13 2016, 20:38

Nemrég csináltam egy kis próbaforgatást a határátkelős fantasy (egyelőre eléggé cím nélküli) tale-mhez, és most próbálgattam kicsit a képszerkesztői tudásomat, mert igencsak kijöttem a gyakorlatból Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 4216510677 (már ha mondhatjuk gyakorlatnak egyáltalán, amim volt... xD) Úgyhogy hoztam pár képet, kicsi az esélye, hogy bármelyik is konkrétan benne lesz a tale-ben, de...valami ilyesmire lehet majd számítani Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 1585566538

a szerencsétlen határőrök (név szerint Genevieve, Heiner, és a "főnökük", Ivanna):
http://kepfeltoltes.hu/160313/ehhh_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/160313/werr2_www.kepfeltoltes.hu_.png

+ még egy illető, akinek egyelőre nem biztos a neve:
http://kepfeltoltes.hu/160313/wert3_lathato_verzio2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Egyelőre ennyi, remélhetőleg a szereplők külseje már nem fog változni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3162269578

Ri

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ri


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 15
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Márc. 13 2016, 21:35

De gyönyörű képek, Ri! Hajrá, hajrá!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by lonely Vas. Márc. 13 2016, 22:02

Ri: Lenyűgöző a kép :surprised
Nagyon tetszik maga a hangulata, szinte magáért beszél Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960 Csak így tovább!
Nekem valamiért nem küldte el a az elővv leírtakat, és most mivel a fáradtság nyert, inkább holnap megírom.
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok, sokat segíttettetek ezzel, mivel így jó pár rész megmaradhat az eredeti formában Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960

lonely

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
lonely


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 5

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Hétf. Márc. 14 2016, 23:43

Loney: Nagyon tetszik a stílus, én már most kíváncsi vagyok a sztorira. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309

Ri: Elképesztő hangulata van a képeidnek, és a tale is nagyon izgalmasan hangzik.


Gondoltam én is megosztok néhány képet a még mindig 'Teknősös tale'-re hallgató talemből (már lázasan gondolkodok egy rendes címen, de semmi jó nem jutott még eszembe):

Ő egy mellékszereplő, aki valamilyen rejtélyes módon egyre jóképűbb lesz minden alkalommal, mikor belépek a játékba:
https://i.imgur.com/NH4nnHH.jpg

Ők már kicsit fontosabb szereplők, a bal oldali Pitch, a jobb oldali pedig Den
https://i.imgur.com/AkcDqD1.jpg

Ez pedig egy rendes kép a taleből
https://i.imgur.com/TwVrOu1.jpg

És gondoltam egy rövid kis részletet is megosztok:
- Mi lesz, ha elkapnak? Megölnek? – Griffard hangja visszhangzott a fejemben.
- Rosszabb. Bár igazából nem is tudom. Néhány éve volt egy srác, akinek rejtélyes módon sikerült kijutnia az intézetből. Néhány héttel később viszont megtalálták és visszahozták. A teremben, ahová vitték nem voltak biztonsági kamerák, ezért nem tudom mit csináltak vele, de amikor néhány nappal újra láttam… az ijesztő volt.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Kedd Márc. 15 2016, 10:09

lonely: Nekem nagyon tetszik a részlet, és kíváncsivá tettél a sztorival kapcsolatban, hogy ez hogy jön meg mint jön, érted Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 4216510677

Ri: Jók a képek, habár gondolom nem két perc egy ilyet összeszerkeszteni, szóval én tuti nem tudnám részenként 20-30 képpel ezt megcsinálni, de neked hajrá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960

Romena: Még mindig érdekesek a szereplőid, látszik, hogy mindenki egyéniség, és a részlet is szuper (habár elég rövidke) Szóval várom már a sztoridat, remélem jól haladsz a munkálatokkal Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309 (Griffardnak van köze Griffonhoz, vagy csak ez jött? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Kedd Márc. 15 2016, 12:55

DeeDee: Köszi szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960 Griffardnak csak annyi köze van Griffonhoz, mint a vajnak a margarinhoz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309 Bár valóban azért lett ez a neve, mert hasonlít a kettő.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ri Szer. Márc. 16 2016, 17:53

Lee, Lonely: köszönöm ^^

Romena: köszi, örülök, ha tetszik ^^ a te képeid is tök jók, és nagyon bejönnek ezek a nevek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309 érdekesnek tűnik a sztori Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309

DeeDee: köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960 nem két perc, az biztos, de nem adom fel, ha már egyszer így képzeltem el, tudom, mire vállalkozok, de remélem, a végén majd úgy fogom érezni, hogy megérte Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 4216510677

Ri

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ri


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 15
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Csüt. Márc. 17 2016, 13:39

Megint egy Nita.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 2822276435 Olyan jó látni a készülő munkákat, sok sikert mindenkinek!

Thea: gyönyörűek a simjeid, gratulálok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309 Örülök, ha készülget a történeted, már nagyon kíváncsi vagyok rá, hajrá!

Lexy: ó, szurklok, hogy mielőbb elháruljon az akadály  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 1910640592 Kísértő múlt 2-t akarok az oldalon látni, mielőbb!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3199574888

AnatidaephobiaCookie: tényleg alaposan megváltozott Leeroy  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309 Jó munkát!

Lonely: azta, szerintem is nagyon hatásos lett a részlet, mindenképp hagyd benne. Tetszik, ahogy fogalmazol.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3868612732

Ri: wow, nagyon látványosak és hangulatosak a képek, mintha nem is Simsszel készültek volna. Nem kis munka lehet, kíváncsi leszek a végeredményre  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3868612732

Romena: jaj, örülök, hogy halad a teknősös tale! Nagyon tetszenek a képek. A részlet is érdekes lett, különleges alkotásnak ígérkezik a történet. Griffard (a névről én is Griffonra asszociáltam) külsőre Aimanra emlékeztet, gyönyörű lett.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Csüt. Márc. 17 2016, 19:10

Borzasztóan tetszenek a képeid, Ri, olyannyira jól és szépen meg vannak szerkesztve, hogy nem is lehet rájuk panasz. Nekem nagyon bejönnek az ilyen sötét képek, várom a történetedet.
Romena: a részlet is, a képek is felkeltették az érdeklődésemet a történeteddel kapcsolatban. Kíváncsian várom, annak ellenére, hogy az efféle időutazós történeteket nem igazán szeretem.

Az utóbbi napokban elkezdtem a nagyobb előkészületeket a történetem illusztrálásához, már az épületek nagy része, fontosabb része megvan, viszont még pár szereplő várat magára. Azonban a két főszereplőről készítettem egyfajta... "promóképet":
Gregory
Nicolas

Remélem, sikerül a tervek szerint haladnom, és nem fog semmiféle "technika ördöge" az utamba állni, és nyárra elkészülök a történetemmel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3868612732

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Pént. Márc. 18 2016, 10:34

Sziasztok! Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy ha valaki tud jó háborús várost, vagy kellékeket (Sims3) az küldjön nekem linket vagy priviben, vagy itt (vagy a sims 3 letöltések részbe). Hálás lennék érte. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3868612732

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Pént. Márc. 18 2016, 10:45

[quote="Nittaa#"]Sziasztok! Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy ha valaki tud jó háborús várost, vagy kellékeket (Sims3) az küldjön nekem linket vagy priviben, vagy itt (vagy a sims 3 letöltések részbe). Hálás lennék érte. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3868612732[/

Debug módban azt hiszem vannak ilyen meteorit lyukak, meg hasonlók, azt használhatod a város kidekorálására.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Pént. Márc. 18 2016, 21:24

Teljes háborús rombolást nem tudok velük elérni, de köszönöm. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3868612732

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ri Szomb. Márc. 19 2016, 19:30

Nita90: köszi szépen ^^

juhaszgaga: köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960 igyekszem vele, ahogy tudok xD a te képeid is nagyon szépek lettek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960

Ri

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ri


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 15
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Ápr. 02 2016, 22:00

Nittaa# Ha jól emlékszem, mintha az Álomállásokban lett volna rossz állapotban levő épület, de nem vagyok benne biztos. Mondjuk Twinbrook ködös fele elég kihalt, nem tudom, mennyire felel meg. Meg egyszer valakik elkészítették Sunset Valley poszt-apokaliptikus változatát, ott talán lennének jó cuccok, épületek, dekorációk.

Azt hiszem, hamarosan öngyilkos leszek... Én is nekiálltam egy mini tale-nek (hogy mini tale, vagy nagy tale lesz-e, még változhat, de szerintem marad mini), de a legnehezebb mindig elkezdeni a művet. Egyszer, még hónapokkal ezelőtt elkezdtem írni E/1-ben, azóta töröltem, újrakezdtem E/3- ban, és azt is javítgattam. Most jöttem rá, hogy az egészet újra kell kezdenem az elejéről, mert még mindig nem jó. 6-8 bekezdést törölhettem ki :ikszdé: Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 2235520053 Nem baj, majd most újra nekiállok. Azért olyan nehéz, mert pontosan be kell lőni, hogy ki mennyi idős legyen (fontos szerepe van az iskolának), meg mi mennyi idővel ezelőtt történt, stb., de most már azt hiszem, sikerült ezt is kiokoskodni.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Ápr. 03 2016, 10:59

Anna Orsolya: Ne add fel! Én komplett fejezeteket töröltem minap, mivel túlságosan szájbarágóssá tették volna a tale-t...
A sims-es életkorokkal az a probléma, h a 2 éves sim ugyanúgy néz ki mint az 5, v a 6 éves úgyanúgy mint a 12.
Mindenesetre sok sikert a munkádhoz!

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Ápr. 03 2016, 12:31

Rikardo: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960 Nem fogom feladni, hadd legyen már egy kész, és tűrhető minőségű alkotásom az oldalon. Csak kezd idegesíteni, hogy már azt hiszem, harmadszorra írom újra az első részt, és így nem tudok haladni.
Igazából nem a simses életkorokkal volt bajom, hanem, hogyan hozzam össze. Eredetileg a főszereplő és a legjobb barátja érettségi előtt álltak volna a történet "jelenében". De ők egy évvel ezelőtt ismerkedtek meg, és az első beszélgetésük részben József Attiláról szólt (a főszereplő költő, és szereti a mi Atuskánkat.). Viszont ezzel meg az lett volna a baj, hogy nem 11.-ben, hanem 12.-ben tanulnak/tanultunk róla. De sikerült kitalálnom azt, hogy ne végzős gimnazisták, hanem elsős egyetemisták legyenek, így már megoldható a József Attilás dolog. (Mondjuk ehhez nem kellett volna mindent kitörölnöm, de egyszerűbb újrakezdeni, mint válogatni, hogy akkor mi jó és mi nem.)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Vas. Ápr. 03 2016, 18:23

Anna Orsolya: Köszönöm a segítséget, megnézem mindet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

34 / 41 oldal Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.