Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

36 / 41 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Szomb. Ápr. 23 2016, 11:41

Huh, hát jóó hosszú idő után ismét ide kerültem. (fene az inaktív formámat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 757825019 )

Ri: Örülök hogy tetszenek, igyekszem hamar befejezni.
Nita: Hát a halad azért az túlzás, mondjuk úgy, hogy nem áll egy helyben. Griffardnak Aimanhoz sincs sok köze, de azért örülök hogy szépnek találod. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960
juhaszgaga: Az idő utazás nem lesz olyan hangsúlyos a történetben, de azért örülök, hogy így is felkeltette az érdeklődésedet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Anna Orsolya: én például nagyon szeretem József Attila verseit, úgyhogy engem ebből a szempontból már meg is fogtál. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

Egy kis updatet is hoznék a sztoriból:
Sajnos nem haladok olyan jól a munkálatokkal mint szeretnék, a játékom úgy döntött utál, és minden egyes alkalommal, mikor forgatni akarok a legérdekesebb bugokat prezentálja nekem...
Ennek ellenére találtam egy (nagyon) esélyes címet, és ez alapján már a borító is körvonalazódik a fejemben. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960 de azért egyelőre maradjunk a teknősöknél.

És mivel az előző részletem eléggé rövidke lett, úgy gondoltam hozok egy hosszabbat is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960 :

– A nevem Kam, ha bármire szükséged van, csak szólj – meleg mosolya volt. Talán ezek az emberek mégsem olyan szörnyűek, mint azt eddig tapasztaltam. Bólintottam egyet, majd megkönnyebbülten léptem be a szobában.
Kicsi volt és üres. Csak egy apró ablakon ragyogott be a hold fénye, ami kísértetiesen világította meg a sarokban álló lámpát. Még egy ágy sem volt, csupán egy matrac volt leterítve a fal mellé. Rögtön lefeküdtem, majd az odakészített vékony pokróccal próbáltam minél jobban betakarózni. Kamnek igaza volt, pokoli hideg volt a szobában.
Miután kényelembe helyezkedtem rögtön elnyomott az álom. Hónapok óta nem aludtam ilyen jól.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szomb. Ápr. 23 2016, 22:48

Köszönöm a segítséget Mindenkinek!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960 Megosztanék egy részletet a készülő munkámból. Az lenne a kérdésem, hogy hányan olvasnátok szívesen háborús történtet?

"Lassan átmásztam az ajtó melletti szekrény mögé, és csendben vártam. A némaság feszülten suhant keresztül a szobán. Én csak álltam némán, és vártam. Aztán a szívem hirtelen hatalmasat dobbant. Itt vannak. A következő pillanatban hatalmas csattanás hallatszott, és az ajtó már a földön volt. Előbújtam a szekrény mögül, és meghúztam a ravaszt, de ők rezzenéstelen arccal közelítettek felém tovább. Elvétettem."

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szer. Ápr. 27 2016, 13:29

Romena: Teljesen átérzem a helyzetedet, és szerintem mindenki, aki Ts3-mal forgat, de kitartás. Remélem, hamarosan elkészülsz a tale-eddel, én már nagyon várom. Tetszik a részlet is, úgyhogy hajrá. Ha mégis sikerülne forgatni, én szívesen látnék pár képet is, illetve a borítóképre is kíváncsi vagyok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Nittaa#: Tetszik a részlet! Én általában "mindenevő" vagyok. Szóval jöhet a háborús tale. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Bellatrixy: Ígéretesnek tűnik a történeted ajánlója és a részletek is jól sikerültek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960 Remélem, hamarosan találsz egy ügyes illusztrátort is és mihamarabb olvashatjuk. Sok sikert hozzá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Pént. Ápr. 29 2016, 21:04

Nitta: Én még nem nagyon olvastam háborús történetet, de ennek ellenére érdekelne. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Lexy: Köszi a bíztatást, igazából tudnék forgatni, inkább csak nem merek. (A múltkor is elvesztettem egy helyszínt.) Borítót még inkább nem mutatok (bár összetákoltam eg bétaverziót), de néhány képet miért ne?
https://i.imgur.com/w32AX5B.jpg
https://i.imgur.com/VwJUUsx.jpg

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Ápr. 30 2016, 14:03

Már megint ezer éve nem jártam erre Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 2049472129

Romena: Érdekes a részlet, és tetszenek a képek is! Remélem előbb-utóbb megoldódnak a technikai problémák Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Nittaa#: Igaz, hogy nyúlfarknyi a részlet, de tetszik, én személy szerint szívesen olvasnék háborús történetet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Bellatrixy: Tetszenek a részletek, az ajánló is érdekes Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960 Remélem találsz illusztrátort hamarosan!

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szer. Május 04 2016, 09:44

Köszönöm a válaszokat! Boldog vagyok, hogy sokakat érdekelne a tale. A részlet azért lett kevés, mert még csak most kezdtem bele az írásba, de nagyon izgatott vagyok vele kapcsolatban. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Május 26 2016, 16:26

Juj, mikor voltam már itt!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

A Sims 4 egy ördög. Tényleg.
Ugye, volt a tündés sztorim, és nagyon jól ment minden, egészen addig, míg egy jelenetnél egy interakció be nem krepált, utána meg sz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 800283558 r volt az egész, mert a fülek befeketedtek, ráadásul random időpontokban a Sim megmerevedett és integetett, körülbelül egy napig. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3383769833
Most éppen próbálom megjavítani, úgy látszik kuka a família.Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309 Nem baj, a sztori használható, meg van még valami csodás vázlat is, megnézem, milyen.Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Csüt. Május 26 2016, 18:57

Wan: Hozzám hasonlóan már jó régen... De úgy tűnik mindketten élünk és alkotunk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309
Ha minden kötél szakad, tündéreket a Sims 3 Supernatural-ban, elfeket ( lásd Summerdream család ) a 2-ben találsz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3633238760
Sok sikert!

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Pént. Május 27 2016, 15:01

Sziasztok, én is elég rég jártam erre. Ugyebár érettségire kellene készülni, szóval...

Egyszer említettem, hogy elkezdtem egy történetet írni, amit vagy ezerszer kezdtem újra. Egyelőre azt hagyom. Lehet, hogy majd egyszer még kezdek vele valamit, de egyelőre hagyom, mert még maga a történet sincs teljesen meg. Ez a baj velem: ha történetet írok, megvan az A és a B pont, de szinte soha nem tudom, mi legyen a kettő között.

Most ihletet kaptam egy másik történethez, amibe bele is kezdtem. Kérdés, hogy lesz-e elég ihletem és kitartásom ahhoz, hogy befejezzem. Nem akarok már mindent félbehagyni! Egyébként ezt egy régi Sims 3-mas simem és egy bibliai történet ihlette. (Nincs amúgy Sims 3- mam, de a mentések, így a képek is megvannak. Ha írnék valamit, nem Sims 3- mal illusztrálnám, és a főszereplő sem hasonlítana külsőre arra a simre, inkább csak a személyiségük lenne hasonló.)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Pént. Jún. 03 2016, 23:54

Nitta#: Engem is érdekelne a háborús tale Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Jún. 05 2016, 12:06

Sookie: Jaj, nagyon szuper lett az ajánló! Izgalmasnak tűnik a történet már ennyiből is, a részletek is tetszenek! Meg persze a képek is, habár sokat még nem tudhattunk meg ebből, de az Emeline-es kifejezetten hangulatos (szomorkás?). Mindenesetre én már nagyon várom a második évadot, szóval haj rá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

Wan: Remélem sikerül megoldani a technikai problémákat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Anna Orsolya: Kitartást a történeteidhez, egyszer össze fognak jönni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

AmazonKyra: Hú, te aztán gyors vagy, még csak most jelent meg a tale-ed de már a következőn dolgozol Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309 Hajrá, és remélem sikerül lektort találnod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Jún. 05 2016, 16:30

Sookie: Végre Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 2564226250 Már vártam, mikor osztod meg a 2. évad ajánlóját. Nagyon izgalmasan hangzik az ismertető, amire a remek részletek csak megerősítenek. A képek is jól sikerültek. Nagyon várom, hogy olvashassam a tale-t. Sok sikert hozzá, és kérünk majd még részleteket, képeket. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 2485850408

Anna Orsolya: Kitartás a tale-hez. Kell hozzá egy jó nagy adag akaraterő és biztosan meglesz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Wan: Fránya tehnikai hibák, minden tale-est utólérnek, Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 757825019 remélem, sikerül kiküszöbölni ez a...bocsi de máshogy nem tudom mondani merevedési problémát. :ikszdé:

AmazonKyra: Hű tényleg nem semmi, hogy máris új tale-en dolgozol. Sok sikert hozzá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 835323539




Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Jún. 05 2016, 20:09

Sookie, ugye tudod, hogy már alig várom az Üldözöttek hazája 2.-t? Az első részlet utolsó mondata nagyon gonosz volt. Mintha már osztottad volna meg ezt a részletet az utolsó mondat nélkül, olyan ismerősnek tűnt (de lehet, hogy simán csak déja-vum van). De most már még inkább kíváncsi vagyok. Jó, valószínűleg Albine szökése miatt akarják megölni - ha egyáltalán bárki is megtudott bármit a többi kancellár közül -, na de akkor is!

Meg, ugye, megkavarja a dolgokat, hogy már egy kancellár is náluk fog lakni, velük bujdosni. (Eddig is velük volt Aimes, de őt simán csak halottnak hitték, ha jól emlékszem...) Ebből lesz még bőven bonyodalom, az biztos.

Jó lenne, ha a tervezettnél előbb sikerülne már befejezned, és már most, a nyáron olvashatnánk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309 Nehéz lesz kivárni a megjelenést így!

Sok sikert és kitartást a befejezéshez! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Hétf. Jún. 06 2016, 09:17

DeeDee: Óóó, örülök, hogy tetszett! ^^ Annak meg pláne, hogy várod. Hát igen, sajnos még nincs túl sok képem, de majd ha lesz, lehet hozok még. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309  Örülök, hogy az Emeline-es tetszett, mert azt én is nagyon szeretem.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732  Igyekszem nagyon az új évaddal!

Lexy: Örülök, hogy te is örülsz, mert én is örülök.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 2564226250 Tényleg aktuális volt már, mert szépen haladok vele. Igyekszem majd még hozni kedvcsinálókat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732

Anna Orsolya: Jaj, nagyon örülök, hogy várod. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309 Igyekszem sietni vele. A részletre, nem emlékeztem, csak egy másikra, hogy azt megosztottam, de lehet akkor ez is volt már.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 1910640592  De azért örülök nagyon, hogy felcsigázott. Emerson felbukkanása körül pedig azért lesznek bonyodalmak, és igazából abban sem lennék biztos a helyedben, hogy ő most akkor velük marad. Elvégre mégis csak egy kancellár, és hát őket kifejezetten nem szívlelik. Úgyhogy még bármi lehet ebből a helyzetből, hiába tűnhet most úgy a dolog, hogy Emerson ott lesz velük. Hát igyekszem nagyon tényleg, addig meg majd próbálok még hozni részleteket, meg akár képeket. Hátha csillapíthatom a kíváncsiságod. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309
Én pedig neked kívánok sok sikert az új történethez, remélem tényleg sikerül befejezned. Amúgy lehet már tudni valamit erről a történetről?

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

36 / 41 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.