Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Hirdetéfeladás Vote_l10Hirdetéfeladás Voting10Hirdetéfeladás Vote_r10 
Wan (781)
Hirdetéfeladás Vote_l10Hirdetéfeladás Voting10Hirdetéfeladás Vote_r10 
Rikardo (612)
Hirdetéfeladás Vote_l10Hirdetéfeladás Voting10Hirdetéfeladás Vote_r10 
Lee (466)
Hirdetéfeladás Vote_l10Hirdetéfeladás Voting10Hirdetéfeladás Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Hirdetéfeladás Vote_l10Hirdetéfeladás Voting10Hirdetéfeladás Vote_r10 
Etti (431)
Hirdetéfeladás Vote_l10Hirdetéfeladás Voting10Hirdetéfeladás Vote_r10 
Nita90 (309)
Hirdetéfeladás Vote_l10Hirdetéfeladás Voting10Hirdetéfeladás Vote_r10 
DeeDee (278)
Hirdetéfeladás Vote_l10Hirdetéfeladás Voting10Hirdetéfeladás Vote_r10 
Lexy (269)
Hirdetéfeladás Vote_l10Hirdetéfeladás Voting10Hirdetéfeladás Vote_r10 
Leo (236)
Hirdetéfeladás Vote_l10Hirdetéfeladás Voting10Hirdetéfeladás Vote_r10 


Hirdetéfeladás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Hirdetéfeladás Empty Hirdetéfeladás

Témanyitás by Etti Csüt. Aug. 18 2016, 15:54

A "Hirdetések" menüpontot szeretnénk kicsit átalakítani, és amolyan "Keresek/Ajánlom magam" menüponttá formálni.

Kicsit humorosabbra vett formában így nézne ki a tervezett részlegünk:

Hirdetéfeladás 2igegkx

Mint látjátok, a felső táblázatba azok kerülnének, akik keresnek valakit, míg az alsó táblázatnál azok szerepelnek, akik valamilyen területen szívesen felajánlanák szolgálataikat. Ajánlhatjátok magatokat lektorként, illusztrátorként, íróként, kritikusként, egyedi tartalom gyártóként, pózkészítőként stb.

Amire szükség van a keresők részéről: név, kit kerestek, mik az igényeitek/mihez kerestek segítséget konkrétan, e-mail cím.
Amire szükség van az ajánlók részéről: név, mit vállaltok, mit kell tudni röviden rólatok (milyen műfajt preferáltok stb.), referenciák (melyik nálunk megtalálható történet kapcsolódik hozzátok stb.) és e-mail.

Aki nem szeretné, hogy letámadják a robotok, azoknak a fentebbi [kukac] [pont] verzióban írjuk ki az e-mail címét.

A hirdetés feladására ebben a témában és e-mailben van lehetőség. Nincs szavatossága, de amennyiben már nem aktuális a hirdetés, azt jelezzétek hasonlóképpen itt a témában, vagy e-mailben. Akik ajánlanák magukat, kérhetnek esetleg szünetet, hogy például most egyelőre nem vállaltok újabb lektorálandó műveket, de ha kevesebb lesz, akkor újra érkezhetnek felkérések.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Hirdetéfeladás Empty Re: Hirdetéfeladás

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Szomb. Aug. 27 2016, 23:17

Nah, lássuk:
Keresek!

Név: AnatidaephobiaCookie
Keresek: Illusztrátor
Tudnivalók: Főleg krimi műfajú, nem annyira boldog mini tale-n dolgozom. Maximum 7-8 részre kell számítani. Főleg a 3-as szériát szeretem. Letöltött tartalmakra mindenképpen szükség lesz, többek között valamilyen sivatagos, kertvárosi környezetre is. Csak egy karakter kinézetét szeretném kicsit komolyabban megszabni, hozzá küldök referenciát is.
E-mail: r.dorka23@gmail.com

Betéve a Keresek/Vállalokhoz. Hirdetéfeladás 3101058960 - Etti

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Hirdetéfeladás Empty keresek

Témanyitás by Katmok Szomb. Okt. 01 2016, 14:48

MÁR NEM AKTUÁLIS! - ETTI

Sziasztok ! Nos én is Keresek!

Név:Katmok
Keresek:Lektor

Van egy novellám, amit szerintem nem ártana átnézni helyesírásilag és nyelvezetileg. Valamint, hogy maga a történet elég jó ahhoz, hogy megjelenjen. Mivel ez lenne az első novellám még elég bizonytalan vagyok magamban így jól jönne egy tapasztalt ember segítsége.  Hirdetéfeladás 3868612732

Ha van olyan ember,aki szívesen segít,akkor légyszíves itt vagy e-mailbe szóljon. Hirdetéfeladás 3868612732  (katmok18@gmail.com)
Előre is köszi a segítséget

Betéve a Keresek/Vállalokhoz. Hirdetéfeladás 3633238760 - Matt

Katmok

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Katmok


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 2

Vissza az elejére Go down

Hirdetéfeladás Empty Re: Hirdetéfeladás

Témanyitás by Kovács Evelyn Szomb. Okt. 08 2016, 19:11

Név: Evelyn
Keresek: Illusztrátor
Tudnivalók: Főleg romantikus műfajú, vicces történetet írok, mely 13 részesre sikeredett. Letöltős cuccok biztos kellenek, mert van benne némi furcsa, nem annyira simses rész, ezért is PROFI sims-es emberek jelentkézését várom! Leginkább a 3-as szériát szeretem.
E-mail: kovacsevelyn.blog@gmail.com
Amit az EZEN DOLGOZOM részbe írtam:

Cím: Amy - Anya naplója
Műfaj: romantikus, vígjáték, csöppnyi dráma
Készült: (Még nem tudni, talán The Sims 3)
Korhatár: nincs
Megjelenés: kb. 2017. eleje
Részek száma: 13
Tartalom:
Leila mindent kézben tart és átlát, de aztán lakótársa, Mark egy szempillantás alatt megváltoztatja az életét. Mikor összejönnek, a lány nénikéje odaköltözik hozzájuk, a fiú felvesz egy takarítónőt, aki elárulja Leilának, hogy meghaltnak vélt szülei Afrikában vannak Ráadásul nemsokára itt lesz Leila szülinapja, ami balszerencsésen kezdődik. Hogy alakul majd az élete?

Részlet:

Mi a baj? - nem hittem, hogy a nénikém valami bűnöző, vagy filmsztár, hogy ilyen híres, és ez a nő ismeri.
-A nénikédet már régóta ismerem.
-Tudom. Volt egy álmom, amiben maga is szerepelt, és egy vörös hajú nő, mármint az anyukám ölében voltam, és magával veszekedett.-meséltem.
-Igen, mostmár rémlik. De akkor te nem lehetsz más, mint Leila, Sonja lánya.
-Az a baj, hogy én nem tudom, hogy ki volt az...-nem tudtam befejezni, mert a nő közbeszólt.
-A baleset!
-Milyen baleset? Kérem, mesélje el!-könyörögtem. Nagyon is tudni akartam, hogy pontosan mi történt a családommal. Lucie nénit azért nem kérdeztem, mert ő nem kakarta elárulni. Az álmomban pedig nem hittem, mert az biztoas lehetetlen.


A kívánságomat már eldöntöttem, hogy mi legyen. Születésnapom már 6 napja volt. Iskola van, csütrötöki nap jelenleg. Ami eddig történt: Sok dolgozatot írtunk, a vizsgák alapján a félévi jegyeim minden tantárgyból ötösek.
Szóval délután mindenki otthon volt, úgyhogy elmondtam "szívem csücske" vágyát.
-Lucie néni, Mark, Sarah. Az álmom az, hogy: Menjünk el Afrikába a szüleimhez.
-Azt hittem, ezt már megbeszéltük!-mordult rám a nénikém, majd kirohant a házból maga mögött becsapva az ajtót.
Mikor épp kicsordult egy könnycsepp a szememből, Mark odajött hozzám vígsztalásképpen.
-Nyugi, Leila. A nénikéd csak azért akadt ki, mert négyünknek összetéve sincs annyi pénzünk.
Remélem is, hogy csak ez a baj. Mert ebben az évben még mindenképpen szeretnék eljutni a szüleimhez, akárhol is vannak.

Betéve a Keresek/Vállalokhoz. - Etti

Kovács Evelyn

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Kovács Evelyn


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Magyarország

Vissza az elejére Go down

Hirdetéfeladás Empty Re: Hirdetéfeladás

Témanyitás by Carmilla Csüt. Márc. 02 2017, 12:18

Kedves látogatóink!

Ne felejtsetek el néha-néha ide is benézni. ;)

Carmilla

Admin
Carmilla


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 177
Tartózkodási hely : A felhők felett tíz lépéssel
STA döntős Tehetséges tanácsadó Céltudatos cikkíró 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Hirdetéfeladás Empty Re: Hirdetéfeladás

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.