Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Kérdésem van - Page 7 Vote_l10Kérdésem van - Page 7 Voting10Kérdésem van - Page 7 Vote_r10 
Wan (781)
Kérdésem van - Page 7 Vote_l10Kérdésem van - Page 7 Voting10Kérdésem van - Page 7 Vote_r10 
Rikardo (612)
Kérdésem van - Page 7 Vote_l10Kérdésem van - Page 7 Voting10Kérdésem van - Page 7 Vote_r10 
Lee (466)
Kérdésem van - Page 7 Vote_l10Kérdésem van - Page 7 Voting10Kérdésem van - Page 7 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Kérdésem van - Page 7 Vote_l10Kérdésem van - Page 7 Voting10Kérdésem van - Page 7 Vote_r10 
Etti (431)
Kérdésem van - Page 7 Vote_l10Kérdésem van - Page 7 Voting10Kérdésem van - Page 7 Vote_r10 
Nita90 (309)
Kérdésem van - Page 7 Vote_l10Kérdésem van - Page 7 Voting10Kérdésem van - Page 7 Vote_r10 
DeeDee (278)
Kérdésem van - Page 7 Vote_l10Kérdésem van - Page 7 Voting10Kérdésem van - Page 7 Vote_r10 
Lexy (269)
Kérdésem van - Page 7 Vote_l10Kérdésem van - Page 7 Voting10Kérdésem van - Page 7 Vote_r10 
Leo (236)
Kérdésem van - Page 7 Vote_l10Kérdésem van - Page 7 Voting10Kérdésem van - Page 7 Vote_r10 


Kérdésem van

7 / 14 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Ubisali Szomb. Aug. 08 2015, 00:10

Anna Orsolya: Probáltad a resetsim (keresztnév) (vezetéknév) kódot?

Ubisali

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Valahol Európában (vagy nem :) )

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Ubisali Szomb. Aug. 08 2015, 00:10

Anna Orsolya: Probáltad a resetsim (keresztnév) (vezetéknév) kódot?

Ubisali

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Valahol Európában (vagy nem :) )

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Ubisali Szomb. Aug. 08 2015, 00:13

Bocsi, hogy kétszer küldtem csak behülyült a telóm. Kérdésem van - Page 7 3101058960

Ubisali

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Valahol Európában (vagy nem :) )

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Aug. 08 2015, 00:33

Ubisali: Igen, megpróbáltam. Először keresztnévvel, majd keresztnév + foglalkozásnév, de nem működik az a kód. (A helpnél sem írja ki, meg amikor megpróbáltam, kiírta, hogy nem ismeri a kódot.)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Nita90 Szomb. Aug. 08 2015, 09:28

Anna Orsolya, itt azt hiszem, én leszek az illetékes Kérdésem van - Page 7 3101058960 TSM-ben kicsit máshogy működik a resetsim, mindjárt elmagyarázom, hogyan varázsold elő. (Nem olyan bonyolult, mint elsőre tűnik...)

A legfontosabb kérdés, hogy aktiválva van-e nálad a testingcheatsenabled? Egy file-t kell hozzá átírni. A játék mappájába kell bejutni, ahová eredetileg telepítetted, tehát NEM oda, ahol a mentések és a képek vannak, hanem ahol Caches, Game és Game Data mappák vannak: The Sims Medieval\GameData\Shared\NonPackaged\Ini\ . Itt jobb click a Commands.ini file-ra, Tulajdonságok -> kivenni a pipát az Írásvédett kocka elől, OK. Újra jobb click a file-ra, Szerkesztés; a szöveg végén a TestingCheatsEnabled=0 -t át kell írni TestingCheatsEnabled=1 -re, majd File->mentés. Kész is ;)  

Ezután belépsz a játékba, shift+click a simre vagy tárgyra, és megjelenik a feje fölött az opció, hogy "force reset". Kattints rá, és probléma megoldva. Kérdésem van - Page 7 3101058960  

Ha valahol elakadsz, keress nyugodtan, akár privátban is szívesen válaszolok bármilyen Sims Medieval-t érintő kérdésre. Kérdésem van - Page 7 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Aug. 08 2015, 11:11

Nita: Nagyon köszönöm Kérdésem van - Page 7 3101058960 Életet mentettél. A simekét is, meg az enyémet is.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Aug. 15 2015, 15:18

Ha töltöttem le a Sims 2- be egy felnőtt férfi ruhát, akkor át lehet valahogy alakítani tini fiú ruhává?

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Aug. 15 2015, 15:49

Talán még a MySimsen volt egy ilyen tipp (?). Kattints a Start menüre, majd pedig az Összes program gombra, ott pedig válaszd ki a The Sims 2-t. Ott lesz majd a Body Shop. Ott majd be kell tölteni a felnőtt férfi ruháját, és el kell egy az egyben menteni, DE nyisd meg a férfi színes ruháját, és másold le. Majd pedig nyiss meg egy olyan tinédzser fiú ruhát, aminek hasonló a fazonja, mint amilyet az előbb elmentettél. Nyisd meg Paintben, ha jól tudom, a színeset kell - már nagyon régen használtam, bocsi, ha valamit rosszul tudok - , utána pedig illeszd rá a már bemásolt ruhát. Remélem, hogy jól emlékszem erre, de a tipp az akkor úgy volt, hogy tinédzser ruhából csináltak felnőttet. Remélem, hogy fordítva is működni fog majd. Kérdésem van - Page 7 3101058960

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Aug. 15 2015, 22:42

Köszi Kérdésem van - Page 7 3101058960
Először én is erre gondoltam, a női változatot sikerült megcsinálni, de tini ruhában a játékban nincs hasonló fazon. De akkor keresek.
(Ez a ruha amúgy egy sebes test, ezért volt könnyű a női változatot megcsinálni. Csak egy vékony fürdőruha kellett.) Amúgy én úgy csináltam, hogy a projects mappában a női ruha képfájljait töröltem, és bemásoltam a férfi ruha fájljait, és azt hiszem, jó lett. (Játékban még nem néztem, csak formatárban.) De akkor keresek egy megfelelő tini ruhát.
Még egyszer köszi Kérdésem van - Page 7 3101058960

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Szer. Aug. 19 2015, 00:26

Sims 2 tárgykészítés...
Van, aki nagyon jó benne?
Találtam egy tippet (régi MySimses)
http://szupervigyor.ddsi.hu/szupervigyor/www.mysims.hu/tipp-tar/sims-2/egyedi-mesh-keszitese
Az UVMapperben BMP formátumban mentettem a képet (azt nem néztem mondjuk, lehet-e másmilyenben), ami ugyebár elég szegényes a színekben. Más formátumban is el lehet menteni, hogy normális színek legyenek, vagy akkor nem fog működni? (Életemben először készítek tárgyat, és azt is az egyik lehető legbonyolultabbat, ami a világon létezik :ikszdé: )

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Szer. Aug. 19 2015, 09:29

Anna Orsolya: Hát, nekem igazából csak halvány fogalmaim vannak a tárgykészítésről, de a bmp tök ugyanolyan formátum, mint bármelyik másik képformátum, szóval szerintem az jó lesz Kérdésem van - Page 7 3101058960 Mondjuk ennek a tutoriálnak az átszínezés része nekem kicsit bonyolultnak tűnik, igazából photoshopban ugyanúgy lehet dds fájlba menteni, és nem kell konvertálgatni, vagy SimPe-be érdemes letölteni azt az nvidia dds izét, és akkor bármilyen képformátumot lehet használni (ajánlom ezt nézegetésre: http://poppet-sims.tumblr.com/post/54039893647)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Szer. Aug. 19 2015, 13:58

DeeDee: köszi Kérdésem van - Page 7 3101058960

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by mercy050505 Kedd Aug. 25 2015, 18:38

Valaki tud nekem segíteni, hol és hogyan tudom letölteni azt a Pose Packet? (már ha jól használtam a szót, és az jelenti azt a programot, amibe hogy ha bepötyögöm a pózok kódját, akkor kiadja) Ha lehet, jó részletesen és úgy, mintha egy gyereknek magyaráznátok, mert sajnos elég nagy technikai analfabéta tudok lenni, és a laptopom se egy mai csirke. Köszi Kérdésem van - Page 7 3101058960

mercy050505

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Sehol
3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Gabett Szer. Aug. 26 2015, 13:18

Ha 3-hoz kell, akkor itt van egy tutorial, az Okosságok fülnél megtalálod: http://simstales.weebly.com/tippek-es-trukkok/pozolj-a-simekkel
Ezt pedig még én ajánlom hozzá, ez egy kiegészítés a pose playerhez, azt is telepítened kell hozzá, különben crashelni fog a game-ed! http://virtualartisan.blogspot.hu/2012/04/pose-player-interaction-add-on.html
Ez tud olyan kis ügyes dolgokat, mint például, hogy a simre kattintva is elérhetőek a pózok, meg meg tudod mondani nekik, hogy pózolás közben hova nézzenek, stb.

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by mercy050505 Szer. Aug. 26 2015, 21:07

Köszönöm, Gabett, remélem működni fog Kérdésem van - Page 7 3101058960
Bele is írhatsz extra pózokat? (=van olyan "fül" ahová beírhatsz pózkódokat?)

mercy050505

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Sehol
3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Gabett Csüt. Aug. 27 2015, 10:28

Igen, a Pose by name-nél feljön egy kis ablak, oda kell beírnod a nevét (azt, ami valószínűleg úgy kezdődik, hogy a_). Utána ha megint a pose playerre (vagy a simre, ha letöltötted, amit ajánlottam) kattintasz, akkor lesz egy olyan opció, hogy Add current pose to my list. Ekkor berakja a saját listádba a pózt, és onnantól kezdve ha megnyitod a My listet, akkor benne lesz, nem kell külön beírnod minden egyes alkalommal. Fontos, hogy mentsd el a játékot, ha valamilyen pózt adtál a My listhez, különben nem fogja megjegyezni, amikor kilépsz a játékból.

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by mercy050505 Csüt. Aug. 27 2015, 14:50

Köszönöm! Kérdésem van - Page 7 3101058960 Mindenképp megpróbálkozok vele, aztán majd hátha, reménykedem Kérdésem van - Page 7 3101058960

mercy050505

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Sehol
3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by mercy050505 Csüt. Aug. 27 2015, 17:19

Sajnos nem akarta letölteni, vagy nem is tudom, pedig mindent úgy csináltam, ahogy kellett Kérdésem van - Page 7 2513195574 na mindegy, majd megkérek valakit aki nagy simses, hogy jöjjön át, aztán majd ő felrakja nekem.

mercy050505

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Sehol
3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Gabett Csüt. Aug. 27 2015, 17:55

Remélem, sikerül, ha mégsem, írj nyugodtan privátot! Kérdésem van - Page 7 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Smilesim Szer. Okt. 28 2015, 09:20

Sziasztok! Valaki megtudnámondani, hogy megéri -e a sims 4 ? ^^

Smilesim

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Smilesim


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 85
Tartózkodási hely : Sims cd-vel, és géppel a kezében bárhol ^^

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 7 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

7 / 14 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.