Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Szólj hozzá! Vote_l10Szólj hozzá! Voting10Szólj hozzá! Vote_r10 
Wan (781)
Szólj hozzá! Vote_l10Szólj hozzá! Voting10Szólj hozzá! Vote_r10 
Rikardo (612)
Szólj hozzá! Vote_l10Szólj hozzá! Voting10Szólj hozzá! Vote_r10 
Lee (466)
Szólj hozzá! Vote_l10Szólj hozzá! Voting10Szólj hozzá! Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Szólj hozzá! Vote_l10Szólj hozzá! Voting10Szólj hozzá! Vote_r10 
Etti (431)
Szólj hozzá! Vote_l10Szólj hozzá! Voting10Szólj hozzá! Vote_r10 
Nita90 (309)
Szólj hozzá! Vote_l10Szólj hozzá! Voting10Szólj hozzá! Vote_r10 
DeeDee (278)
Szólj hozzá! Vote_l10Szólj hozzá! Voting10Szólj hozzá! Vote_r10 
Lexy (269)
Szólj hozzá! Vote_l10Szólj hozzá! Voting10Szólj hozzá! Vote_r10 
Leo (236)
Szólj hozzá! Vote_l10Szólj hozzá! Voting10Szólj hozzá! Vote_r10 


Szólj hozzá!

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Szólj hozzá! Empty Szólj hozzá!

Témanyitás by Etti Szomb. Nov. 08 2014, 19:12

Itt szeretnénk megbeszélni Veletek az oldallal kapcsolatos olyan dolgokat, amelyeknél fontos a véleményetek, ötletetek, javaslatotok, és amelynél nem szeretnénk csak mi dönteni.

Az első megbeszélnivaló témát fel is dobom:

Mint láthatjátok, kiírtunk szavazást arra vonatkozólag, szeretnétek-e külön topicot, hogy megbeszéljétek a Szerintem Szerda aktuális cikkét. Mivel egyelőre 6-6 az állás, megkérdeznénk Titeket erről. Legyen témája, vagy felesleges, mert elég a poszt alatti kommentelési lehetőség + a célnak a "Beszélgessünk a tale készítésről" topic is megfelel?

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Csajszyh Vas. Nov. 09 2014, 11:33

Hát, énszerintem ehhez a Dumaláda is elég... Vagy nem? =$$

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by NoAngelBrigi Vas. Nov. 09 2014, 12:36

Szerintem a dumaláda a szabad beszélgetés színtere, ahol nem feltétlen kell történetekről diskurálni. Szólj hozzá! 3868612732 Ezért gondoltunk, hogy lehetne neki külön téma, ahol csak a Szerintem cikkeket beszéljük ki, nem zavarva ezzel azok beszélgetését, akik nem akarnak ehhez hozzászólni. Egyébként pedig a tale készítésről téma lenne neki ideális még, ha nem szeretnétek új topicot.

Kíváncsiak vagyunk a többi szavazóra is, hogy miért igen és miért nem! Szólj hozzá! 3868612732

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Wan Vas. Nov. 09 2014, 14:50

Szerintem szükséges, mert...
- inkább hagyjuk meg a "Beszélgessünk a Tale írásról" témát az íróknak (és kémeknek Szólj hozzá! 295755309 )
- a Dumaláda természetesen nem felel meg erre a célra, az azért Dumaláda, mert oda a kötetlen beszélgetés megy
- egy új téma lenne, ami CSAK és KIZÁRÓLAG a cikk kibeszélésére lenne
Hát ez az én véleményem Szólj hozzá! 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Csajszyh Vas. Nov. 09 2014, 16:18

Akkor szerintem oda már nem csak a Szerintem Szerdát lehetne kibeszélni, hanem az összes, új posztot az oldalon... =))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Lee Vas. Nov. 09 2014, 16:58

Igen, és a neve Riposzt lenne, ami csattanós választ, visszavágást jelent.. Na jó csak vicceltem Szólj hozzá! 295755309 Froc Lee vagyok

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Etti Vas. Nov. 09 2014, 19:33

Én is eleinte szorgalmaztam, hogy létrehozhatnánk egy olyan témát, ahol a posztokat lehetne kibeszélni, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem lenne kihasználva. Támogatnám a "Szerintemes" topicot is, csak van bennem egy félsz, hogy ha már a cikk alatt sem megy nagyon a rá való reagálás, véleményleírás, akkor a Fórumon vajon mi a garancia rá, hogy be fog indulni. Ez itt a nagy kérdés. Most 6-7 az állás, de ez is csalóka, mert nem tudjuk biztosra, hogy az a 6 ember azért szeretne topicot, mert beszélgetne ott, vagy csak szimplán szívesen olvasná mások beszélgetését... Szólj hozzá! 295755309

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Lee Vas. Nov. 09 2014, 20:10

Szerintem pont ezen okokból,amiket mondasz Etti, elég lenne csupán a kommentben való reagálás.. Ha ott se beszélnek túl sokat, egy külön témában se fognak.. Mondjuk nem azt mondom, hogy ez jó így, de sajnos ez van.. Mostanában az Értékelések topic se nagyon népszerű..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Etti Hétf. Nov. 10 2014, 09:10

Továbbra is várjuk mások véleményét ehhez, attól függetlenül hogy most többségben vannak a "nem kell külön topic" szavazók. Szólj hozzá! 295755309 És mindeközben egy újabb megbeszélnivalót is bedobok.

Fontos tudni ehhez, hogy mit írt Lee az új hónap idézete poszt alá:

Lee írta:Nem lehetne, hogy másból is választhassunk? Az ember nem mindig talál mélyreszántó gondolatokat abban ami meg van adva.. Persze, félreértés ne essék, kedvelem a futó történeteket. És értem azt is hogy őket kell favorizálni..

Ennek kapcsán gondolkodóba estünk, jobban mondva én kezdtem el agyalni. Mivel nem igazán megy a régi tale-es idézetes posztunk, más módszert kellene kitalálni, hogy a már megjelent történetekből is felkerüljenek az oldalra favorit sorok. Nekem az jutott eszembe, hogy a Fórumon létre lehetne hozni egy ehhez kapcsolódó témát. Ide bárki bármilyen talált kis részletet (ami vicces, bátorító, nagyon igaz stb.) bemásolhat. Nincs szavazás, voksolás, hanem admin döntés alapján válogatjuk be ezeket a kedvenceket az idézetes oldalra, de akár arról is lehet szó, hogy a hónap idézetéhez mindig kikerül egy aktuális és egy régi tale-es sor. Ki mit szólna ehhez? Működne ez a dolog, vagy inkább hagyjuk a régi tale-eket?

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Rochelle Hétf. Nov. 10 2014, 10:19

Nekem tetszik az ötlet, hogy régi tale-ekhez is jöjjenek idézetek, Etti ötletét is támogatom.

Az jutott még eszembe, hogy ki lehetne választani bizonyos időszakra (mondjuk 2 hét vagy egy hónap) 3-4 régi tale-t vagy csak egyet egy rövidebb időszakra, és mehetne az idézetgyűjtés és szavazgatás vagy akár az adminok döntése alapján való választás, amik kikerülnének a tale adatlapjára.

Arra kellene valami ötlet, hogy mi ösztönzi az embereket, hogy jobban merjenek az oldalon vagy a fórumon kommentelni. Mert pl. én feljövök mindig, mindent elolvasok, aztán időhiány és lustaság miatt mindig későbbre halasztom a pötyögést és magam sem tudom, hogy hogyan változtassak. Szólj hozzá! 295755309 Szólj hozzá! 888857592

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Etti Kedd Nov. 11 2014, 09:18

Az idézetes részt még annyira nem érzem/érezzük 100%-osan jónak, szóval azon lehet agyalni, miképpen lehetne jobban kidolgozni. Legyen külön, hogy egy futó tale-es idézet, meg régi tale-es, vagy csak a kijelölt történetekből keressünk? Szólj hozzá! 295755309 Bárkinek bármi ötlete van, nyugodtan írja le, mert annyira mi sem tudjuk még, hogy kellene, mert jó lenne, ha a megjelent alkotásokból is gyűjtenénk jó kis sorokat. Szólj hozzá! 295755309

Kérdésekkel mindig megpróbáljuk ösztönözni a látogatókat, de eddig nem jártunk sok sikerrel. Érdekes egyébként, hogy a legtöbb kommentet kapó posztunk eddig a Puzzle volt, ahol el lehetett dicsekedni, ki hány perc alatt rakta ki a képet. Szólj hozzá! 295755309

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Csajszyh Kedd Nov. 11 2014, 17:51

Igen, hát énnekem is tetszene ez a kis, részletek írogatása! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Etti Szomb. Nov. 22 2014, 17:41

Akkor amint láthatjátok, megszületett a döntés:
1. Nem lesz külön témája a "Szerintem..." cikkeknek, és
2. Sokadszorra is átszervezésre került "A hét/hónap idézete". Létrehoztunk egy új témát "Idézetek a tale-ekből" címmel, ahová értelemszerűen az (újra)olvasások során megtalált kedvelt, vicces, bölcs stb. mondatokat várjuk. Innen választjuk majd ki mi a hét idézetét.

Bár még messze van (mondjuk annyira azért nem), de lehet már ötletelni, javasolni a Sims Tales Awards kapcsán, hogyan lenne érdemes lebonyolítani. Milyen kategóriákat látnátok szívesen, stb.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by DeeDee Szomb. Nov. 22 2014, 21:14

Etti: Mondjuk lehetnének hasonló kategóriák, mint tavaly, bár őszintén szólva már nem nagyon emlékszem, hogy milyen kategóriák voltak tavaly Szólj hozzá! 1262508976 A műfajonkénti kategorizálással az a probléma, hogy egyrészt még nincs annyi tale egy kategóriában (bár igazából kevesebbet könnyebb sorrendbe tenni), másrészt pedig ha meg egyben lenne az összes, akkor meg nehéz összehasonlítani az almát a körtével. És az összes tale részt venne? Mert évenként szerintem még bonyolultabb lenne szétbontani főleg a régebbieket. Vagy van elég? Nem vagyok tisztában a helyzettel Szólj hozzá! 4216510677

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Lee Szomb. Nov. 22 2014, 21:29

Abszolút egyetértek DeeDee-vel, én esetleg még külön kategóriába raknám a MySimsen megjelent tale-ket illetve az ezen az oldalon megjelenteket is, bár mindenképp előáll az "almát a körtével" probléma.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Etti Szomb. Nov. 22 2014, 22:15

A műfaj szerinti bontás feleslegességében egyetértünk. Nálunk ott akadt meg a megbeszélés, hogy kik indulhassanak...

- minden nálunk fellelhető tale egyszerre benne legyen a kalapban és gyakorlatilag csináljuk meg még egyszer (egy kisebb csoporttal) a tavalyi Sims Tales Awardsot, vagy
- hagyjuk békén a 2014 előtt véget ért tale-eket, és csak azok a történetek induljanak, amelyek 2014-ben fejeződtek be, illetve indultak el?
- vagy ugye ott van az, amit Ti mondtok, hogy két kupacba szedjük az alkotásokat.

Minden egyszerre, csak az "újak", vagy két kategória. Kinek melyik a szimpatikusabb?

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Lee Szomb. Nov. 22 2014, 22:26

Én arra szavazok hogy a régi tale-k is indulhassanak egy külön kategóriában, így azok, akik szerették, még egy szavazattal tiszteletüket, szeretetüket fejezhetik ki az alkotók és a történetek előtt.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by DeeDee Szer. Dec. 10 2014, 20:55

Öhm, nem tudom, hogy hová lenne való, úgyhogy ide írom Szólj hozzá! 4216510677

Igényfelmérés! Kíváncsi lennék, hogy milyen linkcsokrokat szeretne a nép, mert én tényleg bármiről szívesen gyűjtök (jöhetnek az elvetemült ötletek is Szólj hozzá! 1257218728)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Csajszyh Szer. Dec. 10 2014, 21:08

Hát, énnekem leginkább a padlók, falak, berendezési szerek, és talán még lépcsők, és kerítések is kellenének ám... xDD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Rikardo Pént. Dec. 12 2014, 17:42

Én "set"-ekre gondoltam. Rocker, hippi, punk, japán, indiai, afrikai, barbie/bratz girl stb szóval ilyesmi remélem érteni lehet mire gondolok.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Szólj hozzá! Empty Re: Szólj hozzá!

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.