Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

13 / 41 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Csüt. Feb. 26 2015, 12:22

ZTR: Én is úgy vélem hogy bele kéne rakni. Adhatod pl az egyik szereplő szájába, vagy megjelenhet egy könyv borítójánm, ha jól rtesz a képszerkesztéshez

Lee: Hát igen, van úgy eddig bírta a gép... Remélem sikerült megmenteni az elkészült anyagot. A Flamingó az egyik olyan tale amit várok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Romena: Nekem is úgy rémlik mintha említetted volna h a realisztikusabb verziót viszed majd tovább - és hát ugye annak a végén jelent Griffon a valódi világban...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Feb. 26 2015, 15:27

Nita: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960 Akkor neked is hatalmas elismerés, hiszen, végül is te sem pose playerezel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309  Az eddig látotott képeid alapján szerintem nincs is rá szükséged. Nagyon örülök, hogy van aki tökéletesen átérzi, milyen is pózok nélkül forgatni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3868612732 Biztos vagyok benne, hogy neked is sikerült mindent megoldanod, amit elterveztél. Sok sikert a tisztázáshoz. Remélem, azért inkább előbb, mint utóbb lesz az a megjelenés. Tudod, mit dumáltuk meg, turbótale-fokozat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309 Bagoly mondja verébnek... néhány jelenetet szeretnék újraforgatni,ami viszont ismételten kis csúszást jelent  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 800283558 remélem, nem fog sok időt igénybe venni.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ahsoka1994 Csüt. Feb. 26 2015, 17:46

DeeDee írta:Ahsoka: Hű, sok sikert a regényhez Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309 Kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz alkotni Sims 2-ben, és hogy hogyan oldod meg az androidos dolgot (nekem az elszórt mondatokból hirtelen A Kétszáz Éves Ember jutott eszembe, nagyon szeretem azt a filmet) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Köszi. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960 Amúgy igen, azt a filmet én is láttam, tényleg jó.

Lee: Sajnálom a gépproblémákat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 1910640592 Igaziból elég ismerős az érzés, nekem is elég nemrég kellett szervizbe vinni a gépemet. Remélem, hamarosan megoldódik a te problémád is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Nita: Köszi. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Amúgy a póznemhasználós témához pedig azt mondanám, hogy szerintem egész menő képeket lehet létrehozni minimális pózdobozhasználattal is. Mellesleg láttam olyan Sims 3-as történeteket, ahol aléggé túlzásba is van véve a pózhasználat, ami már elég mesterkélt hatást kelt. Én Sims 3-nál leginkább az arany középutat próbálgattam megtalálni, a Sims 2-es pózokkal pedig valamiért nagyon nem vagyok kibékülve. Viszont ott külön tetszenek nekem a játékbeli animációk, amiket mostanra szerintem már eléggé ki is ismertem. Leginkább azokkal szeretek kreatívkodni, és a legjobb szögből és pillanatban elkapni.

Ahsoka1994

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 215
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Feb. 26 2015, 20:41

Romena: Nekem is rémlik, hogy említetted, hogy melyik végét viszed tovább. Kíváncsian várom a kínos találkozást! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309

Lexy: Eh, az újraforgatások... A legrosszabb része, remélem én is, hogy gyorsan készen leszel vele! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Ahsoka: Én mindig úgy örülök, amikor valaki felfedezi, hogy milyen jó a Sims 2! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309

Most pedig...
Ezt a részletet Sookie-nak küldöm sok szeretettel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 2822276435

"Odafutok hozzá, majd megrémülök. Nincs rajta felső, konkrétan szitává van lőve a mellkasa, és már alig van benne élet. Sky mellém lép, és megkövülten nézi a borzalmas sérülést, én pedig rádöbbenek arra, amit már a fénygömb elkészítésekor sejtettem.
– Ez egy angyal.
– Honnan tudod? – kérdezi Sky szkeptikusan.
– Csak felismerem a fajtársaimat! – förmedek rá, de teljesen kétségbe vagyok esve. Meg kell mentenem! De nagyon durva a sérülése, én pedig bizonytalan vagyok a képességeimben.
– Csinálj már valamit! – kiált rám Sky rémülten. Az angyal mellkasára teszem a tenyeremet, és próbálok koncentrálni. A kezem remeg, és alig érzem a gyógyító meleget."

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Feb. 27 2015, 15:18

Romena: Oh, rendben. Nálam ez kimaradt, vagy már nem emlékeztem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3472456676 Mindenesetre várom ezt a találkozást. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309

Juj, DeeDee, köszönöm... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 2485850408
Hú, érdekes részlet. Vajon túléli? És ha igen, fontos szereplő lesz? És akkor Sky tudja? Vagy ő is valamilyen természetfeletti? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 1349755223 Mennyi kérdés fogalmazódott meg bennem, pedig milyen rövid kis részlet... Nem mellesleg jó részlet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Kis segítséget kérek :)

Témanyitás by Tijy Pént. Feb. 27 2015, 17:53

Sziasztok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960 Régóta látogatom az oldalt, ahogy a Mysimset is régen, nagyon szeretem a történeteiteket. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960 Sokszor felbátorodtam már, és neki álltam én is írni, de valamiért túl hamar elhagyott az ihlet. Most ismét belekezdtem, jóval előre látóbban megterveztem hogy, mint fognak pörögni az események.
Azt szeretném megkérdezni, ha van egy harsány, szókimondó szereplőm, mennyire lehet vulgáris? A s*ggfej szó még beleférne egy-egy megnyilvánulásába?
Köszönöm előre is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Tijy

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Wonderland

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Dettyke Pént. Feb. 27 2015, 18:09

Tijy: Amennyiben a kifejezés használata szorosan kötődik a karakter jelleméhez, igen, beleférhet. De megjelenés előtt úgyis átolvasásra kerül a teljes mű, és ha valami gond van, jelezzük. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Tijy Pént. Feb. 27 2015, 18:46

Dettyke: Rendben, köszönöm szépen a válaszod. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Tijy

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Wonderland

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Feb. 28 2015, 11:24

DeeDee: Én is remélem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3213504501
A részletre, ha szabad reagálni másoknak is, akkor mondanám a vélememényem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309 Tetszett nagyon Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960 tényleg felvet jó pár kérdést, remélem hamarosan megkapjuk a válaszokat. +Annyira kíváncsi vagyok, hogy fogod ezt képileg megvalósítani :surprised Már nagyon várom az új évadot Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 2485850408

Tijy: Sok sikert a tale-edhez Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3868612732

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Tijy Szomb. Feb. 28 2015, 12:44

Lexy: Köszönöm, aranyos vagy. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 1484171175 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3868612732

Tijy

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Wonderland

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Feb. 28 2015, 14:15

Tijy: Egyébként, melyik játékkal tervezed a megvalósítást? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Feb. 28 2015, 19:22

Sookie: Szívesen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 1585566538
Köszi! 1. Kiderül 2. Kiderül 3. Mit tud Sky? Hogy Mike angyal? Azt igen, de ahogy megtudta, az is megér egy misét Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 4216510677 4. Nem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309

Lexy: Persze, hogy szabad reagálni, azért ide írtam ki! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309
Mindenre fény fog derülni, nyugalom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960 Pont ezt a jelenetet már leforgattam, de hogy én mennyi véres ruhát gyártottam néhány jelenethez, jesszus! Aztán persze volt, hogy a fele nem is látszott végül, ilyen az én formám Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 4216510677

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ahsoka1994 Szomb. Feb. 28 2015, 21:03

DeeDee írta:
Ahsoka: Én mindig úgy örülök, amikor valaki felfedezi, hogy milyen jó a Sims 2! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309

És valóban! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309 Amióta meglett a 2 az összes kiegészítőjével együtt, már nem is értem, hogy tudtam évekig a 3-at használni.


Most pedig hoztam nektek én is egy kis részletet:

"Lucy és én mindketten leültünk a kávézó távol eső zugában, ahol nyugodtan és zavartalanul beszélgethettünk. Ez egy olyan beszélgetés volt, amit senkinek se kéne kihallgatnia, főleg nem az előadás után.
- Szóval te egyáltalán nem vagy ideges az előadás miatt? – kérdezte Lucy – Ennyi időn át rejtőzködtél. Senki se tudott a létezésedről, csak én. És most hirtelen felfedezték és tudományosan megmagyarázták a vámpírokat. Már nem vagy csupán egy mese. Emlékszem, mennyire el akartad rejteni előlem hét évvel ezelőtt.
- Tudom, de lesz*rom – vágtam rá.
- De mi van, ha Calver majmai felkutatnak? – folytatta a barátnőm aggódva.
- Nyugi, csak azért, mert tudják, hogy létezünk, még nem került felszínre az összes létező vámpír identitása. Már 238 éve rejtőzködöm, igazán rejtőzködhetnék még 238 évet.
- Ahogy tetszik – forgatta a szemét Lucy – Úgyhogy, Amanda, mesélj inkább a testrészekről, amiket rajzolgattál.
- Erről általában nem szoktam beszélni, de rendben van – mondtam, majd felkaptam a táskámat, és el kezdtem keresni a holotáblámat – Olyan közel van ahhoz, hogy valóra váljon, hogy ideje megosztanom veled is.
Ekkor megtaláltam a kütyümet, amin pont nyitva is volt egy tudományos cikk. Átadtam a barátnőmnek, hogy ő is elolvashassa a címét: „James Hal professzor megalkotja az első teljesen öntudatos pozitron agyat”
- Nem értem.
- A háztartási robotoknak van pozitron agyuk, és örökké élnek, akárcsak én – kezdtem magyarázni – Amikor 100 évvel ezelőtt megalkották az elsőt, tudtam, hogy egy Halhez hasonló valaki alkotni fog egy öntudattal is rendelkező robotot. Akkor alkothatnék magamnak egy társat, egy ilyen agy felhasználásával. Létre akarom hozni a legjobb barátot, aki valaha bárkinek is volt – értem lelkes magyarázatom végére.
- És én akkor mi vagyok, sajtreszelő? – rázta a fejét Lucy.
- Lucy, nem – próbáltam vigasztalni – Jelenleg, te vagy a legjobb barátnőm. És olyan váratlanul jelentél meg az életemben, amikor nem gondoltam volna, hogy valaha lesznek még ember barátaim. Rengeteg embert szerettem a 21. században, de őket is utolérte végül az a sors, ami téged is fog, remélhetőleg nagyon, nagyon soká.
- Én is meg fogok halni, mint mindenki – sóhajtott a lány – Ha nem számítjuk a vámpírokat és a jól karbantartott robotokat…"

Ahsoka1994

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 215
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Feb. 28 2015, 23:09

DeeDee: Nagyon jó és érdekes a részlet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960 Már várom a 2. évadot.
Ahsoka: Tetszett a tale-részlet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960 Ha jól gondolom, akkor a leendő barát, akit a vámpír készíteni akar, Ian lesz. "mesélj inkább a testrészekről, amiket rajzolgattál" Én itt azt hittem, hogy az iskolában csúnya dolgokat firkált Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 1585566538 De, ahogy a folytatást olvastam, rájöttem, hogy semmi köze hozzá. Kicsit élénkebb a fantáziám, mint kellene :ikszdé: Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 164952250

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Dettyke Szomb. Márc. 07 2015, 18:48

Hölgyek, Urak, mi a helyzet? Már egy hete csend honol a topicban. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 1910640592 Csak nem úrrá lett rajtatok a tavaszi fáradtság? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szomb. Márc. 07 2015, 20:35

Elszórakozgattam kicsit a Sims 1-es póz készítővel:
https://2img.net/h/oi62.tinypic.com/2ecj8er.jpg
Ez itt ugye Leo eredeti modellje.

https://2img.net/h/oi60.tinypic.com/11tv3gp.jpg
Ez meg Peter.

https://2img.net/h/oi61.tinypic.com/28rffkm.jpg
Annak ellenére, hogy nem szerepelt a talemben, azért nem hiszem, hogy őt be kell mutatni! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309


Most, hogy letudtam a nosztalgiát néhány kép (néhány... csak 2!) a készülő AI-PG-ből!
http://kepfeltoltes.hu/150307/13948712134_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/150307/596972331_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Bűn lassan haladok vele, de próbálok sietni!

Dettyke:
De, pont ez történt! De csak fölpörgetjük a topicot valahogyan!

És a nap kérdése:
Ha írsz, vagy írtál talet, akkor mi ihletett meg? Milyen irodalmi mű (gondolok én sorozatra, játékra, filmre, könyvre stb...)?

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Márc. 07 2015, 23:40

Ha írsz, vagy írtál talet, akkor mi ihletett meg? Milyen irodalmi mű (gondolok én sorozatra, játékra, filmre, könyvre stb...)?
A Lucifer című novellámhoz a Bűn és bűnhődés című Dosztojevszkij-regényből kaptam ihletet. Választható kötelező olvasmány volt: mindenki eldönthette, hogy ezt, vagy a Vörös és feketét olvassa. Ebben a főszereplő (Raszkolnyikov) megöl egy idős nőt, és kezd beleőrülni a gyilkosság utáni titkolózásba. Valahogy megihletett a gyilkosság és az őrület kapcsolata, és megírtam a novellát. A mini tale alapötlete a buszon, iskolába menet jutott eszembe.
A most készülő novellámat pedig a zene ihlette meg. Van egy nagyon szép szerelmes szám, aminek sajnos nem tudom a címét, mert a telefonomra névtelenül küldték át. Amikor hallgatom, mindig elképzelek egy tavat, és az egyik este (talán a múlt héten valamikor?) eszembe jutott, mi lehetne a jelentősége, és valahogy eszembe jutott az Éjszaka (Léda), aki ezt a jelentőséget akarja majd kihasználni.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Dettyke Vas. Márc. 08 2015, 15:40

Martin: Engem nagyon lenyűgöznek ezek a Sims 1-es fotók! Az érdekességeidnél is csak ámultam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 295755309

A kérdésedre a válaszom pedig az, hogy engem sokkal inkább zene ihlet meg, mint könyv, sorozat vagy film. Az agyam mindig párosít valami képet a hallottakhoz, azt továbbgondolom, és úgy születnek meg a kész tervek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Anna Orsolya: Valahogy sejtettem, hogy hatással volt rád a "Bűn és bűnhődés". Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ahsoka1994 Vas. Márc. 08 2015, 17:08

Anna Orsolya: Köszi. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960 Amúgy eltaláltad, tényleg Ian lesz az. Túlélénk fantázia miatt meg ne aggódj, velem is előfordul néha elég gyakran. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 3101058960

Dettyke:
Mondjuk inkább azt, hogy újra beindult a suli.

Martin: Tetszettek a képek, főleg a sims 1-es modellek. Nem hinném, hogy valami sok ember lenne, akik ennyire beleásták magukat ebbe a játékba.

Ha írsz, vagy írtál talet, akkor mi ihletett meg? Milyen irodalmi mű (gondolok én sorozatra, játékra, filmre, könyvre stb...)?
Erre kollektívan úgy tudnék válaszolni, hogy mindig van valami, amire éppen ráfüggök, és általában abból szoktam ihletet is nyerni. Részletesebben kifejtve pedig az talán egyértelmű, hogy a Szerelem: A világ romjain-nál nagy hatással volt rám a Frankenstein, amit többször is elolvastam, gyakran matekórákon. A párom szerint az a történet eléggé hasonlít még a Halott menyasszonyhoz, amiben lehet valami, mert eléggé egy kedvenc filmem, meg a befejezésben lehet 1-2 hasonlóság. A folytatásban meg a zombikkal ellepett metróalagutak ötlete pedig a Fallout 3-ból jött. Abban a játékban ugyan nem zombik vannak, hanem erősen sugárfertőzött emberek, de eléggé hasonlóak.
Ami történeten most dolgozok, abból meg főleg egy karaktert ihletett a mostanában zajló rengeteg Star Trek nézés (bár ez nálam mostanában, tudom, elég sokszor előfordul). Pontosabban Ianre alég sokban volt hatással az Új Nemzedékből Data, aki szintén egy android, és mindketten eléggé cukorfalatok.

Ahsoka1994

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 215
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Vas. Márc. 08 2015, 19:56

Martin: Nekem nagyon tetszenek a sims 1-es képeid. Kicsi talán sajnálom is, hogy nem azzal készült a taled, nagyon egyedi lett volna.

Ha írsz, vagy írtál talet, akkor mi ihletett meg? Milyen irodalmi mű (gondolok én sorozatra, játékra, filmre, könyvre stb...)?
A Tükörképpel kapcsolatban talán onnan jöhetett az ihlet, hogy engem mindig is érdekeltek az ilyen misztikus dolgok, mint például az előző életek. Talán egy két helyen hasonlíthatott a Once upon a time (Egyszer volt, hol nem volt) című sorozatra, de ennek ellenére a tale ötlete sokkal korábban megfogalmazódott a fejemben, minthogy elkezdtem volna nézni.
Zenét mindig szoktam írás közben hallgatni, tervezek is öszeállítani egy listát, hogy melyik szám melyik karakterre jellemző.

Az utóbbi napokban nem nagyon foglalkoztam a második évaddal, de a hétvégén csináltam egy borítókép szerűséget, egyelőre elégedett vagyok vele, bár nem garantálom, hogy végül ezt fogom használni.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 13 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

13 / 41 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.