Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

32 / 41 oldal Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Jan. 22 2016, 20:44

CSNG7, nagyon jó képek! A kis részlet pedig engem Hany Istókra emlékeztet. Biztos keveseknek ugrik be, de ő Jókai Mór: A névtelen vár című regényének egyik szereplője, aki a valóságban is létezett.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szomb. Jan. 23 2016, 10:51

CSNG7 Nagyon tetszik a részleted! És a képek is nagyon jók Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309
Érdekelne a véleményetek, hogy mit gondoltok arról, ha egy tale-ben a szereplők jelentősen változnak, pl feketéből szőke haja lesz, vagy ilyesmi. Itt konkrétan a főszereplőre gondoltam, de bármelyik szereplőről szó lehet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Jan. 23 2016, 11:34

Nittaa#, nekem az a véleményem, hogy egy történeten belül a szereplők haját és annak színét nem érdemes változtatni, mert szegény tale olvasó összezavarodik.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szomb. Jan. 23 2016, 11:57

Jelenleg egy főszereplőm van, aki teljesen felismerhető, és eddig vörös haja volt, most feketére akartam(az eredeti hajszíne lenne). Szóval nem tudom, mennyire lenne gond. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3213504501

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Jan. 23 2016, 12:03

Szerintem egy szereplő esetében még nem olyan zavaró, főleg ha a hajváltoztatást beleírod a történetbe esetleg meg is okolod azt.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szomb. Jan. 23 2016, 13:30

Rendben, köszönöm a választ.Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Feb. 07 2016, 10:58

Huh, de régen jártam már erre. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3472456676
Mindenkinek sok sikert és kitartást kívánok, aki tale-en dolgozik. Szuper készülő sztorik vannak, szóval hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3868612732

Én jelenleg az Üldözöttek hazája 2. évadán dolgozok gőzerővel (vagy legalábbis ahogy időm engedi). Úgyhogy arra gondoltam - ha már az STA alapján talán tényleg van aki várja -,  hozok egy rövid kis részletet.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309  Remélem tetszik majd!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3868612732

"Ijedten pillantott Aimes arcára, majd eszébe jutottak a faházban maradtak. Ha tényleg itt vannak értük, figyelmeztetnie kell őket, mielőtt túl késő lenne.
Sarkon akart fordulni és elszaladni, de mielőtt megtehette volna, Aimes keze a csuklójára kulcsolódott.
– Megmagyarázom!
– Mit? – rántotta meg a karját, de az erős szorítás nem engedett. – Hogy elárultál?
– Nem árultalak el. Egyedül vagyunk, és szükségünk van a segítségedre.
– Mi van? – Albine hangja élesen csapott az erdő sötét csendjébe. Hol Aimes-re, hol az apjára pillantott.
– Nem hoztam volna magammal, ha nem lett volna jó okom rá. Csak hallgass meg! Elengedem a kezed, de ne fuss el, rendben? Albine? – A lány csak egy szótlan bólintással felelt, majd amikor Aimes keze már nem szorította a csuklóját, legszívesebben lekevert volna neki egy hatalmasat.
– Soha többé ne érj így hozzám!"

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Feb. 07 2016, 12:50

Sookie, nem lehetne, hogy már most befejezd a tale-t, és olvashassuk? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3376965453 Már most akarom!
Nagyon tetszik a részlet, alig várom a folytatást Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960
Sok sikert hozzá!

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Feb. 07 2016, 21:12

Anna Orsolya: Köszönöm, örülök, hogy tetszett! ^^
Azt már én is nagyon szeretném, ha már kész lenne Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 De sok munka vár még rám.
Viszont tényleg haladok vele, és remélem hamar készen lesz. Majd igyekszem még hozni részleteket, és lassan megpróbálok egy épkézláb ajánlót is összehozni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Feb. 07 2016, 22:14

Sookie, te aztán felcsigázod itt az olvasókat... Szerettem a történetedet, és én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy alakul a szereplők sorsa. Jó munkát kívánok neked, nekünk meg hogy minél előbb olvashassuk!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Feb. 08 2016, 08:36

Sookie: Olvasni akarom! Most! Most! Most!

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Feb. 09 2016, 14:35

Remek részlet, Sookie ! :surprised  Remélem, minél hamarabb olvashatjuk az új évadot Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 2564226250 Már nagyon várom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Kedd Feb. 09 2016, 15:55

Hű, köszönöm szépen Lee, Rikardo és Lexy!
Tényleg belehúzok most már. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 Köszönöm a biztatást! Remélem tetszeni fog majd a 2. évad.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Kedd Feb. 09 2016, 18:18

Sziasztok!
Jelentés: még élek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677 és az írással sem hagytam fel, bár jó régen jártam erre, az az igazság, és a megjelent tale-ket is pótolnom kell még majd Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3472456676
de ezek után megpróbálok visszatérni, és aktívabb lenni itt is újra ^^

Szóval, mint mondtam, továbbra is írok, és tale-n is dolgozok (mindjárt kettőn is, persze, nem is én lennék xD), bár megjelenési dátumot még nem mernék mondani, mert sajnos egyikkel sem állok túlzottan jól... de amint meglesz belőle több, megpróbálok egy ajánlót is összehozni majd esetleg
ennyi lettem volna most, és a jövőben megpróbálok újra aktívabb lenni ^^

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Thea Kedd Feb. 09 2016, 19:41

Sookie, próbára teszed a tűrőképességünket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 2485850408  Nagyon kíváncsian várom a történetedet, és ez a pici részlet is már megint olyan megvilágításba helyezte a zárójelenetet, hogy megindult a fantáziám.. Valamiért úgy érzem, a második évad még az elsőnél is izgalmasabbnak ígérkezik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3868612732

Nittaa#, bevallom nekem még akkor is nehéz néha megkülönböztetni a szereplőket, ha csak a frizurájuk (vagy a ruhájuk..) változik, a hajszínük pedig marad a régi. Persze mindez attól függ, mennyire egyedi egyébként a karakter megjelenése. De ha említést teszel a történetben arról, hogy az a lány ugyanaz, csak visszafestette a haját, azzal szerintem nincs probléma. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3633238760

Banshee, nagyon örülök, hogy még egy régi tag tért vissza közénk, és szeretném figyelmedbe ajánlani az "Ezen dolgozom" témát, mert biztos, hogy nem csak engem furdal a kíváncsiság a készülő történeteiddel kapcsolatban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677 A tale-ek pótlásához pedig pattogatott kukoricát ajánlok, nagyon jó évet zártunk, jó szórakozást! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309

Thea

Admin
Thea


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 124
STA döntős Tehetséges tanácsadó 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ri Szer. Feb. 10 2016, 01:25

Thea: rendben van, megpróbálok összehozni valamiféle ajánlót a dologhoz, aminek úgy többé-kevésbé értelme is van Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677 és köszi, van egy olyan érzésem, hogy a jó szórakozás, az meglesz ^^

Mellesleg igen, csináltam egy új profilt itt, bizonyos személyes okok miatt, és tudom, hogy a névváltozásaimtól már a falra mászhat mindenki, aki még emlékszik rám, de több ilyet nem tervezek, úgyhogy a továbbiakban mint Ri fogok szerepelni (de persze mindenki hívhat, ahogy szeretne felőlem nyugodtan, de az utóbbi időben már mindenhol ezt a nevet használom, és ez az, amit a leginkább szeretek)

Ri

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ri


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 15
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szer. Feb. 10 2016, 09:08

Thea: "próbára teszed a tűrőképességünket" Igen, ez a szándékom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 De nagyon örülök, hogy már ez a kis részlet is gondolkodásra késztet, és igen, reményeim szerint ez az évad sokkal izgalmasabb lesz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3868612732

Ri: Nagyon tetszenek az ajánlóid! Nem is tudom, melyiket várom most jobban. Remélem mindkettő mihamarabb elkészül, úgyhogy hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Szer. Feb. 10 2016, 16:58

CSNG7: És újfent bebizonyosodott, hogy a szemétládák királyok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 Bár, az én szereplőm nem kifejezetten szemét, inkább csak nem tudja, hogy hol a helye és emiatt hajlamos hülyeségeket csinálni. Meg nagyon szeretne igazi menőgyerek lenne, de nem jön neki össze Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309
Csinikék a simek és a részlet is gyönyörű *o* főleg az utolsó mondat, nagyon tetszik nekem ::
Nittaa#: Szerintem belefér bőven a hajváltozás (: Az emberekre, főleg a lányokra, eléggé jellemző, hogy átfestik, vagy drasztikus módon levágják a hajukat, ha úgy érzik, hogy valami megváltozott az életükben, vagy valamit hátra akarnak hagyni. Ezért vagyok két éve kék :"""DDD
Sookie: Gyááááhhháháháhjj. <- ez minden érzésemet kifejezi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309
Ri: Nagyon tetszenek az ajánlók, főleg az első :::

Hű, dolgozgat mindenki ezerrel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ri Szer. Feb. 10 2016, 21:22

Sookie: köszi szépen ^^ igyekszem haladni velük, ahogy tudok, megpróbálom összeszedni magam, és újra nekikezdeni az írásnak

AnatidaephobiaCookie: köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 jelenleg éppen az elsőn dolgozom, és azt tervezem előbb befejezni, hogyha minden jól alakul, előbb-utóbb megpróbálok majd képeket és részletet hozni belőle ^^

Ri

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ri


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 15
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Thea Szer. Feb. 10 2016, 23:42

Húha, Ri, nagyon remélem, hogy inspirálóan hat rád, ha hetente 2-3 "mikor érkezik már a tale?" üzenetet fogsz kapni, mert a leírásaid alapján szerintem nagyon sokan várjuk tűkön ülve a megjelenésüket! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3868612732  Mindkettő nagyon tetszik, érdekes témákat feszegetsz, és összetett karaktereket sejtetnek az alaphelyzetek, de rettenetes olyat olvasni az év elején, hogy reméled, még 2016-ban elkészül a történet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677

Thea

Admin
Thea


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 124
STA döntős Tehetséges tanácsadó 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

32 / 41 oldal Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.