Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

38 / 41 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Jún. 24 2016, 17:05

DeeDee:Köszi a választ Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960 Az Orion humornak roppantul örülök, a másik miatt kissé szomorú vagyok, de hát megértem, mégiscsak Orioné ( és Kimé) lesz itt a főszerep, és persze nyílván lesznek újak is ( Kimen kívül ) , akik nem tudnának érvényesülni, ha túl sok régi karakter tűnne fel. Remélem azért egy-kettő felbukkan - Annie, Elsie, kicsi Mike, eseteg megismerhetjük kicsit közelebbről Elsie második szerelmét... Vagy legalábbis lesz utalás a fősztorira
Akárhogy is lesz, várom a tale-t!

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by CherrySensei Szomb. Jún. 25 2016, 17:43

Talán nem ilyesfajta kérdéseket várnak az emberek egy ilyen topicban, de felteszem, mert nem találtam neki megfelelőbb helyet és már régebb óta furdalja az oldalamat a kíváncsiság. Szóval, léteznek külföldi sims tale-es oldalak, amik ilyen vagy még jobb minőségben 'gyártanak' sims tale-eket? Hiába keresgélek már egy jó ideje, nem találok olyan jó minőségben oldalak, mint ez a SimsTales Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 2513195574 Videók persze vannak dögivel, de ilyen képes-írásos tale-eket nem igazán találtam, amik igényesek is lennének Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 2513195574 Vagy csak itt Magyarországon lenne ennek ilyen nagy potenciálja? Már ez is megfordult a fejemben, de talán a külföldi taleírókat jobban vonzza a videós megoldás? Mindenesetre én nem találtam semmi kecsegtetőt a videókon kívül, néhány kisebb történetet, amik rosszul felépítettek voltak és borzalmas képminőséggel rendelkeztek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 2513195574

CherrySensei

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
CherrySensei


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 31
Tartózkodási hely : Fire Kingdom in Adventure Time

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Jún. 26 2016, 17:46

CherrySensei:Nagyon jó a kérdés! Hozzád hasonlóan én is böngészgettem már külföldi tale-ek után az interneten, és ahogy te is leírtad a felhozatal nem a legjobb. A sims recource-on találhatók tale-ek dögivel, de ott is elég vegyes a felhozatal, nagyon kiemelkedővel nem találkoztam, meg őszintén mostanában már nem is követem. Valóban nyomában sem érnek néhány itt megtalálható történeteknek. Én jobb alkotásokkal tumblr oldalakon már találkoztam, de ott inkább a fotózás az, ami engem megfogott, de az nagyon. Gondoltam is rá régebben, hogy ezeket érdemes lenne összegyűjteni egy szemezgetőbe, de azóta már letettem róla. Én is úgy látom, hogy a külföldiek a videotale-ekben látják a nagyobb lehetőségeket. Található is jó pár lenyűgöző machinima, és vannak egész jó videosorozatok is.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Hétf. Jún. 27 2016, 22:37

Ruta: nekem nagyon tetszenek a képeid, mint mindig, ezek is kiemelkedőek, hozzák a megszokott egyéni stílusodat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960 Kíváncsian várom.

Romena: a te történetedet már a születésétől fogva várom, a képeket nézegetem, és érdekes mind, szépek. A részlet is bejött, szóval még mindig várom a történeted Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960

-**-

Meg már én is hozok egy-két érdekességet a mostani munkáimról, hátha valakit felcsigázok. Jelenleg két történeten is dolgozok: az első egy illusztrálás, amit megpróbálok minél gyorsabban megcsinálni most, hogy itt van a nyári szünet. Majd az írója oszt meg róla részleteket, ha akar, én azonban a borítóképet megosztom veletek cím meg minden nélkül, hogy a titokzatosságot fenntartsuk.
Borítókép:
http://kephost.com/image/cHnj
Egy kis ízelítő a sztoriból:
http://kephost.com/image/cHne

A másik történet saját, és a borítókép alapján sokan levághatják, hogy a lassan egy éves novellámat folytatom. Már meg van írva, ezt is lassacskán forgatom, és elöljáróban annyit, hogy ebben a részben már sokkalta több vér fog szerepelni, sokkal több brutalitás - nem tehetek róla, megártott a sok GoT -, valamint kicsivel jobban megismerjük a főszereplő kettős természetét.
Borítókép:
http://kephost.com/image/cHno
Egy kis ízelítő a sztoriból:
http://kephost.com/image/cHn4

A két novellában egyébként lesz egy kis áthallás. A képeken babrálni fogok bizonyos részeket, hogy az egyik utaljon a másikra, a másik az egyikre. Esetleg azonos szereplőkkel, azonos helyszínekkel, ki tudja. Kis easter egg, amit amúgy is előszeretettel rejtek el a történeteim képein.

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Jún. 27 2016, 22:53

Gaga: Már alig várom mindkettőt. A sajátodat is, meg amit "csak" illusztrálsz, azt is! A képek alapján mindkettő érdekes és izgalmas lesz.
Jake tette? Vér és brutalitás? Jöhet nyugodtan! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960 Szeretem az ilyen dolgokat.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by mercy050505 Hétf. Júl. 04 2016, 19:35

Sziasztok! Sims Tales Awards-ra készülő pályaművemhez kéne S.O.S illusztrátor (vagy legalábbis pózokhoz értő simses) segítsége!! A pózdobozt szeretném rátenni ősöreg, néha kicsit makacskodó laptopomra. Légyszi, írjatok privátot, mert ezt holnap vagy legkésőbb holnapután tudnám csak megcsinálni! Köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960

mercy050505

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Sehol
3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szer. Júl. 13 2016, 19:24

AmazonKyra: Hát, Sims 2-es forgatásról én is tudnék mesélni... Közöségi helyszínek felejtősek, mert valaki tuti csinálni fog valamit amit nem kéne. De még ha az összes sim a te irányításod alatt van is ( "vendégeknek kívül tágasabb" bellítás a bejáraton ) , akkor is kínkeserves összehozni h mindenki azt csinálja amit te elképzeltél... Azonkívül állandóan átrendezni a helyszínt, illetve költöztetni a sim-eket egyik telekről a másikra... elég macerás.
Csak azt tudom mondani, kitartás! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Csüt. Júl. 14 2016, 03:02

AmazonKyra: A Sims 2- ben ki lehet kapcsolni a szabad akaratot. Nem tudom, hogy már az alapjátékban is, vagy valamelyik kiegészítővel jött-e. A Beállításokon belül (F5) van egy Játékbeállítások nevű gomb (fogaskerék rajz). Belépsz ahhoz a családhoz, akikkel forgatsz, megnyitod ezt, és ott legalul van egy olyan, hogy "Házzal kapcsolatos beállítások", "Szabad akarat". Itt tudod be- vagy kikapcsolni a szabad akaratot.

Ha a Simek éppen megéheznek, büdösek, stb., akkor hasznos lehet a maxmotives kód. Beírod, és minden simnek a családban (vagy a telken??? Igen, azt hiszem, a vendégeknek is) maximumon lesznek a szükségletei. Ezt a kódot többször is be kell írni, annyiszor, ahányszor csak leromlanak a szükségletek.

Ha az egyik sim jó pózban van, akkor le lehet fagyasztani, ha letöltöd a Freezer Clockot. Ebben a tippben van szó a használatáról, meg persze link is hozzá: http://simstales.weebly.com/tippek-es-trukkok/pozoljunk-sims-2-vel

(Esetleg még a titkos kód (boolprop testingcheatsenabled true) lehet hasznos, ha például aludnia kell egy simnek, és el kell álmosítani, hogy elküldhesd aludni. Viszont ez a kód VESZÉLYES, mert hibákat okozhat a játékban, ezért ne, vagy csak nagyon óvatosan használd.)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Szer. Júl. 20 2016, 18:45

juhaszgaga: Örülök, hogy várod a történetemet, remélem nem okozok vele csalódást. A te két projeted is nagyon jól néz ki, és már kíváncsian várom őket. Emellett a még régebben megosztott LGBT-s sztorira is kíváncsi vagyok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960

Én képtelen lennék sims 2-vel forgatni. Már annyira kiismertem a hármat, és annyira hozzá vagyok szokva, hogy ha a kettővel próbálkoznék, annak katasztrófa lenne az eredménye.

Mivel az elmúlt tíz napban nem voltam itthon, és a következő héten sem leszek, ez a július szinte teljesen kiesik számomra tale alkotás szempontjából, de azért így a semmittevés közben azért hoztam egy részletet, hátha ezzel magamat is tudom motiválni a haladásra.

A szoba közepén lévő ágyon egy barna hajú nő üldögélt, fehér, kórházi köntösben, miközben idegesen nyomkodta a kommunikátorát. Mikor felpillantott rögtön letette az eszközt, és a férfi szemébe nézett:
- Mit keresel itt? – kérdezte, de a hangjából csak a tiszta gyűlölet és undor hangzott.
- Csupán néhány kérdést szeretnék feltenni – mondta a férfi magabiztosan, majd tett egy lépést a nő felé.
- Mióta kérdeznek ki bűnözők, rendfelügyelőket?
- Azóta, amióta ön az egyetlen túlélője a tegnap délutáni, a város robotikai negyedében történő… incidensnek. Vagy mondhatnám inkább mészárlásnak? – a kijelentésére a nő felpattant a helyéről, de egy lépést sem tett meg a férfi felé.
- Az illetékeseknek már mindent elmondtam.
- Az lehet, azonban ez engem nem nagyon izgat – mondta flegmán a férfi, majd leült a fal mellet lévő karosszékbe.
- Mit akarsz tudni? – kérdezte a nő, majd ő is visszaült a helyére.
- Csupán rettentően furcsának találom az egész helyzetet. A helyszínen minden egyes ember, legyen az nő vagy férfi, meghalt. Csak ön maradt életben, mindenféle karcolások és sebek nélkül. Nem tudja, hogyan lehetséges ez? – a nő a kérdésre megvonta a vállát, de kerülte a férfi tekintetét...

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Júl. 21 2016, 17:08

Romena: Szuper a részlet! Jól sejtem, hogy különleges képesség miatt maradt életben a nő? Kíváncsi vagyok már nagyon, remélem előbb-utóbb azért összejön a tale, hajrá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Júl. 21 2016, 18:52

Romena: Azt hiszem, már jó párszor elmondtam, hogy nagyon várom már, hogy olvashassam a történeted, de hát ha egyszer ez van. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309 A részlet nagyon tetszik, én is osztom Dee véleményét, hogy tuti, valami képessége lehet a lánynak. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309 Remélem, már az utolsó részt forgatod. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309 Sok sikert és kérünk majd képeket is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3633238760

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Júl. 22 2016, 11:40

Romena: Mindenkinek szüksége van alkotói szabadságra. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960
A részlet nagyon szuper. A kommunikátor itt is ua mint a Star Trek-ben? (kommunikátor ) Az előttem szólókhoz hasonlóan én is úgy vélem, hogy a nő különleges képességekkel rendelkezik - és azt sem tartom kizártnak, hogy a férfi is...
Jó pihenést, és sok sikert a művedhez! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Hétf. Júl. 25 2016, 17:49

Anna: ebben a részben lesz brutalitás bőven!

AmazonKyra: köszönöm, remélem, elnyeri a tetszésedet.

Romena: köszönöm a dicséreteket! És hááát... az a bizonyos történet még várat magára, úgy érzem, még nincs kész arra, hogy bemutassam nagyobb közönség előtt. De ehhez hasonló novellák vannak tervben. Az más kérdés, hogy mennyire lesz kedvem meg energiám mostanában forgatni.
A részlet nekem tetszik, még mindig tűkön ülve várok a tale megjelenésélre!

Illetve én is hoztam egy... pormóképszerűséget, ami a Jake tette folytatásával kapcsolatos. A megjelenés dátuma szinte egészen biztos, ugyanis képek terén nagyon jól haladok, az írás pedig már le van tudva. Aki egy kis kutatómunkát vállal, az szerintem rögtön rájön, hogy miért egy hónap múlva, és miért nem a jövőhét péntekre tervezem elkészíteni és megjelentetni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3633238760
http://kephost.com/image/ctQv

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by ManyóÓ Hétf. Júl. 25 2016, 23:02

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Milyen méretben érdemes beküldeni a képeket az oldalra a tale mellé? Mert mivel már 1000 éve kezdtem el, még MySimsre, lekicsinyítettem őket, mert ott az oldal mindig fura dolgokat művelt a minőséggel. De elgondolkodtam azon, hogy azok lehet kicsik lesznek most már (700x394). Nagy részük megvan 1366x768ban, de nem mind. Illetve azóta új monitorom van, most már 1920x1080as képeim is vannak, amiket megint vagdoshatok, kicsinyíthetek. Van esetleg valami trükk, amit be kell tartani azon kívül, hogy jó lenne azonos méretben (legnormálisabb formátum pl.)? Mi a legkisebb méret, ami felett már nem látszik, hogy milyen felbontású a kép?
Előre is köszönöm a válaszokat!

ManyóÓ

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
ManyóÓ


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : London
STA döntős

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

38 / 41 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.