Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Kívánságdoboz - Page 2 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 2 Voting10Kívánságdoboz - Page 2 Vote_r10 
Wan (781)
Kívánságdoboz - Page 2 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 2 Voting10Kívánságdoboz - Page 2 Vote_r10 
Rikardo (612)
Kívánságdoboz - Page 2 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 2 Voting10Kívánságdoboz - Page 2 Vote_r10 
Lee (466)
Kívánságdoboz - Page 2 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 2 Voting10Kívánságdoboz - Page 2 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Kívánságdoboz - Page 2 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 2 Voting10Kívánságdoboz - Page 2 Vote_r10 
Etti (431)
Kívánságdoboz - Page 2 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 2 Voting10Kívánságdoboz - Page 2 Vote_r10 
Nita90 (309)
Kívánságdoboz - Page 2 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 2 Voting10Kívánságdoboz - Page 2 Vote_r10 
DeeDee (278)
Kívánságdoboz - Page 2 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 2 Voting10Kívánságdoboz - Page 2 Vote_r10 
Lexy (269)
Kívánságdoboz - Page 2 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 2 Voting10Kívánságdoboz - Page 2 Vote_r10 
Leo (236)
Kívánságdoboz - Page 2 Vote_l10Kívánságdoboz - Page 2 Voting10Kívánságdoboz - Page 2 Vote_r10 


Kívánságdoboz

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Vas. Jún. 22 2014, 21:58

Stuffy: A Véleményekbe már írtam, hogy figyelembe vesszük a kéréseiteket, így elkezdtünk dolgozni, sőt már lassan két hete az új fórum designon dolgozunk. Még egy kis türelmet kérünk, ha minden igaz, a héten már más kinézet fogad majd Titeket. Éppen ezért meglehet, hogy az átalakítás ideje alatt majd lezárjuk az oldalt.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Lee Vas. Jún. 22 2014, 22:09

Én már hasonló ötletet felvetettem Briginek, úgyhogy csak jelzem, szerintem is jó ötlet.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Vas. Jún. 22 2014, 22:47

Szólánc és szóképző játékok létrehozva. Kívánságdoboz - Page 2 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Jún. 23 2014, 00:26

Az jutott eszembe, hogy a "Ki vagyok én?" játékot vissza lehetne hozni (ha jól emlékszem valami ilyesmi címe volt MySimsen) Ha valaki nem emlékszik rá, az volt a lényeg, hogy valaki (nevezzük most Jóskának) ír 3 állítást egy híres emberről (élő vagy halott, művész, történelmi alak, színész, vagy bármi más), a következő játékos kitalálja, kit adott fel Jóska, majd ő maga is ír egy emberről 3 mondatot. (Ezt a játékot még úgy álmodtam meg)
(Nyilván olyanok, mint Hitler, Jézus, stb. nem szerepelnének benne, mert a szabályzat sem engedné, és csak valós személyek lennének, nem mesefigurák, Tale- szereplők, stb. Meg, természetesen kulturáltan kellene mindenkinek fogalmaznia, nem ír olyanokat egy általa utált sztárról, hogy "1. valami csúnya szó, 2. másik csúnya szó, 3. nagyon rosszul énekel")
Esetleg ez a játék mellett vagy helyett lehetne ilyet Tale- szereplőkkel (is) létrehozni, valamelyik szereplőről írna 3 mondatot. Bár akkor egyesek számára az spoileres lehetne, ha még nem olvasta a Tale-t.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Dettyke Hétf. Jún. 23 2014, 22:00

Anna Orsolya: Úgy gondoljuk, egyelőre éppen elég játék fut, viszont ha sokan szeretnék, később még visszatérhetünk rá.

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Nita90 Hétf. Jún. 23 2014, 23:28

Nekem is eszembe jutott egy tale-es játék, "Amit soha nem mondana" címmel. Valaki ír egy szereplőt egy tale-ből, a következő hozzászóló ír egy mondatot, amit a szereplő soha nem ejtene ki a száján, majd megnevez ő is egy szereplőt, akihez a következő ír, stb.

Pl.
/A :       Elena (Más, mint a többi)/
   
B: "Lizzy, hagyd már békén szegény Cleót!" ;
       
       Levi (La media naranja)
     
C:"Hé, Mancika, mit művelsz? Nekem barátnőm van!" ;

     Jayden (Tükrökép)

D:

stb.

Bár lehet, hogy ebből káosz lenne, és/vagy gyorsan kifulladna, és tényleg sok játék fut már így is, de azért gondoltam, megér annyit az ötlet, hogy megosszam.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Jún. 24 2014, 14:48

Nekem tetszik az ötlet. (Igen, tudom, elég játék van, meg nem arról szól az oldal, hogy játsszunk) Az jutott még eszembe, ha lenn(én)e(k) Tale- es játék(ok), akkor valamilyen szinten a Tale- eket népszerűsítené(k) ez(ek). Például, "ha x nem mondaná ezt, akkor valószínűleg olyan a jelleme, és én meg szeretem az olyan fickókat. Ezért úgy döntöttem, adok esélyt ennek a Tale- nek, mert lehet, hogy érdekesebb, és mégsem a címe alapján kell megítélnem."

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Pént. Jún. 27 2014, 16:03

Nagyon jó kis ötleteitek vannak, viszont átbeszéltük a többiekkel, és arra jutottunk, hogy egyelőre ennyi játék elég lesz. Természetesen elraktározzuk ezeket, ha más nem, akkor például egy szombati szórakozásnál egész jól bevethetők.  Kívánságdoboz - Page 2 3633238760

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Júl. 05 2014, 20:57

A Szombati Szórakozáshoz van egy új játékötletem! =DD Ezt még nagyon régen láttam egy másik oldalon. Ehhez hasonlóra gondoltam...
Van egypár kép például egy Taleből, kb. öt darab, és akkor a játékosok bármilyen sorrendben szerepeltethetik őket, és alájuk ír egy kis történetet. De szerintem inkább ne Taleekből legyenek a képek, hanem, ha ráértek, akkor ti tudnátok készíteni direkt erre... =$$

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Vas. Júl. 06 2014, 07:50

Ehhez hasonló meg fog valósulni, csak nem a Szombati Szórakozás alatt, hanem Simnovella pályázatként. Kívánságdoboz - Page 2 3101058960 Az első megrendezése után döntjük majd el, milyen gyakorisággal kerül majd sor ilyen "versenyre". Ha népszerű, akkor többször, ha kevésbé, akkor max 2 lenne évente. De mindenképp tervezünk ilyet többféle variációval. Kívánságdoboz - Page 2 3101058960

Amúgy ha jól láttam, a Szemezgető Szerda nem túl népszerű a körökben.  Kívánságdoboz - Page 2 4216510677 Ide is leírom, ha bárkinek van bármilyen rovat ötlete, szívesen fogadjuk, mert egy idő után a Csemege Csütörtök ki fog purcanni, ha nem kapunk több tale-t.  Kívánságdoboz - Page 2 1910640592 És azért jó lenne minimum 5-6 bejegyzés egy hétre.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Sookie Vas. Júl. 06 2014, 09:03

Etti: Amikor elkezdődött az oldal, és jött a hírhétfő és a kérdés kedd, biztosra vettem, hogy a szerda a szavazás napja lesz. Magam sem tudom miért. Persze a szemezgető szerda is jó, és érdekes posztok születnek oda is, de esetleg lehetne heti váltásban ez a kettő. Így talán könnyebb lenne ötletelni, hogy ha van is néhány ötlet, az nem fullad ki három hét alatt.
A Csemege Csütörtök-re már én is gondoltam így: mi lesz, ha elfogynak a tale-ek? De oda még semmi ötletem nem született.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Vas. Júl. 06 2014, 09:40

Az oldalon lévő szavazás sem lenne rossz, csak ugye az eredménye nem reprezentatív, ergó többször is lehet voksolni, így nem kapunk reális képet az adott kérdésben. (Pl. ha azt kérdeznénk meg, melyik tale a kedvenced, biztos lennének olyanok, akik győztesként a saját favoritjukat szeretnék látni, ezért többször is rányomnak.) És sajnos a weebly nem teszi lehetővé azt, mint a My Simsen, hogy be tudjuk állítani, hány óránként lehet rányomni a Vote gombra.  Kívánságdoboz - Page 2 1910640592

Update: Visszavonom, amit mondtam. Délelőtt teszteltem, és lehet, hogy azt mutatja, többször is lehet szavazni az oldalon, de egy IP-ről csak egyszer fogad el szavazatot. Kívánságdoboz - Page 2 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Csajszyh Vas. Júl. 06 2014, 12:48

Hű, akkor az jó lesz - mármint a Mini Tale-s cucc - ! =DD
A Szavazó Szerda az tényleg nagyon jól hangzik, én végül is, imádok szavazni! =DD
A Csemege Csütörtök... Hát, arra pedig nincsen ötletem... =SS De szerintem, ha ilyen szépen haladunk, akkor egyre több vendégünk lesz, ezzel együtt több sztori-írónk! =)) Vagy, ha tényleg nem lesz semmi, akkor egy időre, amíg nem lesznek új Taleszek, akkor ki kéne találni a helyére valami más elfoglaltságot. =CC

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Júl. 06 2014, 13:07

Nekem igazából nincs bajom a szemezgető szerdával, nagyon jó ötlet, de valamiért egy kicsit hátrébb van nekem, mint a többi rovat. Attól még azt is szeretem, sok érdekes dolgot megtudok olyankor, csak valamiért nem tartozik a kedvenceim közé, de azt nem tudom, miért.

Igen, arra én is gondoltam, hogy a csemegék egy idő után elfogynak. Új Tale- ek ugyan mindig lesznek, de a régiek nem fognak szaporodni, és nem is mindenki fogja elküldeni a régi Tale- jeit. Aki érzi, hogy az övé(i) nem sikerült(ek) túl jól, akkor nem él a lehetőséggel, én is így vagyok vele. Nem mondom el újra, miért voltak ilyen rosszak a régi alkotásaim, mert már rengetegszer mondtam, de a következő - ha lesz -, sokkal jobb lesz.
Mivel minden nap rovatának neve alliterál, valami olyasmit kellene kitalálni a csütörtökre is. Cs betűs szavak... ő... csiga, csatorna - ezekkel nem lehet mit kezdeni. Most így nem jut eszembe semmi, ami csével kezdődik.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Ryan Vas. Júl. 06 2014, 13:31

Anna Orsolya: Csatorna Csütörtök... Hmm... Engem érdekelne, hogy mi lenne az nap! Kívánságdoboz - Page 2 295755309

Komolyra fordítva a szót, addig kéne ötletelnünk, míg el nem fogynak a Csütörtökre tartogatott talek.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Csajszyh Vas. Júl. 06 2014, 13:36

Nekem csak az jut az eszembe, hogy Csókolózós Csütörtök, de ennek mi értelme van? xDD Esetleg Csalódott Csütörtök, pár negatív vélemény egy sztoriról, de szerintem ennek nem mindenki örülne... =SS Csóró Csütörtök... Csoda Csütörtök? O_o Csodálatos Csütörtök... Ezeknek nincsen nagyon értelme... =SS Csere Csütörtök... Ekkor lehetne valamit cserélni... De hogy mit... Cserélgető Csütörtök, ha így jobban hangzik, de nekem az előbbinek a hangzása jobban tetszik! =DD Nekem jelenleg most ezek jutottak az eszembe... =SS

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Sookie Vas. Júl. 06 2014, 14:13

Csóró csütörtök xD Na ezen jót nevettem.

Mindenesetre igaza van martin923-nak és addig kellene kitalálni valamit, amíg van régi tale.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Ryan Vas. Júl. 06 2014, 14:16

Igen, a Csóró Csütörtökön én is jót nevettem... Kívánságdoboz - Page 2 295755309 Azt hiszem fog itt most pár szép anekdota születni. Eddig talán a Csere/Cserélgető Csütörtök hatott a legértelmesebben, de ki tudja... Én nekem például, semmi jó nem jut az eszembe. :\

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Etti Vas. Júl. 06 2014, 15:02

Micsoda ötletek!  Kívánságdoboz - Page 2 4216510677 Az alliterációs dolgot bízzátok Ránk. Addig viszont lehet agyalni azon, mi az, amit szívesen látnátok még az oldalon, mivel foglalkozzunk még, mik legyenek. Kívánságdoboz - Page 2 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Júl. 06 2014, 17:21

Eszembe jutott valami. A Sims Tale- eknél nem árt, ha az író úgy öltözteti fel a Simét, hogy az ne legyen csúnya, ciki vagy röhejes. Én nem hiszem, hogy nagyon otthon vagyok a divat világában, és akár véletlenül is elkövethetnék elég fura bakikat, mert éppen nem hallottam egy-két "divatszabályról", és lehet, hogy mások is hasonlóan vannak. Meg öltöztetés terén nem is vagyok valami kreatív, tehát ötletadónak is jó lehetne. Arra gondoltam, hogy, ha valakinek van kedve és türelme (akár látogató, akár szerkesztő), összeállíthatna egy ilyen tippet, persze, csak akkor, ha van rá igény is. Az írója beszélhetne általánosságban is (pl. milyen szín mivel együtt hordható), meg lennének ilyen példa összeállítások stílusonként, de az már csak képekben. Nem tudom, érdekelne- e még mást rajtam kívül ilyen, és valakinek lenne- e kedve írni egy ilyet, de azért fölvetettem az ötletet.

Akkor, elfelejtve az alliterációkat, gondolkoztam azon, mit lehetne csütörtökre tenni, a csemegék elfogyása után. Szerintem meg lehetne azt csinálni, hogy a beérkező tippek és vendégkritikák mindig a legközelebbi csütörtökön kerülnének ki. (Akkor akár lehetne a neve a már említett Csere Csütörtök is, mert tippeket és véleményeket cserélnének azok, akik ilyeneket beküldenek.)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kívánságdoboz - Page 2 Empty Re: Kívánságdoboz

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.