Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Kérdésem van Vote_l10Kérdésem van Voting10Kérdésem van Vote_r10 
Wan (781)
Kérdésem van Vote_l10Kérdésem van Voting10Kérdésem van Vote_r10 
Rikardo (612)
Kérdésem van Vote_l10Kérdésem van Voting10Kérdésem van Vote_r10 
Lee (466)
Kérdésem van Vote_l10Kérdésem van Voting10Kérdésem van Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Kérdésem van Vote_l10Kérdésem van Voting10Kérdésem van Vote_r10 
Etti (431)
Kérdésem van Vote_l10Kérdésem van Voting10Kérdésem van Vote_r10 
Nita90 (309)
Kérdésem van Vote_l10Kérdésem van Voting10Kérdésem van Vote_r10 
DeeDee (278)
Kérdésem van Vote_l10Kérdésem van Voting10Kérdésem van Vote_r10 
Lexy (269)
Kérdésem van Vote_l10Kérdésem van Voting10Kérdésem van Vote_r10 
Leo (236)
Kérdésem van Vote_l10Kérdésem van Voting10Kérdésem van Vote_r10 


Kérdésem van

1 / 14 oldal 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kérdésem van Empty Kérdésem van

Témanyitás by Dettyke Vas. Jún. 08 2014, 14:07

Ha valamit nem értesz, kérdésed van, segítségre van szükséged, ide írj, aki tud, remélhetőleg tud adni tanácsot.

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Jún. 15 2014, 14:29

Én küldtem tegnap este egy üzenetet, és ma megnéztem az e-mailjeimet. Jött egy levelem, a feladója MAILER-DAEMON, és ez van benne: "This is an automatically generated Delivery Status Notification.
Delivery to the following recipients failed permanently:
* talesssims @ gmail . com "
Ezt ti állítottátok be, vagy mi ez?
(szétdaraboltam az e-mail- címet, hogy el tudjam küldeni a hozzászólást)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Matt Vas. Jún. 15 2014, 14:52

Ilyet nem küldtünk Neked. Hibásan adtad meg az e-mail címünket. "taleSSSims@gmail.com" Nem három darab "s" betű, hanem kettő van. Kérdésem van 3101058960 Helyes e-mail címünk: talessims@gmail.com

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Jún. 15 2014, 15:44

Matt: Köszönöm Kérdésem van 295755309 Akkor elküldöm arra. Én a kritikaírásról szóló tippből másoltam ki, a legvégén szerepel így: "Ha ezek után is szeretnél megjelentetni nálunk véleményt (aminek nagyon nagyon örülnék), várjuk sok szeretettel azt a talesssims @ gmail . com címre! (Lehetőleg Word dokumentumban névvel aláírva)." Onnan másoltam ki hibásan, észre sem vettem, hogy 3 s-betű van- akkor lehet, hogy gyanúsnak tartottam volna, és megnéztem volna máshol. Talán még jó is, hogy így jártam, mert most, még így az elején kiderült, hogy van egy elírás, és időben ki lehet javítani. Inkább most legyen ilyen, mint akkor, amikor olyan nagy lesz az oldal, mint a MySims volt. Még egyszer köszi Kérdésem van 295755309

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Matt Vas. Jún. 15 2014, 15:58

Most vettünk észre és tényleg elírtunk az e-mail címet. Köszönjük szépen az észrevételt, elnézést kérünk! Kérdésem van 295755309
Nagyon köszönjük szépen a kritikát! További szép napot! Kérdésem van 3101058960

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Hétf. Jún. 23 2014, 20:46

Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy saját oldalt lehet linkelni? Csak mert pár hete készítettem egy overlay poseboxot, és belinkelném a megfelelő topicba, hátha valakinek hasznos lenne Kérdésem van 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Hétf. Jún. 23 2014, 22:12

DeeDee: Linkeld bátran, hiszen hasznos dolgot akarsz mutatni!  Kérdésem van 3633238760

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by TimMac Szer. Júl. 16 2014, 18:17

Sziasztok!
Már régóta követtem a Mysims.hu oldalt, és ezt a honlapot is szinte az elindulásától kezdve látogatom, mégse regisztráltam eddig, mert úgy voltam vele, hogy majd ha lesz egy tale, amit kirakok, ráérek regisztrálni. Viszont most van két kérdésem is a tale-készítéssel kapcsolatban, ami nem került elő eddig (a Mysims fórumon nem tudom, volt-e róla szó, de ugye azt nem tudom elérni...)

Szóval:
- A fejezetenkénti borítókép az csak olyan méretben lehet, mint a "Jelzőfény: A kezdet" című tale esetében? (Más példát még nem láthattunk erre) Az én képeim olyan méretűek, mint amiket a játék alapból csinál. Ha ekkora a kép, akkor az hogyan fog megjelenni? (Mert belegondoltam, hogy esetleg olyan méretűre vágná valaki, mint a Jelzőfényeseket, és az eléggé... nos... ronda lenne az én képeim esetében, ha egy széles csíkot kikanyarintanának belőlük)
- A másik kérdésem, hogy a cím lehet-e angol. A történeteimet általában mindig angol címmel álmodom meg, és ez most is így történt. Van persze magyar cím is, de az nem passzol a borítóképre. Kifejtve: találtam egy nagyon jó betűtípust az angol címhez, de a magyarban az ékezet miatt zűrös a dolog, így másik betűtípus kéne hozzá, de az meg kezd sok lenni (több betűtípus a képen).
Ha a borítóképen csak az angol cím van, de a tale címében kötőjellel szerepel a magyar cím is, mint pl. a "Fame - A hírnév átka" című tale esetén (ott a borítóról nem tudok semmit, hogy hogy szerepelt rajta), arról kinek mi a véleménye?
Nem csak az adminok véleménye érdekelne, hanem bárkié.
Mondjuk még az is lehet, hogy teljesen más lesz az egész, mint elterveztem... De ha már ennyit szenvedtem vele, akkor egy promóképet biztos csinálok belőle.

Köszönöm a válaszokat előre is!
Majd írok valamikor bemutatkozást a megfelelő témába, de ez az egész hirtelen jött (a két kérdés), és nem nagyon érek rá most bemutatkozást írni. De később mindenképp időt szakítok rá.

TimMac

Járatos csevegő
Járatos csevegő
TimMac


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Elveszve egy kupac olvasnivalóban
Segítő lektor Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Szer. Júl. 16 2014, 19:59

TimMac: Én egyébként totál random vágtam akkorára a headerjeimet, úgyhogy ez ne akadályozzon semmiben Kérdésem van 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by TimMac Szer. Júl. 16 2014, 20:36

DeeDee: Annyira profin sikerültek, hogy azt hittem, ez az alap elvárás... De megnyugodtam akkor, hogy lehet teljes alakos képet csatolni...

TimMac

Járatos csevegő
Járatos csevegő
TimMac


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Elveszve egy kupac olvasnivalóban
Segítő lektor Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Csüt. Júl. 17 2014, 10:38

TimMac: Először is üdv köztünk!  Kérdésem van 1585566538 A kérdéseidre a válasz:

1. A borítóképet bármilyen méreten küldheted. (Ha lehet, inkább Te is fekvőt válassz, azt jobban preferáljuk, és jobban is néz ki.) Tudjuk szabályozni amúgy a fotók nagyságát, illetve azért a weebly is megszab egy határt a hosszúságra. Ha szeretnéd, tehetünk egy próbát: küldd el az egyik ilyen headered, mi pedig megmutatjuk, hogy fog kinézni az oldalon.

2. Ha angol címmel szeretnéd megjelentetni a tale-edet, akkor úgy kerül fel az oldalra. Kérdésem van 3101058960 És igen, hozzá tudjuk tenni a magyar felét is. A My Simsen is volt jó pár ilyen történet. Nem okoz gondot.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by mezeibernadett Pént. Júl. 18 2014, 10:39

Sziasztok!

Nem Tale irassal kapcsolatos a problemam,de hatha tud valaki közületek nekem segiteni.Sajnos total megrekedtem es fogalmam sincs mit tegyek,hol keresgeljek...

Die Sims 3 jatekkal jatszom-a jatekaim eredetiek es nagyon sok Store-os tartalmat is megvettem.Pl pekseg,Hacienda konyha,Monte Vista es a legujabb tizorais malom.Ezeket azert tartottam fontosnak megjegyezni,mert bizonyos objektumok nem müködnek nalam belölük.Pl.Pizzasütö kemence,olajsütö,sutisuto allomas es a tizorais tartalombol a lekvarfözö.A cirkuszbol a csokiszökökut es a haciendabol a fagyigep müködik.

Van Javam,frissitettem is es megis hianyol egy fajta skriptet,amit nem tudom hol kell letölteni.Egyedi tartalmamim is vannak szep szammal,amiket dashboarddal ellenöriztem termeszetesen.Szoval ezek nem ütközhetnek.Megis nagyon zavaro szamomra,hogy ezeket a szuper cuccokat nem tudom kihasznalni.Mysims sajnos nincs,szoval bizom bennetek...Köszönöm elöre is. Betti  Kérdésem van 3868612732 


mezeibernadett

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Appaloosa Plains

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Matt Pént. Júl. 18 2014, 12:17

Szia Betti! Kérdésem van 3730293306 

Nagyon régen játszottam már a Store tartalmakkal, de nem biztos, hogy be fog válni. Egy próbát megér! Kérdésem van 3101058960 Ha jól emlékszem, hogy az indítópulton lehet kapni a Store-s frissítéseket. Ha ez nem működik, akkor töröld le a Store cuccokat az indítópulton és töltsd le újra, aztán feltelepíted. Mivel már megvetted és fiókodban tárolja a megvett tartalmakat. Csak ennyi lehetőséget tudok mondani. Kérdésem van 3101058960

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by mezeibernadett Pént. Júl. 18 2014, 15:31

Szia!

Ezt mar kiprobaltam es sajnos ugyanugy semmi...a jatekot egyszer kompletten ujra is raktam es ez sem segitett.Nekem az a fura,hogy bizonyos holmik funkcionalnak,egyesek meg nem.Frissiteni nem tudom,mert mar az 1.67 verzio fut.A Monte Vista pizzasütö kemence a regi gepemen müködött,de az gyenge volt,ujat vettem,ezzel meg sajnos igy jartam.A gepemen windows 8.1 fut,ha ez segit valakinek.Köszönettel Betti

mezeibernadett

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Appaloosa Plains

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Matt Pént. Júl. 18 2014, 15:57

Betti: Írtam a PÜ-ben. Remélem, hogy megoldódik a probléma. Kérdésem van 3101058960

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Júl. 19 2014, 15:18

Ha jól tudom, egyes tartalmakhoz vannak valami store fixek, lehet, hogy az kellene, és helyrehozná a hibákat.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Vas. Aug. 03 2014, 18:38

Oké, lehet ez nem pont ebbe a topicba illik, de igazából máshova se Kérdésem van 4216510677
Szóval valaki okos meg tudná mondani, hogy ezeket a kategóriákat hogy hívják magyarul? Merthogy nekem angol a játékom, de egy tippben mégsem szeretnék random angol szavakat vagy találgatásokat hagyni. Előre is köszi Kérdésem van 3101058960
http://www.myimg.de/?img=pic2921c4.jpg

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Gabett Vas. Aug. 03 2014, 18:56

Sziasztok!
Kb két hete találtam rá az oldalra, és gondoltam, hogy jó lenne valami rövid történetet beküldeni, ezért nagyon örültem, amikor láttam a pályázatot. Elolvastam, hogy mi alapján értékeltek, és az lenne a kérdésem, hogy az illusztrációnál számít-e, ha nincsenek egyedi tartalmaim és pózaim. Megpróbáltam telepíteni őket, de valamiért nem sikerül (még a formatár sem működik, hogy esetleg magamnak megpróbáljak készíteni valamit:/), és nem találok segítséget, mert win8-am van. Szóval ez nem olyan fontos, vagy inkább neki se álljak a történetnek?  Kérdésem van 3062730547 

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rochelle Vas. Aug. 03 2014, 19:27

DeeDee:
Az első Hobbi kategórián belül Vegyes
A második Hobbi kategórián belül Kreativitás
A harmadik Vegyes kategórián belül Vegyes

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Vas. Aug. 03 2014, 19:35

Gabett: Hm... Érdekes, elvileg működnie kellene az UC-nek win8-on... Biztos, hogy jó helyre raktad az egyedi tartalmakat? (Documents > EA Games > The Sims 2 Ultimate Collection > Downloads) És hogy nem működik a formatár? Csak nem indul, vagy kiír valamit? Lehet, hogy egy reinstall segít...

Rochelle: Köszi! Megmentetted az életemet Kérdésem van 295755309 (biztos voltam benne, hogy a misc = egyéb, de hogy vegyes, erre álmomban sem gondoltam volna)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

1 / 14 oldal 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.