Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Kérdésem van - Page 2 Vote_l10Kérdésem van - Page 2 Voting10Kérdésem van - Page 2 Vote_r10 
Wan (781)
Kérdésem van - Page 2 Vote_l10Kérdésem van - Page 2 Voting10Kérdésem van - Page 2 Vote_r10 
Rikardo (612)
Kérdésem van - Page 2 Vote_l10Kérdésem van - Page 2 Voting10Kérdésem van - Page 2 Vote_r10 
Lee (466)
Kérdésem van - Page 2 Vote_l10Kérdésem van - Page 2 Voting10Kérdésem van - Page 2 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Kérdésem van - Page 2 Vote_l10Kérdésem van - Page 2 Voting10Kérdésem van - Page 2 Vote_r10 
Etti (431)
Kérdésem van - Page 2 Vote_l10Kérdésem van - Page 2 Voting10Kérdésem van - Page 2 Vote_r10 
Nita90 (309)
Kérdésem van - Page 2 Vote_l10Kérdésem van - Page 2 Voting10Kérdésem van - Page 2 Vote_r10 
DeeDee (278)
Kérdésem van - Page 2 Vote_l10Kérdésem van - Page 2 Voting10Kérdésem van - Page 2 Vote_r10 
Lexy (269)
Kérdésem van - Page 2 Vote_l10Kérdésem van - Page 2 Voting10Kérdésem van - Page 2 Vote_r10 
Leo (236)
Kérdésem van - Page 2 Vote_l10Kérdésem van - Page 2 Voting10Kérdésem van - Page 2 Vote_r10 


Kérdésem van

2 / 14 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Gabett Vas. Aug. 03 2014, 19:42

Igen, oda tettem, mindent pontosan a mysimses tipp alapján csináltam.
A formatár elindult ugyan, de nem jelenik meg csak 2-2 ruha mindenhol, és amikor valamit szerkesztek (ismét csak a mysimses tippek alapján), és a formatárban befrissíteném a modellt, akkor, azt hiszem, valami olyasmit ír ki, hogy nem találja a fájlt.

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Vas. Aug. 03 2014, 19:45

Gabett: Nagyon örülünk, hogy Te is kedvet kaptál. 6-an vagyunk benne ebben az értékelő bizottságban, külön-külön fogjuk a saját meglátásunk és szubjektív véleményünk alapján adni a pontokat. A magam részéről csak annyit tudok nyilatkozni, hogy egyedi tartalmak és pózok nélkül is lehet jó képeket készíteni. Minden csak odafigyelés és kreativitás kérdése. Fontos, hogy legyen szöveghű, ne csak álljanak a fotókon a simek, hanem teljenek meg azok a képek élettel!  Kérdésem van - Page 2 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Vas. Aug. 03 2014, 20:44

Gabett: Ha ennyire rendetlenkedik, akkor ennek nagyon újratelepítés-szaga van... Kérdésem van - Page 2 3213504501 Mert ha még az lenne, hogy csak simán nem jelennek meg az egyedi tartalmak, akkor még talán lehetne valamit babrálni vele, de hogy félúton eltűnik egy projekt, az valami fájlelérési gebasz lesz. Szóval csak újratelepítést tudok javasolni (az sok mindent meg szokott oldani) Kérdésem van - Page 2 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Gabett Vas. Aug. 03 2014, 22:36

Rendben, köszönöm. Még annyi lenne a kérdésem, hogy muszáj drámát írni, aztán nem rontom itt tovább a levegőt, hanem megyek alkotni. Kérdésem van - Page 2 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by NoAngelBrigi Hétf. Aug. 04 2014, 19:34

Gabett: A dráma az alap műfaj, ami annyit jelent, hogy a megadott információkból első sorban dráma születhet. Továbbá 2 szabadon választott műfajt is kaphat a novella, ami bármi lehet, hogy ha be tudod illeszteni. Ha úgy gondolod, hogy halálból egy napra feléledt hősünk űrlény barátait akarja meglátogatni, akkor minden bizonnyal sci-fi lesz. Ha szerelmet vall valakinek, akkor romantikus, ha háborúban esett el és visszatér a csatamezőre, akkor meg kaland... Szóval a lényeg az, hogy az alaphang dráma, de bármivel társulat. Kérdésem van - Page 2 3868612732

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Nittaa# Kedd Aug. 05 2014, 12:13

NoAngelBrigi-től szeretném kérdezni, hogy küldtem egy levelet e-mailben, és meg kaptad e, ha igen akkor bocsi csak félek hogy nem e rossz a cím. Kérdésem van - Page 2 164952250 

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rikardo Kedd Aug. 05 2014, 14:44

Dráma=Színpadi előadásra szánt, párbeszédes irodalmi mű.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by NoAngelBrigi Kedd Aug. 05 2014, 19:39

Nittaa# írta:NoAngelBrigi-től szeretném kérdezni, hogy küldtem egy levelet e-mailben, és meg kaptad e, ha igen akkor bocsi csak félek hogy nem e rossz a cím. Kérdésem van - Page 2 164952250 
Nem kaptam meg, kérlek küldd el újra, vagy írj itt PÜ-t. Kérdésem van - Page 2 3868612732
noangelbrigi@gmail.com

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Sims 3

Témanyitás by renata Pént. Aug. 08 2014, 12:38

Sziasztok.
Lenne egy problémám ami a következő: A medence olyan színű mint egy tó, és mikor belemegy a simem akkor nem látszik, le kell menjek egy szintet hogy lássam a simem...hogy szüntethetném meg ezt a hibát?
A grafika és a többi a legalacsonyabb szintre van téve. Valahol ezt olvastam: Frissítsd a videokártyád driverét és a DirectX-et.
De az a baj nem találok sehol olyat ami nekem kéne meg nem is nagyon értek hozzá. a Videókártyám: Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
A gépem Windows 7 es és 32 bites
Aki tud segíteni irjon.  Kérdésem van - Page 2 1910640592 Kérdésem van - Page 2 3213504501 Kérdésem van - Page 2 3799171929 

renata

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
renata


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rochelle Pént. Aug. 08 2014, 12:58

Renata: üdv, névrokon. Kérdésem van - Page 2 295755309 

https://www.youtube.com/watch?v=WjaoQ8IGw44

Ezt a videót találtam, esetleg segít neked?

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by renata Pént. Aug. 08 2014, 13:09

Rochelle írta:Renata: üdv, névrokon. Kérdésem van - Page 2 295755309 

https://www.youtube.com/watch?v=WjaoQ8IGw44

Ezt a videót találtam, esetleg segít neked?

Aztaaaa megnézem 10000 hála neked Kérdésem van - Page 2 295755309  Kérdésem van - Page 2 3199574888 

renata

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
renata


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Nem indul a játék.

Témanyitás by renata Kedd Aug. 12 2014, 12:53

A játékot ncore-ról töltöttem le. Már jó pár napja játszom és mindíg kiirta az EA hogy frissítsem a játékot. Ma frissítettem de miután végzett nem indult el. azt írja: A lemez hitelesítése sikertelen. Hiányzó játéklemez. A folytatáshoz helyezze be a meghajtóba a The sims 3 játéklemezt.
Most mit csináljak?

renata

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
renata


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rochelle Kedd Aug. 12 2014, 12:59

Kérdésed ütközik a Fórum szabályzatával, renata.
Azt tudod csinálni, hogy megveszed eredetibe. Kérdésem van - Page 2 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Csajszyh Szer. Aug. 13 2014, 12:02

Argh, segítség! ._.
Le szeretném tölteni a Sims 4 Családkészítőjét az Originről; már mindent megcsináltam! Fel is regisztráltam rá - 1950-ben születtem, haha - , le is töltöttem magát, a programot, és elindítottam a letöltést; mindent elfogadtam, angol nyelven töltöm le, és minden rendben ment, amikor is a hetvenhatodik százalékánál tovább nem csinált semmit. Gondoltam, azért, mert közben játszok, de amikor már vagy negyed órája hagytam a gépet csak úgy, hogy csak a letöltött Origin volt lerakva, visszajőve, és kétszer rákattintva a Sims 4 képére, az volt ott, hogy nulla megabyteot tölt másodpercenként. Gondoltam, hogy akkor az egész jöhet újra, ám még most is nulla százalékon van! >< Kérlek, hogy segítsetek! =SS

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Matt Szer. Aug. 13 2014, 12:45

Csajszyh: Töröld le az Origint és rakd fel a legfrissebb verziót. https://www.origin.com/en-ie/download
Zárd be minden alkalmazást, csak Origin fusson. Ha lassú a neted, akkor megesik, hogy egyszer megáll a letöltés. Ha megint megáll, akkor lépd ki az Originről és töltsd le újra.

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Csajszyh Szer. Aug. 13 2014, 16:07

Nem engedi kitörölni, úgy csinálom, ahogyan a HELP-ben írják; Sajátgép és utána kattintgatunk, meg minden, és az Origin mappa törlése, de azt írja ki, hogy tiltott, vagy micsoda... Megnézem...

... nem törölhető.

Hozzáférés letiltva. Ellenőrizze, hogy a lemez nincs-e tele, nem írásvédett-e, és hogy a fájl pillanatnyilag nincs-e használatban.

A fájl nincsen használatban, a többit pedig nem tudom, hogy hogyan ellenőrizhetném... Argh, de béna vagyok, úgy látszik, hogy programozó sem leszek én már... =DD Próbáltam manuálisan is kitörölni, de gondolom, hogy ahogyan azt én gondolom, vagyis hogy a parancsikonját - ami nincs is, pedig kéne, és nem tudom, hogy hogyan kell - belehúzom a lomtárba, az úgy csak a parancsikont törölné ki, nem pedig az egész programot... =SS Tényleg nagyon sajnálom a sok bénázásomat... >< De amikor arra kattintottam egy ablakban, hogy Launch Origin, akkor frissítette is... =OO

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Matt Szer. Aug. 13 2014, 21:17

Semmi gond, segítek. Kérdésem van - Page 2 3101058960 Ne manuálisan töröld ki, hanem Vezérlőpulton. Programok és szolgáltatásokon belül keresd meg az Origin programot és ott töröld le. Ha lehet Ccleaner programmal pucold ki a rendszert, aztán jöhet a telepítés.

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Aug. 14 2014, 10:19

Matt: Hű, köszönöm! =DD Le is töröltem, bár nem tudom, hogy nekünk van-e olyan Ccleanerünk... Tuti van már ez a gép úgy körülbelül négy éves, hacsak nem több! =DD Hát, akkor most letöltöm az Origint, és remélem, hogy most már végre minden rendben lesz! =DD Nagyon szépen köszönöm, és reménykedjünk benne, hogy többször nem kell majd ide írnom, ugyanis nem lesz semmi baj... =)) =DD
Szerkesztés: Elindítottam a Sims 4 Családkészítőjének a letöltését, és végre valahára elindult! =DD Reménykedjünk benne, hogy nem fog megakadni... =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Aug. 14 2014, 15:01

Elnézést az egymás után írásért... =$$
Hát, szerintem már nagyon mást nem tehetünk. Végre letöltöttem, de amikor megnyitottam volna, akkor valamit panaszkodott a videó-kártyáról angolul, így végleg letöröltem azt is, meg az Origint is... =SS Mindegy, nem halok bele! ^^ =DD Nekem jó a Sims 2 is, főleg, hogy most egy csomó új lehetőség tárul elém! =DD Szóval csak szólni szerettem volna, hogy nem sikerült... >< De végül is nagyon régi a számítógép, ahogyan már említettem is, szóval nem csoda... O_o

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by TimMac Csüt. Aug. 14 2014, 16:31

Nekem a novellaíró pályázattal kapcsolatban lenne kérdésem, és nem tudtam, hol kéne feltenni, így végül ide írok:
Mit kéne írni a "Figyelmeztetés" pontnál az adatlapon? Nekem nem volt teljesen egyértelmű.

TimMac

Járatos csevegő
Járatos csevegő
TimMac


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Elveszve egy kupac olvasnivalóban
Segítő lektor Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 2 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

2 / 14 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.