Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Csevegjünk! - Page 2 Vote_l10Csevegjünk! - Page 2 Voting10Csevegjünk! - Page 2 Vote_r10 
Wan (781)
Csevegjünk! - Page 2 Vote_l10Csevegjünk! - Page 2 Voting10Csevegjünk! - Page 2 Vote_r10 
Rikardo (612)
Csevegjünk! - Page 2 Vote_l10Csevegjünk! - Page 2 Voting10Csevegjünk! - Page 2 Vote_r10 
Lee (466)
Csevegjünk! - Page 2 Vote_l10Csevegjünk! - Page 2 Voting10Csevegjünk! - Page 2 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Csevegjünk! - Page 2 Vote_l10Csevegjünk! - Page 2 Voting10Csevegjünk! - Page 2 Vote_r10 
Etti (431)
Csevegjünk! - Page 2 Vote_l10Csevegjünk! - Page 2 Voting10Csevegjünk! - Page 2 Vote_r10 
Nita90 (309)
Csevegjünk! - Page 2 Vote_l10Csevegjünk! - Page 2 Voting10Csevegjünk! - Page 2 Vote_r10 
DeeDee (278)
Csevegjünk! - Page 2 Vote_l10Csevegjünk! - Page 2 Voting10Csevegjünk! - Page 2 Vote_r10 
Lexy (269)
Csevegjünk! - Page 2 Vote_l10Csevegjünk! - Page 2 Voting10Csevegjünk! - Page 2 Vote_r10 
Leo (236)
Csevegjünk! - Page 2 Vote_l10Csevegjünk! - Page 2 Voting10Csevegjünk! - Page 2 Vote_r10 


Csevegjünk!

2 / 46 oldal Previous  1, 2, 3 ... 24 ... 46  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Stuffy Kedd Jún. 17 2014, 13:11

egészségedre XD

Rahzolás, rajzolás rajzolás, evés, ivás,kutya ágy gép evés ivás alvás

Stuffy

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Stuffy


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 11

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by pattsims97 Kedd Jún. 17 2014, 13:26

Stuffy: Ezt röviden összefoglaltad!  Csevegjünk! - Page 2 3375280616 

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Stuffy Kedd Jún. 17 2014, 13:51

Nem akartam túlbonyolítani  Csevegjünk! - Page 2 610271622  Viccet félre téve lesz diákmunka, tábor, nyelvtanulás Csevegjünk! - Page 2 295755309

Stuffy

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Stuffy


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 11

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Jún. 17 2014, 14:40

Hát, én nem tudom, mit csinálok nyáron. Egyenlőre majdnem csak a nagy semmivel mennek a napjaim, de elvileg majd fogunk készülni a musicalre, de még kottánk sincs - legalábbis nekem biztos nincs. Nem ártana valamikor tanulnom sem, mert úgy érzem, át kell ismételnem a bioszt is, meg a kémiát is. Jövőre ezekből faktra is megyek, meg ugye jövőre lesz biokémia (11- es leszek). Az vicces, hogy eddig utáltam a kémiát, meg a biosz se izgatott túlságosan, most meg ezekből megyek faktra  Csevegjünk! - Page 2 2049472129  (most vettem észre, hogy ilyen xd fej is van, eddig csak a másikat láttam) Még nem tudom, mi szeretnék lenni, de akár az is lehet, hogy orvos leszek - azt azért nem igazán tervezem, eléggé nem bírom a tűket, meg a vért...

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Kedd Jún. 17 2014, 14:47

Irigyellek titeket rendesen Csevegjünk! - Page 2 295755309 Nekem sajnos még nincs szünetem, helyette van tanulás ezerrel. Az egyetemen most van a vizsgaidőszak és előreláthatóan, ha minden tökéletesen megy, hétfőig még tágíthatom az agyam éjjel-nappal. Ma vizsga, holnap vizsga, csütörtökön vizsga, aztán meg majd hétfőn. De ha nem bukok, utána tehetem, amit ti is. Csevegjünk! - Page 2 3101058960

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Jún. 17 2014, 15:20

Ó, az kemény lehet. Sok sikert a vizsgákhoz! Egyébként milyen egyetemen tanulsz? Mi szeretnél lenni?

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by pattsims97 Kedd Jún. 17 2014, 15:27

Sok sikert a vizsgákhoz Bigraella! Csevegjünk! - Page 2 3101058960

Anna Orsolya: Úgy mész faktra, hogy nem is szereted azokat a tantárgyakat?!  :what  Az úgy kemény lesz! X) Én is jövőre leszek 11.-es, de én a németet és az angolt választottam emelten faktra. Csevegjünk! - Page 2 3101058960 A nyelvek mennek, és mindenképp szeretnék legalább 2 nyelvből középfokú nyelvvizsgát letenni. Csevegjünk! - Page 2 3101058960

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Kedd Jún. 17 2014, 15:32

Köszi nektek, húzós lesz! Csevegjünk! - Page 2 3101058960

Anna Orsolya: Most filmelmélet/filmtörténet szakra járok Szegeden, mellette pedig kommunikáció és média szakos óráim is vannak. Sok minden akartam már lenni, de ilyen konkrétan még sosem találtam meg a munkám Csevegjünk! - Page 2 295755309 A tévénél szeretnék dolgozni, kamerák mögött, mint mondjuk műsorszerkesztő. Jövőre lesz is szakmai gyakorlatom, amivel mehetek a helyi tévéhez dolgozni egy fél évet.

Ti mit szeretnétek csinálni érettségi után, tervezgettek már? Csevegjünk! - Page 2 3101058960

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by pattsims97 Kedd Jún. 17 2014, 15:35

Tanárképzőbe szeretnék járni, első cél, hogy általános iskolai felsős nyelvtanár lehessek. Időközben majd jöhet egy még felsőbb tanulmány, mert a legfőbb cél a gimnáziumi tanári állás.  Csevegjünk! - Page 2 1262508976 

Ha ez nem jön össze, akkor a nyelvekkel szeretnék tovább foglalkozni, pl. fordítónak menni, tolmácsnak.

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Kedd Jún. 17 2014, 16:58

Az igen, szép cél, ha valaki tanár szeretne lenni, főleg manapság. Anyukám tanár és tanárokat is tanít, ő mondta, hogy abból lesz igazán jó tanár, aki tényleg elhivatott. Csevegjünk! - Page 2 3101058960 Szóval szerintem ha tényleg ezt szeretnéd csinálni, akkor össze fog jönni. Csevegjünk! - Page 2 3101058960 Nem félsz az általános sulisoktól?  Csevegjünk! - Page 2 295755309 Mert eddig csak rosszakat hallottam róluk, ahol tudnak, belekötnek az emberbe a legtöbb helyen.

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by pattsims97 Kedd Jún. 17 2014, 17:34

Nah, ha majd az én óráimon rosszalkodnak, jól megleckéztetem őket  Csevegjünk! - Page 2 1257218728  De nem, én jó fej akarok lenni! Csevegjünk! - Page 2 295755309 Bár, szerintem az elején minden tanár jó fej akar lenni... nah, majd 7-8 év múlva kiderül Csevegjünk! - Page 2 3101058960

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Kedd Jún. 17 2014, 17:39

Én biztos szadista tanár lennék, nem jó fej. Csevegjünk! - Page 2 295755309 Megbuktatnék mindenkit, aki csúnyán néz. Csevegjünk! - Page 2 1257218728 

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by pattsims97 Kedd Jún. 17 2014, 17:51

Nah, az is egy módszer! Csevegjünk! - Page 2 295755309

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Nita90 Kedd Jún. 17 2014, 23:20

Sziasztok!

Szóba került a nyári szünet. Mivel nemrég kezdtem az első munkahelyemen, így ha minden jól megy (azaz nem raknak ki a próbaidő lejárta előtt, mint cicát a dolgát végezni), dolgozni fogok, reggel nyolc és este nyolc között változó elosztásban, hétvégenként pedig látogatóba járok haza a szülővárosomba. Nyár végére tervbe van véve egy egyhetes franciaországi nyaralás is, csak épp úgy érzem, nem érdemlem meg, és el kellene halasztanom jövőre.

pattsims97, örülök, hogy látok még egy "nyelvrajongót". Csevegjünk! - Page 2 3101058960 A helyedben - főleg, ha érzel hozzá kedvet -, mindenképpen tanárira mennék, kevésbé macerás, könnyebb bejutni rá (és elvégezni), mint a fordító és tolmács szakot, és az elhelyezkedési lehetőségek is sokkal jobbak. Ha pedig az iskolások mégsem jönnének be (őszintén szólva én már csak a demotiváló és demotivált felsősök, gimnazisták miatt sem módosítottam a mesterképzésre jelentkezés sorrendjét, pedig én is el tudtam volna képzelni a nyelvtanári irányt) a nyelviskola és a magánórák biztos megélhetést jelentenek, és mindig lesz rá kereslet. Szóval mindent bele, teljesüljön ez a vágyad! Csevegjünk! - Page 2 3101058960

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Anna Orsolya Szer. Jún. 18 2014, 01:34

Az nem teljesen igaz, hogy nem szeretem ezeket a tantárgyakat, csak régen nem érdekeltek. Idén viszont a biosz elkezdett érdekelni - de lehet, hogy csak azért, mert bírom a tanárt. Mondjuk szerintem nem csak a tanár miatt van, mert régebben sokat néztem a Dr. House-t, meg nyolcadikban, amikor az emberről (a legnagyobb állatfajról  :ikszdé: ) tanultunk, valamennyire az is érdekelt, csak a tanárnőt nem szerettem, mert szigorú volt. (Nem, mintha a mostani tanár nem lenne szigorú) Kiskoromban is az "Egyszer volt, hol nem volt az emberi test", vagy valami ilyesmi című rajzfilmsorozat volt az egyik kedvencem. A vörösvérsejtek, fehér vérsejtek és a szervek központjai emberszerű figurákként voltak benne ábrázolva, de jól bemutattak a részei egy-egy témát. (Pl. a két vérkör, légzés, látás, hallás, stb.) Úgy látszik, régen sem volt teljesen idegen tőlem ez a téma.
Azt még nem tudom, mi szeretnék lenni, de valószínűleg valami ilyesmivel fogok foglalkozni, pl. vizsgálni valamit, vagy esetleg mégis orvos lennék, vagy, ha mást nem, biosz, ének és hittantanár  :ikszdé:  Na jó, nem hiszem, hogy tanár lennék, nem érzem úgy, hogy annak kellene/szeretnék menni.
A nyelvek valamennyire engem is érdekelnek, csak nagyon nem értek egyikhez se. Jó, lehet mondani, hogy a legtöbb dogám ötös belőlük, és mindig, vagy legalábbis szinte mindig ötös voltam év végén, de a gyakorlatban nem tudom hasznosítani a tudást. Angolt tanulok negyedik óta, de a kiejtés eléggé rosszul megy. Az alap szavakat ki tudom ejteni, de a legtöbb szónál azt se tudom, melyik betűt minek ejtsem. A nyelvi hallásom se valami jó, nem igazán hallom ki egy szövegből, mit mondanak. Meg az angol igeidőket is eléggé keverem. Németül egy icipicit tudok, most franciául (+ angolul) tanulok. A franciában az a jó, hogy sok dolgot könnyebb kiejteni, ha az ember tudja a kiejtési szabályokat (pl. au = o; eu = ö; ou = u), itt viszont a sok névelővel van a gond. Egyszer a házimba azt írtam, hogy megeszek egy (egész) tortát, ahelyett, hogy eszek tortát.  Csevegjünk! - Page 2 2049472129 Úgy látszik, nagy étvágyam volt...

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Szer. Jún. 18 2014, 07:19

A Volt egyszer egy ... sorozatot imádtam, de főleg az emberi testet! Csevegjünk! - Page 2 295755309 Ha megtalálnám valahol, tutira újra is nézném. Csevegjünk! - Page 2 3101058960 Én utólag gondolkodtam el azon, hogy orvosnak kellett volna mennem, vagy ha annak konkrétan nem is, de genetikusnak, mert az még most is érdekel, meg bioszon is az volt a legizgalmasabb téma nekem. Csevegjünk! - Page 2 3101058960 Na majd egy következő életemben. Csevegjünk! - Page 2 295755309

Nita: Szabad tudni, hogy mit dolgozol? Csevegjünk! - Page 2 3101058960

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by pattsims97 Szer. Jún. 18 2014, 08:53

Nita90: Köszönöm a bátorítást, és teljesen igazad van!  Csevegjünk! - Page 2 3375280616 

Genetikus? Az mondjuk érdekes lehet! Csevegjünk! - Page 2 3101058960 Engem sajnos a biosz sosem érdekelt. Amikor viselkedéstan, evolúció volt, az mondjuk érdekes volt, de amikor azt kell tanulni, hogy a szivacsok hogyan táplálkoznak, milyen szerveik vannak, és hogyan szaporodnak, akkor nálam kiborult a bili. x) De valaki számára biztosan nagyon érdekes lehet ez a téma!  Csevegjünk! - Page 2 3101058960 

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Szer. Jún. 18 2014, 09:03

Na én a fizikával voltam hasonlóképp Csevegjünk! - Page 2 295755309 Ha nem számolgatni kellett volna, hanem csak a világ működéséről meg a csillagászatról tanultunk volna, akkor imádtam volna. De amikor gyorsulás, meg kocsik sebessége, meg kiskutyafüle volt, attól idegrohamot tudtam kapni.

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Nita90 Szer. Jún. 18 2014, 10:14

A kezdet kezdetén mėg szerettem a természettudomànyokat, de a fizikàt és a kémiát megutáltam a számolások miatt. A biológiát viszont imádtam, a genetika volt belőle a kedvencem.

Bigraella, persze,yIt

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by pattsims97 Szer. Jún. 18 2014, 12:03

Fizika... Tudom fiú létemre jóban kéne lennem azzal a tantárggyal, de valahogy a tantárgy nem akar velem jóba lenni, én meg nem erőltetem. X) Azok a számolások, képletek, meg a tanárom is egy elég fura ember... Nah, ennyit a fizikáról! x)

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 2 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

2 / 46 oldal Previous  1, 2, 3 ... 24 ... 46  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.