Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Csevegjünk! - Page 3 Vote_l10Csevegjünk! - Page 3 Voting10Csevegjünk! - Page 3 Vote_r10 
Wan (781)
Csevegjünk! - Page 3 Vote_l10Csevegjünk! - Page 3 Voting10Csevegjünk! - Page 3 Vote_r10 
Rikardo (612)
Csevegjünk! - Page 3 Vote_l10Csevegjünk! - Page 3 Voting10Csevegjünk! - Page 3 Vote_r10 
Lee (466)
Csevegjünk! - Page 3 Vote_l10Csevegjünk! - Page 3 Voting10Csevegjünk! - Page 3 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Csevegjünk! - Page 3 Vote_l10Csevegjünk! - Page 3 Voting10Csevegjünk! - Page 3 Vote_r10 
Etti (431)
Csevegjünk! - Page 3 Vote_l10Csevegjünk! - Page 3 Voting10Csevegjünk! - Page 3 Vote_r10 
Nita90 (309)
Csevegjünk! - Page 3 Vote_l10Csevegjünk! - Page 3 Voting10Csevegjünk! - Page 3 Vote_r10 
DeeDee (278)
Csevegjünk! - Page 3 Vote_l10Csevegjünk! - Page 3 Voting10Csevegjünk! - Page 3 Vote_r10 
Lexy (269)
Csevegjünk! - Page 3 Vote_l10Csevegjünk! - Page 3 Voting10Csevegjünk! - Page 3 Vote_r10 
Leo (236)
Csevegjünk! - Page 3 Vote_l10Csevegjünk! - Page 3 Voting10Csevegjünk! - Page 3 Vote_r10 


Csevegjünk!

3 / 46 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 24 ... 46  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Nita90 Szer. Jún. 18 2014, 12:16

I love mobilnet... szóval IT helpdeskes vagyok francia, angol és később talàn spanyol nyelven. Bàr még csak tanulom,jónak tűnik elsőre, ideális első munkahely. (Sajnos nem engedte mõdosítani az előző hsz-t.)

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Szer. Jún. 18 2014, 12:20

Ú, helpdesk, kemény lehet, nekem még magyarul is az lenne Csevegjünk! - Page 3 295755309 Diákmunkaként van rá lehetőség a Telekomhoz menni heldeskre, megpróbáltam. Első tanfolyam után azt mondtam, hogy ez nekem sok, ha az agyam erre lenne beállítva, bölcsészkar helyett most a természettudományi- és infó karon lennék Csevegjünk! - Page 3 295755309

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Anna Orsolya Szer. Jún. 18 2014, 13:28

A fizikával az a baj, hogy sok felesleges dolgot megtanítanak. Tavaly ki kellett számolnunk a bolygók tömegét meg gravitációját. Nem elég azt akkor megtanulni, ha az ember csillagásznak megy? Ott is meg lehetne tanítani első órákon. Idén a gázokról meg hőtágulásokról, halmazállapot-változásokról tanultunk első félévben. A "kedvenc" feladattípusom: Mennyi jeget tegyünk a vízbe, hogy a jég elolvadása után 5 °C- os legyen a víz? Vagy: Ha x °C- os vízhez hozzáadunk y gramm jeget, akkor hány °C- os lesz a víz? (persze elég adat meg volt adva) Ilyet ki számol ki a való életben? De nagy szükség van rá a mindennapokban, mindig ezt használom, ha jeget teszek az üdítőmbe!  :ikszdé: Második félévben meg elektrosztatika, elektromosság... Nem elég ezt villanyszerelőknek tudni? Jó lenne, ha csak a való életben szükséges dolgokat tanítanák, meg az olyan dolgokat, amik érdekesek. Inkább legyen a tananyag pl. áram hatásai, veszélyei; mindenféle dolgok gyakorlatban fontos szerepe, meg ilyenek; meg olyan dolgok, mint pl. a tér-idő meghajlása, fekete lyukak, stb. Ezek hasznosabb és érdekesebb dolgok szerintem.
Na, mindegy, úgyse változtathatok ezen, amíg nem vagyok tanulmányügyi miniszter, vagy minek hívják azt.
Az vicces, hogy a vakáció élvezése helyett még mindig a suliról csacsogunk Csevegjünk! - Page 3 295755309 (Jó, én kezdtem...)
Bigraella: Szerintem valahol meg lehet nézni, pl. youtube- on, vagy ilyesmi. Az egyik ismerősömnek meg le van töltve, nem tudom, legálisan- e, de régi sorozat ez, tehát lehet, hogy legális. Valahonnan valószínűleg meg lehet szerezni, pl. letölteni, vagy valami tékából kikölcsönözni, vagy nem tudom... Az is lehet, hogy valakinek megvan, és árulja interneten, pl. jófogáson, OLX- en, stb.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Szer. Jún. 18 2014, 13:38

Youtube-on már kerestem, valamelyiket meg is találtam, de az nem az ember volt. Talán pont a történelmes. Csevegjünk! - Page 3 3101058960

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Nita90 Szer. Jún. 18 2014, 18:23

Akit érdekel, az Egyszer volt... az élet az emberi testről szóló francia rajzfilmsorozat címe, így fenn van Youtube-on, plusz minden hétköznap 13:40-kor megy az m2-n is. Nekem is nagy kedvencem volt ez a széria is, ahogy a többi is (én még a kevésbé népszerű űrhajós szériát is kedveltem).

Bigraella, nos a helpdesk... hát, valóban kissé félelmetes így elsőre, de eddig a telefonban szerencsére csak normális, türelmes felhasználókat hallottam, abszolút nem "PC Doki" kategória az arc nélküli manussal (aki nem ismeri, keresse meg Youtube-on, tanulásgos). Remélem, ha végre élesben is bevetnek, bírni fogom, belejövök és menni fog. Csevegjünk! - Page 3 3101058960

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Szer. Jún. 18 2014, 18:57

Imádom Simont! Csevegjünk! - Page 3 295755309

Voltam behallgatni még mielőtt elkezdődött volna a tanfolyam, akkor szerencsére nem volt senki bunkó, aki ordibált volna, vagy szidott volna, de volt pár vicces telefonáló. Csevegjünk! - Page 3 295755309 Volt egy néni, 80-nál is több volt, az nagyon aranyos volt, amikor felhívta a Telekomot, mert nem tudta kikapcsolni a laptopot. Csevegjünk! - Page 3 295755309 Persze minden elismerésem, hogy egyáltalán érdeklődik a technika iránt, de ezért nem a Telekomot kéne hívni. Csevegjünk! - Page 3 295755309

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Anna Orsolya Szer. Jún. 18 2014, 23:16

Nita90: Nem is tudtam, hogy megy az M2- n. Köszi Csevegjünk! - Page 3 295755309 Emlékszem, tavaly a Nils Holgerson vagy Horgerson is szokott menni. Amikor eszembe jutott, és rendesen tudtam nézni (volt, hogy hangyás volt a kép, sistergett, vagy megakadt az egész), akkor néztem. Kiskoromban az egyik kedvenc sorozatom volt, meg A nagy ho- ho- horgász is, ami fent van Youtube- on. Meg volt egy ilyen feltalálós mese is, amiben mamutok is éltek az emberek közt, az emberek meg mindig készítettek valamit, pl. hajót, habverőt, mikrofont, stb. Azt is szerettem, csak nem mindig sikerült mindent ép ésszel felfognom belőle. Az egyszer volt sorozatokból az emberi testet ismertem csak, meg egy- két részt láttam a történelmesből. Eszembe jutott, hogy még a Mézga családot is szerettem. Az űrutazós és a köbükis (MZ/X) sorozatokat szerettem, a világ körül utazósan nem annyira, mert az sokkal összetettebb, bonyolultabb volt, és a részek is összefüggtek. Még az Elsüllyedt világok is a kedvenceim közé tartozott (ami szintén francia sorozat), csak már arra nem emlékszem, mi hogyan történt, és mi volt a vége. Amikor ismételték a sorozatot, láttam egy-egy részt, de nem jegyeztem meg, mikor játsszák, és valószínűleg nem is minden nap tudtam volna a suli miatt megnézni. Kár, hogy manapság nem az ilyen jó rajzfilmeket játsszák, hanem főként az amerikaiakat, amiknek nagy részük "vacak". Jó, nem annyira rosszak, de nem érik el azt a színvonalat, amit a régebbiek.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Csüt. Jún. 19 2014, 08:34

Juj, a Mézga család nekem is az egyik kedvencem volt. Csevegjünk! - Page 3 295755309 Emlékszem, mindig ha ment, akkor felvettük videókazira, aztán arról néztem mindig. Csak sajnos a hülye reklámok is rajta maradtak, szóval kívülről fújom a 90-es évek összes reklámját Csevegjünk! - Page 3 295755309 Persze a félrehallásokkal... "Csibó. Legtöbb, miatató" - fogalmam sem volt, mit akartak mondani Csevegjünk! - Page 3 295755309

A tegnapi vizsgámon sikeresen megbuktam. Ráadásul a nevem helyére se a nevemet írtam elsőre, hanem az egyetemi kódomat... Mint a rabok.

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Ryan Csüt. Jún. 19 2014, 10:06

Ha már a reklámoknál tartunk:

*Hapci, hapci!*
Az ország minden tájára és településére eljutunk! Teljes lefedettség 2006 óta! PARLAGFŰ

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Nita90 Csüt. Jún. 19 2014, 10:32

Végre egy reklám, ami nem túloz. Sajnos... tanúsíthatom.

Én leginkàbb a francia, spanyol, olasz, és persze magyar rajzfilm(sorozat)ekért rajongtam (Egyszer volt, Babar, Willy Fog, Sandokan, Vuk, Frakk, Kukori&Kotkoda,stb.) Amerikai sorozatok közül inkàbb csak a Disney rajzfilmeket szerettem(Balu kapitány, Csipet csapat, Kis hableány).

Bigraella, sajnálom a bukàsodat. Együtt érzek veled, főleg, mivel alig egy hete éltem àt életem egyik legsúlyosabb és legfájdalmasabb bukását. Csevegjünk! - Page 3 1910640592

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Anna Orsolya Csüt. Jún. 19 2014, 17:00

Sajnálom a bukásotokat.
A Sandokant nem ismertem, vagy legalábbis nem emlékszem rá. Állítólag a Cáppali és Cáppetit is szerettem, és mindig énekeltem a zenéjét, de nem is emlékszem már rá. Az olyanokat, mint a Balu kapitány, nem ismertem.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Csüt. Jún. 19 2014, 17:04

Cápali és Cápeti - nevüket mindenki ismeri  Csevegjünk! - Page 3 2564226250 Valami nyomozós mese volt, sajnos nem láttam belőle sokat, de a zene még nekem is a fejemben van Csevegjünk! - Page 3 295755309

Sandokan és Willy Fog is ilyen oroszlán vagy tigris volt, jól emlékszem? A 80 nap alatt a Föld körült szerettem, a Sandokanra nem emlékszem, csak mintha ugyanaz a figura lett volna megrajzolva majdnem.

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Anna Orsolya Csüt. Jún. 19 2014, 17:15

A Willy Foggot én szerettem, de most már meg nem tudnám nézni. Valamelyik adón játsszák, vagy legalábbis játszották. Óvodás koromban valószínűleg ez a mese ihletett meg, hogy le akarjak ásni a Föld közepéig. Otthon is próbálkoztam (akkor más házban laktunk), meg az ovi homokozójában is mély lyukat ástam, már a föld is kilátszott. Az óvónő mesélte anyáéknak, hogy minden nap egy nagy gödröt temettek be, és azt hitték, valami kutya ásta ki, egyszer viszont meglátta, hogy már a földet ásom, és még mindig nem hagyom abba. Megkérdezte, mit csinálok, én meg azt válaszoltam, hogy leások a föld közepéig, hogy megnézzem, milyen Csevegjünk! - Page 3 295755309

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Csüt. Jún. 19 2014, 17:26

Csevegjünk! - Page 3 295755309 Csevegjünk! - Page 3 295755309 Én mindig dínó csontokat kerestem. Csevegjünk! - Page 3 295755309

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Sookie Csüt. Jún. 19 2014, 17:30

Sziasztok!

Én az Aladdint néztem gyerekkoromban, de már csak annyira emlékszem, hogy a bátyámmal a TV előtt ülünk a földön és tátott szájjal bámuljuk a főcímdalt.  Csevegjünk! - Page 3 295755309 Régi szép idők.
Meg a Pizsamás Banánokat imádtam még. Pár hónapja megtaláltam egy részt a neten, de így "felnőtt" fejjel nézve már elég kis bugyuta, de akkor is imádtam B1 és B2 kalandjait.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Dettyke Csüt. Jún. 19 2014, 20:47

Azt hittem, csak én voltam olyan elvetemült gyerekként, hogy hétvégén is felkeltem hat órakor, hogy lássam a Pizsamás Banánokat! Csevegjünk! - Page 3 295755309 Meg az Állatkert hátizsákbant! Két fickó hülyült egy majommal... Csevegjünk! - Page 3 295755309

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Nita90 Csüt. Jún. 19 2014, 22:36

Cápali és Cápeti az egyik legrégebbi meseélményem, bár már nekem is csak a zenéje rémlik.
Amúgy fogadni mertem volna, hogy a Sandokant rajtam kívül nem nagyon fogja ismerni senki, nem találkoztam még emberrel, aki nézte volna rajtam kívül. (Ráadásul két Sandokan rajzfilmsorozat is létezik, a spanyol "állatfigurás" ugyanannak a stúdiónak a munkája, mint a Willy Fogg, ezért hasonlítanak; de van egy "emberes" is, az olasz rajzfilmsorozat, az m2-n is szokták adni még, és szerintem egész jó, engem még mindig le tud kötni, ha épp elcsípem.) Amúgy én hajlamos vagyok azokat filmeket/könyveket stb. megkedvelni, amelyeknek abszolút nincs nemhogy rajongótábora, de ismertsége sem nagyon, ellenben sokszor nem kedvelem a nagyon népszerű alkotásokat. (Nem szokványos az ízlésem, na.) Ennek általában az az eredménye, hogy csendben, magamban rajongok valamiért, és nincs kivel megosztanom. Bezzeg legjobb barátnőm mindig megtalálja a nagy fandomokat, és kiélheti a hajlamait. Csevegjünk! - Page 3 3101058960

Anna Orsolya, ez az ásós történet nagyon jópofa.  Csevegjünk! - Page 3 4216510677 

Sookie, tényleg, Aladdinból is volt sorozat, az is jó volt. Régi szép idők...

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Sookie Pént. Jún. 20 2014, 10:57

Dettyke: Tényleg volt az Állatkert a hátizsákban. Csevegjünk! - Page 3 295755309 Azt is imádtam, és elég sokat tanultam is belőle. Jók lennének ma is az ilyen mesék. Nem sokra emlékszem már belőle, de tudom hogy volt egy visszatérő poén: akármikor kinyitották a szekrényt rájuk borult a tartalma. Ezért egyszer az lett a poén, hogy kinyitották és nem esett ki semmi sem. Csevegjünk! - Page 3 3101058960

Nita: Most jöttem rá, hogy a Sandokant azt hiszem én is néztem. Mert habár maga a rajzfilm már nincs meg, a zenéjét még tudom valamelyest.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Anna Orsolya Pént. Jún. 20 2014, 13:42

Amikor kicsi voltam, emlékszem, hogy a Minimaxon szokott menni valami állatos sorozat, de azt nem tudom, hogy az Állatkert a hátizsákban volt- e. Már a sorozatra sem emlékszem, csak arra, hogy néztem az egyik részt, ami a sakálról szólt. Úgy látszik, tanulságos volt, ha "ilyen sok mindenre" emlékszem belőle  Csevegjünk! - Page 3 4216510677 
Eszembe jutott még, hogy a Varázslatos iskolabuszt is mennyire szerettem. Arnold mindig félt a kirándulásoktól, Carlos vagy Karlos (német mese, nem tudom, a srác nevét c- vel vagy k- val írják-e, de a Károly nevet is írják Karlként és Carlként is) mindig favicceket mondott. A tanulmányi kirándulásokon mindig átváltozott valamivé a busz, bizonyos esetenként a gyerekek is. Emlékszem, egyszer éjszakai (városi) állatokká változtak, de azt a részt csak egyszer vagy kétszer láttam, és sosem elejétől. Meg volt olyan is, amikor a hangerőről volt szó. Voltak olyan részek is, amiket állandóan ismételtek, például, amikor Arnold szervezetébe bementek. Azt a részt viszont pont utáltam.
Régen mindig arra vágytam, hogy abba az iskolába járjak én is, Miss Mici osztályába, és ilyen izgalmas kirándulásaim legyenek Csevegjünk! - Page 3 295755309

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Bigraella Pént. Jún. 20 2014, 21:20

Tényleg, a Varázslatos iskolabusz! Imádtam! Emlékszem, egyszer apa beállított egy Varázslatos iskolabusz számítógépes játékkal, ami a zenéről szólt, hú, hát ujjongtam, pedig azt se tudtam, hogy létezik belőle játék. Csevegjünk! - Page 3 295755309

Ami még eszembe jutott, hogy nagyon szerettem, az a Nyomorultak rajzfilmsorozata volt... Nem éppen egy gyerekeknek való téma szerintem, nem is értem, miért adták a Minimaxon... Mindenesetre nagyon megfogott a hangulata is.

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Csevegjünk! - Page 3 Empty Re: Csevegjünk!

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

3 / 46 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 24 ... 46  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.