Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Vélemények Vote_l10Vélemények Voting10Vélemények Vote_r10 
Wan (781)
Vélemények Vote_l10Vélemények Voting10Vélemények Vote_r10 
Rikardo (612)
Vélemények Vote_l10Vélemények Voting10Vélemények Vote_r10 
Lee (466)
Vélemények Vote_l10Vélemények Voting10Vélemények Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Vélemények Vote_l10Vélemények Voting10Vélemények Vote_r10 
Etti (431)
Vélemények Vote_l10Vélemények Voting10Vélemények Vote_r10 
Nita90 (309)
Vélemények Vote_l10Vélemények Voting10Vélemények Vote_r10 
DeeDee (278)
Vélemények Vote_l10Vélemények Voting10Vélemények Vote_r10 
Lexy (269)
Vélemények Vote_l10Vélemények Voting10Vélemények Vote_r10 
Leo (236)
Vélemények Vote_l10Vélemények Voting10Vélemények Vote_r10 


Vélemények

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vélemények Empty Vélemények

Témanyitás by Dettyke Vas. Jún. 08 2014, 14:02

Ide várjuk véleményeteket az oldallal, tartalommal, tippekkel, fórummal, stb. kapcsolatban.

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by pattsims97 Vas. Jún. 15 2014, 15:49

Az oldala témája, illetve hangulata nagyon megfogott! Vélemények 3101058960 A tale-ek is szuperek, jó hogy néhány "régi arc" is visszaköszön. A fórum megnyitása nagyon fontos lépés volt az oldal fejlődésében, ezzel egyetértek. Úgy döntöttem, itt fogom újrakezdeni a fórumozást, a nyárra úgy is kell valami elfoglaltság, és itt még jófej emberekkel is megismerkedhetek. Az okosságok menüpont is sok mindenben nyújthat segítséget az embernek, remélem ez is fejlődésnek indul hamarosan.

Röviden az oldal klassz, én nagyon szeretem, és további sok sikert kívánok az oldal szerkesztőinek! Vélemények 3101058960

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Gábor3 Vas. Jún. 15 2014, 17:01

A fórum megnyitását én is vártam, viszont, ahogy olvastam másoktól ez az erős zöld szín sajnos nekem se jött be. Szerintem maga a színnel van a baj, nem is az árnyalatával. A lágyabb színek jobban mutatnának, mint a vajszín, halvány narancs, akár erősebb narancssárga.
A fejléc őszintén mondva nem nyerte el a tetszésem, kicsit túl gyerekesnek találom, vagyis nem tudom komolyan venni a dolgokat, ha ránézek.  Vélemények 3213504501  A másik az angol szöveg, ami még sokszor előfordul itt, valamint a fehér szín, ami a szövegíró négyzeten kívül nem illik a többi helyhez.


A hozzászólást Gábor3 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 15 2014, 17:13-kor.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Stuffy Vas. Jún. 15 2014, 17:06

A szín valahogy tényleg nem az igazi. Lehetne mondjuk narancssárga Vélemények 3101058960 Egyébként látszik, hogy foglalkoztatok vele. Örülök, hogy megnyílt, mert így van lehetősége mindenkinek visszatérni és találkozni a többiekkel. Ráadásul egy-két öregebb tag is fent van ám Vélemények 3101058960 A hangulatjelek is szuperek és a témák is. Várom a fejleményeket Vélemények 3101058960

Stuffy

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Stuffy


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 11

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Etti Vas. Jún. 15 2014, 17:19

Köszönjük a véleményeket! Vélemények 3101058960 Nagyon sokat variáltunk a színekkel, én sem érzem még az igazinak, majd ha kicsit több időnk lesz, megpróbálunk ezen változtatni valamit. Sok beállítási lehetőség van, nem könnyű azokat jól kombinálni. Ráadásul az is megnehezíti kicsit a dolgunkat, hogy a fenti menüsort + az összes kis zöldes ikont mi, vagyis jobban mondva Matt csinálta Photoshop segítségével, szóval az sem 5 perc elkészíteni, ha más színt választunk. Vélemények 3101058960

Sajnálom, ha gyerekesnek tűnik a fejléc, ezekkel a képekkel néhány műfajt szerettünk volna szimbolizálni. (sci-fi, horror, romantikus, fantasy). Az angol szöveggel nem tudunk mit csinálni sajnos. Kértük Galaxya segítségét, de ő sem találta, hol lehet a nyelvi fájl, így sajnos marad ez a félig angol, félig magyar verzió. Vélemények 1910640592

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Gábor3 Vas. Jún. 15 2014, 17:47

Mindenesetre azért tetszik maga fórum és a témái. Vélemények 3101058960 A fejléc meg, hát egyéni dolog. Talán a téglaházas háttér miatt is gondolom ezt, sokkalta inkább valami futurisztikus dizájnúra számítottam.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by NoAngelBrigi Vas. Jún. 15 2014, 20:58

Enyhítésnek halványítottuk a szövegek mögötti háttér színét. Szeretnénk a zöld mellett maradni, mint fő szín, maximum még a fő háttér fog változni. Reméljük ez az árnyalat már nem lesz zavaró számotokra. Vélemények 3101058960

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Bigraella Vas. Jún. 15 2014, 21:28

Szerintem sokkal jobb lett!! Vélemények 3101058960 Bár nekem az előzővel sem volt különösebb bajom, így mégis jobban tetszik. Vélemények 3101058960

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Jún. 16 2014, 14:01

A zöld engem se zavar, az előző sem igazán bántotta a szemem. Viszont a fehér háttér nekem sem annyira tetszik, valami halvány színnel, vagy anyagmintával szerintem ki lehetne tölteni. Persze, értem, hogy sokat dolgoztatok vele eddig is, meg nem igazán találtatok megoldást, csak így valamiért "üresnek" tűnik. A feliratoknál szerintem jó a fehér szín, csak a háttérben nem annyira jön be. Esetleg olyan pöttyös, halványzöld lehetne még, mint a fórum körüli keret, de akkor lehet, hogy megint "túl zöld" lenne...
A fejléc nekem tetszik, nem tűnik gyerekesnek, bár maga a tégla úgy tűnik nekem, elüt a zöld stílustól. Attól még jó, persze.
Még egy ilyen negatív dolgot írok, ha nem haragszotok meg érte: nem tudom, csak nálam van- e így, vagy máshol is, de a fórum szélesebb, mint a képernyő. Egy görgetővel kell jobbra húznom, hogy végig tudjam olvasni, amit mások írtak, vagy, amit én írok.

Nem csak kritizálni akarom ám a fórumot, mert nekem tetszik. Szerintem jól néz ki ez a zöld, meg a gombok is. Egyáltalán már annak is örülök, hogy megnyílt a Fórum Vélemények 295755309
Viszont a témákkal kapcsolatban elgondolkodtam valamin... Az oldalra lehet beküldeni vendégkritikákat, aki meg csak rövid véleményt akar írni egy Tale- ről, a rész alá tudja írni a véleményét. Szerintem, ha van lehetősége rá az embernek, hogy leírja a véleményét, akkor az Értékelések téma nem annyira fontos a Fórumon, mert aki hosszabb elemzést akar írni, mint ahogy páran a MySimsen, akkor azt vendégkritikaként leírhatják. De ez csak az én meglátásom.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Etti Hétf. Jún. 16 2014, 19:08

Anna Orsolya: Köszönjük a véleményt! Vélemények 3101058960 Tegnap már elkezdtünk agyalni rajta, mit és hogy lehetne, szóval kis türelmeteket kérjük, próbáljuk azért idővel kipofozni a fórumot. Hm... nekem nem kell oldalra görgetnem, de valószínűleg amiatt van ez, mert nekem széles képernyős a monitorom. Abban megegyeztünk a többiekkel, hogy kisebbre fogjuk venni, a héten tesztelünk majd egy variációt. Vélemények 3101058960

Amit az Értékelésekkel kapcsolatban írtál, jogos, de mi azért megadjuk a lehetőséget azoknak, akik inkább a Fórumon írnák le a véleményüket. (Nagy előnye, hogy itt smileyzni is lehet. Vélemények 2822276435) Ha nagyon nem lesz használva, akkor töröljük majd. Vélemények 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Jún. 16 2014, 19:59

Etti írta: Amit az Értékelésekkel kapcsolatban írtál, jogos, de mi azért megadjuk a lehetőséget azoknak, akik inkább a Fórumon írnák le a véleményüket. (Nagy előnye, hogy itt smileyzni is lehet. Vélemények 2822276435) Ha nagyon nem lesz használva, akkor töröljük majd. Vélemények 3101058960

Igen, ez tényleg előny, meg, ha marad a fórumos értékelés, az nekem olyasmi lenne, mint valami MySims- es nosztalgia. Igaz, hogy oda nem írok, nem tudom, miért. (Talán azért, mert eddig nem volt ott egy hozzászólás sem?) A részek alatti hozzászólás viszont lehetőséget ad arra, hogy a nem regisztráltak is írhassanak rövid véleményt. Én azon gondolkozom, hogy szerintem vagy érdemes lenne mindkettőt megtartanotok, vagy a Kérdés kedden erről lehetne szavazni, esetleg 2 (vagy több) hetet adva a válaszolásra, hogy mindenki lássa. Jó, bocsánat, nem kellene ennyire beleszólnom az oldal életébe, csak gondolkodtam. Néha túl sokat, máskor túl keveset gondolkodom  :ikszdé: 

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Stuffy Hétf. Jún. 16 2014, 21:11

Szerintem jobban passzolna az oldalhoz meg a fejléchez az enyhe narancssárga szín, a legtöbb ember a zöldet nem szereti ( kutatás xD ) Illetve felül az a reklám nagyon zavaró ( tudom, hogy nem lehet mit tenni ellene ) Illetve a porfil részleg lehetne majd egy kicsit rendezettebb hm Vélemények 2513195574

Stuffy

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Stuffy


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 11

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Bigraella Hétf. Jún. 16 2014, 21:18

Én például nem látok egyáltalán reklámot - szóval akiket nagyon idegesít, tudom javasolni az AdBlock kiegészítőt a böngészőhöz. Vélemények 3101058960

Bigraella

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Bigraella


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Abszurdisztán

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Nita90 Csüt. Jún. 26 2014, 20:11

Gratulálok az új dizájnhoz! Vélemények 295755309 Nekem a régivel sem volt problémám, de ez a mostani tényleg sokkal szebb, elegánsabb, örülök, hogy elkészült. Ha egy aprócska megjegyzést megengedhetek, én megcserélném a legaktívabb témák és a navigáció füleket ( Navigáció felület nekem jobban szemre/kézre esik, viszont a fórumon belül én előbb akarnék egy másik témába menni, mint vissza a Sims Tales oldalra), de így is szuper, ezen már tényleg semmi nem múlik, szép munka Vélemények 3101058960

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Dani Pént. Jún. 27 2014, 00:43

Nagyon jó lett az új dizájn!  Vélemények 835323539 Az előzőt is elfogadtam volna, de most ezzel erősebb a mysimses feeling.  Vélemények 295755309 

Dani

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Dani


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Debrecen
STA döntős 3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Etti Pént. Jún. 27 2014, 16:00

Nita és Dani: Köszönjük! Vélemények 3101058960 (Teljesítettem a kérést. Vélemények 3101058960)

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by pattsims97 Pént. Jún. 27 2014, 17:59

Nagyon tetszik a fórum új külsője, gratulálok a készítő(k)nek! Vélemények 3101058960

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Etti Pént. Jún. 27 2014, 20:37

Köszönjük! Vélemények 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Rikardo Hétf. Jún. 30 2014, 11:32

A zöld verziót nem volt szerencsém látni, úgyh nem tudok véleményt alkotni róla, de ez a szín nekem nagyon tetszik. Kellemes, és egyáltalán nem megerőltető a szemnek.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Lakaz Csüt. Júl. 24 2014, 19:22

Sziasztok!
Én mondhatni új vagyok itt, mert bár régebben is olvastam a MySims-et, sosem voltam aktív, tale-ket sem olvastam, inkább csak a tippek miatt jöttem fel. De mikor megtudtam, hogy megszűnt a MySims, és láttam, hogy elkészült ez az oldal, rögtön elmentettem a kedvencek közé. Most újra "elővettem" és nekiálltam olvasgatni, mit ne mondjak, nem lehet unatkozni.
Eddig a Kalózkalandot, a Végzeten túlt és a Más mint a többit olvastam el (az utolsót épp most fejeztem be). Alig várom, hogy feltegyétek a 2. évadot is, kiváncsi vagyok, vajon mi fog történni Cleo-val.
Illetve a még be nem fejezett történetek közül a Jelzőfény: A kezdetet követem. Nem vagyok túl nagy rajongója a Sims 3-nak, de ha ilyen jó tale-k szoktak ide kikerülni, akkor lehet, hogy az azzal készített történeteket is elolvasom.
De nem is folytatom tovább, a lényeg, hogy az oldal zseniális és órákra ki tud kapcsolni. Csak így tovább!  Vélemények 835323539 

Lakaz

Újdonsült regisztrált
Újdonsült regisztrált


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 1

Vissza az elejére Go down

Vélemények Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.