Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Vélemények - Page 2 Vote_l10Vélemények - Page 2 Voting10Vélemények - Page 2 Vote_r10 
Wan (781)
Vélemények - Page 2 Vote_l10Vélemények - Page 2 Voting10Vélemények - Page 2 Vote_r10 
Rikardo (612)
Vélemények - Page 2 Vote_l10Vélemények - Page 2 Voting10Vélemények - Page 2 Vote_r10 
Lee (466)
Vélemények - Page 2 Vote_l10Vélemények - Page 2 Voting10Vélemények - Page 2 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Vélemények - Page 2 Vote_l10Vélemények - Page 2 Voting10Vélemények - Page 2 Vote_r10 
Etti (431)
Vélemények - Page 2 Vote_l10Vélemények - Page 2 Voting10Vélemények - Page 2 Vote_r10 
Nita90 (309)
Vélemények - Page 2 Vote_l10Vélemények - Page 2 Voting10Vélemények - Page 2 Vote_r10 
DeeDee (278)
Vélemények - Page 2 Vote_l10Vélemények - Page 2 Voting10Vélemények - Page 2 Vote_r10 
Lexy (269)
Vélemények - Page 2 Vote_l10Vélemények - Page 2 Voting10Vélemények - Page 2 Vote_r10 
Leo (236)
Vélemények - Page 2 Vote_l10Vélemények - Page 2 Voting10Vélemények - Page 2 Vote_r10 


Vélemények

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by NoAngelBrigi Csüt. Júl. 24 2014, 20:42

Köszönjük, Lakaz!

Örülünk, hogy meghoztuk a kedved a történetekhez, további jó olvasgatást! Vélemények - Page 2 3868612732

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Wan Szomb. Szept. 13 2014, 16:40

Nekem nagyon tetszik a fórum, mindig alig várom már, hogy meglássam a tejeskávé színt:-)
A tagok is nagyon kedvesek.

Az oldal tippjei remekek, könnyű az eligazodás. Jár nektek úgy 10000 virtuális süti, mert létrehoztátok az oldalt Vélemények - Page 2 3633238760 Vélemények - Page 2 3375280616

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Wan Szomb. Okt. 04 2014, 16:52

Azta, ma láttam, hogy a Történeteknél kikerült, hogy melyik játékkal illusztrálták. Jó ötlet volt, nekem nagyon tetszik Vélemények - Page 2 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Wan Pént. Márc. 18 2016, 10:37

Hú, régen nem írtak ide.Vélemények - Page 2 295755309

1, Azt gondolom, hogy a csevegők a moderátorokkal nagyon jók! Jó megismerni titeket Vélemények - Page 2 3101058960

2, A Twitter oldal létrehozása remek ötlet volt, ha nincs sok időm, csak lecsekkolom, és ha van egy olyan cikk, ami érdekel, hazaérés után rögtön el is tudom olvasni. Vélemények - Page 2 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Etti Pént. Márc. 18 2016, 14:19

Wan: Köszönjük, ez volt a célunk. Vélemények - Page 2 3984454939

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Nade Kedd Aug. 09 2016, 02:30

AmazonKyra: Én mobilról is látogatom állandóan az oldalt és semmi problémát nem tapasztaltam! A régi telefonom egy Overmax Vertis 01 és a mostani egy Samsung Galaxy A5 Duos, egyik telefonról sem volt eddig semmi problémám.Vélemények - Page 2 3101058960 Az alap böngészőt használtam főként mindkét telefonon, de használtam már Chromeot, Dolphint és Operat, esetleg ezeket próbáld ki, illetve javaslom még az asztali nézetet, hátha úgy működik. Vélemények - Page 2 3101058960

Nade

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nade


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 50
Tartózkodási hely : undefined

Vissza az elejére Go down

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Dettyke Kedd Aug. 09 2016, 10:23

Kyra: Nekem Sony Xperia M típusú telefonom van 4.3-as androiddal, és tökéletesen funkcionál az oldal mind Chrome-ban, mind Operában, illetve nemrég töltöttem le egy Free Adblocker Browsert, ami szintén hibátlanul megjelenít mindent.

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Oxeye Szomb. Okt. 01 2016, 21:58

Nekem nagyon tetszik a fórum. Itt sokkal gyorsabban meg lehet ismerni másokat, leginkább a chat jóvoltából. És esténként jókat lehet marhulni a többiekkel. Vélemények - Page 2 295755309 Igazán jó a társaság, jobbára nincsenek konfliktusok, de ha néha-néha összetűzésbe is kerül két emberke, hamar megbeszélik a dolgokat. Úgy vettem észre, hogy már a chat is szerves része lett a közösség életének. Hatalmas köszönet érte Vélemények - Page 2 3361804832

Oxeye

Moderátor
Oxeye


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 126
Tartózkodási hely : Sunset Valley
STA döntős

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Carmilla Vas. Okt. 02 2016, 00:34

Kedves Kyra!
Bocsáss meg, hogy csak szimplán én válaszolok, de igencsak felszaladt a szemöldököm a hozzászólásodat olvasva.
És hidd el, kérlek, hogy egy cseppnyi rossz szándék sem vezérel, amikor ezeket a sorokat leírom. Tényleg!
"ami pedig felháborító, hogy egy admin jelentében is olyasmi megy ami értelem szerint, szabálysértő. "
Azért ne tegyél úgy, mintha Te nem vettél volna részt ilyesmiben a chaten. Lehetsz felháborodott, vagy mérges, de álszent, az azért ne legyél, mert ha akkor és ott nem volt panaszod ellene - sőt, résztvevő voltál - akkor utólag ne panaszkodj.
Egy kérdés: ha zavar valaki viselkedése, az még soha nem jutott eszedbe, hogy vele próbáld megbeszélni első körben? Tudod, írsz neki egy PÜ-t, kedves és barátságos hangnemben leírod, hogy az ő viselkedése téged miért és mennyiben sért, majd megpróbáltok zöldágra vergődni.
Ha nem sikerül, akkor lehet esetleg bevonni a dologba másokat. A szerkesztőket, például.

"A játékok pedig élvezhetetlenek amióta xy itt van. Róla is írtam már panaszt. Én úgy nem tudok játszani, belefáradtam abba hogy végig érek, és már megint xy neve szúr szemet. Ez egy közösség és a játékoknál szerintem nem az a normális hogy csak két ember játszik velük."
Vitathatatlan, hogy részben igazad van ebben a dologban. De azt hiszem, senkinek sem lehet megtiltani, hogy úgy és annyit játsszon, amennyit szeretne. Vélemények - Page 2 1910640592
Azonban ilyen esetben sem panaszt kellene tenni, hanem valamilyen alternatívát bedobni. Szerintem.

"Ha nem teszik a panasz, gyerünk, lehet írni, megint belém rúgni."
Én nem beléd akarok rúgni, csak a saját véleményem mondtam el.

Carmilla

Admin
Carmilla


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 177
Tartózkodási hely : A felhők felett tíz lépéssel
STA döntős Tehetséges tanácsadó Céltudatos cikkíró 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Carmilla Hétf. Okt. 03 2016, 18:07

Kedves Kyra! Vélemények - Page 2 3101058960

Egyértelmű, hogy nem a te dolgod, nem is ezt várja senki. De mindez nem is erről szól - elvégre egy közösségben nem csak a jó dolgokról kell egymással beszélni, hanem a rosszakról is.
Hogy máshogy csiszolódnánk össze? Vélemények - Page 2 3101058960
Egy társaságon belül is lehetnek konfliktusok, de azokat meg lehet és meg is kell beszélni. Ha problémám van egy munkatársammal, alap, hogy először vele beszélek - nem zaklathatom le ilyen ügyekkel a főnökömet, mert csak én látnám kárát.
Úgy gondolom - és ez a saját véleményem, amivel bárki nyugodtan vitatkozhat -, hogy nem feltétlenül kell jelentős különbséget tennünk egy fórum és a való élet között. A külső viselkedési normáknak itt is érvényesülniük kell(ene).
Én mindezt azért nem jelzem, mert annyira nem zavar - pontosabban, már jeleztem, csak nem az adminoknak.
Sőt, azóta megoldásra is került a probléma, hiszen eltűnt a bal oldalról a havi hozzászólás-számláló. Vélemények - Page 2 3101058960

Nyugi, én semmit sem veszek magamra, amíg bele nem tolják az arcomba, hogy "hé, ez neked szól". ;)

Carmilla

Admin
Carmilla


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 177
Tartózkodási hely : A felhők felett tíz lépéssel
STA döntős Tehetséges tanácsadó Céltudatos cikkíró 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Carmilla Hétf. Okt. 03 2016, 21:32

Tökéletesen odafigyeltem arra, amit írtál - tudod, így szoktam olvasni.
Annak is szívből örülök, hogy nem vagy vak - az nagyban megnehezítené a dolgodat a gyűjtemények összeállításánál.
Ha megtaláltad máshol azt, amire szükséged van a játék és kikapcsolódás terén - akkor mégis miért panaszkodtál? Áruld el, kérlek, mert ez nem fér a fejembe. Azt írod, nálad úgysem számít már - akkor meg mégis miért szenteltél neki egy bekezdést a bejegyzésedben?
AmazonKyra írta:" Továbbá kétlem, hogy vannak olyan emberek a közösségben akik képesek megváltozni. "
Ebben nagyon egyetértünk. El tudod képzelni, milyen kiakasztó?
AmazonKyra írta:"Én a chat-en jeleztem hogy vannak... amire Te rögvest "bölcsen" reagáltál."
Kyra, te a chaten konkrétan, szó szerint kijelentetted, hogy vannak "nem ide való emberek". Hogy lehet ilyet mondani? Ki számít nem ide való embernek? Komolyan, nem hiszem el, hogy nem érzed, ez a kijelentés mennyire durva és sértő.
Mi alapján kellene eldönteni, hogy ki számít idevalónak? Jártál már külföldi közösségi oldalakon? Mert én rengeteget, és meg kell mondanom, hogy ez a kis magyar társaság a legvisszafogottabb, amivel eddig találkoztam.
Hogy bölcsen reagáltam volna? Nem, csak elmondtam a saját véleményemet, amihez jogom van.
És kikérem magamnak, hogy bármilyen témát kerülök - egyszerűen csak szívből utálom a közösségbomlasztási próbálkozásokat, és te aranyom, pontosan ezzel próbálkoztál akkor. És tudod, mit? Ha így van, akkor bizony jól teszed, hogy a jelenlétemben kerülöd. (Mondjuk ez egy érdekes elszólás, fel is szaladt tőle a szemöldököm.)

Ha bajod van valakivel, Kyra, vagy mondd a szemébe, vagy ne - te döntsd el, de nagyon csúnya dolog másokat a hátuk mögött kibeszélni. Erről nem hallottál még?
XY-nnak jelezted már, hogy problémád van a férfiasságával? Ja, nem? Bocs.
Azt írtad, nem a te dolgod más gyerekét nevelni - de azt elvárod, hogy mások rendezzék el helyetted a problémáidat?
AmazonKyra írta:"Nem tudom olyan közösségben jól érezni magam, ahol valaki provokálja magát és többi pedig támogatja, biztatja. "
Olyan közösségben én sem tudnám jól érezni magam... A magukat provokáló egyedekkel mindig csak a baj van.
Gondolom, te a "produkálja magát" kifejezést kerested - ami viszont itt egyáltalán nem áll. Nem produkálja magát, hanem éppen olyan korban van, amikor az emberek jó nagy része így viselkedik. Hidd el, ez változni fog idővel - és lesznek mások, akik ugyanígy viselkednek majd. Életkori sajátosság, ezért senkit sem kell ide nem valónak nyilvánítani.
Kommunikáció, Kyra. Az ilyen dolgokon csak az segít.

AmazonKyra írta:"Munka után, pedig a chat-en azért szorongjak, aggódjak, vajon mikor támad be engem valaki egy sértő (köcsög) beszólással, amire én nem szolgáltam rá."
Bocsáss meg, ezt nem értem. Ki az, aki betámadott téged? Mikor?

AmazonKyra írta:"Ha ti így érzitek jól magatokat és az adminok is támogatják, akkor felőlem legyen..."
Úgy gondolom, bár semmi jogom a többség nevében nyilatkozni, hogy a legtöbb esetben jól érezzük magunkat.
Hogy az adminok támogatják-e? Mi ez, óvoda? Gondolom, úgy vélik, hogy többé-kevésbé felnőtt emberek képesek egymás között lerendezni a problémáikat, és nagyobb vérontás nélkül kiélvezni a chat adta lehetőségeket.

Ezzel a hozzászólással őszintén megdöbbentettél, Kyra, mert mást/többet vártam tőled emberileg.

Kívánom, hogy te is megtaláld azt a helyet, ahol jól érezheted magad!

Carmilla

Admin
Carmilla


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 177
Tartózkodási hely : A felhők felett tíz lépéssel
STA döntős Tehetséges tanácsadó Céltudatos cikkíró 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Carmilla Csüt. Márc. 02 2017, 12:10

Hajj, vannak dolgok, amiket nagyon jó visszaolvasni. Vélemények - Page 2 3101058960

Carmilla

Admin
Carmilla


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 177
Tartózkodási hely : A felhők felett tíz lépéssel
STA döntős Tehetséges tanácsadó Céltudatos cikkíró 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Wan Csüt. Márc. 02 2017, 19:34

Carmilla írta:Hajj, vannak dolgok, amiket nagyon jó visszaolvasni. Vélemények - Page 2 3101058960

Kis nosztalgia, ilyesmi.... Vélemények - Page 2 2822276435

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Vélemények - Page 2 Empty Re: Vélemények

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.