Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Kérdésem van - Page 4 Vote_l10Kérdésem van - Page 4 Voting10Kérdésem van - Page 4 Vote_r10 
Wan (781)
Kérdésem van - Page 4 Vote_l10Kérdésem van - Page 4 Voting10Kérdésem van - Page 4 Vote_r10 
Rikardo (612)
Kérdésem van - Page 4 Vote_l10Kérdésem van - Page 4 Voting10Kérdésem van - Page 4 Vote_r10 
Lee (466)
Kérdésem van - Page 4 Vote_l10Kérdésem van - Page 4 Voting10Kérdésem van - Page 4 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Kérdésem van - Page 4 Vote_l10Kérdésem van - Page 4 Voting10Kérdésem van - Page 4 Vote_r10 
Etti (431)
Kérdésem van - Page 4 Vote_l10Kérdésem van - Page 4 Voting10Kérdésem van - Page 4 Vote_r10 
Nita90 (309)
Kérdésem van - Page 4 Vote_l10Kérdésem van - Page 4 Voting10Kérdésem van - Page 4 Vote_r10 
DeeDee (278)
Kérdésem van - Page 4 Vote_l10Kérdésem van - Page 4 Voting10Kérdésem van - Page 4 Vote_r10 
Lexy (269)
Kérdésem van - Page 4 Vote_l10Kérdésem van - Page 4 Voting10Kérdésem van - Page 4 Vote_r10 
Leo (236)
Kérdésem van - Page 4 Vote_l10Kérdésem van - Page 4 Voting10Kérdésem van - Page 4 Vote_r10 


Kérdésem van

4 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Jan. 18 2015, 20:00

Nem tudom, lehet, volt már róla szó, de azért megkérdezem. A Holdfény 2. évada is fel lesz téve? Vagy Eron nem akarja/nem elérhető?

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Vas. Jan. 18 2015, 21:56

A "Holdfény 2." akkor lesz feltéve, ha Eron beküldi a teljes tale-t. Utoljára augusztusban beszéltünk vele az első évadának engedélyezése kapcsán, akkor azt mondta, hogy nagyjából be van fejezve, de még hiányoznak a képek. Azóta semmi hír, sajnos.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Jan. 19 2015, 18:09

Értem. Köszi Kérdésem van - Page 4 3101058960
Remélem, sikerül neki a végét lefotózni. Kár lenne egy ilyen jó tale-ért.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by bri11 Vas. Feb. 01 2015, 13:53

Sziasztok!
A sims 3-al lenne valami gubanc, remélem jó helyre írok Kérdésem van - Page 4 1910640592
Nos, ami az egyedi tartalmakat illeti, megszállott vagyok, de azért figyelembe veszem, honnan töltöm le az egyedi tartalmakat - pl. ha valahol jelez a vírusirtó, onnan már semmit nem töltök le. Csak megbízható oldalakról válogatom az egyedi tartalmakat...
Viszont úgy látszik, valamit mégis elrontottam.. Egyik nap épp simseznia akartam, de előtte leszedtem pár egyedi tartalmat, gyorsan feltelepítettem őket és csak utána játszottam..Eléggé megváltozott a játék.. Kérdésem van - Page 4 1910640592 :
http://www.kepfeltoltes.hu/150131/Screenshot-8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - ekkora gondolatbuborékok vannak
http://www.kepfeltoltes.hu/150131/Screenshot-12_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - ha építkezek és veszek valamit, ilyen idétlen kék pluszjelek jelennek meg és olyan "csillagvalamik" amikor eladok valamit... Nagyon idegesítő, mert nem tudok tőle rendesen építkezni, szörnyen zavaró az a sok pluszjel...:
http://www.kepfeltoltes.hu/150131/Screenshot-34_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ajánlották a Sims Dashboardot... Telepítettem, de egyszerűen nem észleli az egyedi tartalmaimat: üres a lista, vagy mi. Oké, hogy kell hozzá valami NET.framework 2.0. , de nem merem telepíteni, mert nem értek hozzá.. Win 8.1-em van és amikor telepíteni próbáltam a NET. framework izét, akkor valami kompatibilitást (elnézést, ezt biztosan rosszul írtam le, de már nem emlékszem mi volt a pontos neve...Kérdésem van - Page 4 1910640592 ) átakart állítani Win XP-re, fogalmam sincs miez, de nem mertem a "Tovább"-ra menni... most mit csináljak? Kérdésem van - Page 4 1910640592

bri11

Járatos csevegő
Járatos csevegő
bri11


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 58

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Matt Vas. Feb. 01 2015, 14:47

Szia bri11!

Nem véletlenül használtál valamilyen modot? Ha igen, akkor két lehetséges oka van. Az egyik, hogy két vagy több mod összeakadhat, a másik, pedig rossz verzióra tölthetted le. Ha nem modokat használsz, akkor ideiglenesen szedd ki minden egyedi tartalmat és nézd meg úgy, hogy változott-e a helyzet.

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by bri11 Vas. Feb. 01 2015, 15:44

Öhm, lehetséges. Kérdésem van - Page 4 3950505781
És hogyan orvosolható a probléma? Hogyan szedjem ki az egyedi tartalmakat? Visszatudom utána rakni?
Egyébként köszi a segítséget Kérdésem van - Page 4 3101058960

bri11

Járatos csevegő
Járatos csevegő
bri11


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 58

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Matt Hétf. Feb. 02 2015, 20:25

Kezdjük a packages fájlokkal. Mods mappában lévő fájlokat egyszerűen kimásolod egy másik mappába, mondjuk Asztalra és nézd meg, hogy változott-e a helyzet. Ha nem, akkor Downloads mappából kiszeded egy másik mappába és Indítópulton töröld ki minden létező egyedi tartalmat.

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Lilu Csüt. Feb. 05 2015, 15:46

Sziasztok!
Remélem, jó helyre írok, de valami gond van a sims 4-gyel.
Tehát töltöttem le pár egyedi tartalmat, a ruhák és sminkek jól működnek, de a hajak nem. A családkészítőben még jó, de utána ilyen lesz: http://kepfeltoltes.hu/150205/02-02-15_5-31_PM_www.kepfeltoltes.hu_.png (fura, sárgás csík a lány hajában).
Azon a részen, ahol meg a hangulatát, vágyait stb. (nem tudom mi a neve Kérdésem van - Page 4 164952250 ) mutatja, ott meg sötétkékben mutatja az egész hajat. Kipróbáltam, az összes egyedi hajnál ezt csinálja. Mi lehet a baj? Kérdésem van - Page 4 1910640592

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Wan Kedd Feb. 10 2015, 19:04

1. Kapcsold ki a laptop módot, az elvileg segít rajta.
2. Biztos, hogy elbírja a géped a játékot?
3.Ha igen, vedd lejjebb a grafikát.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rikardo Kedd Feb. 17 2015, 11:23

Telepítettem az installhelpert, majd azzal a játékba néhány ruhát, de amikor meg akartam alkotni a simemet nem találtam őket. Mit csináltam rosszul?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Matt Kedd Márc. 10 2015, 19:03

Rikardo: Ha aktuális még a kérdésed. Ha Install Helper Monkey programra gondolsz, akkor azt gyorsan felejtsd el. 1.12-es verzió előtt működött, de utána már nem. Lényeg, hogy frissíteni kell az alapot. Ha jól emlékszem, hogy 1.67 verzió a legfrissebb. Először nézzük meg, hogy hol van a Mods mappa. Eredetileg Program Files-ben lehetett tartani, de most Dokumentumok\Electronic Arts\The Sims 3 mappába kell elhelyezned. A package fájlokat, pedig egyszerűen behúzod a Mods mappába. Előfordul, hogy nem minden egyedi tartalom működik. Ezen nem tudsz csinálni, mert ez készítő hibája lehet.

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Rikardo Szer. Márc. 11 2015, 10:43

Matt: Köszönöm a választ, habár a kérdésem már nem aktuális. A tale-em miatt kellettek ( volna ) az egyedi tartalmak, de úgy döntöttem inkább a 2-vel forgatom le. Egyébként igen, az Install Helper Monkey-ra gondoltam

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Matt Csüt. Márc. 12 2015, 22:29

Rikardo: Igazán nincs mit. Kérdésem van - Page 4 3101058960 Közeljövőben készítek róla egy tippet. Ha véletlenül 3-as történetet forgatsz, akkor a tippem segíteni fog. Kérdésem van - Page 4 3101058960

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Angyalka Szomb. Márc. 14 2015, 11:56

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A Sims 2-t újratelepítettem (windows csere miatt) a gépen és egy probléma merült fel. A simek lába alatt egy fekete négyzet van, ha házban vannak. Ez a szabadban nem jelentkezik. Sajnos ez sokat levesz az élvezhetőségből és a talemet sem tudom addig forgatni. A gép teljesen megfelel a játéknak, még a sim 4-nek is. Meg azelőtt is ezen játszottam ugyanezekkel az egyedi tartalmakkal. Köszönöm, ha valaki tud tanácsot adni, mert a google nem segített. Kérdésem van - Page 4 1910640592

Angyalka

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 16

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Szomb. Márc. 14 2015, 15:09

Angyalka: Próbáld meg a Beállításoknál az Árnyékot lejjebb venni.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by DeeDee Szomb. Márc. 14 2015, 15:25

Angyalka: Igen, a frissebb videókártyák nem szeretik a simek árnyékait, de van erre egy cheat: boolprop simShadows false. Elvileg, ha ezt beírod a userstartup.cheat fájlba akkor jó lesz (legalábbis így hallottam)
A userstartup.cheat a dokumentumoknál a EA Games/The Sims 2/Config mappában van, és arra jó, hogy automatikusan elindulnak azok a kódok, amiket beírsz oda, és nem kell folyton beírogatni (pl. nekem benne van a setquartertileplacement, a sethighestallowedlevel, boolprop dontMergeNHFlora false, meg még néhány egyéb). Csak nyisd meg egy jegyzettömbbel Kérdésem van - Page 4 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Angyalka Vas. Márc. 15 2015, 13:32

Lányok, nagyon szépen köszönöm a segítséget. Sikerült! Kérdésem van - Page 4 3101058960 Lejjebb vettem az árnyékot közepesre és el is tűnt. Megmentettetek. Kérdésem van - Page 4 3633238760

Angyalka

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 16

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Vas. Márc. 15 2015, 13:44

Angyalka: Örülök, hogy megoldódott a probléma. Kérdésem van - Page 4 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Wan Csüt. Márc. 26 2015, 18:50

Hali!
Szívesen beküldenék erre a képregény-készítős dologra képeket, de az a mellékelt tif-fájl az egy átok! Fehér a háttere, így ha a képre rakom, az is fehér foltos lesz, ha megpróbálom kivágni, akkor meg mindig belemegyek a buborékba (ez van, az egérkezelésem nem a legprofibb Kérdésem van - Page 4 2822276435 ). Mit tegyek, hogyan bírjam működésre?Kérdésem van - Page 4 3213504501
Wan

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Etti Csüt. Márc. 26 2015, 19:46

Wan: Milyen képszerkesztőprogramot használsz?

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Kérdésem van - Page 4 Empty Re: Kérdésem van

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

4 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.