Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_l10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Voting10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_r10 
Wan (781)
Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_l10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Voting10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_r10 
Rikardo (612)
Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_l10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Voting10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_r10 
Lee (466)
Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_l10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Voting10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_l10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Voting10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_r10 
Etti (431)
Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_l10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Voting10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_r10 
Nita90 (309)
Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_l10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Voting10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_r10 
DeeDee (278)
Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_l10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Voting10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_r10 
Lexy (269)
Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_l10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Voting10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_r10 
Leo (236)
Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_l10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Voting10Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Vote_r10 


Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by MyGina Hétf. Dec. 08 2014, 20:47

Csajszhy

Köszönöm szépen!Ezek megfelelőek Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 3101058960 Amikor olvastam amit írtam és amit te írtál, hogy koszos cuccok én úgy röhögtem, mert ez olyan viccesen hangzik... =D Csak olyan Tale-t írok hogilyenek kellenek hozzá

MyGina

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
MyGina


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Miami

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Csajszyh Kedd Dec. 09 2014, 17:11

Szívesen! =))
x"DD Koszos... ;))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Dec. 21 2014, 16:02

Sziasztok!
Töltöttem le pár egyedi tartalmat, köztük vannak Sims 2 pack fájlok is. Tudom, hogy van a Sims 2- nek egy olyan beépített programja, amivel lehet őket telepíteni, de az én gépemen vagy nincs valamiért rajta, vagy nem tudom, de nem lehet őket megnyitni és feltelepíteni. Valaki tudja, honnan lehet a pack telepítőt leszedni? (A játékom eredeti, az Ultimate Collection van meg nekem. Amikor be lehetett váltani azt a termékkódot, hogy I-LOVE-THE-SIMS vagy valami ilyesmi, akkor én is beváltottam, és így ingyen megvásároltam.)

Esetleg, ha valaki tudja, hol lehet szép pap ruhát letölteni be tudná linkelni?

Köszi Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 3101058960

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Csajszyh Vas. Dec. 21 2014, 17:11

Anna: WinRar? ^^" Passz, hát én ehhez aztán nem értek ám... xDD
Apropó! Manapság hát én egy csomót játszok ám, és vagy hát kétadagnyi kép gyűlt ám ide össze, szóval, majd hamarosan jönnek hát majd azok a képek ám! :33

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Wan Vas. Dec. 21 2014, 19:57

Anna: duplán kattints a fájlra, akkor a Body Shop vagy a Formatár felugrik, és tudod telepíteni,

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Dec. 21 2014, 21:13

Wan: Köszi. Igen, tudom, hogy úgy kell telepíteni, de nekem vagy nincs meg a program, vagy megsérült (valami jó kis vírusaim is vannak ám, talán közük van hozzá). Megnyitottam, de ezt adta ki: http://kepfeltoltes.hu/141221/ezabaj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nem ismeri a fájltípust, mert nincs olyan program ami tudná kezelni.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Rochelle Hétf. Dec. 22 2014, 08:10

Anna Orsolya: ezeket szerintem már nem kell külön telepíteni, meg fog jelenni a játékban. A Simeket, épületeket, autókat kell telepíteni, azoknak az ikonja Body Shop jellegű... mondom én, aki nagyon nem érti ezt az Ultimate Collectiont, mivel itt már nem jelennek meg úgy a fájlok, mint anno. Így a játékomban bár megjelennek az autók, az épületek egyáltalán nem... A másik meg az, hogy a ruhák és hajak fele nem működik, tiszta bug az egész (MESH hiány nem lehet, kétszer is ellenőriztem).

http://www.modthesims.info/download.php?t=399854
http://www.modthesims.info/download.php?t=215954
Itt van pár ruha. (mondjuk ezek szerzetesek, de hátha használhatóak)
http://themedievalsmithysims2.blogspot.hu/2011/08/holier-than-thou-there-was-request-at.html (talán használható ez is)

Én kérdésem: hogyan lehet azt megszerkeszteni, hogy bizonyos ruhák csak kb. térd felett látszanak, annál lejjebb nem. Olyan öltözékeket szeretnék csinálni, ahol a simeknek alig van lábuk.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Csajszyh Hétf. Dec. 22 2014, 10:38

Rochelle: Body Shop; a kívánt nadrágot kiválasztod; Paint; amennyit le szeretnél hát vágni abból a nadrágból, annyit feketére mázolsz. De akkor azt a képet nyisd meg hát, amelyik fekete-fehér ám! =)) Legalábbis hát én régebben így csináltam még ezt... :33 De ha bőszárú a nadrág, igaz, hogy akkor is eltünteti ám, de a formája azért még látszódni fog... =))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Wan Hétf. Dec. 22 2014, 11:08

Anna: Halleluja, nézd mit találtam:
"It's there! You just have to dig it out of the program files and create a desktop shortcut.

C:\Program Files (x86)\Origin Games\The Sims 2 Ultimate Collection\Fun with Pets\SP9\CSBin

if you follow that route, you'll find it right there! (You might need to go through Program Files instead of Program Files(x86))

Once you find it, I'd suggest creating a shortcut (if you dont know how to do that, right click the file, then Send To -> Desktop)"

Vagyis: ha követed a kiemelt útvonalat (félkövér betűk) akkor meg kell találnod. Javasolt egy parancsikont csinálni nekik (jobbklikk a Bodyshop ikonjára, Küldés ---> Az asztalra (parancsikon létrehozása)).

------------

Rochelle: megkeresem neked az erre vonatkozó tippet, ha megtalálom, beillesztem ide.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by DeeDee Hétf. Dec. 22 2014, 14:32

Anna Orsolya: Én azt javaslom, hogy telepítsd a Clean Installert. Én mindig ezzel telepítem a package fájlokat, mert ki lehet választani, hogy mit akarsz belőle ténylegesen telepíteni. Mondjuk ha letöltesz egy simet full egyedi tartalommal, de neked tényleg csak magára a simre van szükséged, akkor meg tudod adni, hogy csak a face templatet telepítse, és akkor nem kell utána vesződni a random felbukkant egyedi tartalmak irtásával Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 3101058960
Itt a link: http://modthesims.info/d/409950
Csak figyelj rá, hogy jó helyre (a downloads mappába) telepítse a dolgokat Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 3101058960

Rochelle: Hogyan érted azt, hogy csak térd felett látszódjanak? Mármint egy hosszú ruhából akarsz rövidet? Mert a Csajszyh által írt módszer csak akkor jó, ha 1) van a ruha alatt rendes láb a meshben 2) ha az alpha group nem simskin-re van állítva, mert különben bőrszínű lesz

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Rochelle Hétf. Dec. 22 2014, 14:44

DeeDee: úgy értettem, hogy a simnek nincs lába konkrétan. Szellemekhez szeretném, ha nem lenne lábuk, esetleg csak egy kicsi látszana belőlük deréktól lefelé. Nem tudom, hogy sikerült e érthetően megfogalmaznom. Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by DeeDee Hétf. Dec. 22 2014, 16:26

Rochelle: Pfff... Ezt szerintem csak meshezéssel lehet megoldani. Mármint át lehet állítani az alpha groupot mondjuk sim standard materialra, de akkor meg az összes bőrszínű felületük átlátszó lesz (elviekben) Gondolom, nem egy lebegő ruha fejjel a végcél Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 4216510677 De van egy ötletem: lehetne keresni egy teljesen átlátszó alsót, és akkor csak felsőjük lenne, tuti van ilyen valahol. Vagy csak egy nadrágnak átállítani az alpha groupját! Háh! Ez lesz a megoldás! Ha érdekel, gyorsan kipróbálom, és összedobok egy kis leírást Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 3101058960 (nem tudom, a SimPe-vel mennyire vagy barátságban)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Rochelle Hétf. Dec. 22 2014, 17:07

DeeDee: nagyon szépen megköszönném, ha segítenél nekem. Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 1484171175 Régen használtam, ismerem valamennyire, bár ezen a gépen nincs meg (letöltési linket elfogadok) és ha készítenél egyet, akkor le se tudom írni milyen hálás lennék. Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 3199574888

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Dec. 22 2014, 18:02

Köszi a segítséget. Rájöttem, hogy én voltam a hülye. Nem olvastam el elég részletesen a leírást, és az egyikhez nem szedtem le a MESH-t, egy másik cucchoz meg CEP kellett. Most már minden rendben.
Rochelle: Köszi a linkeket Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 3101058960

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by DeeDee Hétf. Dec. 22 2014, 19:15

Rochelle: Meh, mégsem sikerült működésre bírni... Pedig milyen jó ötlet volt. Csak bőrszínű maradt, akármit próbáltam Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 1910640592

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by DeeDee Kedd Dec. 23 2014, 22:25

Rochelle: Mentőötlet: ha bekapcsolod a debug módot a családkészítőben (beírod a cheat konzolba, hogy boolprop testingcheatsenabled true és utána beírsz valahová egy nagy N-t), elérhetővé válnak az elrejtett ruhák, és azok között van átlátszó alsó is. Ha mondjuk már meglévő simekre akarod ráadni, akkor készítesz egy dummy simet evvel a ruhával, hozzáadod a családhoz, és akkor bekerül az elérhető ruhák közé is. Remélem, ez használható ötlet (mert jobb egyelőre nincs) Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Wan Szer. Dec. 24 2014, 07:33

DeeDee : pontosan a CAS-ba kell bünti, vagyis nekem csak úgy, működik.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by DeeDee Szer. Dec. 24 2014, 13:49

Wan: Igen, igen, így értettem Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 3101058960 Bocs, ha néha félreérthetően fogalmazok Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 4216510677

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Rochelle Szer. Dec. 24 2014, 17:02

DeeDee: nagyon szépen köszönöm a sok segítséget! Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 295755309 Még nem próbáltam ki, de ismerem a debugos trükköt, majd meglesem!

Boldog karácsonyt! Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Wan Pént. Dec. 26 2014, 15:15

Rochelle: Megnéztem,van átlátszó ruha, szerintem perfekt lesz neked:)
Kellemes ünnepeket,utólag is

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyedi tartalmak a Sims 2-höz - Page 3 Empty Re: Egyedi tartalmak a Sims 2-höz

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.