Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről Vote_r10 


Beszélgetés a Sims 4-ről

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Etti Kedd Aug. 12 2014, 08:48

Új téma az új játéknak! Beszélgetés a Sims 4-ről 3101058960 Jó beszélgetést! Beszélgetés a Sims 4-ről 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by bíborka921 Kedd Aug. 12 2014, 13:45

Hát akkor most megpróbálom beindítani a beszélgetést:D
Nagyon várom már az "utódot", kíváncsi vagyok minden egyes dologra, de ahogy elnézem a képeket és a videókat számomra a grafikája egy kicsit fura. Ti hogy vagytok ezzel?

bíborka921

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
bíborka921


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Szlovákia

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Nita90 Kedd Aug. 12 2014, 14:21

Nekem pont a grafikája tetszik nagyon, kicsit rajzfilmszerű - sokan ezt kifogásolják benne, nekem viszont pont ez tetszik benne Beszélgetés a Sims 4-ről 3101058960.

Ugyanakkor a tipegők és a medence hiánya eléggé nehezen emészthető számomra.  :what A 2 és a 3 után vissza az alapokhoz? Csoda, hogy WooHoo és tinikor még lesz, meg rokoni/szerelmi kapcsolatok (bár ez még nincs megerősítve, lehet, az 1-hez hasnlóan itt is a fantáziánkra bízzák, ki kinek a kicsodája)...
A szomszédságok is kicsinek tűnnek a 3-hoz képest. A betöltőképernyők visszatérésért sem lelkesedek különösebben, tetszett a 3-ban teljesen bejárható szomszédság/város; viszont ha a betöltőképernyő gyorsabb játékmenetet eredményez, felőlem jöhet.  

Ezzel együtt én bízom benne, hogy jó játék lesz ebből végül (főleg a kiegészítőkkel). Még hezitálok, megvegyem-e majd, ér-e ennyit, de ha lesz valami karácsonyi akció, szerintem kap majd egy esélyt.  Beszélgetés a Sims 4-ről 3633238760

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Dorcsi45 Kedd Aug. 12 2014, 15:14

Én szerintem is grafikája pont ezért jó :3 Nekem maga a játék úgy.... tetszik, de ha megnézem azt ahol Graham és Ryan játszik a 4-el..... fúúúú.... ezek szerint könnyen meglehet halni a nevetésben Beszélgetés a Sims 4-ről 291600845 Ez a tipegő, medence hiány engem is zavar, de a medence nem nagyon, csak a tipegő... de azért remélem irányíthatjuk a csecsemőket mint a 2-ben!! Beszélgetés a Sims 4-ről 3101058960
Azért azt megfigyeltem,Tumblr-ön már csinálják a letöltéseket a sims 4-re XDD De egyébként, szerintem jó játék lesz, csak, hát 20.000 forintot elkölteni.... nem is tudom. Inkább várok karácsonyig Nitával XDD

Dorcsi45

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Dorcsi45


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 210
Tartózkodási hely : Araville

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Gábor3 Kedd Aug. 12 2014, 16:11

Nita: A szomszédság nem kicsi, csupán fel lett osztva. Ha jól tudom négy nagy régióra osztották, mindegyikben más környezet van. Például egyiknél kertvárosias zöld ligetekkel, míg a másikban sivatagos oázisos. Minden régióban több ház, park, bolt stb található. A töltőképernyő pedig nem úgy működik mind a 2-nél. Például ha elakarsz menni a konditerembe, akkor nem csak az edzőtermet tölti be, hanem a körülötte lévő 4, 5 üzletet is, illetve az azokhoz tartozó környezetet.

Dorcsi: Nem 20 ezer lesz. xD Én a legtöbb helyen 12 ezerért láttam az alapot, a különlegesebb kiadások drágábbak csupán.

Egyébként holnaptól ingyenes letölthető az originről a családkészítője. Beszélgetés a Sims 4-ről 3101058960

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Nita90 Kedd Aug. 12 2014, 16:25

Gábor, rémlik valami erről a régiós dologról... de azok nekem majdnem "kicsi szomszédság a szomszédságon belül"-nak tűnnek. Ha viszont tényleg egyszerre több telket is betölt, az elég ígéretesnek tűnik. A lényeg, hogy a végeredmény viszonylag gyors legyen.   Beszélgetés a Sims 4-ről 3633238760 

A családkészítőt lehet, megsasosom majd. Az eddigi képek alapján ígéretesnek tűnik az eredmény, kíváncsi leszek, mennyire lesz jól kezelhető ez a "gyurmázós" simkészítés, ami a videókon látszik. A hajak egy picit parókaszerűnek tűnnek, de kicsire nem adunk.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Gábor3 Kedd Aug. 12 2014, 19:35

Elérhető az originben a családkészítő.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Kedd Aug. 12 2014, 19:41

Hmm, az Originről való CAS-os letöltést azért én is megnézném! =DD De azért a grafika tényleg egy kicsikét furább, ugyanis a Sims 2-ben sokkal élethűbbek... =// Viszont a város az annyira gyönyörű lesz! *-* És...! =DD Mindjárt itt az ősz! =DD Hű, de kíváncsi leszek arra a Sims 4-es CAS-ra, eddig leginkább videóban PewDiePie-től láttam, amitől totál kiröhögtem magam. A Sims 2-ős videóját is láttam; nagyon nagy ez a srác! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Sookie Kedd Aug. 12 2014, 20:22

Én nagy reményekkel kezdtem várni, de eddig nem igazán mutatott olyat, amiért azt érezném, hogy ez igen, erre szükségem van. Nekem kifejezetten nem tetszik a grafikája, jobb lett volna, ha inkább az élethű felé mennek el, de hát ez még emészthető lenne. Viszont számos dologban visszaesett szerintem, amit nem fog jobbá tenni az, hogy azt ígérik: majd jobb lesz, mert ez csak az alap. Attól még kétlem, hogy egy kiegészítővel képesek lennének megváltoztatni a tinik magasságát, szóval most gyakorlatilag visszamentünk a Sims 1 szintjére. Van a csecsemő, és sajnos Dorcsi45 nem, nem irányíthatjuk őket, láttam egy videót amiben megmutatták, és gyakorlatilag akár az 1-ben csak egy bölcső van és abból ki lehet venni, de ennyi. Aztán amikor gyerek lesz, akkor elég creepy módon kiugrik a bölcsőből és gyerekké válik. Aztán tini+felnőtt+öreg, ez így kb egybe. Hát... Nekem annyira nem jön ez így be.
Az egyetlen ami érdekel, az a CAS. Úgyhogy már töltöttem is le Originről és próbálom is. Beszélgetés a Sims 4-ről 3101058960 Mert AZ tényleg érdekel. A baj csak az, hogy mostanra az egész 4. részből kb. ennyi fogott meg.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Gábor3 Kedd Aug. 12 2014, 22:14

A Sims 4 egy teljesen más irány, mint az eddigiek. Ami viszont kezd zavarni, hogy mindenki a tipegőkkel jön. Igen, elismerem elég nagy baj, hogy kivették őket, meglehetett volna csinálni, s természetes, hogy ez nagy felháborodást okoz, de ne ezen lovagoljon mindenki hónapokon át. Beszélgetés a Sims 4-ről 489632682  Ennyi erővel a 3-nál is ott van a nulla közlekedés kidolgozottság, vagy a kettőnél a telkeken töltött befagyott idő, CAS fejletlenség. Minden szériának megvannak a maga hibái, ennek speciel leginkább a tipegők kivétele és a mintateremtő megszűnése volt, viszont érdemes mást is nézni, nem csak duzzogva, mérgesen egy véleménynél ragadni. Én sem vagyok elragadtatva a 4. résztől, de látok benne sok lehetőséget, s ha valóban erős alapot építenek, ahogy ígérték, akkor bármi kisülhet később belőle. A másik dolog pedig a grafika. Az ember nem ezt várta, igaz, de sokan úgy tekintenek rá, mint valami félresikerült, gagyi, költségmegtakarító dologra, mikor ez egy irányvonal. Jelen esetben a rajzfilmszerű stílusra mentek, mert sokkal könnyebb kiaknázni vele a lehetőségeket és lassabb gépeken is elfut.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Szer. Aug. 13 2014, 09:13

Hahó! =)) Alig vártam már, hogy kipróbálhassam, ha sikerül, akkor hamarosan le is tudom majd tölteni! =DD Itt a link a... Sims 4 Családkészítőjéhez! ^^ =DD Az első lesz az! =DD
https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/demos-betas

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Nittaa# Szer. Aug. 13 2014, 15:41

Hát én kipróbáltam a családkészítőt, nekem nagyon tetszik. Beszélgetés a Sims 4-ről 295755309 Azért még meg kell szokni ezt a "gyurmás formázást"...
Őszintén nekem kedvem lett volna már játszani a simekkel.. Beszélgetés a Sims 4-ről 3101058960

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Szer. Aug. 13 2014, 16:18

Szerintem itten nyugodtan lehetne egypár képet mutatni az általatok elkészült Simetekről! =DD Hogy pontosan ki mit is alkotott ezzel a gyurmázással... =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Gábor3 Szer. Aug. 13 2014, 21:27

Akkor elkezdem én a képhordást. Pár elkészült simemről hozok képeket. Beszélgetés a Sims 4-ről 3101058960 

Nők:
http://www.kepfeltoltes.hu/140813/n_k_www.kepfeltoltes.hu_.png

Férfiak:
http://www.kepfeltoltes.hu/140813/fi_k_www.kepfeltoltes.hu_.png

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Nittaa# Szer. Aug. 13 2014, 22:56

Hülye kérdés, de hogy tudok képet csiálni? Beszélgetés a Sims 4-ről 3162269578 
Eddig screenshot.ot próbáltam, de azt nem engedi.. Beszélgetés a Sims 4-ről 3799171929

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Gábor3 Szer. Aug. 13 2014, 23:11

Nittaa# írta:Hülye kérdés, de hogy tudok képet csiálni? Beszélgetés a Sims 4-ről 3162269578 
Eddig screenshot.ot próbáltam, de azt nem engedi.. Beszélgetés a Sims 4-ről 3799171929

Print screen gomb - paint - beillesztés, vagy más programmal, mint pl flash.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Nittaa# Szer. Aug. 13 2014, 23:15

Nem akarta beilleszteni a képet, csak fehér lapot... :what 

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Nittaa# Csüt. Aug. 14 2014, 00:01

http://kepfeltoltes.hu/140813/CAM01280_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/140813/CAM01281_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Itt van két kép az első sims4 -es simemről! Beszélgetés a Sims 4-ről 3101058960 
Bocsi a minőségért, de mivel másképp nem engedte, telefonnal tudtam csak lefotózni.. Beszélgetés a Sims 4-ről 3213504501 

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Lilu Csüt. Aug. 14 2014, 07:40

Nittaa#: Húha! Ez jobban sikerült, mint az enyém. Ügyes vagy!

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Aug. 14 2014, 10:27

Gábor: Hű, szépek lettek a csajok! =DD És a bal oldali pasi is tök helyes lett... =$$ =DD
Egyébként így észrevéve, az EA a Sims 4 hajait... Hát... Szép a formájuk, meg minden, de... Hogyan is szoktátok ti nevezni? Maxis-hű?
Lilu: Hát, amikor készen van a Sim, akkor csak nyomd meg a Print Screen Sys Rq gombot; látszólag nem történt semmi, de ezután menj be a Paint nevezetű programba, és másold be a tartalmat; az egész képernyő állapotáról lesz egy kép, amikor megnyomtad a gombot; vágd ki a szükséges részt, vagyis a Simet, nyiss meg egy új Paintet, és oda másold be a kivágott Simet, majd pedig mentsd el, töltsd fel egy képfeltöltő oldalra, és a kép linkjét linkeld be ide hozzánk! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.