Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_l10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Voting10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_l10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Voting10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_l10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Voting10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_l10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Voting10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_l10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Voting10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_l10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Voting10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_l10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Voting10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_l10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Voting10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_l10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Voting10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_l10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Voting10Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Vote_r10 


Beszélgetés a Sims 2-ről

13 / 14 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Smilesim Vas. Jan. 03 2016, 16:59

http://www.kephost.com/image/SdTq Igen, itt vannak a képek, amik össze-visszaságok lettek, mert most siettem/nagyon nehezen találok közeli képeket. Ezen a képen Jerome és Ashley esküvője látható. Igen, Jerome sapkában. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 4216510677
http://www.kephost.com/image/SdTu
Ezen a képen a terhes hölgy Victoria, Skyler (Robert Sky másolat felesge) anyja látható, valamint Siena anyja, Grace, valamiért utálják egymást. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1262508976
http://www.kephost.com/image/SdTC
Ez itt Siena,már nem tudom melyik gyerekkel, annak csecsemőkorában. Ami azt illeti, őt különösen szeretem. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3199574888
http://www.kephost.com/image/SdTC
Itt van William, Boyce-al. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3868612732
http://www.kephost.com/image/SdTN
William Diane-al. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1222681193
http://www.kephost.com/image/SdTl
Itt úgy néz ki, hogy William a szőke, de jól láthatóan itt a sárga házban játszódik a jelenet, ahol William már felnőttként él. Tehát a rejtélyes fickó, és Kevin gyerekként. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1585566538
http://www.kephost.com/image/SdTO
William apósa és anyósa.
http://www.kephost.com/image/SdTh
Ashani szórakozik. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 295755309
http://www.kephost.com/image/SdTj
Jerome felnőttként.
http://www.kephost.com/image/SdTo
A még felnőtt Vivien, és fia, Robert.
http://www.kephost.com/image/SdTK
Ez egy régi kép, ahol Maxwel felnőtt, William gyerek.
http://www.kephost.com/image/SdTP
Maxwel öregként. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3868612732
http://www.kephost.com/image/SdTg
Elöl Carly, hátul egy rá hasonlító vendég.
http://www.kephost.com/image/SdTm
Jerome és Ashley tiniként.
http://www.kephost.com/image/SdTH
Az én kis Sky másolatom, és Robert tiniként. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3984454939
http://www.kephost.com/image/SdTI
Savanna babaként, egy régebbi hajjal.
http://www.kephost.com/image/SdTe
Ashley menyasszonyként.
http://www.kephost.com/image/SdTr
Pillanatnyilag ennyit hoztam, remélem tetszenek! Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3730293306

Smilesim

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Smilesim


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 85
Tartózkodási hely : Sims cd-vel, és géppel a kezében bárhol ^^

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Lee Vas. Jan. 03 2016, 18:52

Simlesim, jók a képek. Maxwel-nek klassz a hasizma felnőttként és öregként is..Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 295755309

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Smilesim Vas. Jan. 03 2016, 19:31

Köszi Lee! Heh, Maxwel olyan lusta, hihetetlen az a hasizom... Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 489632682 Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 2049472129

Smilesim

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Smilesim


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 85
Tartózkodási hely : Sims cd-vel, és géppel a kezében bárhol ^^

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Eveline. Szomb. Márc. 19 2016, 12:15

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Mióta beköszöntött az iskola nem nagyon játszottam, néha házakat berendezgettem vagy ilyenek, de éles játékra nem került sor. Most azonban lenne kedvem, de egy hibába ütköztem. Van nekem 5 jegyespárom és 2 párnak minden gond nélkül tudtam pöpec esküvői bulit szervezni, a 3.-nál azonban elhívtam az embereket és kiírta hogy nagy nap stb, majd kidobott a játék ezzel a szöveggel:
http://www.kepfeltoltes.hu/160319/hibaa_www.kepfeltoltes.hu_.png
Megpróbáltam újra és újra de folyton kidobott. Reméltem csak a telek a hibás, de a másik 2 esküvőnél is kidobott, sőt utána már egy öreg házaspárral játszottam, szimplán élték az életüket,kidobott. Lenne valakinek esetleg tippje, hogy ez mi miatt lehet? Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3213504501 Tapasztalt-e már ilyesmit valaki? Ha tudnátok segíteni azt megköszönném Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Wan Szomb. Márc. 19 2016, 14:44

Eveline.: Szedd ki az egyedi tartalmakat, modokat, stb., és próbáld újra. Működnie kéne ezután.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Márc. 19 2016, 15:46

Eveline.: Ha eddig működött, és most nem, úgy, hogy nem változott közben semmi, akkor először én javaslok egy alapos cache törlést. Menj a Dokumentumok/EA Games/The Sims 2 (vagy The Sims 2 Ultimate Collection, ha az van) mappába, és töröld a Groups.cache, Accessory.cache és a cigen fájlokat. No para, mert ezek mindig újragenerálódnak, szóval nyugodtan meg lehet tőlük szabadulni. Ezek hajlamosak elromlani és galibát okozni (nekem pl el se indul a játékom, ha nem törlöm a Groups.cache fáljt) Ha ez nem hat, írj, és kitalálunk valamit Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Smilesim Szomb. Márc. 26 2016, 16:22

Sziasztok! Bizony, visszatértem!
Valaki megmondaná, hogy lehet plusz simet készíteni a már meglévő családba?  Tehát a CAS-ba belépni azonnal. Illetve meg lehet változtatni egy NJK\Townie külsejét, szintén CAS-ban?

Smilesim

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Smilesim


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 85
Tartózkodási hely : Sims cd-vel, és géppel a kezében bárhol ^^

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Eveline. Szomb. Márc. 26 2016, 17:28

Wan.:Az egyedi tartalmaimra én nem gyanakodnék, mivel július óta nem töltöttem le semmi újat, és azóta azért rengeteget játszottam családokkal, ha bármelyik hibás lett volna szerintem már hamarabb megmutatkozott volna. De ma CAS-ba átnéztem a hajakat, ruhákat és ami hibás volt (pl mesh miatt) azokat mind töröltem. De köszönöm a tippet Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 2822276435

DeeDee:Azóta elolvastam az oldalon is a tipped, a Groups, Accessory, cigen és ContentRegistry fájlokból is töröltem a tartalmat, elmentettem és írásvédetté is tettem. Továbbra is kidob a játékból...Minden létező fájlt megnéztem, nem hiányzik semmi, egyetlen egy furcsa dolgot vettem észre. A Neighborhoods-on belül a saját városom N004 névvel fémjelzett mappájában van egy Rufio nevű mappa ami eddig nem volt ott. Szerintem a SimPE hozhatta magával, van benne kép a városban lévő összes telekről (LotImage), a városban élő összes simről (SimImage) és 2 szöveges dokumentum ezek adataival (ExportedLots és ExportedSims néven). Nem tudom mikor kerülhetett oda...a SimPE is egy ideje rossz nekem, mert ha kiválasztok benne egy simet, nem tesz semmit, pedig az adatlapját kellene kihoznia ugye...Szóval azon is gondolkodtam, hogy talán az is okozhat hibát a játékban? Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1349755223
Egyébiránt semmi tippem nincs már és reggel 10 óta ezzel foglalkozom már Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1262508976

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Márc. 28 2016, 20:44

Smilesim: Új tagot úgy adhatsz már egy meglévő családhoz, hogy csak simán megcsinálod CAS-ben, aztán beköltözteted ahhoz a családhoz (megkérdezi, hogy akarod-e kombinálni a kettőt) Towine-k külsejét lehet a plasztikázógéppel, vagy moddal (pl SimBlender-en van egy olyan opció, hogy appearance/face lift asszem ez a neve) átműteni, viszont ekkor nem lesz örökletes a változás (a gyerekei a régi arcából fognak tulajdonságokat örökölni) Ilyenkor SimPe-vel lehet véglegesíteni az arcvonásaikat. Másik lehetőség, hogy van egy SimPe addon (Alt Sim Surgery), amivel ki lehet cserélni egy meglévő simet egy olyanra, akit formatárban hoztál létre. Elsőre kicsit ijesztő lehet, de ha érdekel, leírom Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960

Eveline.: Hm, hát ez nem jó hír Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 2513195574 Rufio nevezetű mappáról még életemben nem hallottam, javaslom, hogy vedd ki, és próbáld ki, hátha segít valamit... Nem hiszem, hogy a SimPe volt, hacsak nem valami rosszra kattintottál véletlenül. Egyébként nem lehet, hogy csak elmászott a SimPe kinézete, és azért nem látod, hogy megnyitja-e az adatlapját? Próbáld meg resetelni (Extra.../Preferences.../SimPe settings.../Reset layout), hátha ez segít. Ha esetleg észreveszel valami rendszerességet, mintát a lefagyásokban (pl amikor bizonyos sim megjelenik a telken, vagy akármi), akkor gyanakodj arra, hogy azzal kapcsolatos a hiba. Sajnos jobb ötletem egyelőre nincs, hogy mi okozhatja a problémát Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1910640592

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Eveline. Pént. Ápr. 08 2016, 20:40

Sajnos újra kellett telepíteni a gépet, vírus miatt, szóval elveszett a játékom, már tárgytalan Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1910640592

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Ápr. 16 2016, 12:31

Valaki segítsen! Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1910640592
Felvázolom a helyzetet: két sim van (Ashley és Larry), házasok, éppen a nászútjukat töltik Takemizu faluban, a Lángoló Sárkány Hotelban. Gondoltam egyet, hogy kívülről a lány meg a pasi egyszerre beteleportálnak a szoba egy-egy pontjába. Oké, minden rendben van, a lány megfürdik, elmegy aludni. De a pasival semmit sem tudok kezdeni! Vártam, de nem történt semmi. Utasítottam, hogy menjen ide, menjen oda, takarítsa el a kaját, de semmi! Annyit tudok, hogy elteleportáljon máshová, illetve a saját telefonján ezt-azt hívogasson. Próbáltam, hogy elviszem sétálni egy közösségi területre, de meg sem mozdult. Kipróbáltam a resetSim Larry Payne kódot is, de semmi, mert rájöttem, hogy az csak a háromban működik. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1910640592 Az neten pedig sehol sem találtam rá megoldást. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1910640592

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Ápr. 16 2016, 14:41

Bocsi az ismételt írásért! Szerkesztek!
Szóval, csak a pasival vannak ilyen gondok. Három perc várakozás után ismét mozdult. Aztán öt perc múlva megint beakadt. Majd megint normálisan működött. És újra beakadt vagy három percre. Gőzöm sincs, hogy ez mitől van. A pincér is beakadt kétszer. Ez mitől van?!

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Eveline. Hétf. Ápr. 18 2016, 19:55

ResetSim van a Sims 2ben is, sokszor volt olyan, hogy feldobott egy hibát és ki lehetett választani mi legyen, Reset, Delete meg ilyenek, és a Resetnél elrakta alapba a simet Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 295755309 De nem tudom hogy lehet ezt előhívni kóddal.
2 tippem van. Egyik, hogy utaztasd haza őket. A csajjal tudsz játszani és ha ő megy, akkor meg a pasi is, hisz egy háztartás. Ha nem is mozdul, a csaj elmegy és haza már együtt érkeznek szerintem.
A másik, hogy írd be a MoveObjects on kódot és a simre kattintva töröld ki, mint egy tárgyat. Mentsd el, lépj ki és lépj be. Ez nem törli véglegesen a simet, legközelebb alapra állítva ott lesz valahol a telken.
Nekem nem egyszer akadtak be simjeim és mindig megoldottam valahogy, olyan is volt, hogy másik telekre kellett költöztetni őket, de nyaralásnál nem tudom, hogy működik pontosan Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Csajszyh Szer. Ápr. 20 2016, 14:33

Köszönöm! Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
Igen, aztán ezeket próbálgattam, de vagy öt percenként beakadt, azt az ablakot meg én a titkos kóddal hívattam elő. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960 Egyszer működött, de többször nem. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 295755309 A lényeg, hogy most már otthon vannak, és itt nem akadoznak be, szóval valószínűleg a nyaralási helyszínnel volt valami gond. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 2513195574
Egyébként, akik játszottak már a negyedik verzióval, azok tudják, hogy az elkészített képeket a játékban egy-egy ember különféle emlékeként lehet feltüntetve a galériában. Nos, ezekkel én eljátszadoztam a kettőben is, így minden fontosabb eseménynél készítek egy képet, és szöveget írok hozzá. Írok is egy példát hozzá...
"Ezt még mindig nem vagyok képes felfogni! Végre itt vagyok az egyetemen! Nehéz év vár majd rám, de bármit meg fogok tenni azért, hogy az álmaimat valóra tudjam váltani!" - XY emléke.
Na, mindegy, ezt csak úgy megosztottam veletek, de vannak képeim is. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3633238760 Ami azt illeti, rengeteg képem van, szóval majd a hétvégén hozom el majd nektek, ha lesz hozzá időm. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 295755309

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Eveline. Szomb. Ápr. 23 2016, 21:29

Na örülök, hogy megoldódott, hozd csak a képeket Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3633238760
Én meg büszke vagyok magamra, másfél óra alatt feltelepítettem a teljes Simset Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3199574888 Azt hiszem az évek meg a rutin Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 4216510677 Máskor beletellett 4 órába is Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Jún. 16 2016, 19:40

Na, jó, bocsi, de nem nagyon tudok hozni képeket, mert az a számítógépen van, ami elképesztően lassú, ráadásul van belőlük vagy száz. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 295755309 De majd pár fontosabb képet elküldök magamnak e-mailen, és majd megmutatom nektek. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960 Addig is, a helyzet; Ashley Paynenel kezdtem az egyetemen, ahol összejött egy Larry nevezetű pasival. Három gyerekük lett, a legidősebbtől kezdve a legfiatalig: Sonia, Zack, Colin. Mind a hárman eljutottak az egyetemre.
Sonia már gyermekkorában összeismerkedett Orlandóval, vele is házasodott össze, csak ő megcsalta, így elvált tőle, most is játszok vele, eddig már körülbelül tizenvalahány nővel feküdt le, most a harminc a vágya. Aztán Sonia összejött Jimmel, akivel még a nászútjukon találkozott, egy néger férfi, vörös hajjal - ilyet sem minden nap látni - , de ő is megcsalta, így Sonia egyedül van - igazából nem akarom kínozni a Simjeimet, de mivel romantika az életcéljuk azoknak a pasiknak, hát, akkor legyen, meg azért próbálom életszerűvé tenni a játékot - . Most egyedül neveli három gyermekét; a legidősebb neve Zane, a középső pedig Ryan - nem, ennek semmi köze ahhoz, hogy valamelyik nap láttam a Rendes Fickókat a mozikban, Ryan Gosling főszereplésével, dehogy - , ők ketten Orlandótól vannak. És van egy lány Jimtől is, az ő neve Rachel. A fiúk már gyerekek, Zane mindjárt tinédzser lesz, Rachel meg nemrégiben lett tipegő.
Zack álma, hogy öt piacvezető üzlete legyen, nos, az első megnyitásával is még szenvedek, mert alig van pénze a családnak - Soniának könnyű, mert ő örökölte a szüleik házát, mert ők már meghaltak - , ő egy Marsha nevezetű lánnyal jött még össze az egyetemen, és van már egy fiuk, Wayne, ami nagyon jól hangzik, ha a teljes nevén szólítjuk a gyereket - Wayne Payne - , de ezt csak utólag vettem észre. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 295755309 Ő már tipegő, de nagyon gyorsan tanul, szó szerint már a születésnapja után mindent megtanult, vécézni, járni, stb...
Colinék háza sajnos még csóribb, mind az összes többinek, a pénzt még gyűjtik az esküvőre, Lora a szerencsés lány neve. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
Volt Ashleyéknek egy kutyájuk is, Lisa, azt hiszem, hogy öregkorukban fogadták örökbe, és aztán Sonia kapta meg azt is, de nemrég halt meg, így fogadtunk örökbe egy újat, az ő neve Roy. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
Azt hiszem, Larrynek sikerült eddig teljesítenem az álmát, viszont van néhány olyan a családban, akinek ok (?) nélkül platina lett az életcél-szintje. Mondjuk, Zacknek azért olyan, mert járt náluk egy dzsinn. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 295755309
A játékban nem használok semmilyen kódokat, csak amik az építkezéshez szükségesek. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960 Azt hiszem, hogy ez eddig a legnagyobb családom, amivel így játszok. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
Tudom, képek nélkül nem olyan érdekfeszítő, de majd hozok néhányat, hogy legalább tudjátok, hogyan is néznek ki. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960 Ashley régebben szerzett egy olyan munkajutalmat, amivel az arc formáját lehet megváltoztatni, így mindenkinek meg szoktam változtatni, még a gyerekeknek is, mert mivel a szüleik arca is egyedi, így nekik is eléggé furcsára sikeredik. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 2513195574 Mondjuk, Zack tinédzserként is cuki volt, de ma már jobb. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960 Meg most Rachel meg Wayne is olyan aranyosak. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
Ja, amúgy Jimmel is játszok még, terveim szerint nemsokára összeköltözik Orlandóval. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960 Úgy játszok, hogy mindegyik családdal egy hetet, de ha valamelyikkel véletlenül több ideig játszok, akkor azt az időt pluszba számolom a többinek is - így van körülbelül Colinéknak húsz óra plusza - . Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 295755309 Most éppen Colinék vannak a soron. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Csajszyh Pént. Jún. 17 2016, 11:49

Bocsánat az ismételt írásért, de itt vannak a képek. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960 Összesen 357 fájl van a Total Commanderben, de ebből körülbelül 162 olyan kép, ami Snapshot, és én meg 61-et hoztam el nektek. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
Ashley Paynenel indult az egész...
http://kephost.com/image/cPiG
Készítettem róla néhány képet, amíg az egyetemen volt. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPir
http://kephost.com/image/cPiI
http://kephost.com/image/cPiH
Így nézett ki Larry, amikor összejöttek.
http://kephost.com/image/cPim
http://kephost.com/image/cPtZ
Larry végül stílust váltott, és az eljegyzés, és az esküvő is lezajlott. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPtk
http://kephost.com/image/cPtb
http://kephost.com/image/cPta
Takemizura mentek el nászútra, ahol többek között megismerték a Sárkány Legendáját, illetve megtanultak teleportálni.
http://kephost.com/image/cPtF
http://kephost.com/image/cPts
http://kephost.com/image/cPi1
Hamarosan meg is született az első gyermekük, Sonia. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPi5
http://kephost.com/image/cPih
http://kephost.com/image/cPt3
Hamarosan Sonia el is kezdte az iskolát, és Ashley pedig várta a következő gyermekét, Zacket, amit Sonia örömmel fogadott. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPtv
Készült is egy családi kép róluk.
http://kephost.com/image/cPiP
Sonia első ötöse. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960 Egyébként, sikerült mind a három gyereket bejuttatni a magániskolába, Zacket csak akkor, amikor már tinédzser volt, mert először nála valamiért elhúzott az igazgató, és újrapróbáltam vagy háromszor, de csak állt, semmit sem csinált, így akkor próbáltam újra, amikor már Colin is elkezdte az iskolát.
http://kephost.com/image/cPiX
Nemsokára Colin is csatlakozott a családhoz. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960 Nos, azt ne kérdezzétek, hogy a képen éppen melyikük van, mert Soniát is csak úgy ismertem fel, hogy a háttérben rózsaszín az ajtó, mert amúgy mindegyikük ugyanazt örökölte; a barna bőrüket az apjuktól, a fekete hajukat, és a sötétkék szemüket pedig az anyjuktól. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPig
Végül Sonia felcseperedett, és ő is megízlelte, hogy milyen érzés szerelmesnek lenni, izgatottan fogadta az első telefonhívását Orlandótól valamelyik testvére - talán Zack - születésnapi buliján, rá nemsokára pedig össze is jöttek.
http://kephost.com/image/cPiX
http://kephost.com/image/cPt0
http://kephost.com/image/cPtE
Közben Sonia és Zack - aki szintén felcseperedett - elválaszthatatlan barátok lettek, ami szerintem olyan aranyos. ^_^ A kép pár nappal - talán egy-kettő - azelőtt készült, mielőtt Sonia elment volna egyetemre.
http://kephost.com/image/cPtV
Az utolsó napjuk együtt, utoljára mennek hármasban az iskolába; hátul Colin, utána Sonia, Zack keze pedig csak belelóg a képbe.
http://kephost.com/image/cPiy
Készült is egy kép a családról, mielőtt Sonia elkezdte volna az egyetemet, ahol az anyja volt szobáját választotta.
http://kephost.com/image/cPij
http://kephost.com/image/cPit
Orlando is egyetemista lett, és próbált jóban lenni a rokonokkal - éppen a ruhaüzletben futott össze Zackkel - .
http://kephost.com/image/cPiz
http://kephost.com/image/cPiL
Közben a család örökbefogadott egy kiskutyát, akit Lisának neveztek el. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPtB
Időközben Zack is megtudta, hogy milyen az első szerelem, a szerencsés lány neve pedig Marsha. ^_^
http://kephost.com/image/cPif
A két fiú kapcsolata nem indult éppen rózsásan, mivel szegény Colinnak elfelejtették a születésnapját, és ő ezt nem élte meg túl jól, nehezen, de végül kibékültek, és mára ők is nagyon jóban vannak egymással. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPiK
Ashley és Larry hamarosan megöregedtek, és végre örültek, hogy egymással is foglalkozhatnak, ugyanis mind a három gyerekük elhagyta már a családi házat.
http://kephost.com/image/cPiU
Azért Sonia egyszer meglátogatta őket, és amíg ő megismerkedett a család új kutyájával, addig a szülők megtudták, hogy ki is az az Orlando. Hát, a tekintetükből is sugárzik az, hogy nem nagyon örülnek neki.
http://kephost.com/image/cPtT
http://kephost.com/image/cPtJ
http://kephost.com/image/cPtp
Ha már szó esett Lisáról, természetesen róla is jár egy külön kép. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPio
Persze Zack is meglátogatta a szüleit, akik azért jobban fogadták Marshát, mint Orlandót.
http://kephost.com/image/cPtA
Azt a túl sok érzelmet gyakran nem lehet szavakkal kimondani, csakis ölelésekkel érzékelni; például, amikor nagyon hiányolják a másikat - első kép - , vagy az öröm, hogy Zack is elkezdte az egyetemet - második kép - , végül a végtelen szomorúság, amikor az apjuk, Larry meghalt - a harmadik kép - .
http://kephost.com/image/cPiC
http://kephost.com/image/cPin
http://kephost.com/image/cPiY
Hamarosan Zack elvitte Marshát a város parkjába, és miután görkorcsolyáztak egy jót, a zuhogó esőben megtörtént a lánykérés. ^_^
http://kephost.com/image/cPi7
http://kephost.com/image/cPiD
Sonia úgy döntött, hogy a diplomaszerzés utáni három napot nem bírja ki, így egyből hazautazott, hogy ápolja az anyukáját, aki ilyen gyönyörű ruhát varrt neki. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPt8
Miközben Sonia dolgozott, sajnos Ashley is meghalt, így este kilenckor hívta át Sonia kétségbeesetten Zacket és Colint, a barátnőjükkel együtt, hogy tudassa velük a gyászhírt; természetesen, Zack volt az, aki meg tudta őt nyugtatni.
http://kephost.com/image/cPt8
Apropó, ha már Colin barátnőjénél tartunk; egy Lora nevezetű lánnyal jött össze, akinek hamarosan meg is kérte a kezét. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPi4
Hamarosan Zack is lediplomázott, aki a vizsga után az avarba játszadozott - annyira tetszik ez a kép, nekem annyira a szabadságot szimbolizálja - . Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPii
Marshának is megvolt a záróvizsgája, Zack pedig ott várta őt a fa alatt, hogy megölelhesse.
http://kephost.com/image/cPiW
Sonia és Orlando az esküvőjük után Twikkiire - remélem, hogy jól írtam le - mentek el nászútra, ahol megszerezték a Vudu-babát, amit Sonia készségesen ki is próbált Orlandón. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPt9
http://kephost.com/image/cPiQ
Viszont hamarosan rájött arra, hogy Orlando hűtlen hozzá, így elvált tőle - két gyermeke lett tőle, Zane és Ryan - ; pár napra rá felhívta egy barátját, akivel a nászútjukon találkoztak. Na, ő volt Jim. Összejöttek, de sajnos hamar el is vált tőle, viszont lett egy gyönyörű kislánya, Rachel.
http://kephost.com/image/cPtS
http://kephost.com/image/cPtc
Zackhez és Marshához pedig eljött egy dzsinn; többek között pénzt is kértek tőle, de még ez is kevés volt ahhoz, és még mindig azon ügyködnek, hogy be tudják indítani az első üzletüket.
http://kephost.com/image/cPtc
Viszont a pénzből többek között esküvőre is telt, és hamarosan meg is született Wayne.
http://kephost.com/image/cPid
http://kephost.com/image/cPiO
http://kephost.com/image/cPix
És a végére hagytam az egyik családi hagyományukat; Ashley, Sonia, Orlando, Zack, Marsha, és végül Colin is pózolt a szobor előtt, ezek a képek pedig most ott díszelegnek a lakásul falán. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960
http://kephost.com/image/cPie
http://kephost.com/image/cPil
http://kephost.com/image/cPiu
http://kephost.com/image/cPiM
http://kephost.com/image/cPiq
http://kephost.com/image/cPiN
Ennyi képet hoztam. Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Eveline. Vas. Aug. 14 2016, 22:07

Sziasztok!
Ha valami problémám van mindig ide írok, igaz már nem nézem nagyon a fórumot, de most olyanba ütköztem, amibe 3-4 éves sims pályafutásom alatt még soha Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 4177567898 Remélem valaki tudja mi ilyenkor a teendő Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 1910640592 Szóval én jelenleg Bellavárában játszom, tehát rengeteg családom lakik apartmanban, és alapvetően ugye a szomszédoknak van saját életük. Munkájuk, elmennek dolgozni amikor ott az ideje, vannak barátaik, kötnek barátságokat, ki-be járnak a lakásban, a közös terekben gyakran megfordulnak stb. Na most minden egyes apartmanban mintha be lennének zárva a lakásba a lakók, maximum a legelső napon vannak kint mikor beköltözik a családom. Utána soha nem jönnek ki a lakásból, ha bekopogok azt írja ki, hogy most nincs kedvük kimozdulni, üres az udvar, mintha szomszédom se lenne...Ha zajonganak és beakarok kopogni, hogy panaszkodjon a zaj miatt, azt sem engedi. Ha 2 általam játszott család lakik egy házban akkor működik minden, csak az NJK-kal van baj.
Nem lehet őket resetelni vagy valami? Előre is köszönöm, ha tudna valaki segíteni Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3375280616

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Aug. 15 2016, 17:47

@Eveline.: Sajnos ilyen problémával még nem találkoztam, mindig tud újat mutatni ez a játék Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 2049472129 Viszont tudnám ajánlani a "batbox" néven elhíresült kis modot (ITT), amin van egy csomó tisztító/token törlő/tök hasznos opció. Úgy emlékszem van rajta valami olyan opció is, hogy fix apartment residences, hátha az segít Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Eveline. Csüt. Aug. 18 2016, 21:37

DeeDee:Köszönöm a válaszod Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 3101058960 Ez a mod tulajdonképpen mire jó, vagy, hogyan tudom használni a funkcióit? Ez az apartmentes dolog segíthet szerinted? Mit csinál az? Bocsi a sok kérdésért, de erről a modról még sosem hallottam Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 2822276435

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 2-ről - Page 13 Empty Re: Beszélgetés a Sims 2-ről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

13 / 14 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.