Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

26 / 50 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Kedd Aug. 12 2014, 21:22

lonely: Nagyon jó ez a részlet, ezt már csak a kép tudta felülmúlni! Izgalmasnak ígérkezik a tale-ed.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309 

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szer. Aug. 13 2014, 18:24

Ionely: Izgalmas ajánló. még izgalmasabb kép Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309
Egyébként "normál" vagy popkultúrás zombik lesznek a tale-ben? Utóbbit gondolom nem kell bemutatni, sz'al a "normál" zombiról pár szó:
- Mágia " woodoo v nekromancia ) eredményeként "születik"
- A harapása nem változtat senkit zombivá, de súlyos fertőzést okozhat ( mégiscsak egy rothadófélben lévő tetemről beszélünk )
- Mesterén kívül ( amennyiben az nem rendelkezik másként ) mindenkit megtámad, utasítást egyedül tőle fogad el. A parancs max 2 szóból - ( igekötős ) igéből és ( névelős ) főnévből állhat.
- Mestere halála esetén tovább folytatja az utolsó kapott utasítás teljesítését. A parancs elvégzése ill. hiánya esetén céltalanul kóborol a világban, mindenkire rátámadva, amíg meg nem semmisül.
- Egy normál ember számára végzetes seb ( fejbelövés, szívenszúrás , fej levágása stb ) meg se kottyan neki: teljesen el kell pusztítani a testét ( pl "telibekapni" egy gránáttal vagy elégetni )
- És végül de nem utolsósorban: nem táplálkozik

Bocsi mindenki ( főleg Ashoka Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309 ) de sz'tem ilyen egy "rendes zombi .

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Halia Szer. Aug. 13 2014, 18:39

lonely: Nem tudom eldönteni, melyik tetszett jobban: a részlet vagy a kép! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309 Mindkettő csúcs lett. És egy olvasod már biztosan van az én személyemben. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960
Rikardo: Hm... Jó tudni, egy kis érdekesség sosem árt! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309
Hányan készültök most Tale-lel? Kíváncsi vagyok mennyi szabadidőt kell hagyjak magamnak... xD
Kérdés: Nektek általában mennyi időt vesz igénybe egy kb. 5 oldalas rész megírása? Az normális, ha én 2 napig írtam?  :what  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 164952250 

Halia

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Halia


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : Isla Paradiso

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Szer. Aug. 13 2014, 19:09

Halia: Ne aggódj, az én részeim általában három és fél-négy oldalasak, és nekem is eltart 2 napig néha.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 4216510677 

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by TimMac Szer. Aug. 13 2014, 22:08

lonely: Nekem is tetszett a részlet, bár nem vagyok nagy horror-rajongó. Egyedül a "halvánnyi" szón akadtam fenn, és négyszer nekifutottam, mire meggyőződtem, hogy tényleg az van odaírva. Nem tudom, lehet, hogy létezik, de én még soha nem találkoztam vele.

lilu: Látom a borítóképed sakkos tematikájú... Az enyém is azon alapszik, bár a sztorinak köze nincs hozzá... Ezt nem azért mondom, hogy cseréld le, vagy bármi, csak megjegyeztem. Egész eddig azon gondolkoztam, hogy nem volt-e már ilyen eddig is, és addig tanakodtam, hogy végül született egy másik ilyen... Ugyanakkor hálás is vagyok neked, mert el akarom kerülni az egyezést, úgyhogy nem veled egyszerre akarom kiadni, ez pedig azt jelenti, hogy belehúzok, és még... öhm... nagy szavak, de talán nyár végére elkészülök. Talán megírok egy előzetest is akkor, bár terveztem trailert forgatni, ami lehet, hogy végül kiváltja.

És lenne egy kérdésem, ami valamennyire köthető DeeDee akciójához is, hogy megcsinálta a szereplőit sims3-ban is (oké, most van még egy kérdésem, ami ebben a pillanatban jött), szóval:
- Ha befejeztek egy történetet, mennyire gondolkodtok még azon, hogy a szereplők hogyan élnek tovább? Végiggondoljátok a halálukig az életüket, vagy a sztori végével úgymond "meghalnak"? (Ezek persze a végletek... Azért is érdekel, mert egy csomó könyv azért lesz több részes, mert "Nem tudta abbahagyni az író az írását", vagyis továbbgondolta a sztorit, és újra könyvérett lett, ami engem sokszor dühít, mert néha az alkotó nem érzi meg, mikor merül ki egy aranybánya)
a másik:
- Gondolkodott már valaki rajtam kívül azon, hogy milyen lenne letölteni más történetében szereplő dolgokat (pl. házakat, helyszínt, szereplőket) a saját játékba, mintegy kipróbálgatni őket? Mint valami kulisszák mögötti séta...
és most jött még egy (nem tudom, mi ez a kérdésáradat hirtelen...):
- A helyszíneket darabokban csináljátok meg, mint pl. az Abyss díszleteinél láthattuk, vagy mindent rendesen? Szóval ha bemegyünk egy házba, akkor az tényleg abban a házban van? (Vagyis nincs külön megépítve a kültér és a beltér, csak azért, hogy mindkettő jól nézzen ki, pedig nem férne el mondjuk akkora helyiség a kívülről látott épületben) Ezt azért kérdezem, mert pl. történetben szereplő házakat csak úgy értelmes letölteni, ha tényleg egyben vannak.

TimMac

Járatos csevegő
Járatos csevegő
TimMac


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Elveszve egy kupac olvasnivalóban
Segítő lektor Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szer. Aug. 13 2014, 22:32

Ha befejeztek egy történetet, mennyire gondolkodtok még azon, hogy a szereplők hogyan élnek tovább? Végiggondoljátok a halálukig az életüket, vagy a sztori végével úgymond "meghalnak"?
Dehogy halnak meg! Nekem legalábbis nem. Az életük végéig megvan a történetük, minden apró mozzanattal (max. abból nem lenne érdemes könyvet írni).

Gondolkodott már valaki rajtam kívül azon, hogy milyen lenne letölteni más történetében szereplő dolgokat (pl. házakat, helyszínt, szereplőket) a saját játékba, mintegy kipróbálgatni őket? Mint valami kulisszák mögötti séta...
Igen, de szerintem - mint az Abyss érdekességeinél -, elég egy felülnézeti kép.

A helyszíneket darabokban csináljátok meg, mint pl. az Abyss díszleteinél láthattuk, vagy mindent rendesen? Szóval ha bemegyünk egy házba, akkor az tényleg abban a házban van? (Vagyis nincs külön megépítve a kültér és a beltér, csak azért, hogy mindkettő jól nézzen ki, pedig nem férne el mondjuk akkora helyiség a kívülről látott épületben) Ezt azért kérdezem, mert pl. történetben szereplő házakat csak úgy értelmes letölteni, ha tényleg egyben vannak.

Ez változó. Azt kell mondanom, hogy háztól függ. Én szívesen használom mindegyiket, hisz mind kettőnek megvan az előnye/hátránya.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Csüt. Aug. 14 2014, 07:10

lonely: csatlakozom a többiekhez, nagyon tetszetős kis történetnek ígérkezik a műved. Szeretem nagyon a zombis történeteket - magam is tervezek egyet a mostani után -, horrort is, mint műfajt imádom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309 

Nektek általában mennyi időt vesz igénybe egy kb. 5 oldalas rész megírása? Az normális, ha én 2 napig írtam?
Nekem átlag 8-9 oldalas egy rész eddig, ezeket két nap volt megírni. 4 rész teljesen kész, az ötödik félig, most pedig melléktörténeten dolgozok, amit még nem tudom, hogy hova illesztek be, de kb. 2 fejezetnyi anyag van a fejemben. Mostanában kissé elfáradtam, bár vééégre szabadságon vagyok és tudnék pihenni, meg írni, most le is betegedtem, szóval az írás szünetel. Ennek ellenére a játékban mondhatni minden helyszínnel kész vagyok, már csak kettő hiányzik, de két várost teljes mértékben felépítettem, szóval most nagyon büszke vagyok magamra. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309 Az más kérdés, hogy tegnap megint kedvet kaptam a Fallout 3-hoz és muszáj vele játszanom, így a Sims háttérbe szorul. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 4216510677 

Ha befejeztek egy történetet, mennyire gondolkodtok még azon, hogy a szereplők hogyan élnek tovább? Végiggondoljátok a halálukig az életüket, vagy a sztori végével úgymond "meghalnak"?
A főbb szereplőimnek teljes mértékben megvan az életrajza a fejemben.

Gondolkodott már valaki rajtam kívül azon, hogy milyen lenne letölteni más történetében szereplő dolgokat (pl. házakat, helyszínt, szereplőket) a saját játékba, mintegy kipróbálgatni őket? Mint valami kulisszák mögötti séta...
Én igazából mindig hajakat, ruhákat töltenék le. Az viszont nagyon tetszett, hogy az Abyssnál láthattunk felülnézeti képet, tök érdekes, hogy hogy épül fel a helyszín.

A helyszíneket darabokban csináljátok meg, mint pl. az Abyss díszleteinél láthattuk, vagy mindent rendesen? Szóval ha bemegyünk egy házba, akkor az tényleg abban a házban van? (Vagyis nincs külön megépítve a kültér és a beltér, csak azért, hogy mindkettő jól nézzen ki, pedig nem férne el mondjuk akkora helyiség a kívülről látott épületben) Ezt azért kérdezem, mert pl. történetben szereplő házakat csak úgy értelmes letölteni, ha tényleg egyben vannak.
Ez tényleg az adott helyszíntől függ. Szerintem a történet szempontjából kell eldönteni, hogy az adott jelenethez mi a szükséges.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Csüt. Aug. 14 2014, 07:38

TimMac: Az én történetemben nagyon fontos szerepe lesz a sakknak, de a borítókép valószínűleg még változni fog.Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309

Ha befejeztek egy történetet, mennyire gondolkodtok még azon, hogy a szereplők hogyan élnek tovább? Végiggondoljátok a halálukig az életüket, vagy a sztori végével úgymond "meghalnak"?
Még a sztori befejezése előtt kitalálom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 2822276435 

Gondolkodott már valaki rajtam kívül azon, hogy milyen lenne letölteni más történetében szereplő dolgokat (pl. házakat, helyszínt, szereplőket) a saját játékba, mintegy kipróbálgatni őket? Mint valami kulisszák mögötti séta...
A kedvenc történeteimnél mindig késztetést érzek rá, hogy kipróbáljam. Érdekes lenne...

A helyszíneket darabokban csináljátok meg, mint pl. az Abyss díszleteinél láthattuk, vagy mindent rendesen? Szóval ha bemegyünk egy házba, akkor az tényleg abban a házban van? (Vagyis nincs külön megépítve a kültér és a beltér, csak azért, hogy mindkettő jól nézzen ki, pedig nem férne el mondjuk akkora helyiség a kívülről látott épületben) Ezt azért kérdezem, mert pl. történetben szereplő házakat csak úgy értelmes letölteni, ha tényleg egyben vannak.
Nálam is változó. Lesz olyan, ahol darabokban, de lesz egész is.

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Csüt. Aug. 14 2014, 12:30

Lilu: Érdekesnek tűnik az ajánlód. Vámpírok, szellemek, sakk? Ide vele! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960 Várom a további infókat, képeket. A borítókép koncepciója is nagyon tetszik.

Dorcsi45: Jó lett a kép, jó munkát!

Ha befejeztek egy történetet, mennyire gondolkodtok még azon, hogy a szereplők hogyan élnek tovább? Végiggondoljátok a halálukig az életüket, vagy a sztori végével úgymond "meghalnak"?
A fejemben persze, megvan, kinek mi lesz a sorsa a továbbiakban (már aki túléli a törétnetet  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 1257218728 ). De annyi alapanyag nincs, hogy mondjuk egy folytatás készüljön belőle.  

Nektek általában mennyi időt vesz igénybe egy kb. 5 oldalas rész megírása? Az normális, ha én 2 napig írtam?

Változó. Volt, hogy 2 órán keresztül megállás nélkül írtam, és összírtam hét oldalt, és volt, hogy egy hét alatt nem lett meg 3 oldal sem. Sok függ az adott résztől, jelenettől. Szóval minden "normális".

Gondolkodott már valaki rajtam kívül azon, hogy milyen lenne letölteni más történetében szereplő dolgokat (pl. házakat, helyszínt, szereplőket) a saját játékba, mintegy kipróbálgatni őket? Mint valami kulisszák mögötti séta...
Hát, egy-két jól sikerült helyszínt, egyedi tartalmat szerintem töltenék le, ha játszanék a Sims 2-vel vagy 3-mal.

A helyszíneket darabokban csináljátok meg, mint pl. az Abyss díszleteinél láthattuk, vagy mindent rendesen? Szóval ha bemegyünk egy házba, akkor az tényleg abban a házban van?

Hát, én korábban már írtam, hogy egy-egy szoba/helyiség nálam többször újra van hasznosítva (falak, bútorok, tapéta, padló, ajtók áthelyzeve, megváltoztatva). Van olyan szoba péládul a palotában, ami kb. 9 különböző helyszín volt már. Szóval "technikailag" pont ugyanott játszódik valami, de a sztori szerint teljesen máshol Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960. Magukat az épületeket készen kapom, ebben nincs mozgásterem.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by TimMac Csüt. Aug. 14 2014, 12:35

lilu: Nem akarok nyelvtannáci lenni, főleg angolból nem, de a vampire többesszáma vampires. Gyorsan átfutottam mindenhol, ahol írtad, és a címben, a borítóképen és az üzeneteid alatt is vampieres-ként szerepelnek, szóval nem egyszeri félreírás. Hacsak nem szándékosan írtad így, valami többletjelentés miatt... Gondoltam szólok, mert utólag rájönni, mikor már minden kész van, és javítgatni kell a képeken, az idegesítő tud lenni...

TimMac

Járatos csevegő
Járatos csevegő
TimMac


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Elveszve egy kupac olvasnivalóban
Segítő lektor Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Csüt. Aug. 14 2014, 12:56

Nita90: Köszi, remélem tetszeni fog a történet is.Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309

TimMac: Jajj azt elnéztem, köszi, hogy szólsz.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 164952250 Még elég kezdő angolos vagyok, ez lehet az oka. Javítom is.

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by lonely Csüt. Aug. 14 2014, 13:51

Köszönöm mindenkinek a pozitív visszajelzést Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960
Marcello Valószínűleg a The Walking Dead miatt lettek mostanában eléggé népszerűek a zombis dolgok. Mondjuk, én már legalább egy hónapja készülődök, hogy majd végignézem a sorozatot, de eddig csak elkértem barátnőmtől az összes évadot.
Viszont leginkább attól tartok, hogy talán a jó zombis történetek majd eltűnnek, és az egész téma olyan sorsa jut, mint pl. a vámpírok esetén is. Azért kár lenne ha a jó horrorisztikus történetek helyet romantikus nyáltenger lenne, ahol a főszereplő egy zombiba szeret bele...
Sakura Itt a link a vérhez, amit kérdeztél Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960
http://scaryberrysims.blogspot.hu/2012/07/the-accident-blood-set.html
Rikardo Nem tudom, hogy éppenséggel melyik csapatba tartoznak az általam teremtett zombik, mivel ide is, meg oda is sorolhatóak. Egy valami viszont biztos, harapás útján nem válhatnak zombivá, mivel én ezt a teóriát nem igazán pártolom. Szerintem nem csak az adhat kellő feszültséget egy ilyen történetbe, ha a harapásuk átváltoztatja az embereket, hanem más is.
TimMac Köszönöm, hogy szóltál a helyesírási hibámat látva, mivel valamiét nem vettem észre az elírást Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960

lonely

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
lonely


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 5

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sakura Csüt. Aug. 14 2014, 16:45

Ha befejeztek egy történetet, mennyire gondolkodtok még azon, hogy a szereplők hogyan élnek tovább? Végiggondoljátok a halálukig az életüket, vagy a sztori végével úgymond "meghalnak"?
Ha nem halnak meg a sztori végéig, mindenképpen kitalálom, hogyan alakul az életük a tale után.

Nektek általában mennyi időt vesz igénybe egy kb. 5 oldalas rész megírása? Az normális, ha én 2 napig írtam?
Én örülnék ha két nap alatt befejeznék egy részt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 4216510677 
Nekem általában egy hét amíg teljesen befejezem, mert nagyon sokat javítgatok rajta, és aztán később megint újraolvasom, és még többet javítok rajta.

A helyszíneket darabokban csináljátok meg, mint pl. az Abyss díszleteinél láthattuk, vagy mindent rendesen? Szóval ha bemegyünk egy házba, akkor az tényleg abban a házban van?
Változó. Megpróbálom mindig ugyanott berendezni a helyszínt ahol ténylegesen lennie kéne, de ha pl. túl nagy lenne egy ház belseje, akkor kap egy saját telket. Feleslegesen soha nem dolgozok, tehát nem rendezek be egy olyan szobát, amiről tudom, hogy nem kerül majd be a tale-be.

lonely: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309 

Lilu: Elolvastam az ajánlódat, és felkeltette az érdeklődésemet! Kíváncsi vagyok mi köze az egésznek a sakkjátszmához.

Én is írok majd az Ezen dolgozom topicba, de csak azután, hogy befejeztem a helyszínek építését, amit próbálok még nyáron befejezni, de elhúzódhat.
Kipróbáltam a sims 4 demót, és megpróbáltam megalkotni a két főszereplőmet ezzel a játékkal. Azt kell, hogy mondjam nem könnyű 'sims 4 amatőrként' simeket alkotni, úgyhogy egyáltalán nem hasonlítanak a sims 3-as verziójukra, főleg a ruhák miatt (a tale-m 70 évvel ezelőtt játszódik a játékban pedig csak modern ruhák vannak).
http://kepfeltoltes.hu/140814/TS4CAS_2014-08-13_10-39-58-17_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/140814/TS4CAS_2014-08-13_10-29-27-22_www.kepfeltoltes.hu_.png

Sakura

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Sakura


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : Antibes

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Aug. 14 2014, 17:58

Lonely: Tetszett részlet és a kép is. Én is szeretem a zombis dolgokat, szóval hajrá  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960 

Lilu: Érdekesnek találom az ájanlódat! Sok sikert a megírásához!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3868612732 

Ha befejeztek egy történetet, mennyire gondolkodtok még azon, hogy a szereplők hogyan élnek tovább? Végiggondoljátok a halálukig az életüket, vagy a sztori végével úgymond "meghalnak"?
Attól függ, ha még szeretnék velük kezdeni valamit, például egy új évad, akkor természetesen igen.

Gondolkodott már valaki rajtam kívül azon, hogy milyen lenne letölteni más történetében szereplő dolgokat (pl. házakat, helyszínt, szereplőket) a saját játékba, mintegy kipróbálgatni őket? Mint valami kulisszák mögötti séta...
Igen. Tale olvasás közben gyakran megakad a szemem egy-egy szépen berendezett helyszínen.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960 

A helyszíneket darabokban csináljátok meg, mint pl. az Abyss díszleteinél láthattuk, vagy mindent rendesen? Szóval ha bemegyünk egy házba, akkor az tényleg abban a házban van?
Ez attól függ, ha a jelenet csak pl. egy nappaliban játszódik, akkor nem alkotom meg az egész házat, mert egyszerűen nincs már rá szükségem. De visszatérő helyszíneket A-tól Z-ig megcsinálom.

Nektek általában mennyi időt vesz igénybe egy kb. 5 oldalas rész megírása? Az normális, ha én 2 napig írtam?
A történetemnél egy rész 4 oldalas, ha van ihletem néhány óra alatt végzek vele, van, hogy egy hétig nem tudok összehozni egy normális jelenetet. A javításról meg ne is beszéljünk.

Sakura: Mivel nagyon titokzatos vagy, és még szinte semmit sem árultál el a történetedről, így nekem ez a két kép nem mond túl sokat. Érdekes lenne, ha megmutatnád az eredeti főszereplőket is, engemet nagyon érdekelne. Emlékszem még a mysimsen mutattál képeket az akkori szerplőidről és azok a képek nagyon tetszettek. És az ajánlódra is már nagyon kíváncsi vagyok.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Csüt. Aug. 14 2014, 18:10

Sakura: Kíváncsi lennék az eredeti szereplőidre, meg a történetre. 70 évvel ezelőtt? Húha, biztosan érdekes!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309

És köszönöm neked is, és Lexynek is, hogy érdekel titeket a tale. Remélem tetszeni fog a történet is!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sakura Csüt. Aug. 14 2014, 18:14

Csak most vettem észre, hogy nem töltöttem fel képet az eredetiekről *facepalm* Ha nem szóltok észre sem veszem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 164952250 
Képek utólag(mondjuk nem sikerültek valami jól):
http://kepfeltoltes.hu/view/140814/Screenshot-837_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140814/Screenshot-884_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sakura

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Sakura


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : Antibes

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Aug. 14 2014, 18:54

Sakura: Nekem tetszenek a szereplőid, szerintem hasonlítanak következő generációs változataikra,  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 295755309 de azért Sims 3-as szereplők jobban tetszenek.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Pént. Aug. 15 2014, 09:38

Sakura: Szerintem is sokkal jobbra sikeredtek a Sims 3-as verziójuk, a férfi nagyon helyesre sikerült! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Aug. 15 2014, 16:55

martin923: Tetszik a borítóképed. Kíváncsian várom a történeted.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Pént. Aug. 15 2014, 19:14

Martin: Én is várom már! =DD Mindenesetre érdekesnek ígérkezik! ^^ =DD Hogy mennyit számít egy jó borítókép... =OO

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 26 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

26 / 50 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.