Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

48 / 50 oldal Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Vas. Nov. 09 2014, 10:45

DeeDee: jaj, részlet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309 Egyre érdekesebb ez az angyal-genetika... várjuk a második évadot Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 2485850408

Lee: remélem, előkerül a tábla, és működik is. Én is töltöttem le valamit, azt hittem, nem jó, mert nem találtam sehol, erre egyszer csak nem kiböki a szemem a katalógusban? Jó keresgélést! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Nov. 09 2014, 17:34

Nita, mindezidáig nincs szerencsém..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 3101058960 Volna azonban egy kérdésem azokhoz akik jártasak a dologban. Ha tegyük fel egy szellemet akarnék irányítani, mert vele akarnék tale-t forgatni, ezt melyik játékban tudom inkább megtenni? 2-ben vagy 3-ban? Vagy nem tudok ilyet?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Nov. 09 2014, 17:56

De rég jártam erre, amióta nem tudok forgatni, kevés a kedvem, meg persze sok a munka is. Azért reménykedem, hogy pár héten belül kiderül, hogy újra kell kezdenem a forgatást vagy hogy alakul a dolog, mert nagy a bizonytalanság így. Ráadásul ez a pályázat is nagyon tetszik, jó lenne indulni rajta. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309

Lee: Sims 2-höz biztosan van ghost hack: http://www.modthesims.info/download.php?t=202081 Élő simet bármilyen szellemes módba be tudsz rakni. illetve szerintem titkos kóddal is kiválaszthatóvá tehető a szellem. Hárommal nincs tapasztalatom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309
A táblával kapcsolatban nem lehet, hogy meglévő falfestmény átszínezése? Nekem sok iskolai táblám már a játékban meglévő képek átszínezése, ott érhetőek el.

DeeDee: nagyon utólag, de boldog születésnapot kívánok neked! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 1248266624
Nagyon tetszik a részlet, várom már a második évadot, sok izgalomnak nézünk elébe szerintem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Nov. 09 2014, 18:02

Isteni vagy Rochelle, nagyon szépen köszönöm.. Ami a táblát illeti: öööö.. én egy rakás szerencsétlenség vagyok, nem tudok átszínezéseket csinálni..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Nov. 09 2014, 18:08

Lee: dehogy vagy te szerencsétlenség! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309 Az átszínezést meg úgy értettem, hogy nem te készítetted el, hanem a játékon belül, amikor a falfestmények között keresgélsz és néhánynak van átszínezése. Lehet, hogy amit te letöltöttél, valamelyik meglévő képnek lett egy új átszínezése, amit kissé macerásabb megtalálni, mint egy önálló letöltést. Nehezen megy az elmagyarázás, mindig is nehezen ment nekem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Nov. 09 2014, 18:11

Lee: Sims 3-ban is van rá lehetőség Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 3868612732 Ha megvan a Természetfeletti erők, akkor már a családkészítőben is létrehozhatsz szellemet. Ha nincs akkor is irányíthatóvá tehetsz egy szellemet, bár elég macerás. Ez egy speciális lehetőség "Ó, én szellemem" Ezt a lehetőséget úgy kaphatod meg a játéktól leghamarabb, ha készítesz mondjuk egy házaspárt, és az egyiket, amelyiket majd szeretnéd játszható szellemként viszontlátni, egyszerűen megölöd(számos lehetőség van rá a játékban). A halál után néhány nappal kapsz majd egy üzenetet, olvasd végig figyelmesen. Ennek értelmében el kell vinned a Tudományos laborba az elhalálozott sim maradványait(sír/urna). Rákattintasz a laborra, ezen belül a "Szellem életre keltése" opcióra, vagy valami hasonló(már nem emlékszem pontosan). Na most vagy feltámad és újra ember lesz, vagy irányítható szellem lesz belőle. Nekem már sikerült, szóval akkor neked is fog. Sok szerencsét, ha esetleg kipróbálnád! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Nov. 09 2014, 18:20

Köszönöm lányok, imádlak titeket.. én már ebben az ünnepi tale-ben gondolkozom.. Nektek már van ötletetek?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Nov. 09 2014, 18:24

Nincs mit, Lee. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309

3 ötletem is van, de előtte azért kell a játék. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Nov. 09 2014, 18:26

Nekem ötletem lenne, ha elkezdenék agyalni, kedvem már most van hozzá, egyedül az időm az ami szűkös... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 3062730547

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Nov. 09 2014, 19:20

Lee: Nyugi, ilyen már nálam is volt, hogy valamit az ég szerelmére sem találtam meg. Kétségbeesésemben már kénytelen voltam megnézni SimPE-ben, hogy hova van bekategorizálva, hogy legalább tudjam, hogy nagyjából merre keressem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 4216510677 Aztán persze, amikor mást keresek, akkor meg mindjárt azt találom meg Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 2049472129

Nita: Köszi! Örülök, hogy tetszik, és lesz még ennél érdekesebb is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 3633238760

Rochelle: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 1484171175 Hát, izgalom az lesz bőven Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309

A karácsonyi pályázattal kapcsolatban egyrészt egyetértek Sookie-val, időm az mostanában nem nagyon lesz, a másrészt meg alapból hendikeppel indulok, mert nincs meg a Télapós cuccok, és annyi hangulathoz illő letöltést felhajtani... Ajjaj...

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Vas. Nov. 09 2014, 20:52

A két hónappal ezelőtti tervem, hogy aktívabb leszek, csúnyán elbukott, úgyhogy már nem is mondom. Mindig szeretnék hozzászólni a témákhoz, de idő vagy kedvhiány miatt sosem írok.

Én mindenképpen szeretnék indulni a karácsonyi pályázaton,hiszen az előzőre is készültem, csak sajnos nem tudtam befejezni. Jelenleg még nincs ihletem, de ez még nem olyan nagy próbléma. A lenagyobb gondom az, hogy a gépem elérte azt az állapotot, hogy szinte alkalmatlan simset futtatni, ezért egyenlőre fogalmam sincs hogy hogyan forgatnám le. Majd kitalálok valamit...

Szeretnék viszont egy kis helyzetjelentést adni magamról. Az elmúlt napokban ismét megjött a kedvem az íráshoz, és háttérmunkálatokhoz fogtam. 60-70%-ban készen vagyok a vázlattal, elneveztem az új szereplőimet, és ma nekiláttam az első résznek is. (Még az elején tartok, de már így is bőven túllépi az első évad első részének a hosszát.)
Annyit szertnék elárulni, hogy az első verziós befejezéssel fog folytatódni a második évad. Csak a való világ eseményein fog játszódni a történet, de ettől függetlenül fognak szerepelni a fantasy világban élő szereplők is. Ha minden igaz, és nem őrülök meg a tale közepén, akkor nemcsak Jayden szemszögéből fogjuk megismerni a cselekményt, hanem több főszereplő is lesz.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szer. Nov. 12 2014, 17:09

Kedves barátaim, a karácsonyi talekészítés során a karácsonyfáim állandóan meggyulladnak, a közösségi területeken egy hópihe se esik, hiába várok ott napokig, a tűz következtében szereplőim jelentős része alulról szagolja az ibolyát... huh, kivagyok, de még nem adtam fel..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szer. Nov. 12 2014, 23:24

Lee: Hát... Erre normál esetben nem írnék semmit... De ezen most itt komolyan röhögőgörcsöt kaptam! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309
"Ég a gyertya ég, el ne aludjék... A fa megint leégett, hogy ***** meg az ég!"

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gina Csüt. Nov. 13 2014, 05:53

Letöltöttem a sims 3-ba egy halom karácsonyfát, de nem találom őket sehol. Szerintetek merre lehetnek? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 2513195574

Gina

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gina


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 24
Tartózkodási hely : Tündérország

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Nov. 13 2014, 07:26

Martin, örülök,hogy örülsz..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Csüt. Nov. 13 2014, 09:57

Romena: Akkor ezek szerint tényleg készülőben van a folytatás. Juhú! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 3101058960 Várjuk a további fejleményeket!
Lee: Bosszantó lehet, hogy általában mindig akkor esik, vagy hull a hó, amikor nem kellene, de ha meg szükség van rá, sztrájkol az időjárás. Közösségi területek esetében macerás az egész, türelmesen várni kell, vagy akár ha megvan a Vár az üzlet, megveheted a telket, és mondjuk letehetsz időjárás-szabályzó gépet, amivel bármikor tudsz havat generálni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309

Hajrá tale írók, aki tud, lepjen meg mini tale-ekkel, legyen a karácsonyfa alatt sok-sok efféle olvasni-, és néznivaló!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 2485850408

Ahogy látom, lassan eldőlni látszik, mind a szavazás, mind a "Szólj hozzá!" témában kialakult vélemények alapján, hogy felesleges a Szerintemes cikkeknek új topic. Egyébként a heti témánkhoz jó sokan hozzászóltatok, ha valakinek van még gondolata hozzá, írhat kommentet, vagy itt is folyhat a kibeszélés.

http://simstales.weebly.com/friss/szerintem-szerda-idegen-nyelvu-tortenetek-forditasa

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gina Pént. Nov. 14 2014, 17:49

Gina

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gina


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 24
Tartózkodási hely : Tündérország

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Nov. 14 2014, 17:53

Gina, talán a pasi nem akar gyereket, de nem vagyok biztos benne.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309 A pazarul berendezett nappali mindenesetre tetszik..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Nov. 14 2014, 20:40

Gina: nekem a Dokumentumok mappába szokta a gép a mentéseket rakni, de letöltéskor te magad is beállíthatod hova akarod menteni a file-t. A start menü "legutóbbi dokumentumok" részében is ott kell lenniük, ha nem "takarítottál" azóta.

Nekem úgy tűnik, mintha a nő valamilyen ajánlatot tett volna a férfinak ( rossz az aki rosszra gondol Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 295755309 ) , amitől az bepánikolt. A nappali tényleg szép, karácsonyi hangulata van - csak nem a pályázatra lesz?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gina Szomb. Nov. 15 2014, 07:18

Közel járunk emberek.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 3101058960 Most már csak a szöveget kéne megírnom..fogalmam sincs hogy álljak neki

Gina

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gina


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 24
Tartózkodási hely : Tündérország

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 48 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

48 / 50 oldal Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.