Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

8 / 50 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Júl. 11 2014, 00:43

BansheeSophie: sokszor az írók kritikusabbal saját magukkal szemben, mint az olvasók. Jó kis tale volt a Végzeten túl, hidd el nekem (és a többieknek).  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309 Amúgy az Abyss meg az a tale volt, ami hónapokig első helyen szerepelt  az "elolvasandó" listámon, de "elkéstem". Valahányszor nekifogtam, hogy "na de most már aztán tényleg" elolvasom, valami/valaki mindig megzavart, így 2 fejezetig jutottam el. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 164952250 Ha egyszer felkerül ide, pótolni fogom.

Tsigusz: Jaj, sellő!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 2485850408 Remélem, megvalósul, és mihamarabb kész lesz. Kiskoromban - sőt most is - nagyon szerettem a Kis hableányt (az Andersen és a Disney verziót egyaránt). Kósza, kóbor gondolatként én is eljátszottam már egy sellős tale ötletével, de gyorsan el is vetettem. A mostani úgyis lefoglalja minden szabad kapacitásomat, jobb, ha nem ötletelgetek.

Gábor: fantasy, horror, rejtély, misztika? Siess azzal a tale-lel, jól hangzik  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Pént. Júl. 11 2014, 01:40

Nita: áh, igen, ez igaz, én lassan már az Abyssba sem tudok helyenként hajtépés nélkül belenézni... :"D de annak angyon örülök, hogy neked tetszett :3 És elvileg az Abyss ide is hamarosan fel fog kerülni, legalábbis én megtettem a magam részét, innentől a szerkesztőkön múlik, mikor Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309 

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Pént. Júl. 11 2014, 09:16

Gábor: Ja, akkor csak úgymond nagyobb falat volt a Fekete Árny. Hajrá hozzá! Itt a  nyár, úgyhogy mindent bele!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 1585566538 

Banshee: Fel fog, fel fog. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309 A jó történeteket nem hagyjuk elveszni, csak most szerencsére jó pár alkotás van a tarsolyunkban, viszont Sims 3-asból lassan kifogyunk. Nem fogjuk tudni tartani 2-es/3-as tale váltogatást.  :ikszdé: Egyébként az Abyssba valamelyik nap Marci beleolvasott, hogy a saját történetéhez ihletet szerezzen. Kimásolt belőle egy részletet azzal a megjegyzéssel alatta, hogy a csudába lehet ilyen jól írni? Mi nem tépünk hajat, nekünk inkább az állunk koppan.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 1585566538

Ó, és egy kérdést szeretnék intézni a jelenlévő tale írókhoz. Engedélyt adtok rá, hogy paparazzit játszunk a fórumon? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3101058960 Fel szeretnénk picit dobni a Hírhétfőt, és korábbi szabályunkat kicsit felrúgva úgy döntöttünk, hogy néha az itteni beszélgetésekből kiragadnánk egy-egy bejelentést, és azt beletennénk a posztunkba. (Tehát pl. "Úgy értesültünk róla, hogy kispiroskamargit új tale-t ír, és szerepelni fog benne egy ló meg egy paradicsom".) Megint csak hozzátenném, hogy itt is erősen érvényesülne a szubjektivitás, meg nyilván olyanokkal foglalkoznánk elsősorban, akiket ismerünk, vagy akik nagyon ígéretesek.

Engedélyt adtok erre, vagy van, aki azt mondja, hogy őt inkább hagyjuk ki ebből?

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Tsigusz Pént. Júl. 11 2014, 10:31

Nah, látom most ezzel a pár szóval is jól beindítottam a fantáziátokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3868612732 Remélem megüti majd az elvárásokat. Minden esetre, én már nagyon jókat röhögök rajta néha. Viszont ha belehalok, akkor is tartani fogom magamat ahhoz, hogy romantikus jellege ellenére, egészen a leges légvégéig nem csattan el benne egyetlen csók sem. (Kíváncsi leszek, meddig bírom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 888857592 )

Tsigusz

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Tsigusz


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 5

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Pént. Júl. 11 2014, 12:40

Etti: Nyugodtan!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3101058960

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Pént. Júl. 11 2014, 15:37

Etti: Rendben, persze, tudom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309 Hű, tényleg, eddig valahogy meg se figyeltem, hogy a Sims 2-es és a Sims 3-as történetek váltakoznak, de most, hogy megnézem, tényleg  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309
ezzel most megint sikerült feldobnod a napomat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3984454939 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 1484171175 De néha meg pont az a baj, hogy attól félek, hogy nem fogom tudni azt a szintet hozni legközelebb, és csalódást fogok okozni, de próbálok nem ezen gondolkodni, csak írni, mindent beleadni, aztán majd meglátjuk ^^

Nekem nagyon tetszik ez az ötlet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309 (és természetesen megengedném ^^)

Tsigusz: nagyon kíváncsi vagyok már a történetedre  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 2485850408 Hehehe, egy hasonló fogadalmat én is tettem az Abyssnál, de ott végül aztán egyáltalán semmilyen csók nem is lett. (Bár megírtam egyszer egy olyan befejezést is, de iszonyúbb lett a legrosszabb horrorfilmnél is, szóval töröltem, így is úgy érzem, hogy az a kis szerelmi dolog, ami volt, teljesen és tökéletesen felesleges volt az Abyssban, sőt, bár inkább ne lett volna xD)

Hű, én meg most úgy érzem, rég voltam ilyen lelkes egy tale-lel kapcsolatban mint a mostanival Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 4216510677 Valami próbafotózás-félét is csináltam tegnap (és rájöttem, hogy milyen fárasztó és időigényes is...  :ikszdé: ), és nehezen bírom megállni, hogy ne kezdjek el képeket mutogatni, de még alig van meg belőle ténylegesen valami ehehe Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3162269578 Bár lehet hogy legalább a főszereplőt a közeljövőben megmutatom xD

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gábor3 Pént. Júl. 11 2014, 18:24

Etti: Én még egyenlőre kiszeretnék ebből maradni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3101058960 

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Halia Pént. Júl. 11 2014, 19:57

Na akkor feltennék én is egy kérdést: Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3101058960 :

Szerintetek jó ötlet ajánlót készíteni, vagy majd minden kiderül a maga idejében?
Elkezdtem egy szerintem egész jó Tale-t írni, és kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek erről? Készítsek, vagy sem?

Halia

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Halia


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : Isla Paradiso

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Júl. 11 2014, 20:05

Szerintem az ajánló mindenképp hasznos. Ha belegondolsz, a könyvborítón is van rövid tartalom, amivel felcsigázhatod az olvasó érdeklődését..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Pént. Júl. 11 2014, 20:09

Halia: szerintem is jó ötlet az ajánló, kíváncsi lennék rá, min dolgozol Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3101058960

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by NoAngelBrigi Pént. Júl. 11 2014, 20:44

Halia: Ha már tudod, hogy miről szól a történet, akkor mindenképp írj ajánlót (persze egy poént se lőj le). Nem kell ennek már rögtön a hivatalos ajánlónak lennie. Viszont ha már egy kész történet ajánlójáról beszélnünk, akkor viszont elengedhetetlen, hiszen a borító mellett ez segít eldönteni az olvasónak, hogy érdekli-e a történet.

Szóval? Min dolgozol? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3868612732

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Júl. 11 2014, 20:52

Tsigusz: Kíváncsi vagyok a történetedre! Bár a sellők nem a kedvenceim, de mindenből ki lehet hozni valami (számomra) érdekeset, úgyhogy hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3101058960

Etti: Én nem hiszem, hogy a közeljövőben írok bármi értelmeset, de csak tessék Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 2049472129

Halia: Szerintem ha már úgy áll a tale, hogy érdemes ajánlót írni (=majdnem kész), akkor persze. És engem is érdekel, hogy min dolgozol Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Halia Pént. Júl. 11 2014, 21:31

Örülök, hogy ennyi embert érdekel a Talem. Igen, már minden meg van tervezve pontról pontra, márcsak meg kell írnom, és le kell forgatnom... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3101058960

Ha gondoljátok bemásolom az ajánlót...

Halia

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Halia


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : Isla Paradiso

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Júl. 11 2014, 21:53

Etti, hát, ha netán tőlem érkezne bármi megosztásra érdemes, részemről mehet a Hírhétfőbe.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3101058960 

BansheeSophie, akkor várom az Abysst. Örülök, hogy felkerül majd. A próbafotózás-láz és a "képmegosztási inger" ismerős. Én is szívesen mutatnék párat, régebben a "hétnapos korlát" akadályozott meg ebben, most meg félek, hogy túl korai.

Halia, jó munkát! Én (is) várom az ajánlót  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309 

Tsigusz: "romantikus jellege ellenére, egészen a leges légvégéig nem csattan el benne egyetlen csók sem. (Kíváncsi leszek, meddig bírom". Jaj, ez ismerős, szerintem piszok nehéz megállni, hogy a potenciális párocska ne jöjjön össze idő előtt. Tapasztalataim alapján hajlamosak "elszabadulni", főleg, ha kettesben maradnak...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309  több ilyen jelenetem is törlésre "talán még jó lesz" gyűjtődokumentumba került, mert ha lesz is valami, legfeljebb a vége... felé.

Szerintetek jó ötlet ajánlót készíteni, vagy majd minden kiderül a maga idejében?

Szerintem mindenképpen hasznos, úgy gondolom, az ember szívesebben nyit meg egy olyan tale-t, amit már várt, és nagy vonalakban tudja, mire számítson. A veszélye viszont, ha mégsem készülne el a tale, vagy nem azt hozza, amit vártak tőle. Ugyanakkor az, hogy van, aki várja a tale-t, ösztönző is lehet.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Júl. 11 2014, 21:58

Nita válasza nyomán merült fel bennem a kérdés, vajon ha valaki beharangoz egy tale-t aztán nem írja meg mégse, ilyen-olyan okok miatt, ám egy szemfüles illető lecsap az ötletre és megvalósítja, nos, egy ilyen helyzet mennyiben sértene benneteket, ha ti lennétek annak a helyében akié volt az ötlet eredetileg?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Halia Pént. Júl. 11 2014, 22:01

Lee: Hát nem is tudom... Kíváncsi lennék rá, hogy az illető hogyan képzeli el. Én mondjuk személy szerint örülnék neki, ha legalább felkeresne a dologgal kapcsolatban.

Halia

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Halia


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : Isla Paradiso

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Pént. Júl. 11 2014, 22:14

Halia: én is várom az ajánlódat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309

Nita: igen, nekem is pont az a problémám, hogy korai lenne még... de nem baj, majd eljön az idő, mikor a tale közepe/vége felé járunk mindketten, és akkor végre kitehetjük azokat a képeket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 4216510677 

Lee: hmmm ez érdekes kérdés... ha az én történetemről lenne szó, akkor valószínű, hogy picikét morcos lennék (bár ez nagyban függ attól is, mennyire volt konkrét az az ötlet, mert ha csak annyi hogy pl "egy tale, ami a lóverseny viszontagságait mutatja be" akkor azt persze nem tekinteném problémának). De ha mondjuk valaki megkeres, és az engedélyemet kéri, hogy felhasználja az ötletet, amit én már úgysem fogok, valószínű, hogy úgyis az áldásomat adnám rá, és kíváncsi lennék, ő mit alkot  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 1585566538 

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Halia Pént. Júl. 11 2014, 22:44

Még egy kérdés, de ezt most csak én teszem fel:
Ide rakjam ki az ajánlót, az ajánlók közé, vagy küldjem be és a hírek között jelenjen meg?
Hogyha az ajánlók közé küldöm be, akkor megírom addig az egészet. Tehát az min. fél év múlva kerülne ki. Viszont, hogyha ide teszem ki, akkor már most is felrakom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3101058960

Halia

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Halia


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : Isla Paradiso

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Tsigusz Pént. Júl. 11 2014, 23:04

Most már tényleg be kell fejeznem, hogy ennyi ember kíváncsiságát felkeltettem. Nem baj, már elkezdem az írás közben gyártani a helyszíneket (ó én mazochista elterveztem, hogy megcsinálok egy egész várost... most épp ott tartok, hogy inkább "kiirtottam" Isla Paradisot és csak arra építkezek. Igen, tudom hogy elvetemült ötlet, de muszáj!) úgyhogy csak meglesz ez nemsokára. Remélem.

Etti kérdésére a válasz: Hááát, jó. Végül is mindent amit ide kiírok, azt úgy teszem, hogy teljes mértékben felvállalom. Tehát én beleegyezek  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 3868612732

Tsigusz

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Tsigusz


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 5

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Júl. 12 2014, 00:35

BansheeSophie: Nekem is nagyon tetszik a borítóképed, remélem, a végleges is hasonló lesz. Az igaz, tényleg kicsit olyan, mintha az ikrek egy oldalon állnának, de valamiért én mégis úgy éreztem, hogy ellenségek. Akkor jó volt a megérzésem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 295755309
Az Abysst olvastam akkoriban, amikor futott, és nagyon szerettem. Bár lehet, hogy még fiatal voltam hozzá, vagy csak sok dolgon járt az eszem egyszerre, mert a vége felé kezdtem elveszíteni a fonalat. Örülök annak, hogy újra kikerül, nagyon szívesen olvasnám újra, egyébként is terveztem egy újraolvasást (részben azért, hogy megértsem, részben pedig azért, mert nagyon tetszett, amivel pedig nem voltam/vagyok egyedül)

Tsigusz: Szerintem is érdekes lehet egy sellős Tale. Én nem vagyok a sellők nagy rajongója, de MySimsen nem is igazán volt ilyen tale, én csak "A felfedező" - re emlékszem, amiben volt sellő, éppen ezért jó is, hogy készül egy ilyen Tale. Meg, mivel nem is annyira ismerem őket, így nem is igazán van esély arra, hogy a kedvenceim legyenek, de semmiképpen sem utálom őket, sőt, kíváncsi vagyok, mit hozol ki a Tale- edből.
Egyszer meg akartam teremteni a Simeknek a "tökéletes világot", amit két "országként" akartam megalkotni, és én is kiirtottam valamelyik várost, és új épületeket építettem. Viszont rájöttem, hogy eléggé rosszul sikerült, meg azt akartam felhasználni egy Tale- hez, amit mégse forgatok le Sims 3- mal, és nem akartam, hogy lassítsa a gépem, ezért letöröltem.

Etti: Tetszik az ötlet, de szerintem rólam addig ne nagyon legyen szó, amíg nem lesz 100%, hogy elkészül a Tale- em. Ha mégse készülne el, nem akarom, hogy valaki csalódjon bennem.

Halia: Olvastam, hogy az ötlet már pontosan megvan, ez jó. De szerintem várj még az ajánlóval, amíg mondjuk a Tale negyede, vagy fele elkészül, akár írásban, akár képekben, vagy ahogy kezded. Azért tanácsolom ezt, mert például én is voltam olyan helyzetben, hogy biztosnak éreztem egy- egy Tale elkészülését, mégsem írtam meg (bár ajánlót sem készítettem), és Etti is hasonlóan van - azért reménykedjünk abban, hogy megszállja őt az ihlet és a kedv, és mégis lesz türelme, kedve a befejezéshez. Úgy emlékszem, te is jártál hasonlóan, hogy volt pár ötleted, amiket végül mégsem írtál meg. (Ezt most nem hibaként hoztam fel, nehogy félreérts)
Azt tanácsolom, hogy akkor jelenjen meg ajánló, ha már a Tale nagy része elkészül, és teljesen biztos, hogy lesz befejezés. 1- 2 megírt rész után nem tanácsos még, mert én is kezdtem már el Tale- eket, amiket 1-2, vagy akár 3-4 rész után is kukába - vagyis inkább Lomtárba - dobtam.

Szóba került a rossz részek raktározása. Erről eszembe jutott, hogy én is csináltam hasonlót. Volt egy Tale- kezdeményem, amit az elején kidobtam, mert nem sikerült elég részletesen kitalálnom a cselekményt, meg minden. Egyszer az egyik résznél úgy gondoltam, pár dolgot későbbre teszek cselekmény szerint, ezért azt a részt máshova tettem, és a helyére írtam egy jobb részt. Azt viszont meghagytam, hátha kell valamire, meg nagyjából ugyanaz megtörtént volna később is, változtatásokkal.
Egyébként, ha valakit érdekel, miről szólt volna az a tale, leírom: tudósok kísérleteznek az időgépen, mert el akarják készíteni. Valami hiba történik, ezért egy nap úgy érnek be, hogy valaki van a gépben. Kiderül, hogy Beethoven véletlenül a saját idejéből a jövőbe került, és megpróbálják visszajuttatni. Csak két ember tud Ludwigról, egy férfi (a neve nem jut eszembe) és egy nő (Klara Metzger) és el is akarják titkolni, mert nem akarják, hogy kirúgják őket, hisz ők voltak utoljára a laborban, és a férfit is ők találták meg. A két tudós közt is kezd valami kialakulni, de a lány időközben beleszeret Ludwigba. A legvégén pedig sikerül visszajuttatni őt a múltba.
Eléggé beteg ötlet. (Volt ennél betegebb is, abban pedig egy pszichológus lánya beleszeret az anyja egyik betegébe  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 4216510677 )

Én attól félek, hogy talán mégse lesz semmi a tale- emből, mert úgy érzem, még egy kicsit "hiányos" az ötlet, de már pár dolog eszembe jutott. Remélem, lesz belőle valami, majd még kiokoskodom, ami nem jutott eszembe.
A történet igazából a Simek megváltása lenne, de nem fog szerepelni az, hogy Ignác a megváltó, viszont megpróbálok rá utalni, hogy nem csak egy sima szerzetes pap, aki meghal, hanem több annál.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 8 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

8 / 50 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.