Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

29 / 50 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Pént. Aug. 22 2014, 20:29

Nita: Már mióta vártam, hogy végre nagyobb betekintést engedj a készülő munkádba! Eddig is sejtettem, hogy nem ám valami kis egyszerű történeten dolgozol, hanem bizony nagyon izgalmas tale-en. A képek a Medievalhoz képest nagyon szépek és jók, az ajánló pedig egyszerűen lebilincselő, és amolyan "na, ide vele most rögtön!" A borítókép is nagyon bejön, kár, hogy nem teljesen a Te kezed munkája, de kit érdekel. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Örömmel olvasom, hogy ha lassan is, de készülnek a művek.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 1585566538 A határidő miatt annyira ne görcsöljetek, mint mondtam, ha arról van szó, szívesen meghosszabbítjuk, csak ugyebár szeptember beköszöntével még kevesebb szabadságotok lesz, így nem tudom, mennyire nyertek esetleg vele időt.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Aug. 22 2014, 20:41

DakHo: Rendben, jó munkát és ügyes lektort neked. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960 A koreai nevek pedig maguktól értetődőek egy "koreai" történetben.

Rikardo: Semmi gond.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3633238760 

Etti: Hű, most elpirultam. Nagyon köszönöm  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3984454939 . Örülök, hogy ennyire vártad. Hát, valóban nem kis egyszerű, hanem elég kesze-kusza valami lesz, de azért megvan, honnan hova jut el. Remélem, az ajánló után a sztori is beváltja majd a hozzá fűzött reményeket. Köszönöm még egyszer Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960 Akkor tényleg nem gáz a borító? (Komolyan azt hittem, nagyon fapadosnak találjátok majd.) Egy fene, ha neked is tetszik, marad Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Pént. Aug. 22 2014, 20:46

Szóval, ti hogy haladtok a Sim novella pályázatos munkátokkal? Készen van a szövegírás, a fotózás, esetleg már be is küldtétek?
Bevallom őszintén, azt hittem hamarabb végzek vele. Egy éve 34 oldalt írtam meg 1 hét alatt, most meg csak 9 oldalt 17 nap alatt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 2513195574 Rengeteget agyaltam rajta, gondolkodtam, hogyan is lehetne valóságosabbra megcsinálni. Pár napja végeztem is vele. Most a képeket készítgetem hozzájuk, de azt is óvatosan, habár szorít az idő, szeretnék igényes képeket kiadni a kezemből. Basszus! Lehet, hogy a szöszmötölésemmel ki is fogok futni az időből Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3213504501 De csak nem, már ma leforgattam 5 képet a 35 ből Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 1262508976

Nita: szerintem nem fapados, egészen kreatív ötlet, meg legalább kevesebb munkával járt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Aug. 24 2014, 12:35

Nita: Jaj, nagyon tetszik a borító is, meg az ajánló is! Fapadról szó sincs! Alig várom már a megjelenést! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Aug. 25 2014, 00:11

Nita: Nagyon tetszik az ajánlód, felkeltette az érdeklődésemet, és a megfogalmazása is szuper. Én biztos nem tudnék ilyen ajánlót írni. A képek mind a szereplőkről, mind pedig a tale- ből csodásak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309 Ügyes vagy, hogy ennyi mindent ki tudsz hozni ebből a játékból.

Martin: Mivel a Sims 3 minimum grafikán se nagyon megy a gépemen, ezért úgy gondoltam, hogy majd várok a Sims 4- re, és ha elég jó lesz, akkor azzal illusztrálok egy történetet, és addig sem akartam, hogy a semmittevéssel menjen el a nyaram, szerettem volna egy történetet írni. Ez lenne az ignácos sztori, aminek az lenne/lett volna (?) a címe, hogy "Az igaz Gyermek". A simek megváltásáról szólna, de nem igazán van hozzá ihletem, viszont, amikor ingyen meg lehetett vásárolni a Sims 2- őt, leszedtem, és valószínűleg azt használom majd az elsőhöz. Mindkettőt írnám szívesen, de most inkább a pályázatra szeretnék koncentrálni.

Szóval, ti hogy haladtok a Sim novella pályázatos munkátokkal? Készen van a szövegírás, a fotózás, esetleg már be is küldtétek?
Azt hittem, én vagyok a legjobban lemaradva. Volt egy idő, amikor nem nyúltam a szöveghez, mert elfáradtam az írásban, nem nagyon volt ihletem sem, viszont már nagyjából megvan (azért egy kis finomítás, csiszolás nem ártana, nem a legjobban megfogalmazott tale). Felépítettem a helyszíneket, és elkezdtem a fotózást. Egyenlőre minden fontosabb jelenetről készítek sok képet, hogy legyen miből választanom. Már csak néhány kép/jelenet hiányzik: a legvége, meg egy olyan kép, amin csecsemő is van, ezért most teherbe ejtettem a csajt. A helyszínek közül is egy hiányzik, ami a legvégén fog szerepelni.
Ilyenkor tudok magamra, sőt, inkább az ihletre haragudni! Egy olyan ötlet jutott eszembe, ami nem annyira jó (legalábbis nekem nem annyira tetszik), és most, hogy már a novella nagy része megvan, ilyenkor jutnak eszembe jobb és érdekesebb ötletek! Már biztos nem fogok nekiállni ehelyett egy másik történetnek, nem dobok kukába egy majdnem kész művet.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Hétf. Aug. 25 2014, 11:32

Anna Orsolya: Ahaaaa... :surprised Ok.

Hú, nekem a novellához támadt egy zseniális ötletem... De nem tudom megírni!! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 416107150 Jobb ötletem meg nincsen... Úgy hogy nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz megcsinálva... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3472456676

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Hétf. Aug. 25 2014, 11:46

Szóval, ti hogy haladtok a Sim novella pályázatos munkátokkal? Készen van a szövegírás, a fotózás, esetleg már be is küldtétek?
Hát én nagyon le vagyok maradva. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 164952250 A szöveget befejezem ma, de a képekkel nem leszek meg, főleg hogy csütörtökig nem is tudok rajta dolgozni... Azt hiszem ez nem lesz kész.

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Aug. 25 2014, 14:53

Gaga: Köszi. Hiába, ha már lopunk, tegyük kreatívan.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 4216510677

DeeDee: Nagyon örülök, köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960 Igyekszem "felgyorsítani" a megjelenést. Örülök, ha te sem látod nagyon fapadosnak a borítót, tényleg megnyugtattatok. A minimális energiabefektetés elve alapján akkor ezt véglegesítem, azt hiszem.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3633238760     

Anna Orsolya: Nagyon örülök, ha sikerült felkeltenem a te érdeklődésed is, köszönöm a dicséretet a képekre és a szövegre egyaránt. Tény, hogy a Medieval nem tale-készítésre lett kitalálva (ha valaki, te biztosan tapasztaltad már a buktatókat), de szent küldetésemnek tekintem, hogy bebizonyítsam, ki lehet hozni ebből a játékból is értékelhető tale-t. (Ha Limonade-nak sikerült, remélem, nekem is fog.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309  ) Pár hónap múlva ugrik a majom a vízbe. Remélem, tőled is láthatunk nemsokára valamit.

Szóval, ti hogy haladtok a Sim novella pályázatos munkátokkal? Készen van a szövegírás, a fotózás, esetleg már be is küldtétek?


Egy helyben. A határidőig már biztosan nem leszek kész vele. Megvan a sztori, félig be is gépeltem már, de a képkészítés túl hosszadalmas lenne, nem szeretném összecsapni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 1910640592 Ráadásul visszaolvasva túlságosan... komolytalanra vettem a figurát, nem biztos, hogy érdemes lenne magam égetni vele.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Hétf. Aug. 25 2014, 16:36

Anna Orsolya: "Már csak néhány kép/jelenet hiányzik: a legvége, meg egy olyan kép, amin csecsemő is van, ezért most teherbe ejtettem a csajt." - Ezen akkorát nevettem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

martin923, Lilu, Nita90: Nehogy feladjátok már! Etti is szólt, hogy a határidő igény esetén kitolható, és olyan jó lenne ha nemcsak 3 novella születne. Úgyhogy mindent bele, nem feladni és nem lehet kifogás, hogy nem tökéletes a sztori. Az enyém sem az. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Hétf. Aug. 25 2014, 17:54

Sookie: De nekem nem gondom az időhiány, vagy rossz sztori! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3162269578 Nincs kedvem megírni... Úgy tűnik nem tudok nem sci-fi-t írni... :ikszdé:

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Hétf. Aug. 25 2014, 18:06

martin923: Hát akkor írd meg sci-fiként. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309 Választhatsz plusz műfajt.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Hétf. Aug. 25 2014, 19:59

Tudom, de nem tudnám a sztoriba bele rakni. (a díszleten kívül nem lenne külömbség)

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by NoAngelBrigi Hétf. Aug. 25 2014, 21:15

Ahogy Sookie is írta, tessék szépen nyugodtan dolgozni, egészen biztosan nem zárjuk le a beküldés lehetőségét vasárnap! Aki látja már a célt, semmiképp se adja fel, és azt se feledjétek, hogy a komolytalan történeteknek is meglehet a maga bája. Jelen esetben nem mesterművet kell írni, hanem valami olyat, ami kipattant a fejetekből, örömötöket lelitek a megírásában és utána mások is örömüket lelhetik az elolvasásában. Nem kell ezt véresen komolyan venni, sem a témával, sem a kiszabott idővel nem volt célunk, hogy bárki is megalkossa egy hónap alatt élete fő művét. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3868612732

Itt is megkérdezem, bár a Hírhétfő alatt is várjuk kommentben a válaszokat: Nagyjából mennyi időre lenne még szükségetek? A kérdés első sorban azoknak szól, akiknek már érdemi munka van a hátuk mögött, pár bekezdés, pár kép, illetve csak a képek vagy csak a szöveg hiányzik a végéhez.

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Kedd Aug. 26 2014, 17:37

Huh, de rég jártam erre, jó sok minden történt, azt meg kell hagyni! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Mindenkinek szeretnék sok sikert és kitartást kivánni a novellaíró pályázathoz, ügyesek lesztek! Ne hagyjátok abba semmiképpen sem! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Nita: nagyon felkeltetted az érdeklődésemet az előzeteseddel! A borítókép nagyon tetszik, a képek meg valami csodálatosak! :surprised Játszottam a Medievallal, szóval nagyon nagy tiszteletem, amiért te bevállalod vele a történetkészítést! Kíváncsian várom a kész művet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Én magam nem sokat haladtam előre mostanában, nem igazán volt rá alkalmam. Az elmúlt hetet meg azzal töltöttem, hogy az ajánló videómhoz zenét találjak. Ha találok egy zenét, ami hangulatilag illik a történetemhez, azonnal kedvet kapok az íráshoz, de még nem sok sikerem volt. Ma viszont végre meglett az áhított zeném, meg is vágtam megfelelőre és a videó forgatókönyve is alakulgat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309 Szóval igyekszem dolgozni a történetemen és remélem az új félév kezdetével nem csökken a lelkesedésem.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Szer. Aug. 27 2014, 10:19

Én megszámoltam azokat a statisztikákat... xDD Ha jól számoltam, akkor pontosan negyvenöten vannak... =33
http://www.kephost.com/image/jRW

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szer. Aug. 27 2014, 14:21

Csajszyh: Ez kész! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309 Neked aztán van türelmed. Én sose álltam volna neki :ikszdé: De legalább egy infóval többet tudunk a Jelzőfényről Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309 Még szerencse, hogy nem 15328- an vannak.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Aug. 28 2014, 10:22

Anna: Nem, ez egyáltalán nem tartott sokáig... =DD Bár ha ezerötszázhuszonnyolcan lennének, akkor abba már én is beletörnék... xDD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Aug. 28 2014, 15:56

Csajszyh: Micsoda vállalkozókedv! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309 Bevallom, én el sem kezdtem őket számolgatni. Bár hogyha jól látom, Annie még sikeresen le is maradt a képről, szóval lehet, páran még bujdokolnak valahol Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 2049472129

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Pént. Aug. 29 2014, 08:45

Már biztosan meg lesz hosszabbítva a pályázat, szóval nem kell kapkodni! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3633238760 A Hírhétfőben írjuk meg az új dátumot.

És hogy picit felrázzam a témát: Nemsokára kezdődik a suli. Mennyire fog belassítani Titeket a szeptember beköszönte, vagy van itt esetleg olyasvalaki, aki jobban halad, ha korlátozott a szabadideje? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Pént. Aug. 29 2014, 10:45

DeeDee: Hát, gondoltam, ha már ott van, akkor megszámolom... xDD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

29 / 50 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.