Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

17 / 50 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Pént. Júl. 25 2014, 22:29

Lexy: Gyönyörűek a simek, nagyon karakteresek lettek, ami külön pacsit érdemel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
pattsims: Hűű, erre kíváncsi vagyok nagyon. Már várom C:

Emellett: Háát... Ma kellemes, agyvérzés -közeli élményem volt :DDD A nővéremmel ma egész nap töltögettünk sims2-höz, valami rengeteg sok dolgot, aminek le is jött durván a tizede és azok is a legtrébbek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Szóval enyhén mérgeske voltam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Szóval úgy döntöttem, hogy kicsit még szünetelek a képekkel és akkor csinálom meg őket, ha az egész történet kész van. Akkor legalább lesz motivációm :DDD
No de mind1, itt egy(jó hosszú) idézet C: Elég konkrétra sikerült, így aki nagyon rühelli a spoilereket az sikítva meneküljön Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
"Körülbelül három óra múlva végre visszagöngyölték a gyepszőnyeget. Yardley csak némán bámulta a füvet, Hewitt pedig tett két lépés távolságot, hogy megcsodálhassa munkáját. Elégedett volt vele, pedig legbelül tudta, hogy most szörnyű dolgot művelt. Hiába, a munka, akkor is munka, ha erkölcstelen. Mikor elkezdte tudta, hogy ennek így kell kinéznie, de sosem gondolta volna, hogy így fog neki örülni. Minden egyes lapátolás ehhez a láthatatlan műremekhez vezetett egy sorozatgyilkos hátsókertében. Tetthely. Felkavarodott a gyomra a gondolattól. Fogódzkodót keresett ebben az egész őrületben, amibe egyik-pillanatról a másikba csöppent bele. Csak egy aprócska lökés és elragad az ár. Elég egyetlen meggondolatlan cselekvés és máris itt találja magát az ember. Kapaszkodók nélkül a gyötrelem áradatában. A fogódzkodók ritkák az ilyen helyeken, vagy csalafinták és mikor az ember azt hinné, sikerül megmenekülnie mégis a mélységbe nyomja őt egy nagy hullám és a kapaszkodó elszakad. Csak a remény marad, de ott a csábító hazugság is: átvágni magadat és elhitetni, hogy nem tettél semmit. A nyomozó (bűntárs?) lehunyta a szemét és elképzelte, hogy a föld alatt két méterrel csak még több köves föld van és semmi más. Csak gyökerek, kavicsok és pár kisebb szikla.
Hewitt nagy levegőt vett és óvatosan végigsimította az ásótól kihólyagosodott kezét."

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Pént. Júl. 25 2014, 23:24

Lexy: Szerintem is szépek és karakteresek a simek. Nekem is a 2. képen lévő pasi a kedvencem, csak az a lila ing...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 2049472129 

AC: ez a részlet nagyon tetszik! Megjelent előttem az egész jelenet ahogy olvastam, még a nyomozó arckifejezését is látni véltem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 de lehet csak túl sok krimisorozatot nézek. Remélem nemsokára lesz valami a történetből!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 1585566538 

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szomb. Júl. 26 2014, 09:09

Nos, szépen haladok a történetemmel, négy fejezettel készen vagyok, a főszereplő háza elkészült teljesen, egy ház berendezés alatt áll, egy pedig az utolsó simításokra vár.
Hoztam két képet, meg egy idézetet kis csemegének.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 

A főszereplő otthonából az ebédlő: http://kepfeltoltes.hu/140726/k_p1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A székek nincsenek betolva, mert még élő módban nem használtam a telket.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 

http://kepfeltoltes.hu/140726/k_p4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A történet kulcsfigurái többek között Neil (szőke) és Chris (fekete).
Amúgy a kép készítésekor rájöttem, hogy a legtöbb ifjúsági romantikus történetben mindig szerepel egy jó szőke, és az ő legjobb, de ugyanakkor negatív jellegű haverja, aki fekete hajú.  :ikszdé: 

Idézet a második fejezetből spoilermentesen: "Mavis már éppen örült volna, hogy újabb kedves osztálytársait ismeri meg, amikor tudatosult benne, hogy mi volt az utolsó fél mondata a szőkének. Ezzel párhuzamosan meglátta körülötte a szomorkás tekinteteket. Senki sem nézett rá. "

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Júl. 26 2014, 09:34

AnatidaephobiaCookie: Köszönöm, örülök, hogy így gondolod  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Nahát a részlet a történetedből igazán remekre sikerült, annyira belefeletkeztem az olvasásba, hogy csak azt vettem észre, hogy már el is fogytak a sorok!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 

Nana: Köszönöm! Tényleg ennyire gáz a lila ing?  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 164952250 Egyébként most adtál egy nagyon jó ötletet, és ezt a lila inges storyt bele is írom a történetbe  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 

Rochelle: Nagyon tetszik a ház berendezése és a két fiú is szépre sikerült Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 . Az idézet pedig még jobban felkeltette az érdeklődésemet!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3868612732 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szomb. Júl. 26 2014, 10:05

Pattsims97: Engem is felcsigázott az ajánlód, érdekesen hangzik. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 

AnatideaphobiaCookie: Úúúú, újabb részlet!!! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 2564226250 
Nagyon, nagyon tetszett. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309  Ez a sztori egyre izgalmasabb, pedig még el sem kezdődött. Bár egy kicsit összezavarodtam. Hewitt a nyomozó, vagy a sorozatgyilkos?

Lexy: Csatlakoznék a lila inges „rajongói klubjához”. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Nekem is ő a kedvencem, és szerintem annyira azért nem gáz az a lila ing.

Rochelle: Nagyon tetszik az ebédlő, szerintem elegáns lett. Azt az asztalt pedig egyenesen imádom! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 
„Amúgy a kép készítésekor rájöttem, hogy a legtöbb ifjúsági romantikus történetben mindig szerepel egy jó szőke, és az ő legjobb, de ugyanakkor negatív jellegű haverja, aki fekete hajú.” – ezzel mire akarsz célozni? :ikszdé: 
A részlet tetszett, bár nem sok dolog derült ki belőle.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szomb. Júl. 26 2014, 10:35

Lexy: örülök, hogy felkeltettem az érdeklődésed!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 Köszönöm a hozzászólást!

Sookie: amikor megláttam, én is egyből beleszerettem ebbe az ebédlő szettbe.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 2485850408 
Itt le lehet tölteni: http://www.modthesims.info/download.php?t=292340
Arra céloztam, hogy pl. Nálad is a Kettős játszmánál ott van Maddox és Logan, meg NoAngelBriginél is Gergő és Marci.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Júl. 26 2014, 11:27

Rochelle: Hű, de kis barátságos ebédlő lett! =)) És nagyon helyesek azok a fiúszereplők! =DD *-* xDD =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Szomb. Júl. 26 2014, 11:47

Nana: Nagyon örülök, hogy tetszik C:
Rochelle: Az ebédlő nagyon otthonos lett, nagyon tetszik C: A szereplők is királyok... Hellou, Chris Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
Lexy: Köszönöm szépen :::
Sookie: Megpróbálok nem lelőni minden csavart :DDD Hewitt a nyomozó, de Yardley miatt ő is benne van pár rázós helyzetbe. Bele viszi a rosszba :DD

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Szomb. Júl. 26 2014, 14:19

Anna Orsolya: A CAS-t nagyon tudom irigyelni a Sims 3-ból, 2-ben nekem mindig olyan nehéz helyes férfi simet gyártani... Az alaparcok is tökre kiborítanak, hogy abból van kb. 2, ami jó, a többi meg tök béna. Mégis ki használja fel a nagy orrú, gülüszemű, vagy épp manófülű arcokat?

AnatidaephobiaCookie: Nagyon jó a hozott részlet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Nekem hét idézete gyanús egy-két mondat.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 1585566538 

Lexy: Nekem bejön a lila ing, csak ne rózsaszín legyen!  :ikszdé: 

Rochelle: Nagyon szép az étkező! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 A többi helyiségről is tudsz hozni képet?

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szomb. Júl. 26 2014, 15:06

Rochelle: Köszönöm, már töltöm is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 
És akkor ezek szerint nálad is ez lesz a felosztás a fiú karakterek esetében? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 

AnatidaephobiaCookie: Oké, akkor jól értelmeztem a dolgot. Csak azért volt talán egy kicsit fura, mert azt írtad, hogy Hewitt megcsodálta a munkáját. Aztán kifejted, hogy amit tett az rossz, és megkavarodtam, hogy csodálja, vagy nem...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Júl. 26 2014, 15:44

AnatidaephobiaCookie: Nagyon tetszik a részlet, nagyon szépen írsz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960

Rochelle: Jó az ebédlő, és a fiúk is! (bár én nem vagyok oda a photoskinnelt ruhákért *köhh*) A szőkék mindig olyan kis ártatlannak néznek ki, azért ők a jófiúk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 2049472129 A részlet is érdekes Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960

Etti: Akkor neked is ajánlanám a default replacement face templateket, életmentő, ha valaki nem akarja, hogy minden szereplője a face1/face2 vonalon mozogjon Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960
Egyébként én elf-füleket használok ha játszom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 1262508976

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szomb. Júl. 26 2014, 16:41

Csajszyh: örülök, ha tetszenek a srácok, ez volt a célom, úgy tűnik, sikerült.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Mondjuk a történet szerint nem ők a leghelyesebbek és lesz is belőle féltékenykedés, de azért ők tényleg központi szerepet kapnak.

AnatidaephobiaCookie: köszi szépen  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 A fekete szemű rosszfiú.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3376965453 
Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy elmondjam, mennyire tetszett a részlet a készülő tale-ből, izgalmas történetnek nézünk elébe.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Amúgy nálam is van egy Hewitt vezetéknevű egyén.  :ikszdé: David a keresztneve.

Etti: igen, vannak képeim, szerintem majd hozok kis ízelítőket a jövőben.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 

Sookie: hát Chris kettejük közül a rosszabb magaviseletű mindenképp, Neil nyugodtabb természet, meg idegesítően feledékeny is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Viszont össze vannak nőve, mint zsák, meg a foltja.

DeeDee: köszi a választ Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Lehet van benne valami, hogy a haj miatt tűnnek olyan ártatlannak, erre nem is gondoltam.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 

Hát igen, amióta megismertem a Sims 3-at, azóta vágyom arra, hogy össze lehessen mosni a kettővel, mert egyikből ez a jó, másikból amaz. Én is sokat dolgoztam a karaktereimen, hogy ne legyenek annyira egyformák, huzogattam össze-vissza a csuszkát, hogy valamennyire különbözzenek egymástól, aztán néha születtek furcsaságok.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Szomb. Júl. 26 2014, 17:49

Etti: Úha, most izgulok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
Sookie: Csodálni csodálja, de csak mert nehéz munka volt, aztán mire eljut az agyáig, hogy mit is csinált annyira nem csodálja Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
DeeDee: Köszönöm szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4213042600 
Rochelle: Ez megmagyarázza, hogy miért tetszik :DDDDD Ééés megint csak egy köszönöm szépen és nagyon remélem, hogy minél hamarabb eljut hozzád, illetve mindenkihez C: Nálam a Hewitt a keresztnév és Bruth a vezetékneve Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szomb. Júl. 26 2014, 19:10

AnatidaephobiaCookie: meg voltam győződve arról, hogy a Hewitt vezetéknév. :ikszdé: Akkor legalább nem lesz egyezés. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 
Én nem tudom eldönteni, hogy Neilt (ő amúgy Neil Patrick Harris után kapta a nevét :ikszdéBeszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 vagy Christ szeretem jobban, de első helyen egyértelműen Ő Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3199574888 áll, akiről még nem akarok infókat mondani.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szomb. Júl. 26 2014, 20:47

Sziasztok,

Lexy: Nekem is nagyon tetszenek a simjeid. Gyönyörűek és egyediek lettek, kíváncsi leszek, pontosan milyen történetet szősz majd köréjük. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 Nekem a lila ing „határeset”, de még belefér, én inkább a rózsaszín férfiingektől kapok rángógörcsöt. (Pacsit ide, Etti!)

AnatidaephobiaCookie: Nagyon szuper lett a részlet, szerintem is gyönyörűen írsz. A kiforrott stílusod alapján legalább öt évvel idősebbnek gondolnálak. (Apró észrevétel: 1-2 vessző „még belefért volna”, de nem zavaró a hiányuk, tényleg csak keresem azt a bizonyos csomót a kákán.)

Rochelle: A karaktereid nekem tipikus „tinisrácoknak” tűnnek, aranyosak. Azt írod, Chris a rosszabb magaviseletű, és a stílusa/öltözködése is erre enged következtetni, mégis olyan kedves arca van, hogy legfeljebb ártatlan diákcsínyeket néznék ki belőle. Van abban valami, hogy általában a sötétebb hajúak a "rosszak", a szőkék pedig a "jók". Talán azért, amit DeeDee is írt, hogy a szőke haj olyan angyali, és ártatlanságot sugároz. (Pont ezért én ezzel a klisével tudatosan szakítottam a készülő tale-emben).
A részlet is tetszett, kíváncsi leszek, mi fog kisülni a történetből. Az ebédlőt pedig én is elfogadnám, nagyon jól néz ki.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Júl. 26 2014, 20:57

Lányok, és kinek hány részes lesz a tale-je, körülbelül?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szomb. Júl. 26 2014, 21:45

Nita90: talán majd a jelleméből kiderül, hogy nem olyan ártatlan, mint a pofikája. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Amikor fényképeztem őket, akkor ugrott be, hogy basszus, ez elég elcsépeltnek tűnhet, de már nem akarok ezzel a résszel szakítani, annyira így élnek a fejemben.

Lee: még nem tudom hány részes lesz végül, 15-20-ra tippelem.

A mostani készülő történetem mellett, még van egy másik lerakatban a fejemben, ami már régóta érlelődik, még pár fejezetet írtam is belőle anno, meg nagyon prototípus képeim is vannak, 2 éve nyáron kezdtem hozzá. Apokaliptikus drámáról van szó Kórság címmel, de azért döntöttem előbb a romantikus történet írása mellett, mert most úgy érzem, könnyedebb kikapcsolódásra van szükségem, hiszen az írás megnyugtat és egyben felpörget is, életet ad belém, ami néha kiveszni látszik belőlem a körülöttem történő események miatt. Meg persze majd a kritikákból szeretnék kicsit építkezni, hogy a következőben érezhető legyen a pozitív irányú fejlődésem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Meg addig is kotlok rajta, a napjaim pedig Mavis történetének leírására szentelem.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Szomb. Júl. 26 2014, 23:38

Most olvasom hogy ugye szőke haj jó gyerek fekete haj rossz gyerek... Nekem pont fordítva van Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960. Épp ezért olyan megtévesztő a szőke fiú, mindenki azt hiszi hogy ő a bájos és csodálatos pedig hát valamely mód nem éppen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309. Most ezzel a szokásos elcsépelt dologgal eszembe jutott egy kérdés.
Szerintetek milyen dolgok elcsépeltek a történetekben?

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Júl. 27 2014, 01:13

Rochelle: Szép az ebédlőd is, meg a Simek is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

Szerintetek milyen dolgok elcsépeltek a történetekben?
- valaki tökéletesen jó vagy tökéletesen rossz
- Hú, más nem jut eszembe... Itt ülök, gondolkozok, de nem nagyon jutnak eszembe ilyen dolgok...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 164952250 

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Vas. Júl. 27 2014, 10:17

Rochelle: Szerintem vezeték és keresztnév is ugyanúgy Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960
Nita: Meg vagyok hatva tőletek, komolyan mondom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Köszönöm szépen C:
Lee: Eeehhh... Fogalmam sincs :DDD

Szerintetek milyen dolgok elcsépeltek a történetekben?
Nah,m lássuk:
- A főszereplő árva és nagyon, nagyon szerény Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
- Ha a főszereplő lány, akkor van egy, vagy két barátnője, akivel tűzön-vízen át együtt van, de a suliban van egy beképzelt lány, aki folyton cikizi őket ::::
- Az a karakter, aki ezidáig egy szemét volt hirtelen önfeláldozó lesz(speckó én ezt a klisét kifejezetten szeretem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 )

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

17 / 50 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.