Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

16 / 50 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szer. Júl. 23 2014, 22:08

Nana, hát, nem kizárt, hogy megadom neked az elsőbbséget végül Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960 Próbálok azért "belehúzni".

Rikardo, örülök, hogy ezt mondod, remélem, nem okozok majd csalódást.

pattsims97, érdekesnek tűnik az ajánlód, szeretem a kísértettörténeteket (a szellem említése alapján ilyen műfajnak tűnik). Várom a megjelenést Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Rochelle, ejnye-bejnye, sátánista jelképeket rejtesz el a vidám, romantikus, színes borítóképen? Csúnya dolog  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 4216510677

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Csüt. Júl. 24 2014, 08:06

Nita90: látod, itt lebuktatnak, hogy igazából mit tervezek.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 1257218728 Amúgy most eszembe jutott erről egy szellemes történet, szóval ki kell űzni kicsit a fejemből, hogy ne vegye el a helyet a romantikától.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Csüt. Júl. 24 2014, 15:56

Martin: Az észrevétel teljesen jogos. Elnézést kérek

Rochelle:  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Csüt. Júl. 24 2014, 18:21

Yaaaay! Bejelentés: Úgy alakulgat a dolog, hogy meglesznek azok a képek, ugyanis sikerült az Originről lekapni az egész sims2őt minden pereputtyal. Szóóval most ahhoz keresek jó letöltős oldalakat és próbálok rájönni, hogy tulajdonképpen, hogy is csináltam abban én régen simeket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Nagyon fura most újra játszani vele, főleg, hogy pár éve rongyosra játszottam, most meg úgy érzem, mintha először nyúlnék hozzá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 De a zenék nagyon királyok. Még mindig. Sokkal jobb, mint a 3-é. Hangosan dúdolva játszom a játékkal Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Júl. 24 2014, 19:52

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Júl. 24 2014, 19:56

Lexy, ügyes vagy, szépek ezek a simek.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Csüt. Júl. 24 2014, 19:56

Lexy: ügyes vagy, a simek nagyon szépek! Jó munkálkodást a készülő tale-eden!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 835323539 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Júl. 24 2014, 20:13

Lee, Rochelle: Köszönöm szépen! Örülök, hogy tetszenek a simek!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3868612732 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by NoAngelBrigi Csüt. Júl. 24 2014, 20:39

Épp ideje, hogy én is írjak ide. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3868612732 Itt vagyok, figyelek, csak meghúzom magam a sötétben, ahogy szoktam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Jó látni, hogy a nyár mindenkinek meghozta a munkakedvét!

Rochelle: Nekem is elnyerte tetszésem a borítód, a koncepció egyedi és titokzatos. A fél arcok miatt arra asszociáltam, hogy mindenki titkol valamit, csak az egyik "arcát" mutatja. A simek igazán egyediek, színek nélkül, az arcukról is látszik, hogy nem egyformák. Amiket pedig a történetről meséltél, egyértelműen megállapíthatom, hogy határozottan az én műfajom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3868612732

Lexy: Ezt ne tudtam megállni szó nélkül. Nagyon szépek és egyediek a simjeid! :surprised 

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Júl. 24 2014, 20:57

Rochelle: Szerintem is érdekes a borítód, bár nekem kicsit túl sok rajta az arc, de egyébként én minimalista vagyok, szóval ez nem probléma, csak ízlés Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

AnatidaephobiaCookie: Éljen a Sims 2! Sok sikert a forgatáshoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960

Lexy: Úúú, nagyon szépek a szereplőid (főleg a srác a második képen, kérlek mondd, hogy valami főszereplő lesz!) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Csüt. Júl. 24 2014, 21:02

NoAngelBrigi: köszönöm szépen a kedves válaszod, nagyon jólesett!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 164952250 
Be kell vallanom, hogy Te voltál az első gondolatom, akit majd egyszer lektornak szeretnék felkérni, ha úgy állok majd a történettel.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 

Fuh, de messze van még a vége, de legalább élvezetesen telik a szabadidőm!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

DeeDee: köszönöm szépen neked is!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3868612732  A történetedből is látszik, hogy milyen szép és letisztult a stílusod, én meg ilyen halmozós vagyok, ha látnátok Mavis szobáját, jaj.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Izgatottan várom igazából a végét a Te történetednek, mert szeretnék majd kritikát írni, már alakul a jegyzetem hozzá.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Júl. 24 2014, 21:06

NoAngelBrigi: Köszönöm szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960
DeeDee: Örülök, hogy tetszenek. Igen a srác a második képről főszereplő lesz. Annyit elárulok, hogy nekem is ő a kedvencem, és, hogy ő megalkotásával bajlódtam a legtöbbet, valahogy sohasem akar olyanra sikerülni, amilyennek megálmodtam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Csüt. Júl. 24 2014, 21:09

Lexi: Valóban nagyon szépek a szereplők! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3868612732 Az én egyik legnagyobb parám, hogy a férfi szereplőket túl nőiesnek alkotom meg, de nálad ez fel sem merült úgy látom. Elképesztőek ezek a karakterek!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 835323539 

AnatidaephobiaCookie: Akkor most már tényleg semmi nem tarthat vissza! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Csüt. Júl. 24 2014, 21:10

Lexy: Wow! Szóhoz sem jutok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Nagyon szép az első lány és a lila inges (?) srác is ördögien jóképű.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 778176054 

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Júl. 24 2014, 21:24

Hüha nagyon jólesik, hogy ilyen sok dícséretet kaptam, őszintén szólva, valahogy én nem vagyok velük teljesen megelégedve, mindig úgy érzem átalakításra szórulnak, de, ha ilyen sokan mondjátok, hogy szépek, akkor már nem változtatok rajtuk. Bár szerintem, ha meglátnátok, hogy néztek ki kezdetleges stádiumba....inkább nem is mondok semmit.

Sookie: Köszönöm! Nekem is ez a legnagyobb parám, valahogy a férfi szereplők megalkotása sokkal nehezebb számomra, és tényleg legtöbbször nőiesre sikerülnek. Örőlök, hogy ezek szerint ők elég férfiasak lettek.

Etti: Köszönöm szépen! És a lila inges is köszöni szépen  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 Az első lány lesz a központi szereplő, így a dícséretnek külön örülök!

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by NoAngelBrigi Csüt. Júl. 24 2014, 22:18

Rochelle: Állok elébe! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3868612732

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Pént. Júl. 25 2014, 02:04

Lexy: Szépek a Simjeid Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Én is "megvásároltam" a Sims 2- őt (hiszen most ingyér adják az Ultimate- et, a régi lemezeim meg már nincsenek meg), és kipróbáltam, hogy megy a gépemen. Akár max grafikán is viszi, lehet, hogy majd ki fogom próbálni vele a tale- készítést. Meg kell szoknom a simkészítést, mert teljesen más, mint a háromban, és kevesebb lehetőség is van. Ma megpróbáltam elkészíteni Breiziket, de nem jött össze, de nem baj, csináltam egy saját családot. Előny az is, hogy a magassághoz nem kell mod, csak egy kód.
Azt se felejtsem el, hogy sokkal "stabilabb" játék, azaz nem lépked ki, és persze alig tudtam otthagyni a játékot Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Júl. 25 2014, 11:13

Lexi: Nagyon szép Simek, gratula! Az én kedvenceim az első lány és a bajuszos pacák - ő aztán tényleg nem nőies Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 295755309 

Anna Orsolya: Az én saját Simjeim szinte mindig ( de minimum 90%-ban ) egyedi tartalmakból épülnek fel. Biztos te is találsz majd kedvedre valókat. Még ha így se lesz annyi lehetőség mint a 3-ban, azért sokat lendítenek a dolgon.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Pént. Júl. 25 2014, 11:35

Lexy: Jók lettek a képek, az első kettő lett tényleg a legeslegjobban! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Júl. 25 2014, 20:22

Anna Orsolya, Rikardo, Csajszyh: Köszönöm szépen! Örülök, hogy nektek is tetszenek!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 3101058960  

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 16 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

16 / 50 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.